Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt logolu sticker yalan oldu
    Başka baskılı iş varsa tasarımı (çok uğraştırmayanından) yaparım ben istediğiniz yerde bastırırsınız.
    BLACK_ICE bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bkrsnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka baskılı iş varsa tasarımı (çok uğraştırmayanından) yaparım ben istediğiniz yerde bastırırsınız.
    lazer kesimli logoyu nerden yaptırabliriz

Motosikleti
    MT-25
    Ben mt logosu ve graffitti ile oluroyle yazili bir sticker istiyorum motora yapistircam ))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben mt logosu ve graffitti ile oluroyle yazili bir sticker istiyorum motora yapistircam ))
    http://www.dafont.com/theme.php?cat=606 bu adreste Type your text here yazan yere istediğini yaz beğendiğin fontun ismini söyle yeterli

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lazer kesimli logoyu nerden yaptırabliriz
    Lazer kesim yapan bildiğim kadarıyla Denizli'de tek yer var Ahi Sinan Çarşısı var Balıkçılar çarşısının tam arkasında Mustafa diye bir abi babası falan da duruyor dükkanda bazen. Av bayi var bir tarafında öteki tarafında halı kilim satan bir yer var. Bekir gönderdi derseniz tanır Zaten eskiden karşısındaki ajansta çalışmıştım.

Motosikleti
    MT-25
    http://www.dafont.com/theme.php?cat=606 bu adreste Type your text here yazan yere istediğini yaz beğendiğin fontun ismini söyle yeterli

Lazer kesim yapan bildiğim kadarıyla Denizli'de tek yer var Ahi Sinan Çarşısı var Balıkçılar çarşısının tam arkasında Mustafa diye bir abi babası falan da duruyor dükkanda bazen. Av bayi var bir tarafında öteki tarafında halı kilim satan bir yer var. Bekir gönderdi derseniz tanır Zaten eskiden karşısındaki ajansta çalışmıştım.
    şu güzelmiş ,

http://www.dafont.com/codygraff.font?text=oluroyle&back=theme

ne iş yapıyosunuz ki siz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şu güzelmiş ,

http://www.dafont.com/codygraff.font?text=oluroyle&back=theme

ne iş yapıyosunuz ki siz ?
    Çamlık'ta bir e-ticaret firmasında görsel düzenleyici ( grafiker ) olarak çalışıyorum. Marina Restorant'ın oralarda. Özelden kaça kaç basılacağını yazarsan halledip gönderirim sana. Bir de motosiklet.net logosu vektörel halde bulamadım paylaşılmış bulursanız söyleyin boyutunu ayarlıyayım baskı için.

Motosikleti
    MT-25
    Çamlık'ta bir e-ticaret firmasında görsel düzenleyici ( grafiker ) olarak çalışıyorum. Marina Restorant'ın oralarda. Özelden kaça kaç basılacağını yazarsan halledip gönderirim sana. Bir de motosiklet.net logosu vektörel halde bulamadım paylaşılmış bulursanız söyleyin boyutunu ayarlıyayım baskı için.
    motosiklet.net liler olarak oluşum içerisine girsek , her hafta olmasa da 15 günde bir toplansak bu gelenekselleşse harika olur.

Kaça kaç basılacak anlamam ben motoruma yapıştıracaktım Lazer kesimli logo arasında fark ne oluyor?
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    26.07.2015 denizli - ağlayan kaya - pamukkale gezilerinden çekimlerim

bkrsnmz ve mk0162 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motosiklet.net liler olarak oluşum içerisine girsek , her hafta olmasa da 15 günde bir toplansak bu gelenekselleşse harika olur.

Kaça kaç basılacak anlamam ben motoruma yapıştıracaktım Lazer kesimli logo arasında fark ne oluyor?
    Hocam lazer kesim dediğin folyo kesim olmasın? Lazer dediğin metale işlem yapar folyo kesim bildiğin tek renk çıkartmadır bir çok camda gördüğün tek renk yazılar gibi. (üst üste yapıştırmayla daha fazla renge çıkartılabilir)

Motosikleti
    MT-25
    Hocam lazer kesim dediğin folyo kesim olmasın? Lazer dediğin metale işlem yapar folyo kesim bildiğin tek renk çıkartmadır bir çok camda gördüğün tek renk yazılar gibi. (üst üste yapıştırmayla daha fazla renge çıkartılabilir)
    bilmiyorum ki , yukarıda diyalogta geçti BLACKICE arkaaşımız bahsetmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Arkadaslar

pamukkale ccc fest de cadir alanlari acaba gunes aliyo mudur... golge kisimlari tanidiklara falan ayirtirlar degil mi

gidecek olan var mi bizden ?
    bkrsnmz ve BLACK_ICE bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bilmiyorum ki , yukarıda diyalogta geçti BLACKICE arkaaşımız bahsetmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Arkadaslar

pamukkale ccc fest de cadir alanlari acaba gunes aliyo mudur... golge kisimlari tanidiklara falan ayirtirlar degil mi

gidecek olan var mi bizden ?
    biz giderizde çadır kurmayız heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tüvtürk'ün ilerisinde bir sokak hayvanları barınağı var. Mamamızı ekmeğimizi sütümüzü alsak mtforum olarak gitsek nasıl olur sizce? Katılım olur mu?
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Tüvtürk'ün ilerisinde bir sokak hayvanlarý barýnaðý var. Mamamýzý ekmeðimizi sütümüzü alsak mtforum olarak gitsek nasýl olur sizce? Katýlým olur mu?
    harika olur ben gelirim...
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Tüvtürk'ün ilerisinde bir sokak hayvanları barınağı var. Mamamızı ekmeğimizi sütümüzü alsak mtforum olarak gitsek nasıl olur sizce? Katılım olur mu?
    harika olur ben gelirim...
    Ben her gün önünden geçiyorum , önemli olan oradaki hayvanlara yemek vermek değil şimdilik , asıl önemli olan konu barınak şartlarının geliştirilmesi için imza toplamak olabilir çünkü köpekler dışarlarda arabalar kamyonlar yüzünden ölmekteler hiç bir ilgi alaka yok change.org da imza kampanyası başlatılabilinir mi acaba , yemek konusununda bir organizasyon düzenlenebilir onunla ilgili sosyal medyadan haberleşip belediye ile ile iletişime geçilip gidilmesinde fayda var
    bkrsnmz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her gün önünden geçiyorum , önemli olan oradaki hayvanlara yemek vermek değil şimdilik , asıl önemli olan konu barınak şartlarının geliştirilmesi için imza toplamak olabilir çünkü köpekler dışarlarda arabalar kamyonlar yüzünden ölmekteler hiç bir ilgi alaka yok change.org da imza kampanyası başlatılabilinir mi acaba , yemek konusununda bir organizasyon düzenlenebilir onunla ilgili sosyal medyadan haberleşip belediye ile ile iletişime geçilip gidilmesinde fayda var
    Planım önce ayağımızı alıştırmak. Benimsediğimiz takdirde gerekli gördüğümüz eylemler yaparız bence

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaşlar grup sürüşlerinde telefonunuza aşağıdaki linkteki proğramı yükleyip ücretsiz wifi üstünden internet gerektirmeden konuşabiliriz bunun için android telefon kablolu mikrofonlu kulaklık ve mikrofon kısmını süngerle ince bir şekilde sarınca sağlıklı diyolog kurabiliriz .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidintercom&hl=tr
    bkrsnmz bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    hafta sonu bulusalim konusalim diyorum..

mikrofon isini ayarlariz.
    hayvanlar icin su sicak denizli gunlerinde ozellikle neler yapabiliriz konusabiliriz.
    sari yelek edinip , dahil oldugumuz gruplarin amblemlerini de uzerimizde tasimak bence onemli bir konu.. bu konu hakkinda da konusabiliriz. disarida toplanmis uc bes motoru olan insan olarak degil bir mt grubu olarak ya da aidiyeti oldugunuz diger gruplarin amblemlerini de tasiyarak bunu cevreye gostermek onemli bence.
    topcasenin icinde tasinan bir bucuk litrelik su ve plastik kaplar hayat kurtarir mesele su sicak gunlerde...
    ayrica belli bir miktarlarda kendi aramizda topladigimiz beser tl ile de mama alip sokaklara dagitabiliriz.
    bunu yapan hayvansever insanlar car..kendi araclari ile dolanip belli basli yerlere duzenli olarak mama birakiyolar denizlide...

Denizli nin degil... tum Turkiye nin hayvansever motorculara ihtiyaci var.. kis gunleri motor suren kimseler var mi bilmiyorum ama... kisin inanin sokaklarda ozellikle denizli de gordugum telef olan o kadar cok sokak hayvani var ki.. halbuki onlari toplayip klinige goturdugumuzde ucretsiz tedavi olabiliyo ve hayatlari kurtulabiliyor .. bu yuzdendir kisin motosiklet kullanabilmeyi istemem ...

birseyler yapalim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

yine kendi aramizda ve mt forum olarak tum illeri kapsayan bir yardim kampanyasi baslatip kucuk hayvan barinaklari yapabiliriz.. biraz ugrastirir ancak klup projesi olarak onaylatirsak faaliyete gecirebiliriz.
    hayvanlar icin barinak yapmak strafor dan cok kolay arkadaslar azicik el becerisine ihtiyac var sadece... videosu vardi ancak telefondan iletemiyorum su an...
    bkrsnmz bunu beğendi.

CaBBaR20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max 400
    merhabalar aranıza yeni katıldım.verilen fikirler güzel. bunları bi toplantı düzenleyip konuşsak hemde tanışsak olmaz mı?

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Yarın çınarda horoz heykeli önünde buluşup, terasparka ya da başka bir yere kadar gidip dolaşsak ne dersiniz ? Pazar akşam üstümüzde 1-2 saat çay içsek ? Allah kısmet ederse yarın denizlideyim, gelemesem de vesile oluruz buluşmaya

CaBBaR20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max 400
    hadi hemen yarın toplanalım deyipte organize edemeyiz toplantı işini. daha ileri bi tarih belirleyip yapalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler