Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı kuralsızlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga 20 si ramazana gelmiyormu yaw

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

salda gölünde ben adamlarla konuştum çadır kurabilirsiniz dediler.gidilebilir yani.hatta muladan önce bile yapabiliriz hafta içi sonu farketmez.
    Olur kardeşim bana uyar
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/110978535644617/ facebooktaki grubumuz. Burada detayları mevcut. Resime tıklarsanız grubta resimin içinde detaylar yazıyor. Cumartesi günü toplantılarda da konuşuyoruz zaten geziyi.
    üye olmadan görülmüyor.ben zaten feysbuk kullanmıyorum.organizasyonu yapınca burada yazın ben katılırım

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    tamam tarih ayarlayalım aga.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ARKADAŞLAR ŞUAN denizlideyim.... tişörtümü bastırın gari....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ŞUAN denizlideyim.... tişörtümü bastırın gari....
    Hoşgeldin abi tişörtler basıldı.

Bugün toplantıda ilgilenen arkadaşa iletirim durumu sana ulaştırırız.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin abi tişörtler basıldı.

Bugün toplantıda ilgilenen arkadaşa iletirim durumu sana ulaştırırız.
    ok yarin dışarı çıkabilirisem yarin olmadı önümüzdeki hafta sonu alırım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar KPSS bir güzel girmiştir. Bari kazığı yağlasalardı da zorlanmasaydık
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Bugün 19:00'da Belediye önünde toplanıp daha sonra pamukkale'ye gidilecektir herkesi bekleriz.

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Evet beyler bayanlar 20 Temmuz Cuma günü saat 20:00 da Denizli'den çıkış Muğla tarafına gidiş - 22 Temmuz pazar akşam saatlerinde Denizli'ye geri dönüş olarak kimler kesin geliyor ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler bayanlar 20 Temmuz Cuma günü saat 20:00 da Denizli'den çıkış Muğla tarafına gidiş - 22 Temmuz pazar akşam saatlerinde Denizli'ye geri dönüş olarak kimler kesin geliyor ?
    çadır mı kurucaz otolde mi kalıcaz.ayrıntılı bilgi verir misin

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Denizli MT durmuyor buluşmalara devam ufak gezilere devam bu arada arkadaşlar 20 sindeki gezinin detaylarını belirtcem az sonra.....

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

Arkadaşlar gezimizin son durum olarak şu şekildedir. İlerleyen günlerde değişiklik olursa buradan belirtiriz zaten.

- Öncelikle 20.07.2012 CUma akşam 19.00-20.00 arası ya da işten çıkışlara göre 20.00- 21.00 arası hareket ediyoruz
    - Gündüz sürüşüyle, 200 kilo yükle ( 89 ben, 80 babam, kalanda bagaj) ve 125 cc lik motorumla 4 saatte vardığımı düşünürsek, Gece sürüşüyle kimsenin artçısı yokken yine 4-5 saat arası varırız diye düşünüyorum. Ortalama hızımız 70-80 arası olacaktır.
    - Toplamda yolumuz belediyenin önünden hareket edersek köyde bizim evin avlusuna girene kadar 192 km dir.
    - Grup sürüşünün biraz daha yavaş olması gerektiğini ve birbirimizle gece aramızı açmamız gerektiğini düşünürsek yol tahminlerim şu şekilde oluyor

-----> Tavas 40 dk- 1 saat arası
    -----> Tavastan - Kale 40 dk- 1 saat arası Kale de 15 dk lık mola
    -----> Asıl yol bundan sonra arkadaşlar Kale den haritada gördüğünüz Karabörtlen kavşağına kadar 1 saat yol alırız diye düşünüyorum ve tam kavşakta 2. molayı veririz ya da biraz öncesinde çekme var oralarda mola veririz 15 dk
    -------> Daha sonra en güzel ama gece sürüşü olacağından en tehlikeli yola gelicez, virajlı ve hız yapılmaması gereken bir yol burayı 40 dk da bitiririz evellallah yol çıkışında kısa bir mola 10 dk
    -------> Daha sonra eve varana kadar mola yok arkadaşlar buda rahat 1 saat sürer.

Cuma gece varınca hemen yemek uyku moduna geçeriz. Cumartesi günü erkenden :
    - Öncelikle bizim eve en yakın koya gidip şiftahı atarız.
    - Daha sonra Dalyana geçeriz
    - Oradan da isteğe göre Marmaris ya da Fethiye Ölüdeniz yaparız
    - Ya da bunların hepsini bir kenara atıp bizim tekneyle koylarda denizin tadını çıkarırız. Tabi buna kesin olarak söz veremem arkadaşlar.

Pazar günü dönüşte de duruma göre 19.00- 20.00 arasında yola çıkarız. Dönüş daha uzun sürcek çünkü.

Arkadaşlar gezi için tam olarak plan yapmadık planı orda oluşturacağız çoğunlukla canımız nereye isterse oraya gideriz sorun değil her yer bizim köye en fazla 1 saat uzaklıkta. Bu arada her duruma karşı geziye gelecek arkadaşların önceden işlerini ayarlaması iyi olur. Çünkü 2 günlük bir gezi planladık. Cuma geceden yola çıkış pazar gece dönüş şeklinde.

Arkadaşlar daha 10 gün var bu arada lastik tamir spreyi, buji, sigorta gibi ufak tefek şeyleri yanınızda bulundurmanızda fayda vardır. Sonuçta tahmini olarak 600 km yol yapmayı düşünüyoruz o nedenle bu tür şeyler lazım olabilir. Genel olarak bu şekilde gezi planı fikri olan arkadaş varsa fikirlere açığız. Selamlar

Ayrıca arkadaşlar Temmuz bandrolleri için sanırım ayın sonuna kadar süre oluyor yani bandrolü yatıramayacak arkadaşlar olabilir ben gibi Sanırım polis çevirme olursa sorun olmaz. Daha net bilgisi olan arkadaş bilgi verebilirse sevinirim. Arkadaşlar lütfen geri kalan belgelerimiz korumalarımız tam olsun yolda sıkıntı yaşamayalım.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Yola çıkacaklara tavsiye (ayda 2-3 kere giden gelen biri olarak) , kulan tıkacı alın silikon 3TL , gündüz asfalt erimiş oluyor tehlikeli , gün batmaya doğru kale tarafı çok soğuk oluyor titrer siniz ona göre giyinin, Farlarnızı ve diğer lambalarınızı kontrol edin yedek benzin ve lamba bulundurun. Bandrollerin için son gün ay son günü saat 24 dür problem yok.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yola çıkacaklara tavsiye (ayda 2-3 kere giden gelen biri olarak) , kulan tıkacı alın silikon 3TL , gündüz asfalt erimiş oluyor tehlikeli , gün batmaya doğru kale tarafı çok soğuk oluyor titrer siniz ona göre giyinin, Farlarnızı ve diğer lambalarınızı kontrol edin yedek benzin ve lamba bulundurun. Bandrollerin için son gün ay son günü saat 24 dür problem yok.
    Mehmet abi şikayetim var bunlar tişörtleri giymiyor resimlerde de görüldüğü gibi bi ben birde mehmet kardeşim giyiyoruz nerede ise senin tasarımı beğenmediler sanırım

Bi kay şunlara abi

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Mehmet abi Pazar günü senin tatil günü heralde bizde Marmariste falan olursak haberleşelim gelirsin abi uyar mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    @zongoku
    evin avlusu demişsin.sizin evde mi konaklıycaz.ahalinin izni ve haberi var mı.çadır uyku tulumu falan getirecek miyiz.ortam nasıl.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Lütfen Tıkla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @zongoku
    evin avlusu demişsin.sizin evde mi konaklıycaz.ahalinin izni ve haberi var mı.çadır uyku tulumu falan getirecek miyiz.ortam nasıl.
    Kardeş bizim orada ufak bi köy evimiz var orda kalırız diye düşündüm ben ahalinin haberi olcak tabikide o konuda bi sıkıntı olmaz cuma gece bizim evde kalırız cumartesi gece nerde kalırız ne yaparız sabahlar mıyız bilmiyorum ya da bizim eve mi geliriz yine ona o anda karar vercez, o nedenle çadırı olan arkadaşlar arkasına yüklesin yine de belki kafamız eser çadır kurarız 1 geceliğine

Bunun dışında bizim köyde ortam olarak bar disko yoktur bu şekilde bir eğlence isteyen arkadaşlar için Marmarise geçicez. Ya da Fethiye artık rüzgar bizi nereye çekerse

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar burada çadır kuralım diyorum cumartesi gece http://www.cubucakcamping.com/index.php?dil=tr arkadaşlar 4 kişilik çadır 35 Tl yani kişi başı 9 tl düşer. Bizim köyde 4-5 kişilik bi çadır var büyük onu alırız ya da küçük çadırları alırız yanımıza bi gideriz pazarlık yaparız ona göre olmadı gece döneriz eve ne diyosunuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çadır olayı güzel fikir.cepte en az 200 bulundurmak lazım. 50 benzine gider.50 yeme içme....
    ama 200 lira harcıycaksam antalya bana daha cazip gelir.yol aynı mesefade.
    .sırf yüzmek için o yol gidilir mi bilmiyorum.hele yüzmesini bilmiyorsak :D
    sanırım millet pek hevesli değil .t-shirt olayına dönmez umarım.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Lütfen Tıkla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çadır olayı güzel fikir.cepte en az 200 bulundurmak lazım. 50 benzine gider.50 yeme içme....
    ama 200 lira harcıycaksam antalya bana daha cazip gelir.yol aynı mesefade.
    .sırf yüzmek için o yol gidilir mi bilmiyorum.hele yüzmesini bilmiyorsak :D
    sanırım millet pek hevesli değil .t-shirt olayına dönmez umarım.
    50 Tl 100 lük cub motorunuz varsa anca yetebilir En azından 600 km civarı yol yapıcaz çünkü benzine biz kafadan 100 Tl yi çıkarttık. Onun dışında çadır kurarsak kişi başı 10 Tl ye geliyor. Mangal için nevare alsak kişi başı 10-15 Tl arası da ordan alsak toplamda 125 Tl para eder. Ekstra durumlar içinde 20-30 yanınızda bulundursanız yeter diye düşünüyorum. Tabi herkesin bütçesine uymayabilir. Bizim evde de kalınabilir sorun yok. Ben daha eğlenceli olsun diye böyle bişey düşündüm.

Şimdi bizim burada kemikleşmiş bi tayfa oluştu. Diğer arkadaşlarımız işten fırsat bulduklarında katılmaya çalışıyorlar. Çoğu zamanda katılıyolar zaten gezilere. Ama biz boş olduğumuz için sürekli buluşuyoruz. Zaten şu anda 5 motor olduk. Daha buradan katılacaklar listesi başlatcaz. Şöyle söyliyim gelmek isteyen arzu eden herkesi bekleriz onun dışında kalan kalır gelen sağlar bizimdir der çıkarız yola sorun yok yani

Bide şöyle bir durum var bizim köyden Marmaris arası zaten 90 km yani Marmarise gelip gece eve geri dönersek zaten 10 Tl benzin katmış gibi yol yapmış olcaz benzin harcayacağımıza çadırımızda yatarız Pazar günü yine Marmarsite denize girer akşamda yola çıkarız.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    ben yeni makine ile marmarise indiğinizde katılayım aranıza

birde yola çıkmadan , Streç film alın yolda üşürseniz üzerinizi bununla kaplıyarak soğuktan korunursunuz
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler