Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2006 YAMAHA R6 MOTORUM ÇALINDI BULAN ÖDÜLLENDİRİLECEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    geçmiş olsun. Alındıkdan kısa bir süre sonra çalınması şüpheci olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250
    Geçmiş olsun:(

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Noterdeki ikinci nushayida almak sacma bir onlem. Satis tarihini biliyorsaniz! ertesi gun gidip notere rica etseniz ufak bir ucret karsiligi belgenin tasdikli kopyasini saticiya yine verir. Sonucta o kisi de sozlesmeni bir tarafi.

MOTOR BULUNDU MU ACİL DÖNÜŞ YAPARMISINIZ Bİ MOTORU ALMAYA GİTTİM SİZİN YAZDIGINIZ SASE NO İLE AYNI ????

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

ARKADAŞIM ACİL ULAŞ BANA MOTORUN NEREDE OLDUGUNU BİLİYORUM VEYA BULUP MU SATTINIZ ADAMINDA GÜNAHINI ALMİYİM

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Dostum polislere haber vermeni tavsiye ederim, kayıp diye polise hidilmişse kayıtta varsa bulmuş olurlar.

Motosikleti
    Duke 200
    Arkadaşlar bu konu ile ilgili benimde bir sorum olacak. Nisan başında motorum çalınmıştı. Ben trafikten tescilini sildirtmeden motor bulundu..vs Ağustos ayı itibari ile motorumu teslim aldım fakat şasi numarasını değiştirmişler. Ama motorum şu an trafikte tescilli görünüyor ve çalıntı şerhide kalkmış durumda. Ben şimdi ruhsatımdaki şasi numarasını ilgili bir yere yaptırtsam sorun yaşarmıyım ? Prosedürlerle uğraşmama gerek varmıdır ? Konuya hakim arkadaşların beni yönlendirmesini rica ediyorum.

Arkadaş sonrasında böyle bi mesaj atmış

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı UURBYK54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOR BULUNDU MU ACİL DÖNÜŞ YAPARMISINIZ Bİ MOTORU ALMAYA GİTTİM SİZİN YAZDIGINIZ SASE NO İLE AYNI ????

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

ARKADAŞIM ACİL ULAŞ BANA MOTORUN NEREDE OLDUGUNU BİLİYORUM VEYA BULUP MU SATTINIZ ADAMINDA GÜNAHINI ALMİYİM
    5 yıl önce açılmış konu, cevap gelmez bence
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Öncelikle geçmiş olsun.İnşallah en kısa sürede sorunsuz bir şekilde bulunur.

Arkadaşlar henüz bir motorum yok, sağdan soldan kısıp, 5-6 aydırpara biriktiriyorum. Yarın bir gün nasipse motosiklet aldığımda alınabilecek güvenlik önlemleri nelerdir ? Malum herkes güvenlikli sitede oturmuyor veya kapalı garajı yok.

Kaliteli bir veya birden fazla kilit dışında nasıl güvenliğini arttırabiliriz ?
    Alınabilecek tüm önlemler nelerdir ?

SUANKI SAHİBİ BU KONUDAN HABERİ YOK KONUSTUK ESKİ SAHİBİ BASKA BİR BAŞLIKTA ŞASE DEĞİŞTİRMİŞLER FALAN YAZMIS AMA SUAN MOTORDA İLK ÇALINDI İHBARI VERDİĞİ ŞASE NO VAR MOTORUNDA ŞASE NO ZIMPARALI BÜYÜK İHTİMAL İLK SASESİNİ GERİ YAZDIRDILAR MOTORU SİMDİ BEN ALICAM BANA NE GİBİ BİR SIKINTI CIKARIR BU ARADA MOTOR YARIN MUAYENEYE GİRİCEK

Motosikleti
    CBR 1000RR
    Geçmiş olsun. Disk kilidinizin marka modeli neydi acaba?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)