Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 BH 9690 Honda CBR600RR Kırmızı Beyaz Siyah çalıntı motor. 2008 model

Motovento
    REKLAM ALANI
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Arkadaşlar Merhaba
    Forum üyelerimizden Murat arkadaşımızın motosikleti çalınmıştır. Görmeniz durumunda iletişime geçelim.

Motosiklet 15.06.2013 tarihinde 00:21 de Halkalı Avrupa konutlarının kapalı otoparkından çalınmıştır. Güvenlik kamera kayıtlarında 34 VG 0943 plakalı Beyaz renk Hyundai minibüs görünmektedir. 2008 model Honda CBR 600RR model kırmızı beyaz siyah renktir.

Resim için aşağıda facebook üzerinden görebilirsiniz.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1

Her ikisini de görenlerin bildirmesini rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Geçmiş olsun umarım çabuk bulunur
    Enteresan olan motor alındığının ertesi günü çalınıyor

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    geçmiş olsun, bende atakentte oturuyorum, geçen günde 2013 1000RR çalındı, avrupa konutlarına tanınmayan kimse de alınmaz, özellikle o saatte, kapalı garajda bile olsa motorlarınız hırsız gibi düşünün, ne var ne yok bağlayın arkadaşlar :(

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR

Arkadaşlar çalınan motor bu. Bu kadar çok motor çalınıp ne oluyor?
    Bu hırsızlar için biz de bir tim kurup yakalasak ya.
    Acaip canım sıkkın bu konuda

Özgür kardeş sen Atakentte hangi sitedesin?

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Geçmiş olsun.
    Çalınıp ne oluyor, tabiki çıkma parça.
    İnsanlar rağbet ettiği sürece sonu gelmez.
    Her çalıntı başlığında aynı şeyi yazıyorum. Her çıkma çalıntı değildir diye tepkiler de aldım ama vazgeçmeyeceğim.

Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda bulunur.

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Yavşak bunlar kanları bozuk ALLAH sabır versin.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun umarım çabuk bulunur
    Enteresan olan motor alındığının ertesi günü çalınıyor
    Alındığının ertesi günü çalınan motorlar için satan kişinin peşine düşülmeli bence.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    çok geçmiş olsun,böle bi güzellik otoparkta bırakılıp gidilirmi yaa

Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim 1.5 aylık motorumda (2006 R6) 28 Mart sabaha karşı çalındı ve geçtiğimiz hafta izi bulundu. Balıkesire götürülmüş Yamaha ybr 125 şasi numarası çakılıp Trabzona satılmış. Çok şükür ki tek parça halinde Trabzonda ortaya çıktı fakat şasinin motorumun orjinal şasisi olduğuna dair resmi belge gerekiyormuş. Ben ümidimi kesmiştim mucize ile karşılaştım. Allahtan ümidini kesme helal para ise bir yerden çıkacağına inan. Çıkmazsa bile her şerde bir hayır var 2 3 aydır yaşadıklarımdan sonra senin bu durumundada bir hayır olduğunu düşünüyorum. Allahtan ümidini kesme

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı deathoflife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Benim 1.5 aylık motorumda (2006 R6) 28 Mart sabaha karşı çalındı ve geçtiğimiz hafta izi bulundu. Balıkesire götürülmüş Yamaha ybr 125 şasi numarası çakılıp Trabzona satılmış. Çok şükür ki tek parça halinde Trabzonda ortaya çıktı fakat şasinin motorumun orjinal şasisi olduğuna dair resmi belge gerekiyormuş. Ben ümidimi kesmiştim mucize ile karşılaştım. Allahtan ümidini kesme helal para ise bir yerden çıkacağına inan. Çıkmazsa bile her şerde bir hayır var 2 3 aydır yaşadıklarımdan sonra senin bu durumundada bir hayır olduğunu düşünüyorum. Allahtan ümidini kesme
    hocam gözün aydın balıkesir merkeze mi gitmiş yoksa ayvalık edremit filan mı?
    # motosikletle.blogspot

Net bilgiye sahip değilim şu an sabırla işlemlerin sonuçlanmasını bekliyorum. Kısmet olurda tek parça halinde alabilirsem orada detayları öğreneceğim inşalllah.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı deathoflife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Net bilgiye sahip değilim şu an sabırla işlemlerin sonuçlanmasını bekliyorum. Kısmet olurda tek parça halinde alabilirsem orada detayları öğreneceğim inşalllah.
    hocam sen istanbuldasın sanırım. trabzona gidip motoru alıp dönücen mi nasıl olacak ?
    # motosikletle.blogspot

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Alıntı muRRat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...09653193_n.jpg

Arkadaşlar çalınan motor bu. Bu kadar çok motor çalınıp ne oluyor?
    Bu hırsızlar için biz de bir tim kurup yakalasak ya.
    Acaip canım sıkkın bu konuda

Özgür kardeş sen Atakentte hangi sitedesin?
    kardeşim mesalarda oturuyorum, iletişime geçmek istersen telini yazarsan ararım

http://www.turkishriders.org/forum/i...hp?topic=17681 burada motoru çalınıp bulunan arkadaşlar var kendileriyle iletişeme geçebilirsiniz, yapmanız gerekenler yazıyor, ayrıca motorunuz kapalı güvenlikli sitede bile olsa, 2 disk klilid takın ön ve arkaya, ayrıca bir zincirle arka tekerlek ve maşadan motoru kitleyin, üstünde mutlaka herzaman branda olsun, bi anlık üşengeçlikte motorunuz gidebilir, ayrıca motor aldım ,motorum şu diye bu ara paylaşımlar yapmayın, yapıyorsanız çevreniz belli olmayacak şekilde yapın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşlar ben bu motoru 1 saat önce Kağıthanede gördüm...bu kadar olur ...motoru tanıdım...kusursuz olması dikkatimi çekti..üstündeki genclerde bildiğiniz serseri kasksız tiplerdi plaka da yoktu...gördüğüme eminim...Cendere yolu üzerinde ana cadde de...shel benzin istasyonundan axis avm yönüne gidiyordu...üzerindeki eleman sarı saçları olan bir çocukdu...ben ışıklardan (arabayla) Seyrantepe yönüne doğru dönecektim yolun ters istikametinde ışıklarda beklerken bir uğultu geldi...trafik vardı...ss geliyor istem dışı kafamı çevirdim karşı tarafa birde baktım 2 veled (18 yaşlarında çelimsiz 2 tip) 1.vites de ağır akan trafikde en sağdan gidiyordu...renk motor birebir uyuyor..temizdi yani aynı fotodaki makina...eminim...plaka da yoktu

gördüğüm dakika cep görüşmesi yaptım...18.04 de Shell Benzin hizasındaydı...bende mavi polo ile shell girişinde beklemeye geçtim birini almak için

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

bir telefon numarası olmadığından iletişime geçemedik....topiğe birde numara yazarsanız iyi olur...

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Minibüs görünüyor derken minübüse koydukları görülüyormu apaçık?

Minibüs 1999 model Bakırköy' e kayıtlı çıkıyor.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu motoru 1 saat önce Kağıthanede gördüm...bu kadar olur ...motoru tanıdım...kusursuz olması dikkatimi çekti..üstündeki genclerde bildiğiniz serseri kasksız tiplerdi plaka da yoktu...gördüğüme eminim...Cendere yolu üzerinde ana cadde de...shel benzin istasyonundan axis avm yönüne gidiyordu...üzerindeki eleman sarı saçları olan bir çocukdu...ben ışıklardan (arabayla) Seyrantepe yönüne doğru dönecektim yolun ters istikametinde ışıklarda beklerken bir uğultu geldi...trafik vardı...ss geliyor istem dışı kafamı çevirdim karşı tarafa birde baktım 2 veled (18 yaşlarında çelimsiz 2 tip) 1.vites de ağır akan trafikde en sağdan gidiyordu...renk motor birebir uyuyor..temizdi yani aynı fotodaki makina...eminim...plaka da yoktu

gördüğüm dakika cep görüşmesi yaptım...18.04 de Shell Benzin hizasındaydı...bende mavi polo ile shell girişinde beklemeye geçtim birini almak için

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

bir telefon numarası olmadığından iletişime geçemedik....topiğe birde numara yazarsanız iyi olur...
    aynı renk baska bir rr olmadigindan nasil emin oldunuz? yanlis anlamayın hakkatn onemli bir bilgi bu verdiginiz.. motorun sadece yandan bir resmi var elde. sahibi de bosa umitlenmesin ya da verdiginiz bilgi ksinse ona gore hakaret etsin. ..

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Adam plakası yoktu diyor. Kasksız tiplerdi diyor. Ben çalınan aracın sahibi olsam her türlü bilgi ve ihbara açık olurdum şahsen. İst. avrupa yakasında hemde plakasız aynı renk kaç tane 600 rr vardır? Hyundai getz, Fiat Albea değil ki bu....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    eşgale uyan bir motosiklet...o diyebilirim...çünkü hayatın olağan akışına aykırı bir durum...kasksız 20 li yaşların bile altında (ergen diyebilirim) bebe diyebileceğimiz 2 gencin altında 600 RR olma olasılığı yüzde kaç olur...cbf 150 olsaydı ve ben gördüğüm o deseydim o zaman kafada soru işaretleri olurdu...kilometre başına düşen cbf 150 miktarı malum...ama aynı renk 600 RR adeti çok azdır...motor 2 amaçla çalınır..1. en korkulan detay parçalanıp parça parça satılma...2. ise apaçilerin benzin bitene kadar gezip dolanıp heveslerini alıp depo boşaldıktan sonra bırakmaları...gönül isterki böyle olsun...biryerlerde bulunsun ....

birde motorcu olunca algı değişir..yoldaki adamla aramızda bir fark var...bizim bakış açımız farklıdır...her motor için kafamızda bir ayrı başlık açarız...aynı yol üzerinde saat 17 gibi motorla eve doğru gelirken scooturk sitesinden birini gördüm kymco xcıtıng ile...bunuda kafaya yazdım mesela..motorundaki bir stikırı kafaya yazdım...gibi...

şu konuyu öğlen okusaymışım keşke veya fotoya odaklansaymışım arabayla peşine de takılırdım...

ilgili arkadaşların vakitleri varsa bu Gültepe tarafına odaklanmalarını oralarda turlamalarını tavsiye ederim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Haber verilecek trabzona gitmem gerekiyormuş. Teslim almak için

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)