Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2006 YAMAHA R6 MOTORUM ÇALINDI BULAN ÖDÜLLENDİRİLECEK

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu nedir bu kadar motorsiklet leri neler yapıyorlar nasıl yakalanmıyorlar anlam veremiyorum benimde ayın altısında yamaha yzf r6 ım çalındı artık bu işe birileri dur desin inşallah en kısa sürede yakalanırlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Kardeş geçmiş olsun. İnşallah bulunur.İstanbulda olsam bulucam R6 sı Fazeri olan arkadaşları Gece uygun biyere motorları bırakıp 4-5 arkadaş toplayıp soteye yatacam hele biri motora dokunsun fırlayıp bezbol sopalarıyla dalıcam BU NE YAAAAAAAAA....
    435 ve swath bunu beğendiler.
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Alıntı sahin1406 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nedir bu kadar motorsiklet leri neler yapıyorlar nasıl yakalanmıyorlar anlam veremiyorum benimde ayın altısında yamaha yzf r6 ım çalındı artık bu işe birileri dur desin inşallah en kısa sürede yakalanırlar.
    Böyle bir ülkede ve düzende yaşadığıma isyan ediyorum

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulunur...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmiş olsun kardeşim benimde fazer 600 um gitti 15 gunoldu şimdi bankadan geliyorum kredi borcunu yapılandırmaktan borcunu ödüyecem yani :-(

Suziki GSR 600 2006 motorum çalındı 2.5 HAFTA ÖNCE SATIN ALDIĞIM MOTOSİKLETİM 27 MART GECESi SİTENİN OTOPARKINDAN ÇALINDI.

ARACI GÖRENLERİN YADA BULANLARIN İNSANİYET NAMINA BANA ULAŞMALARINI RİCA EDERİM. MOTORU BULUP TESLİM EDEN ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR.

2006 MODEL LACİVERT GRİ RENK

34 ED 6339

ŞASİ NO:JS1B9111100112802

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-motorum-calindi-goren-duyan-bulana-odul-verilecektir-117963747/detay?showViewPreferences=false

Allah cümlemize sabır versin. Bu iş yapanların yanına kar kalırsa ve yakalamazlarsa cebimden çıkan onca vergiyi asla helal etmiyeceğim.

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    eski motorumdu geçmiş olsun inşallah bulunur gözün gibi bak çalsınlar oçlar ama kimsenin yanına kalmaz.

kardesim büyük gecmis olsun alanın bir tarafından cıkar o merak etme mevlam sana baska yerden verir hiç üzülme sen görürsem yazarım buraya

Motosikleti
    Honda Cb 125 E
    Çok Geçmiş Olsun R6 Gitmiş İçin Ne Yanıyordur Şimdi Burdada Çalıyorlar Çaldıktan Sonra 2 Gün Sonra Sana Ulaşıyorlar Motorun Yarı Fiyatını İstiyorlar Eğer Getirmessen Motoru Parça Olarak Satıyorlarmış
    Yer:Kuşadası Polis Hala Yakalayamadı Benim Motoruda Götürüyorlardı Eski Motoru Direksiyonu Zorlamışlar İçinde Bilyeler Yerinden Oynamış Allaha Şükür Götüremediler Umarın Motorunu Bulursun

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dikkat ediyormusunuz? çalınan motosikletlerin çoğu yeni alınmış. bence satın aldığınız kişileride göz önünde bulundurun.noter satışında adresiniz detaylı olarak yazıyor,yani yedek anahtar çıkartıp adresten teslim alabilirler motosikletinizi.bu çok önemli bir nokta. çok geçmiş olsun.hayatın sonu değil kafanıza çok takmayın,hiçbirşey sağlığınızdan önemli değil. inşallah bulursunuz.
    MR.bikoko ve M.balibey bunu beğendiler.
    Karadeniz - Giresun.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat ediyormusunuz? çalınan motosikletlerin çoğu yeni alınmış. bence satın aldığınız kişileride göz önünde bulundurun.noter satışında adresiniz detaylı olarak yazıyor,yani yedek anahtar çıkartıp adresten teslim alabilirler motosikletinizi.bu çok önemli bir nokta. çok geçmiş olsun.hayatın sonu değil kafanıza çok takmayın,hiçbirşey sağlığınızdan önemli değil. inşallah bulursunuz.
    Bravo Serkan kardeşim.iyi bir noktaya parmak basmışsın.Bunlar şebeke olarak çalışıyorlar..

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo Serkan kardeşim.iyi bir noktaya parmak basmışsın.Bunlar şebeke olarak çalışıyorlar..

teşekkür ederim. evet şebeke olarak çalışıyorlar ve parçanın nerden geldiğini bilmeden çıkma parça alanlar da en az onlar kadar suçlular. güçlü ve arkası olan kişiler bu hırsızlar.mesela ben şimdi çıkıp desem ki ''falanca yerde cillop gibi çıkma R6 grenajları var'' beni vururlar mesela..
    Karadeniz - Giresun.

Benim motoru kilidi kırıp iterek götürmüşler. Noter satışında 2 nüshayıda ben almıştım o konuda profesyonel şerefsizlerin yaptığına eminim ama maalesef bulamadık motoru.

Görüntülerde touring bir motor ile götürüyorlar. Motosiklet montu giyen şerefsiz biraz kilolu. Motorda plaka yok gri Honda olduğunu düşünüyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=iSJggqvBY0U

Noter satışından yedek anahtarı mal sahibinin izni olmadan nasıl çıkartıyorlar ?
    Anlayamadım biraz açar mısınız?

MR.bikoko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakındır
    geçmiş olsun işallah tez zamanda bulunur
    Ne yapmak istediğin önemli önce düşün sonra UYGULA

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    senin hayalini,yıllar süren çalınmış motorun taksitini her ödediğinde içten içe yandığını veya giysinden yemeğinden sigarandan artırarak biriktirdiğin parayla aldığın motoru çalıp 2 gecede yiyen şerefsizler Allah belanızı versin.Hesap günü bu adam ve aynı duruma düşmüş adamlara nasıl hesap verecekler bunları hiç mi düşünmüyorlar aklım almıyor...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı swath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noter satışından yedek anahtarı mal sahibinin izni olmadan nasıl çıkartıyorlar ?
    Anlayamadım biraz açar mısınız?
    Bak şimdi senin araban var mesela,gittin bi oto anahtarcısına ve dedin ki yedek anahtar yaptırmak istiyorum, eğer immobilazer var ise 100 tl ye yedek anahtar yapıyorlar. ne olmuş oldu? sende 1 adet kimsenin haberi olmadığı fazladan anahtar var. sonra gittin arbayı netten ilana koydun vatandaşın birine sattın. noter satışı esnasında alıcının adresinin yazdığı bir nüsha da sana veriliyor. sende bu nüshadaki adrese 15 gün sonra gittin ve daha önce yaptırdığın yedek anahtar ile arabaya bindin ve gittin.. işte böyle.
    swath bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deathoflife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoru kilidi kırıp iterek götürmüşler. Noter satışında 2 nüshayıda ben almıştım o konuda profesyonel şerefsizlerin yaptığına eminim ama maalesef bulamadık motoru.

Görüntülerde touring bir motor ile götürüyorlar. Motosiklet montu giyen şerefsiz biraz kilolu. Motorda plaka yok gri Honda olduğunu düşünüyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=iSJggqvBY0U

anaa ulan hemde istanbul-yeldeğirmeni burası.

Bi gelişme var mı arkadaşım ? Benimde 2006 R6'mı çaldılar 22 mayısta.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)