Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Konya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonlaşırız kardeş, hava bozuk gibi. Pilav işini ayarladın mı?
    pilav filan yok hava da bozuk hayırlısı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Hafta sonu yatarız be! Bu pazar da evde kalalım, evi biliyorsun çık gel oturur çay kahve içeriz.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Yarın telefonlaşalım. Koca bir pazarı evde geçirmem ben
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    Yatmayin Yaa Hava Cok Guzel Hava KÖtÜ Olsa Da ÜsÜmek Zevktİr Ben Firsati Bulsam Bolbol Gezerdİm Hehe

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Merhaba Hemşehriler..

Motogezgin grubu olarak 21-22-23 Nisan tarihlerinde becerebilirsek bir Konya gezisi planlıyoruz.. Konyayı az çok biliyorum memleketim olması hasebiyle ama yine de yardımlarınıza ihtiyacım olabilir. Nerede kalınır nereleri gezmek gerekir . Şehir içinde nasıl bir rota takip etmek gerekir. Hangi müzeler kaç liraya gezilebilir ve hangi saatlerde gezilebilir. Bir Konya gezisi için ne kadar vakit ayırmamız dogru olur gibi konularda yardımınıza ihtiyacımız var..

Bu konularda fikir alışverişinde bulunabilirsek bizde ona göre bir planlama yaparız diyorum..

Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hemşehriler..

Motogezgin grubu olarak 21-22-23 Nisan tarihlerinde becerebilirsek bir Konya gezisi planlıyoruz.. Konyayı az çok biliyorum memleketim olması hasebiyle ama yine de yardımlarınıza ihtiyacım olabilir. Nerede kalınır nereleri gezmek gerekir . Şehir içinde nasıl bir rota takip etmek gerekir. Hangi müzeler kaç liraya gezilebilir ve hangi saatlerde gezilebilir. Bir Konya gezisi için ne kadar vakit ayırmamız dogru olur gibi konularda yardımınıza ihtiyacımız var..

Bu konularda fikir alışverişinde bulunabilirsek bizde ona göre bir planlama yaparız diyorum..

Fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Selamlar
    21-22 tarihleri arasında yardımcı olabiliriz. Nereden gelip hangi istikamete gidecekseniz bilgi verirseniz biz de ona göre hazırlık ve plan yapabiliriz. Tarihi eserler, doğa gezileri, yemek, konaklama vs vs. . Aynı zamanda Konya da rehberlik yapan arkadaşlarımız da var, her şekilde yardımcı oluruz.
    Free Motorcycle Team

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21-22 tarihleri arasında yardımcı olabiliriz. Nereden gelip hangi istikamete gidecekseniz bilgi verirseniz biz de ona göre hazırlık ve plan yapabiliriz. Tarihi eserler, doğa gezileri, yemek, konaklama vs vs. . Aynı zamanda Konya da rehberlik yapan arkadaşlarımız da var, her şekilde yardımcı oluruz.
    Merhabalar ..

Şimdilik katılımcı sayısı netlesmedı. Daha dogrusu talepleri yenı topluyoruz. Şimdilik 5 makine var ama benım tahmınım 8-10 makıne cıvarı olabıleceğimizdir.

Gezi rotasını da aslında netlestırmedık. Bılecık Bolvadın -Çay uzerınden gelıp Ankara yolu ıle donelım dıyoruz. Eger Konya merkez gezisini bir gune sıkıstırabılırsek belkı Urgup tarafına da gecebiliriz ama şimdilik sadece planlama duzeyınde..

Orada eger rehberlık anlamında bir arkadasımız bize anlatımlı sekilde yardımcı olabilirse benim de işim çok kolaylaşır dogrusu.

Benım aklıma ılk gelen yerler mevlana sems allaadın tepesı meram gıbı populer yerler ama mutlaka orda olan sızler konuya daha vakıfsınızdır..havzan da boyumuza gore etlı ekmek yemek gıbı fantezıle ıste : )

Yada msn adresim: trend_analiz@hotmail.com msn adresinden de iletişim kurabılırız..

Gorusmek uzere..

Selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    TRADER,
    Elimizden gelen yardımı yaparız tabi ki. chocolateman de demiş zaten. Birimizin yardım edeceğiz demesi yeter. Ben de gelirim tabi.

MT anahtarlık ve stickerleri gelmiştir. İsteyenler bana ulaşıp alabilirler.
    12 adet anahtarlık ve resimde görülen stickerler mevcut

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Konya'da Büyükşehir belediyemiz 150 bin fidan dağıttı.

Elimizden geleni yapmaya çalışırız sizlerle de. Tam olarak bizden ne istiyorsunuz anlamadım. Nereye yakın bir alana ekilcek mesela. Görüşmek üzere.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    topic açtım ama önce adminlerden onay alınması gerekiyormuş. bekliyorum buarada. her şehir kendi çapında bişeyler yaparsa çok hoş bişey çıkabilir ortaya. mesela, bir şehir diğer şehre ziyarete gittiğinde kendi ormanlığına misafir şehir bir kaç fidan dikebilir ve düşünsenize, yıllar sonra bizden sonraki motorcular o ağaçların altında piknik yapabilir ya da ne bileyim dünyaya bir nişane bırakmak.. insanlık için....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    XT 660X
    yürekçe, gerçekten güzel bir düşünce, Konya da bir arkadaşımızın da bu konuda girişimleri var. Onun da bilgisini alalım uygun olan neyse yardımcı oluruz.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Arkadaşlar ben cumartesi gece istanbula yolcuyum. Pazar günü fuarı gezip geleceğim. Gelmek isteyen olursa beraber gidebiliriz. istanbuldan istediğiniz var mı

görüşmek üzere.

Motosikleti
    XT 660X
    Yılmazcım fuar resimlerine baktım pek akıl işi değil, aklına mukayyet ol yeter, hayırlı yolculuklar kardeş.
    Free Motorcycle Team

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben cumartesi gece istanbula yolcuyum. Pazar günü fuarı gezip geleceğim. Gelmek isteyen olursa beraber gidebiliriz. istanbuldan istediğiniz var mı

görüşmek üzere.
    benim yerime de eylen fuardan ve gezerken istanbuldan bol bol resim çek biraz memleket hasreti gidereyim. manzara da olsa olur istanbulda çekilmiş olsun yeter.

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    yaw bu pazar bi numaramız olcakmı pineklicezmi
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    pazar günü havalar hep bozuk olmak zorunda mı yav gezemedik şöyle.

haftaya kesin iyi birşeyler yapalım. tabi hava güzel olursa

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    hımm iyi fikir
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı RAPTOR666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm iyi fikir
    abi sen bugun gene motorun üstündeydin otogarda bi markete kadar değil mi?
    MoToCroSS RuLeZZ

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    evettt arkadaslar dün gec te olsa buluştuk benim için süpriz gelişme oldu carsamba iznimi pazar günü verdiler bende motorcu arkadasla hasret giderdim diyebilirim özlemişim valla sizleri keske benimde izin gunum surekli pazar olsa da eskisi gibi yine biryerlere gitsek dünki buluşmamızdaki tüm arkadslara tşk ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler