Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çok ilginç ve cezasız 1motorsiklet hırsızlığı.videolu

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Geçmiş olsun. P....nk herif yaaa inşallah en yakın zamanda motorunu bulursun hocam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Şaka gibi ya. Geçmiş olsun dostum.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kadir kardeş,şimdi gördüm,çok geçmiş olsun,umarım tez zamanda bulunur kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı fersat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadir ustam geçmiş olsun tesadüf gördüm şimdi..
    allah razı olsun arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadir kardeş,şimdi gördüm,çok geçmiş olsun,umarım tez zamanda bulunur kardeş.
    sağol bora abi durum bu aklınızda olsun olaki denk gelirse polise bildirin. 1zahmet.

Motosikleti
    Kawasaki Vn 800
    kadirim geçmiş olsun, internet olmayınce dünyadan bi haber oluyoruz,yeni gördüm adamın yüzünüde hafızaya kazıdım görüntüler çok net çünkü inşallah karşıma çıkarda benim hayvanla bacak arasına girerim nasıl olsa suç değil,
    Efesle anlaşma yaptım,bayram sonuna kadar içmezsen sana motor alırım dedi bende söz dedim, ahanda aldım.::sefereee

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Chopperci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadirim geçmiş olsun, internet olmayınce dünyadan bi haber oluyoruz,yeni gördüm adamın yüzünüde hafızaya kazıdım görüntüler çok net çünkü inşallah karşıma çıkarda benim hayvanla bacak arasına girerim nasıl olsa suç değil,
    gardaş makinayı alıp götürmek suç deyil ama bacak arası suç olabilir.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    İnşallah en kısa zamanda bulunur.

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah en kısa zamanda bulunur.
    saol gardaş inşallah bulunacak.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiye kadar adamın kimliğini tespit etmiş olmaları lazım demek ki üstüne düşmüyor amcalarımız sallıyorlar devlet büyüğümüzden birinin aracına taş atmış olsa annesi babası amcası hepsi bulunurdu şimdiye kadar

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    kardeş cok gecmiş olsun bir yandan insanlar motor alabilmek icin para biriktiriyor obür yandan iyi niyeti su istimal bana sorarsanız bu tür farelerin katli vaciptir. yasa hirsızlıgın yasasımı olur iki kolunuda kesecenki bidaha kimsenin motoruna el surmesin yazık ya epey birikim gitmiş. ama mudur herşeyi hayıra yormak lazım allah tez zamanda bulmanı nasip etsin.

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar adamın kimliğini tespit etmiş olmaları lazım demek ki üstüne düşmüyor amcalarımız sallıyorlar devlet büyüğümüzden birinin aracına taş atmış olsa annesi babası amcası hepsi bulunurdu şimdiye kadar
    malesef sabıka yok diye bulamadıklarını söylediler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı besikcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş cok gecmiş olsun bir yandan insanlar motor alabilmek icin para biriktiriyor obür yandan iyi niyeti su istimal bana sorarsanız bu tür farelerin katli vaciptir. yasa hirsızlıgın yasasımı olur iki kolunuda kesecenki bidaha kimsenin motoruna el surmesin yazık ya epey birikim gitmiş. ama mudur herşeyi hayıra yormak lazım allah tez zamanda bulmanı nasip etsin.
    ben bulunacağına ananıyorum inşallah.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Geçmiş olsun. umarım kısa zamanda motoruna kavuşursun.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    JINCHENG JC150T-A
    Geçmiş olsun arkadaşım . Afedersiniz i.ne bol piyasada. Bende esnafım parça veriyorsun şu zaman vereceğim diye ama işi görüldükten sonra telefonu bile açmıyorlar. Öyle güzel öğrenmişlermi laf yapmayı en masum rolü dahi oynuyorlar.
    Allah yardımcın olsun. Devlet suçluya böyle ceza verdiği sürece çok masumun canı yanacak.

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. umarım kısa zamanda motoruna kavuşursun.
    allah razı olsun gardaş inşallah buluruz.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    geçmiş olsun motora kavuşman dileğiyle
    şerrefsiz herifler geçenlerde forumdan bir arkadaşında aynı bu şekilde shadow unu çalmışalrdı sanırım
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı MuratB_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım . Afedersiniz i.ne bol piyasada. Bende esnafım parça veriyorsun şu zaman vereceğim diye ama işi görüldükten sonra telefonu bile açmıyorlar. Öyle güzel öğrenmişlermi laf yapmayı en masum rolü dahi oynuyorlar.
    Allah yardımcın olsun. Devlet suçluya böyle ceza verdiği sürece çok masumun canı yanacak.
    sağol gardaş malesef cezalar yok denecek kadar az dolayısıyla polislerde gevşek davranıyor olaydan 1 ay sonra emniyete gittim hala hırsızın beni aradığı numarayı tespit etmemişler. artık gerisini biz düşünelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şerrefsiz herifler geçenlerde forumdan bir arkadaşında aynı bu şekilde shadow unu çalmışalrdı sanırım
    belki aynı şahıstır o arkadaş benim videoyu izlesin belki tanır adam kılıklıyı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki aynı şahıstır o arkadaş benim videoyu izlesin belki tanır adam kılıklıyı.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Büyük geçmiş olsun tez zamanda bulunur İNŞALLAH.
    Sür gari

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Geçmiş olsun hocam 15 günden fazla oldu bir gelişme var mı ?

Yasalara benimde güvenim kalmadı, adam minibüsü önümde durdurup arkadan ona vurmamı sağladı hukuk ondan yanaydı. Güvenilecek tek adalet Yüce Allah'ın adaletidir.
    MuratB_57 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun tez zamanda bulunur İNŞALLAH.
    allah razı olsun gardaş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam 15 günden fazla oldu bir gelişme var mı ?

Yasalara benimde güvenim kalmadı, adam minibüsü önümde durdurup arkadan ona vurmamı sağladı hukuk ondan yanaydı. Güvenilecek tek adalet Yüce Allah'ın adaletidir.
    henüz haber yok malesef bekliyoruz.

Beyler her zaman İnternet'e ilan verip satmak veya almak yerine bunları klubler aracılığıyla yapmaya çalışın ve son bir konu daha motorsiklet hırsızlığından korunmak icin neler yapıyorsunuz ? Abi pendik tuzla kadikoy arasında gezerim sürekli dikkat ederim giderken

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)