Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar Hilmi arkadaşımız yakaları yaptırıyormuş akşam 20.00 gibi tişörtleri almaya gitcez nasip olursa yaka konusunda da bir sıkıntı kalmadı. Tişörtler elimize geçtikten sonra müsait olan arkadaşlarla haberleşip uygun zamanda tişörtlerini vereceğiz.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    DENİZLİ MT TİŞÖRTLERİ

mehmetmumtaz ve soccer bunu beğendiler.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    harika olmuş , aslında denizlispor renklerinden birde yeşil karıştırsak süper ötesi olur ;) , bir sonraki çalışmalarda artık
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar denizliye geldiğimde dostlarımla buluşup ödememi yapıp sonrası ne zaman a kısmet ise o zaman tişörtüme kavuşacağım... kendimi iyi hissediyorum ptt ye gitmöiyorum.. kötü hissediyorum keşke gitseydim diyorum.. daha narkozu atamadım.. servergazi benden çok şey aldı... ama denizli 3. vatanım oldu..ilerde çook ziyaret edeceğim sizi... neyse gerçekten çok uğraştınız ama başardınız... acaba 15 gün sonra motorlamı gelsem...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar denizliye geldiğimde dostlarımla buluşup ödememi yapıp sonrası ne zaman a kısmet ise o zaman tişörtüme kavuşacağım... kendimi iyi hissediyorum ptt ye gitmöiyorum.. kötü hissediyorum keşke gitseydim diyorum.. daha narkozu atamadım.. servergazi benden çok şey aldı... ama denizli 3. vatanım oldu..ilerde çook ziyaret edeceğim sizi... neyse gerçekten çok uğraştınız ama başardınız... acaba 15 gün sonra motorlamı gelsem...
    Ramazan abi sağlık en önemlisi tişörtün bizde istediğin zaman gelir alırsın abi o konuda kafanı hiç yorma. Sen iyileşmene bak. Abi şimdi kendini yormayasın o kadar yoldan gelip aman ha!

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika olmuş , aslında denizlispor renklerinden birde yeşil karıştırsak süper ötesi olur ;) , bir sonraki çalışmalarda artık
    Valla Mehmet abi çok süper oldu bizce umduğumuzdan güzel oldu motorun üzerinde de güzel duruyor. Tabi bende yakışıklı olunca daha bi güzel oluyor Hep beraber güzel bi iş yaptık yarına tişörtlerin tamamını alcaz artık geldiğinizde tişörtleri iletiriz size

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bayram haklısın... ayın 5 de ordayım sabahtan......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram haklısın... ayın 5 de ordayım sabahtan......
    Tamamdır abi benimde ayın 7 ve 8 inde Kpss var hayırlısıyla güzelce bir atlatsam çok rahatlıcam ondan sonra da gönül rahatlığıyla gezileri düzenleriz artık Görüşmek üzere abi. Selamlar herkese

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkürler çok güzel iş çıkardınız.

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    C:\Users\boyahanetakip\Desktop\17062012059

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

[IMG]C:\Users\boyahanetakip\Desktop\17062012059[/IMG]

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

https://www.motosiklet.net/forum/C:\Users\boyahanetakip\Desktop\17062012059
    Abi açılmıyor bu nedir?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar tişörtü ilk yıkamasından geçirdim ne solma var ne de çekme var. Yalnız çok sıcak suda yıkanmaması ve tersi çevrilerek yıkanması gerektiğini de unutmayalım. bilginize. Ayrıca baskılı yüze ütü de basılmıcak yoksa baskılar ütünüzde kalır. Tekrar bilginize :D

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Denizlee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

usta resim bilgisayarında kayıtlı onu internet üzerinde bir siteye upload edersen biz görebiliriz

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Tişörtlerini almak isteyen arkadaşların Hilmiyle irtibata geçmesi gerekiyor arkadaşlar tişörtler Hilmi de şu anda.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    onada ulaşmak baya zor gibi :D face den yazışalım dedi... salı günü akşam full bekledim daha sabah msj aldım face den. cvp verdim yine yok mübarek :D
    hilmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nerdesiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnggg ????
    ::xrock:: [B][I][COLOR="#FF0000"]YaMaHa[/COLOR][/I][/B] [COLOR="#B22222"]YA[/COLOR]rış[COLOR="#B22222"]MA[/COLOR]kinası[COLOR="#B22222"]HA[/COLOR]cı , [COLOR="#800080"]BİNİVEEE GARİİİ !!![/COLOR] ::xrock::

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Harbiden zor ulaşılıyo kendisine cumartesi buluşmada alırsınız artık en yakın o zaman ulaşabiliriz heralde kendisine

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    resul cumartesi alacaksın baska yolu yok neyse hadi yarın 8,00 belediyenin önüne gel
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sabah 8 de mi gelek

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    yok aksam 20,00
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok aksam 20,00
    akşam 20'de özel bir anlamı varmı

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar 23.06.2012 Cumartesi yani yarın saat 19.00-20.00 arası her zamanki gibi belediyenin önünde toplanıyoruz. Tişörtünü almak isteyen arkadaşlarda gelebilirlerse tişörtlerini verebiliriz. Saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler