Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    ewt arkadaşlar gün geçtikçe çoğalıyoruz hadi bakem tam lista çıkaralım

1-) free_eagles------ ÖZGÜR ( yamaha ybr 125)
    2-) crazy_devil------ SERDAR ( mondial 250 mct)
    3-) selçuk1981------ KÜRŞAT (yamaha ybr 125)
    4-) poseidon_20----- İBRAHİM (mondial 125 mt)
    5-) ayhançakan----- AYHAN (kanuni tiger 250)
    6-) cardoso--------- HİLMİ (henüz motoru yok ama olacak)
    7-) h@s@n--------- HASAN (honda kinetic)

şuan 7 kişiyiz diğer arkadaşlar da adını ve motorunu mail adreslerini yazarlarsa net sayımızı bilir ona göre toplantılarda haber verir birbirimizi tanır kaynaşırız

HADDEEEEEEE DENİZLİ MT NERDESİNİZ HORTLATALIM ŞU TOPİC İ YAWFSSSSS
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Hadi Hemşolar Lütfen Yaa Salmayın Kendinizi Herkes Hortlatsın Şu Topici Bu Topicteki Herkes Birbirinin Akrabası Arkadaşı Veya Dostu Olabilir Ben Hasan Ali Demirci Gümüşlerde Oturuyorum Makro Y.M.M. DE Çalışıyorum Hadi Herkes Kendini Tnıtsın ve Birbirini Msn ine Eklesin Bu Arada Bu Fotodaki Herkes Benim Motorun Üzerindeyken Pamukkaleye Gidip Geldim
    CBR 125 R

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    waaayyyyyy 2 gün girmedim denizli mt nolmuş öle yawwwwww 1 ybr daha katılıyor galiba ewt 10 kişiye çok az kaldı....denizli MT büyüyorrrr.....
    B rh +(pozitif)

Tanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250
    Sevgili Hemşerilerim;
    Bende Denizli(Merkez)liyim ama ne yazıkki İstanbuldayım sizin çalışmalarınızı buradan takip ediyorum. İnşallah çok iyi grup oluşturacaksınız. Şimdiden kolay gelsin...
    34 BD 9274 MCT 250

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Arkadaşlar Denizli Mt yaka kartları(Sitemizin fuarda kullandığı kartlardan) basılmaya başlandı.Şimdilik benimki ve kürşatın ki hazır.Özgür ve İbrahimin soyisimlerini bilmediğim için baskıya veremedim.EKibe yeni katılmak isteyen ve ekip tarafından da kabul gören arkadaşlar için de en kısa sürede yaka kartları basılacak arkadaşlar.Bu arada en kısa sürede H@S@N,AYHANÇAKAN,orioneren nickli arkadaşlarıda aramızda daimi olarak görmek istiyoruz.DENİZLİ MT adına crazy_devil.Saygılar.

Motosikleti
    keeway Matrix 150
    Merhaba Arkadaşlar. Yakında bende aranıza katılacağım. Şu an izmirdeyim ama iş için Denizliye yerleşeceğim. Eh artık Denizliye gelince tanışıp çeşitli organizasyonlar yaparız.

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    En kısa zamanda seni de aramızda görmekten mutluluk duyacağız goodlife hocam.Tüm denizlili MOTORCULARI (dikkat edin motor sürücülerini değil) aramıza bekliyoruz.

Motosikleti
    Tabanvay
    arkadaşlar aranıza inşallah bende geliyorum...
    motorumu bu gün sattım daha ama bu ayın sonunda superlight 150 almayı düşünüyorum...
    superlight 150 kullanan var mı bi incelesek ...
    (eyüp)
    msn: juniyear@hotmail.com

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    crazy_devil ==> Serdar
    posedion_20 ==> İbrahim
    free_eagles ==> Özgür
    selcuk1981 ==> Kürşat
    h@s@n ==> Hasan
    juniyear ==> Eyüp
    cardosa ==> Hilmi
    omeg@ ==> Barış

denizli mt
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Denizli MT bu akşam ÇAY PARTİSİ veriyor Hemde çok kişiyle:
    crazy_devil ==> Serdar
    posedion_20 ==> İbrahim
    free_eagles ==> Özgür
    selcuk1981 ==> Kürşat
    h@s@n ==> Hasan
    juniyear ==> Eyüp
    cardosa ==> Hilmi
    omeg@ ==> Barış (Gece çalıştığı için gelemeyebilir)

Buluşma Saati==> 20:00
    Buluşma Yeri ==> Kültür Net İnternet Kafe
    Güzergah ==>Kültür Net'in bahçesi

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    ewt arkadaşlar denizli grubu çığ gibi büyüyor
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Denizli Mt bu hafta sonu (23 Nisan 2006 Pazar) sabah saat 05:00'da İzmir'e yola çıkıyor.Manisa üzerinden gideceğimiz 226-227 km'lik yol boyunca 3 mola vereceğiz.İlk ikisi 75. km'lerde ve sonuncu da Manisa'da.Bornova'da (İzmire girmeden önce)siteden sevdiğimiz bir kardeşimiz olan forrap (tuncer) bizi karşılayacak.23 Nisan pazar gecesi Pansiyonda konaklayacak ve 24 Nisan pzt. sabahı 5:00-8:00 sularında İzmir'den Denizli'ye yola çıkacağız.Denizli'den bizlere katılmak isteyen arkadaşlar olursa;20-21-22 Nisan Tarihlerinde Denizli Mt Toplu Sürüş Denemeleri'ne katılmasını önemle bildiririm.Toplu Sürüş Alıştırmaları açık alanda yapılacak olup,ekipmalarla gelinmesi rica olunur.Katılmak İsteyen arkadaşlar en kısa sürede özel mesaj yoluyla veya msn'den bizlere ulaşabilirler.(crazy_devil,poseidon_20,free_eagles ,selçuk1981)
    Denizli Mt adına crazy_devil.SAYGILAR

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Malumunuz arkadaşlar uzun yola çıkacağız (izmir-denizli Ortalama 500 km gidiş-dönüş).Uzun yolda da neyin ne olacağını kestirmek çok zor.Yazlık ve kışlık olmak üzere 2 ayrı giyecek alalım yanımıza öncelikle.Depolarımız fullenmiş olsun.
    Çekme halatı,yedek buji,bir litrelik pet şişede yedek benzin,tornavida-anahtar vs. gibi ekipmanlar,yedek stop ampulü,far ampulü,sinyal ampulü,bu kadar şeyi alcaz ama nereye koycaz Motorlarımızın bakımı konusunda servise yaptırmasak bile kendimiz bi elden geçirelim.Başka aklınıza gelen bişiler varsa söleyin arkadaşlar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizli MT bekliyoruz,İzmirde havalar çok güzel ama siz genede yanınıza hem yazlık hemde kışlık bişeyler alın çünkü İzmir'in havasına ve kızlarına güven olmaz...

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Denizli Mt de ne güzel bir organizasyon anlayışı var anlatamam yaa.BU toplantılarda böyle yapıp da gezi zamanı gelince gelmek isteyen arkadaşlar bence o zaman da gelmesin.Saat :22_33 ve kimse yok bi tek omega-cardoso ve ben.Ne abi bu.İzmir işine gelince ok iyi diosunuz;çamlık gezisi yapalım diyince ok ii diosunuz;toplantı yapalım diyince kimse yok Ne anlama geliyor arkadaşlar.Gezi olacağı zaman bi anda allahtan içinize doğuyo da mıu nete giriosunuz da toplantı yapalım diyince nete girmiosunuz sonra da ben internete girmedim haberim yoktu diyosunuz ya.Peki siz bilirsiniz.
    Son olarak şunu söyleyeyim:Yarında görüşemezsek,hareket saatinde gelecek olursanız;Saat GECE 04:30 da kültür net önünde olun.05:00'da hareket edeceğiz.Kimseyi beklemeyeceğiz!Saat 05:00'ı gösterdiğinde kimse olmasa bile ben İzmir'e hareket edeceğim.İzmir dönüşü de özgürle beraber döneriz.Son eksikliklerinizi gidermemiz açısından :
    Türk Bayrağı!!! (Çok büyük olmasın)
    Yedek buji
    Full depo
    Yaka Kartlarımız
    En az 2 kışlık 2 yazlık giyecek (bagajlarımızın aldığı kadar)
    Motorların son bakımlarını da eksik etmeyelim arkadaşlar.

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya tamam ya benle cardoso var ya yetmiyoz mu sana biz yeterince kafanı ağrıtıyoz zaten olmadı cumartesi akşam ben sende kalırım sabah beraber çıkarız sen kafanı yorma seni yalnız göndermem

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    eweeett izmir gezimizi bitirip dönmüş bulunmaktayız.1 gazimiz var ama durumu kötü değil.izmir MT grubuna teker teker hepsine tekrar teşekkür ederiz...
    B rh +(pozitif)

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Evet Denizli Mt başlığı altında da;İZMİR MT'ye TEŞEKKÜRLER.

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar gezi bitti denizli mt bitti felsefesini mi uyguluyorsunuz e hadi yeni programlar yeni geziler aktiviteler yapalım, sadece motor grubu olduğu için değil iyi birer dost olduğumuz için de toplanalım
    CBR 125 R

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Denizli MT Yarın akşam (28 Nisan Cuma) toplanıyor.Toplantıya herkesin katılmasını rica ediyorum.İbrahim sen gelmek istersen iş yerinden falan birimiz alabilir seni.Gelmezsen de önemli değil;bacağındaki rahatsızlığa veririz.Ancak diğer tüm Denizli MT üyelerini bekliyoruz.

Buluşma Saati ==> 20:00
    Buluşma Yeri ==> Kültür Net İnternet Kafe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler