Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

çok ilginç ve cezasız 1motorsiklet hırsızlığı.videolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Kaan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler her zaman İnternet'e ilan verip satmak veya almak yerine bunları klubler aracılığıyla yapmaya çalışın ve son bir konu daha motorsiklet hırsızlığından korunmak icin neler yapıyorsunuz ? Abi pendik tuzla kadikoy arasında gezerim sürekli dikkat ederim giderken
    ben 1şey anlamadım. neye dikkat ediyorsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    çok geçmiş olsun hocam aynı mahalle de oturuyoruz motoruda bu mahallede mi götürdü şerefsiz.

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun hocam aynı mahalle de oturuyoruz motoruda bu mahallede mi götürdü şerefsiz.
    EVET KOMŞU EVDEN GÖTÜRDÜ.

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Bazı arkadaşlarım kimlik alıp motoru test ettirin diye tavsiye de bulunmuşlar, ya o kimlik sahte ise ? Devlet boşuna mı çipli kimliğe geçmek istiyor keza altyapısını da ayarlayamadı o ayrı konu :s Bunu çözümü kapalı bir yerde gözünüzün göreceği yerde adama motoru vermek öyle bir yer yoksa sadece tamirciye götürüp satmak...

Devlet bu memleketteki tüm insanların parmak izini almalı!.. Ondan sonra bakın bakalım kimse birşey yapabiliyor mu!.

Çok geçmiş olsun @kroscu01..

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet bu memleketteki tüm insanların parmak izini almalı!.. Ondan sonra bakın bakalım kimse birşey yapabiliyor mu!.

Çok geçmiş olsun @kroscu01..
    Ayırt edilmeden herkes "fişlenmeli" Adam haklı ahali...

Çok geçmiş olsun inşallah bir daha kimsenin başına gelmesin (!)
    image is nothing without power, power is nothing without control.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Valla bu konular da hassasım açıkçası. Sattığım tüm motorları bir kere bile verip kullandırmadım. Merak ediyorsan, arkama bin gezelim dedim. Artı olarak istediği ustalara götürebilirdim elbette fakat hiç isteyen olmadı. Motorlarım temizdir ve daha bir kere bile sattığım motorlardan şikayet almadım. Kullandırmadığım içinde motoru almayacak olan çıkmadı karşıma fakat olsa da önemli değil. Alan alır. Almayan gider başkasının motorunu alır kısa ve öz.

Üzücü bir durum gerçekten. Geç olacak fakat geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim.

Saygılar.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayırt edilmeden herkes "fişlenmeli" Adam haklı ahali...
    Siz buna fişlemek diyorsanız evet fişlenelim! Niye korkuyorsunuz parmak izi vermekten, birşey yapacaksınız da haberimiz mi yok!

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı onurpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz buna fişlemek diyorsanız evet fişlenelim! Niye korkuyorsunuz parmak izi vermekten, birşey yapacaksınız da haberimiz mi yok!
    Enteresan bir yaklaşım. Bu tür bilgilerin ne kadar çok kötü amaç için kullanılabileceğini bilseniz uykularınız kaçar. Lütfen düşünmeden yazmayalım.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    hocam baya iyi niyetli davranmışın geçmiş olsun bulunurda ceza almassa akrabalarla toplanıp ağzını burnunu kırın bu adamlar hapisle arlanmaz dişlerini eline vermek lazım

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enteresan bir yaklaşım. Bu tür bilgilerin ne kadar çok kötü amaç için kullanılabileceğini bilseniz uykularınız kaçar. Lütfen düşünmeden yazmayalım.
    Ne tarz kötü amaçlar için kullanılabilir? Pasaport alırken zaten 10 parmak izimizi de veriyoruz fişleniyoruz. herkesin parmak izinin alınmasının neden olabileceği tek bir kötü amaç örneği verir misiniz ?

Motosikleti
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tarz kötü amaçlar için kullanılabilir? Pasaport alırken zaten 10 parmak izimizi de veriyoruz fişleniyoruz. herkesin parmak izinin alınmasının neden olabileceği tek bir kötü amaç örneği verir misiniz ?
    İngiltere örneğine bakınız. Evet bu memlekette bunun altyapısının kurulup anlayışın değişmesi lazım ama işin sonu bu gözüküyor. DNA lara kadar alınmalı kriminal incelemeler için! Yazık günah değil mi bu ve bunun gibi mağdur olan arkadaşlarımıza.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun hocam, inşallah kısa zamanda motorun bulunur, o karaktersizde cezasını bulur.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    GEÇMİŞ OLSUN...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    Çok geçmiş olsun. Keşke arkasına bineydiniz siz de
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Motosikleti
    Honda XR400R
    arkadaşlar herkese teşekkür ederim şimdiden 20kişilik liste oluştu hırsız yakalandığında üstünden geçmeye hazır.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Sevgili kardeşim inan üzüldüm. Nasıl böyle bir hata yaptın anlayamadım. Tamam sen iyi niyetlisin. Fakat karşındaki insanı nekadar tanıyosun ki..... Sonuçta çığ süt emmiş P.çin karşında olduğunu nerden bilecen. Bu kişi insan olamaz. Hayvan zaten olamaz. Çünkü en vahşı hayvan bile tavrını baştan ortaya koyar.
    Bence arkadaşların önerdiği gibi gazete ve tv.lere müracaat edersen onlar bu konuyu yayınlarlar. Videonun olması işlerine gelir. Ayrıca bu sitede ve tüm motosiklet sitelerine hatta gazetelere bulan veya ihbar edene ismini açıklamadan 1000 TL. ödül dersen belkide onu tanıyan en yakın arkadaşı kişiyı ele verecektır. Allah yardımcın olsun.

Motosikleti
    Sevgili kardeşim ayrıca bu adamın yaptığı fiilden dolayı da TCK'nın 155 nci maddesinin 1.fıkrasında altı aydan iki yıla kadar hapis ve adlî para cezası var haberin olsun ;)

Motosikleti
    Honda XR400R
    ARKADAŞLAR MEDYAYA BİLDİRDİM FAKAT İLGİ ZAYIF .CEZAYA GELİNCE POLİS ANAHTARI ELİNLE VERMİŞSİN CEZA YOK DEDİ MALESEF.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cinayet yada terör olmadıkça polis malesef o kadar ilgilenmiyor, yada devletten yana arkadan sağlamda olacak, eğer öyle olsa tüm mimli ve sabıkalıları karokola çeker adamı sorarlar.

inanın bundan daha kötü kalitede adamın yüzünün zor belli olduğu videolarda adam yakalıyorlar.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polise bakmayın.CEza yok diye birşey yok.
    Savcılığa suç duyurusunda bulundunuz mu bu arada ?
    bu olayı polislere bırakırsanız pek bir sonuç çıkmaz çünkü sıradan bir çalma olayı diye girmiştir kayıtlara. (adamın eşgali olması anahtarı vermiş olmanız falan bunlar dosyada etkisiz eleman süs olarak duruyodur bence şu anda.)
    Bu tarz hırsızlık olaylarında çevirmede yakalanmazsa motosikletinizin bulunma şansı yok.
    sizinkisi de sıradan hırsızlık diye geçmiştir kayıtlara. ama sizin savcılığa gidip şahıs hakkında şikayetçi olmanız lazım.
    Savcı polise dosya gönderirse belki şahıs onların suçlu arşivlerinde bile bile vardır. savcı istediği için araştırırlar.
    ama şimdi bakmamışlardır bile kimdir necidir. muhtemelen şahsın sicili çok kabarıktır diye düşünüyorum.
    Adam kulübeden aramış planlamış. planlı bir dolandırıcılık durumu var ortada. ceza yok diye birşey yok yani .

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)