Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Tamam`dır Millet :D yarın akşam görüşmek üzere insallah :D
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    zongoku bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm nasılsınız arkadaşlar.. nasipse 05/07/2012 sabah 0800 da ordayım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm nasılsınız arkadaşlar.. nasipse 05/07/2012 sabah 0800 da ordayım....
    Hayırlısıyla gelmek nasip olsun abi. Çarşı izinlerinde görüşürüz inşallah. Bu arada benimde ayın 7 sinde Kpss var hayat memat meselesi. Sen şimdi 5 i diyince heyecanlandım hemen aklıma Kpss geldi :D

---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Alıntı gangster90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam`dır Millet :D yarın akşam görüşmek üzere insallah :D
    Tamamdır gardaş görüşürüz tanışırız görüşmek üzere. Selamlar
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beyler H4 bi-xonon alacağım.isteyen varsa birini veririm.uzun kısa ikisi de zenon .motorlu. kargoyla beraber 86tl ye aldım
    yani tanesini 43tl den verebilirim

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    zongoku;2721070]V yaka konusunda tişörtçünün hatası var kendisine V yaka dedik ama hepsini yuvarlak yaka basmış Hilmi bugün onları düzelttirmek için görüşcekti tişörtçüyle. Abi şöyle söyliyim herkesin beğendiği şeyleri yaptırmaya çalıştık fakat takdir edersin ki herkesin beğenisini de kazanamaz zaten bir tişört. Zaten bu durumda tişörtten çok çok üstün bişeyler beklememk lazım. En az maliyetle yapılabilecek en güzel tişö

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

[/COLOR]

Ali abi teşekkür ediyoruz sizin gibi abilerimizinde anlayışlı davranması bizim içimizi rahatlattı gerçekten. Sonuçta herkes para verdi ne söylediysek onu yapmamız lazım. Valla bu yaka konusunu da bi şekilde halletcez artık hayırlısı bakalım. Ama tişörtü gördün sende gayet güzel oldu sadece yaka sıkıntımız var onu da hallederiz umarım.

Bu arada tüm arkadaşlarında bilgisi olması açısından da yaziyim. Tişörtçü hepsini V yaka yapcağına hepsini yuvarlak yaka yapmış. Bu konuda bi sıkıntımız var onu düzeltmeye çalışıyoruz arkadaşlar. Yoksa baskı ve tişörtün güzelliği açısından bir sıkıntımız yok. Hilmi bugün bu konuyla alakadar olcaktı. Kendisinden haber aldığımızda duyurcaz. Saygılar[/QUOTE]

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı ALPER55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zongoku;2721070]V yaka konusunda tişörtçünün hatası var kendisine V yaka dedik ama hepsini yuvarlak yaka basmış Hilmi bugün onları düzelttirmek için görüşcekti tişörtçüyle. Abi şöyle söyliyim herkesin beğendiği şeyleri yaptırmaya çalıştık fakat takdir edersin ki herkesin beğenisini de kazanamaz zaten bir tişört. Zaten bu durumda tişörtten çok çok üstün bişeyler beklememk lazım. En az maliyetle yapılabilecek en güzel tişö

---------- Post added at 14:01 ---------- Previous post was at 13:58 ----------

[/COLOR]

Ali abi teşekkür ediyoruz sizin gibi abilerimizinde anlayışlı davranması bizim içimizi rahatlattı gerçekten. Sonuçta herkes para verdi ne söylediysek onu yapmamız lazım. Valla bu yaka konusunu da bi şekilde halletcez artık hayırlısı bakalım. Ama tişörtü gördün sende gayet güzel oldu sadece yaka sıkıntımız var onu da hallederiz umarım.

Bu arada tüm arkadaşlarında bilgisi olması açısından da yaziyim. Tişörtçü hepsini V yaka yapcağına hepsini yuvarlak yaka yapmış. Bu konuda bi sıkıntımız var onu düzeltmeye çalışıyoruz arkadaşlar. Yoksa baskı ve tişörtün güzelliği açısından bir sıkıntımız yok. Hilmi bugün bu konuyla alakadar olcaktı. Kendisinden haber aldığımızda duyurcaz. Saygılar

Motosikleti
    Asya Ghost 350 cc
    arkadaşlar, daha doğru düzgün tanışmadan farklı yorumlar yapmak hoş bir yaklaşım olmaz sanırım.ben hiç kimse için olumsuz bir şey söylemedim ki, aranızdan sadece hilmi ile görüştüm,onada zaten söyleyebilecek bir şeyim olamaz.elbette tişörtler için çok çalışıldı ama ben kimseyi kırmak,rencide etmek yada nasıl yorumladıysanız, o tarzda bir şey demedim.sadece kendi düşüncemi dile getirdim.eğer farkında olmadan birilerini kırdıysam,ondan özür dilerim.kusura bakmayın.iyi geceler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beyler keloğlan mağarasına piknikli gezi yapalım mı .?

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    merhaba arkadaşlar
    benim ufaklıgın ön lastik sürekli iniyor daha yeni sıfır aldım taktırdım iç lastiğide yok siboptan olabilir mi acaba ?
    kazasız sürüşler

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Lütfen Tıkla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler keloğlan mağarasına piknikli gezi yapalım mı .?
    Yapalım

---------- Post added at 20:16 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    benim ufaklıgın ön lastik sürekli iniyor daha yeni sıfır aldım taktırdım iç lastiğide yok siboptan olabilir mi acaba ?
    kazasız sürüşler
    Merhabalar. Tubeless ya yanaktan ya da siboptan kaçırır başka alternatif yok gibi bi kontrol edin isterseniz. Yanaktan kaçırıyorsa tekeri takarken yanaklara sıvı yağ gibi birşey sürüyolar ondan sürmemiş olabilirler ya da lastik tam oturmamış olabilir, ama büyük ihtimal siboptandır.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhabalar. Tubeless ya yanaktan ya da siboptan kaçırır başka alternatif yok gibi bi kontrol edin isterseniz. Yanaktan kaçırıyorsa tekeri takarken yanaklara sıvı yağ gibi birşey sürüyolar ondan sürmemiş olabilirler ya da lastik tam oturmamış olabilir, ama büyük ihtimal siboptandır.
    bugün servise sordum bir bakalım dediler
    siboptan olabilir mi dedim siboptan olsa hemen iner dedi usta
    sonuç olarak problemi bulamadılar tabi
    durduğundan iniyormuş
    ön dururken arka ne yapıyor bilmiyorum

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    durduğundan iniyormuş
    Durduğu yerde ha hayırdır inşallah

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    durduğundan iniyormuş
    Cin girmiştir

Bu sibop içinde ki o iğne vidalı o gevşemiş olabilir ona bakmak lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yapalım [COLOR="Silver"]
    gelmek isteyenler belirtsin.
    organizasyonu yapalım.
    ben 1 kişiyi artçı olarak alabilirim.

yol yaklaşık 80km

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    gelmek isteyenler belirtsin.
    organizasyonu yapalım.
    ben 1 kişiyi artçı olarak alabilirim.

yol yaklaşık 80km

http://e1207.hizliresim.com/z/1/92y07.jpg
    http://www.sehirlersavasi.com/ilce-r...asi%5B1%5D.jpg
    http://i.tmgrup.com.tr/ya/2011/02/26...5441353426.jpg
    Dostum haftaya Cumartesi-Pazar sınavım bitiyor. Cumartesi ve Pazar öğleden sonra boş olurum. Yalnız bu sıcaklarda şöyle yüzmeye falan gitseydik havuza falan. Neden dersen geçen kaklık mağrasına gittik 5 dk da gezdik mağarayı sonra kaldık öyle ne yapcaz diye Pamukkaleye doğru gaz açtık. Havuza girdik daha güzel oldu ondan dedim yani. Bu arada senin isim neydi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benim adım Muhammed arkadaşlar bana tek teker mami der.salda gölü diye bir göl var geçen sene gitmiştim süper bir yer oraya gidebiliriz.orası da 80km.hem yüzeriz hem piknik yaparız.hatta kamp alanı var çadır bile kurulur.orada arkadaşlar var bedavadan yer içeriz
    kuralsızlar bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    benim adım Muhammed arkadaşlar bana tek teker mami der.salda gölü diye bir göl var geçen sene gitmiştim süper bir yer oraya gidebiliriz.orası da 80km.hem yüzeriz hem piknik yaparız.hatta kamp alanı var çadır bile kurulur.orada arkadaşlar var bedavadan yer içeriz
    Olur kardeşim gideriz Aayın 20 sine Muğla gezimiz var onu aradan çıkarttık mı gerisini hallederiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Olur kardeşim gideriz Aayın 20 sine Muğla gezimiz var onu aradan çıkarttık mı gerisini hallederiz
    ayrıntılar nerde yazıyor ben de gelebilirim

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    aga 20 si ramazana gelmiyormu yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

salda gölünde ben adamlarla konuştum çadır kurabilirsiniz dediler.gidilebilir yani.hatta muladan önce bile yapabiliriz hafta içi sonu farketmez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler