Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DİKKAT!!HARBİYE CUMHURİYET CADDESİNDE MOTORLARI ÇALIYORLAR!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar;forumun motorcycleboyreigns nickli eski elemanıyım.Account bilgilerimi kaybettiğim için maalesef giremiyorum.

14.06 Cuma günü saat 19:30 da ,siyah 2007 model TVS APACHE motorumu (34 GS 9739) ,Harbiye'deki 44 no'lu HSBC nin atmsinin hemen yanına;banka kamerasının direk önüne gelecek şekilde parkettim.Birkaç gündür motoru aynı noktaya bırakıyordum.Gece 24:00 da motoru yerinde bulamadım.

Motorun alt kapakları eski;blok kapakları ve contaları ise yepyenidir-bir hafta önce yeniden yapılmıştı.Üzerinde çanta vs yoktur;motor ve jantları siyahtır.Motorun kafa grenajının(farın üstünde) üstünde 10 cm lik japon ile kapatılmış bir çatlak çizgisi vardır.Yakından bakıldığınde belli olur.Egzozu ve manifoldu orjinali değil başka bir motordan çaktığımız parlak metalik egzozdur! Apache'leri bilen biri hemen farkı anlar.

HSBC'nin Pronet kaynaklı kameraları olayı görmüş olmalıdır.Bu konuda;(bankaya veya Pronet'e ulaşıp görüntüleri almak) konusunda yardımınızı rica ediyorum.Özel mesaj işe tarafıma ulaşın.

Arjantinli Tamer dostum şöyle bir ilan vermiş.
    http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/117452-34-tk-9764-mondial-150-rf-harbiyeden-calinmistir.html

Arkadaşlar daha 4 gün önce,benimkinin 5 mt önünden bu motor çalınmış.

Gezi Parkı etkinlikleri sebebi ile 50-60 tane motor bırakılıyor her akşam oraya.Geçen hafta ortamdaki gerginlik sebebiyle Harbiye sabaha kadar dolu oluyordu;şu anda ise sakin olduğundan insanlar Harbiye'de durmayıp Taksim'e geçiyorlar;bu sebep ile hırsızların rahat dadandıklarını tahmin ediyorum.

Lütfen yayın!!Önemli!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Savcılığa Başvurcaksın Görüntüleri İsteteceksın diye biliyorum.

Bulana 800 TL ödül verilecektir.Önemle duyrulur.Cep telefonum 0530 774 20 34

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    siyah vizorlü kask takıyo şerefsizler. kamera falan umursamıyolar bu yüzden.
    inşallah bulunur.
    bende yan apartmanda bir tane r1 var. onun yanına parkediyorum.
    hırsız gurur yapsın benim garibana tenezzul etmesin diye.
    inşallah bulunur motorunuz..:(
    gazo0202 bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Sağolun;teşekkür ederim.

Dediğim gibi;İstanbul'da oturanlar olarak yayalım.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    alt taraf Dolapdere olunca potansiyel fazla oluyor, geçmiş olsun, mobese, atm vs kaydı olması lazım, aslında o bölgede o işi yapanlar bellidir, ilk defa yapmıyorlar ya, yüksek mevkiden tanıdık lazım ki bulsunlar, yoksa kıllarını kıpırdatmazlar ...

Arkadaşlar yaymamız çok önemli.Hadi benimki gitti diyelim başkaları da yanmasın.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    her taraf polis dolu nasıl çalınıyor?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Aynı yerden sıfır km s1000rr gıttı 3 aydır ortada yok .
    Maalesef polısımız bu konuda cok acız kaldı .
    Ortada buyuk bır sebeke var ama hala ellerını sallaya sallaya calmaya devam edıyorlar .

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    isnmini buraya yazmak istemediğim ama hepinizin bildiği o malum parçacıya bakın

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isnmini buraya yazmak istemediğim ama hepinizin bildiği o malum parçacıya bakın
    Bu parçacının ısmını bana p.m atarmısın dostum?

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bölgede motorunu çaldıranların çevredeki yakın motorculara bakınmasında fayda olabilir. Bölgede çok mobese var.
    Belki çalan buradaki motorcu dükkanlarına , sanki motorun sahibiymişcesine bakım için bırakıp , bir süre geçip , ortalık durulduğu vakit almaya geliyordur ( Zayıfta olsa ihtimal )

Bu bölgede motor teknik servilseri , dolapdere 4 yol ışıklarda sol kolda olan ( Meşhur tarihi Apik işkembecisi veya Kilise karşısı denildiğinde rahat bulunuyor ) veya bu yoldan ramada oteline doğru çıkan yokuşta benzinliğin karşısındadır.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun,yer olarak aynı mekan.dolapdere gençlerinin işi büyük olasılık bulunurmu bi ihtimal.geçen aynı yerde bir bayan arkadaşın motoru'da çalındı,benzini bitince yolun kenarına bırakıp gitmişler.2 gün sonra bulmuştu.sağlam ve göz önü bir noktaya bağlamalı motorları biraz olsun yıldırır hırsızları hiç yoktan.

Arkadaşlar motorum bulunmuştur.Herkese desteği için teşekkür ederim.

Disk kilidi vs. takmayı unutmayın arkadaşlar.Bunlar direk hırsızlığı önleyici değil fakat caydırıyor.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gecmıs olsun.cok hasar-eksık var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler