Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Konya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı m4tRy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içecegin çay olsun yav yolun valiligin o tarafa düşerse beklerim şems parkı köşesinde benim dükkan oto yıkama oto park 05534536124 numaram en azından iki kişi toplanmış oluruz şimdilik..
    Müsait bir zaman geleceğim inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kimse var mı?

HADICANIMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ/DİSCOVER 125 ST KIRMIZI
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse var mı?
    Ben varın Uçankaplumbağa

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    Alıntı ergunbilgeha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adim Bilgehan selçuk universitesindeyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Hosbulduk bu arada konyada sigorta yaptirabilecegim bir yer önerebilir misiniz
    ancak görebildim. ama yinede hala yaptırmadıysan emniyetin orada ekrem coşkun siğortayı tavsiye edebilirim. ben cbf yi 100 tl yaptırdım
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

Motosikleti
    Artık KTM Duke 200
    Epeydir kimse yazmamış. Bir merhaba demek istedim.

hgdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    salcano wolf s
    Alıntı ErtugrulGazi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Epeydir kimse yazmamış. Bir merhaba demek istedim.
    merhabalar.

merhaba beyler.

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    merhabe millet...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Merhaba millet, Konyalı motorcular nerede?
    Nerelerde takılırlar, nereleri gezerler, herhangi bir grup var mı düzenli buluşup, etkinlik yapan?

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba millet, Konyalı motorcular nerede?
    Nerelerde takılırlar, nereleri gezerler, herhangi bir grup var mı düzenli buluşup, etkinlik yapan?
    Pek toplanıp gezmiyorlar. Benim gördüğüm kadarıyla motosiklete binenler genelde mecburiyetten biniyor Konya'da.
    Ya da racing tarzı makineleri olanlar var, sezonda takılıyorlar, onlar da kendi çevresinde sürüyorlar.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Pek toplanıp gezmiyorlar. Benim gördüğüm kadarıyla motosiklete binenler genelde mecburiyetten biniyor Konya'da.
    Ya da racing tarzı makineleri olanlar var, sezonda takılıyorlar, onlar da kendi çevresinde sürüyorlar.
    Bana da garip geldi bu iş, hadi millet yağmurlu çamurlu yerlerde binmiyor, Konya gibi yerde de mi binmiyorlar motora ilginç
    Samsun'da bile çok güzel ortam vardı, belli bir mekanımız vardı, işi olmayan geliyordu, her hafta bir gün belli bir yerde buluşuluyordu.
    Anlaşılan tek başımıza seyahat yapacağız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Bana da garip geldi bu iş, hadi millet yağmurlu çamurlu yerlerde binmiyor, Konya gibi yerde de mi binmiyorlar motora ilginç
    Samsun'da bile çok güzel ortam vardı, belli bir mekanımız vardı, işi olmayan geliyordu, her hafta bir gün belli bir yerde buluşuluyordu.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Gezelim dersin kimse gelmez sonrada hiç gezi olmuyor derler gezenlerin çoğu kendi aralarında toplanıp geziyorlar tanımadığım bi grubun arasına girmiştim şans eseri çok samimi motorcu kafası var adamlarda ama kimseyi tanımıyorum sanki herkes bana uzaylıymışım gibi bakıyordu Tanıdığın olsunda 1-2 tane olsada yeter

Burdan yazıp buluşma toplantı gezi düzenlenebilir zamanla sohbet artar ama zor alışmalısın ben 2 senedir yanlız başıma geziyorum

gezelim derseniz gezeriz. ben varım yani sıkıntı yok.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bana da uyar, havalar müsait olunca alıp geleceğim motoru hemen, arkadaş bulsamda bulmasamda başlayacağım gezilere, önce yakın yerler, sonra Antalya Muğla falan takılacağım, hafta sonu iki günüm boş, akdeniz ege takılacağım.

Bu arada Konya'da çalınma olayları filan nasıl, bir arkadaşım çarşıda bile sakat götürürler filan dedi de, sizce durum nedir?

Bana da uyar, havalar müsait olunca alıp geleceğim motoru hemen, arkadaş bulsamda bulmasamda başlayacağım gezilere, önce yakın yerler, sonra Antalya Muğla falan takılacağım, hafta sonu iki günüm boş, akdeniz ege takılacağım.

Bu arada Konya'da çalınma olayları filan nasıl, bir arkadaşım çarşıda bile sakat götürürler filan dedi de, sizce durum nedir?
    belli olmaz neyin ne olacağı o bakımdan hiçbir yerde burası güvenli diye önlem almadan bırakıp gitme.
    konya değişik bir yer. anahtar üstünde olsun bir gün beklesin çalınmaz ama en ummadık yerde motoru götürebilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Hafta sonları falan çık gel gezileri bu taraflara yap çay kahve ikram ederiz...

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonları falan çık gel gezileri bu taraflara yap çay kahve ikram ederiz...
    Çok memnun olurum
    Havalar biraz düzelsin başlarım gezmelere, bu taraflara yolunuz düşerse bende misafir ederim, yalnız yaşıyorum, kalacak yerde var, her zaman beklerim

Bugün Antalya'da mototime ile görüştüm, sym wolf 250 var bir tane 2013 11 bin kmde, 4500 üste istedi, bakalım arayıştayım.
    Bajaj pulsar veya sym wolf 250 denk gelirse değiştireceğim. Eğer çevrenizde denk gelirse haber verirseniz çok sevinirim. Görüşmek üzere
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Arkadaşlar merhabalar.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu ücretsiz olarak Teori egitimi düzenlemektedir. Daha önceden de konusu açılmıştı bilenleriniz vardır.

Biz bu projeyi Konya'ya getirmek istiyoruz. Teori egitimi sonrası LS2 KASK VE REFLEKTİF yelek verilecektir.

Fakat bu projeyi Konya'ya getirmek için en az 80 kişilik kontejanı doldurmak zorundayız.

Teori egitimini Rahmi barutçu verecektir.

Yeterli sayıya ulaşmamız lazım, çevrenizde A2 ehliyetli olup bu eğitimi almak isteyenleri bana haberdar edebilir misiniz?
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben katılırım
    Çevreme de haber veririm. Yalnız biraz daha bilgi verir misin?
    Ücretsiz diyorsun, kask ve yelek verecekler diyorsun, nasıl devlet destekli bir şey mi?

HADICANIMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ/DİSCOVER 125 ST KIRMIZI
    bende katılabilirim arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler