Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çalıntı Yamaha Fz6 Fazer

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tulpar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650R
    İnşallah sağ salim bulursun motorunu inşallah yapanlar bir şekilde cezalarını bulurlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    geçmiş olsun. bu ara istanbul da çalıntı haberleri artmaya başladı. gps sistemi motorlara takılabiliyor ancak aküye bağlanınca cihaz sürekli açık olacağı için aküyü yemez mi? onun haricinde kontağa da bağlıyorlar ama bu sefer kontak açıldığında cihaz aktif oluyor o da motor çalınırken kontakla bir iş olmadığı için işe yaramaz.

edit: bu arada yaptığım araştırmalarda nette satılan 200-300 liralık sinyal kesicilerin bir işe yaramadıklarını öğrendim. ordu ve emniyetin elinde varmış sadece. diğerleri etkili değilmiş ayrıca cihaz servera sürekli bilgi gönderdiği için tek tek gittiği güzergahı sırayla takip edebiliyorsunuz. işte tek sıkıntı akü olayı bir günde aküyü yer mi ne olur onu bilmek lazım.

gps sistemleri hareket sensorlu oluyor galıba. alarm gıbı dusunun. sağlıklı bir alarm aracın akusunu yormaz orta vadede.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Geçmiş olsun arkadaşım, umarım bulunur.
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

bu çalan onun bunun o.... cocukları emınım bu forumu da takip ediyorlardır.. kim bilir yazı falan da yazmıştır o.ç.ları

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmş olsun kardeşim benimde fazer calındı elinde kamera kaydı varmı acaba aynı kişiler mi lütfen bakarmısın ??

Kamera kaydi var ama net değil birde motora oldukça uzak yerde ama minibüsle gelip almışlar mazda yada mitsubishi plakada gece oldugundan kameralar da gözükmüyor ama bir şekil yapıp aracın plakasını bulmam lazım nasil olacak bende bilmiyorum mobesa Icin karakola gittim polisler sagolsun yardımcı oldu ama gecmis kayita müdahale edemiyor zoom yapma şansı yok plaka ordada gözükmüyor

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    geçmiş olsun. inşallah bulunabilir. Son 1 hafta içerisinde duydugum 5-6 hırsızlık haberi. evelsi günde benim iş yerimin yakınlarında bmw k1200 rs motosiklet çalındı.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

deniz ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    olsun kardeşim net olmasada sana zahmet bana gönderirmisin o kayıtları birde minübüs le gelmiyorlar yine calıntı buyuk bir motorla geliyorlar iterek götürüyorlar ve bir allahın kuluda ya siz ne yapıyonuz cıkarın bi ruhsatı demiyor aynı kişilermi bilmem lazım kardeşim benim kini calanlar la

Görüntüler internet üzerinden zor gelir baya yüklü boyutları sma telefon numaram05325805572 ara buluşup veririm sorun değil

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler