Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[Şanlıurfa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Bu pazar günü (15.07.2007) Elazığ MT (Motosiklet23) olarak Şanlıurfa'lı arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Fotoğraf ve Yazıları bugün buraya koymayı istiyorum.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İlk mesajları benden olsun...

Doğum ; Şanlıurfa / Bozova / Eskin Köyü (Atatürk Barajı)

Anne , Baba devlet memuru olunca gezdik tabi Türkiye'yi...

Bölgenin heryerini karış karış bilirim...

---

Bu arada ; keşke Şanlıurfa'lı arkadaşlar üye olup , topiği onlar açsaydı. Ama olsun...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk mesajları benden olsun...

Bu arada ; keşke Şanlıurfa'lı arkadaşlar üye olup , topiği onlar açsaydı. Ama olsun...
    Ha Şanlıurfa ha Elazığ.Farketmez, ikisi de aynı kültür. Geçen pazar günü Urfalı arkadaşları ziyaret edip tanıştıktan sonra ,bu topiği açma şerefine nail olayım istedim.

Tmm abi kızma... Ama onları da aramızda görmek isteriz...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tmm abi kızma... Ama onları da aramızda görmek isteriz...
    Yok ya viper_1 niye kızayım ? Onları da aramızda görmek için açmak istedim il grubunu.Kendilerini cep telefonumla arayıp siteye üye olmalarını isteyeceğim inşallah.

Motosiklet23- Urfa Gezisi (15.07.2007)

Pazar sabah saat 06.00’da Motosiklet23 merkezine geldiğimde, Başkanımız Oktay DAL, Murat ÇELİK, Arif KABAKLI ve Davut ÇETİNKAYA’yı hazır bir şekilde beni beklerken buldum.Minibüs ve diğer çocuklar nerede diye sorunca, onları gece saatlerinde yolladık dediler.

Urfa’ya, Çermik üzerinden üç buçuk saat süren güzel bir yolculuğun ardından vardığımızda; bizimkileri çay içerken, Urfalı arkadaşlarımızı motosikletleriyle ilgilenip hazırlık yaparken bulduk.

Shot with Canon DIGITAL IXUS 900Ti at 2007-07-17

Minibüs içinde Oktay DAL’ın, Abdullah GÜRALP’in ve Ulunay BALCI’nın motosikletleri ve diğer malzemeler vardı.Diğer altı arkadaş minibüsün neresine sığdı, nasıl yolculuk ettiler orasına da akıl sır erdiremedim.

Muhittin ÖZBEK arkadaşımız, Urfa MT olarak yirmi beş kişiye yakın motosikletli olduklarını, geziler tertiplediklerini, hatta arkadaşlarının kendisine Başkanım diye hitap etmesine rağmen resmi bir dernek çatısı altında bir araya gelmediklerini söyledi.

Muhittin ÖZBEK arkadaşımız,Urfa’da otoyolun kullanılmayan, trafiğe kapalı bir alanında köprü altında gölgesi de bulunan güzel bir yer olduğunu söyleyerek, bizi oraya götürdü.Gerçekten drag yarışları için çok güzel bir yer idi.Urfa MT bu bakımdan çok şanslı.

Bizim motosikletleri de indirdik.

Bu Abdullah GÜRALP’in Suziki’si.

Ulunay BALCI ısınma çıkışı yaptı.

Abdullah GÜRALP, Urfalı İbrahim arkadaşımızla start aldı.

Abdullah GÜRALP’in başka bir arkadaşla çıkış öncesi.

Yarışlar dosthane bir hava içerisinde çekişmeli geçti.Urfalı arkadaşlarımız kendilerinden beklenen misafirperverliği fazlasıyla yerine getirdiler.Yarışlarla ilgili birkaç video görüntüsünü de buraya koymaya çalışacağım.

İşte bizim Davut ÇETİNKAYA ve şakacı tavırlarıyla kendisine benzeyen Urfa versiyonu Müjdat arkadaşımız.Çıkış sonrası dönüyorlar. Kimin galip olduğunu söylememe gerek yok sanırım.(Sağdaki beyaz tişörtlü bizim Davut oluyor.)

Ulunay BALCI çıkış için beklerken.

Zülfü Usta ile Abdullah GÜRALP, Ulunay BALCI’ya çıkış öncesi son taktikleri mi veriyor, moral destekte mi bulunuyor orasını anlayamadım.

Tabi bir de yarışmaya katılmayıp, olayı kuzu kuzu seyredenler vardı.

Ulunay BALCI iyi bir çıkış yapınca gidip tebrik ettim ve yakınlığımı belgeledim. Neme lazım, yarın çok meşhur olurlarsa tanımazlar bizi. İşte ispatı. Şimdi inkar edemez artık.

Abdullah ve Ulunay Urfalı arkadaşlarımızla çıkış anında.

Mekandan genel görüntüler.

Başkanımız Oktay DAL Urfalı arkadaşın motosikletini test ederken.

Urfa’ya gelip de lahmacun yemeseydik bir şeyler eksik kalırdı elbet.Közlenmiş patlıcanlar ile lahmacunları afiyetle yedik. Başkan Muhittin ÖZBEK ve arkadaşlarına Motosiklet23 olarak çok teşekkür ediyoruz.

Benimle birlikte otomobil ile gelen arkadaşlar yemekten hemen sonra Elazığ’a hareket ettik. Malatya’ya sünnet düğününe yetişmem gerektiğinden, mübarek yerleri ziyaret edemedik.Bir başka sefere inşallah.Arkadaşlar bizden sonra Motodrag yarışlarına devam etmişler. Her ikili en az üç çıkış yaptı ama ben buraya birkaç video koymak istiyorum.(Yarın)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Heeeeeeeeeyt be kardeşlerim benim o adıyaman yoluna hergün gelirim ben neden çağırmadınız bizde oyle urfalıyız biz

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar videolar yayın aşamasına hazır ama biraz daha beklemek gerekiyo

Urfalı kardeşlerimize selamlar sevgiler...
    [ ELAZIĞ-MT ]

tüm moto63 olarak elazıglı arkadaşlara sevgi saygı iletiyor bu siteden dolayı çok teşekkür ediyorum moto 63

moto63 akip arkadaşları adına bu siteyi hazırladıgınızdan dolayı teşşekkür ediyoruz bu etkinliklerin devam etmesini istiyoruz

Sizleri aramızda görmek çok güzel bir duygu hoşgeldiniz...

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...-mt%5D-14.html

Bu topiği incelerseniz sevinirim....Bide www.youtube.com adresine girip oktay dal yazıp aratın urfada çektiğimiz videolar var onlarıda izlersiniz...Urfa camiasından daha fazla katılım daha fazla üye bekliyoruz...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Motosikleti
    HONDA CBR125R
    Alıntı başkan_muhittin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm moto63 olarak elazıglı arkadaşlara sevgi saygı iletiyor bu siteden dolayı çok teşekkür ediyorum moto 63

moto63 akip arkadaşları adına bu siteyi hazırladıgınızdan dolayı teşşekkür ediyoruz bu etkinliklerin devam etmesini istiyoruz
    Muhittinim öncelikle bizleri misafir edip ağırladığınız için çok teşekkür ediyorum. herşey çok güzeldi. En kısa zamanda sizleride bekliyoruz. o günkü katılımcı arkadaşlara selamlar.
    [B][COLOR="red"][I]M O T O 23...ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTORSPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ...FARKIMIZ,KALİTEMİZDİR...[/I][/COLOR][/B]

[ ELAZIĞ-MT ]

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Urfa MT'nin Elazığ'a Gelişi İptal Edildi.

Arkadaşlarınca, Kit İbo lakabıyla tanınan İbrahim Şimşek'in,Elazığ'a gelirken Diyarbakır yakınlarında trafik kazası yapması sebebiyle, Başkan Muhittin ÖZBEK ve arkadaşlarının Elazığ'ı ziyareti ileriki bir tarihte olması temennisiyle ertelendi.

İbrahim ŞİMŞEK arkadaşımıza, Motosiklet23 olarak Allah'tan şifa diliyoruz

Motosikleti
    tvs apachee 150 cc kara akrep :D
    tüm Gaziantep MT adına geçmiş ramazan bayramız kutlu olsun

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    babo ben bu hemşerilerimi vururum haaaa. yaw o ne güzel sofra öyle lahmacuna hasret kaldık adanada. balcanlar da pişirilmiiişşşş oooohhh keyfçilere bak. kaza yaptım 15 gündür doğru dürüst birşey yiyemedim zaten bozdunuz moralimi alt üst ettiniz wallah
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure

Şanlıurfa'lı Arkadaşlarımız Motosiklet23'ün Misafiriydiler.

Bayramın ikinci günü yani 13.Ekim.2007-Cumartesi günü Şanlıurfa MT’den beş arkadaşımızın gezmek amacıyla motosikletleriyle Elazığ’a geleceklerini, Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği-Moto23'ün misafiri olacaklarını Dernek başkanımız Oktay DAL’dan öğrendim.

Kendilerini, Kekliktepe kavşağına varmadan arabamızla karşıladık.İkinci Urfa çıkarmasına katılamadığımdan dolayı içlerinde sadece Kadir FINDIK ile önceden tanışıyordum.

Doğan DEMİR, Yusuf ÇELİK, Engin SOYLUOĞLU, Kadir AFINDIK, Abdulfettah BAYDİLİ, Hasan İSTİFÇİ ve Nizip'ten Suziki Motosiklet bayiisi Vedat ZOR arkadaşlarımızla ayaküstü sohbetten sonra dernek merkezine doğru yola koyulduk.

Kavşakta kuzu çevirmesi için bekleyen polis memurları beş motosikletin geldiğini görünce aşk ve şevk ile durdurdular arkadaşlarımızı.İki motosiklette ufak bir pürüz çıkınca yarım saat derdimizi anlatmak durumunda kaldık.Sağolsunlar, canımızı sıkacak bir gelişme olmadan sonunda tekrar yola koyulduk

Nihayet Motosiklet23 merkezine geldik.Misafirlerimiz motosiklet kıyafetlerini değiştirdiler,Derneğimiz ve faaliyetleri hakkında Oktay DAL'dan bilgi aldılar

Yemek yemek için üç otomobil ile Koçkal'ye doğru yola koyulduk.Ergün Ustanın Yeri'ne geldik.Koyu bir sohbet eşliğinde yemeklerimizi yedik.

Alaturka Nargileevi'nin sahibi olan Veysel ÇELİK arkadaşımız bizleri çay içmek için davet edince memnuniyetle karşıladık.

Akşemleyin Dernek üyemiz Davut ÇETİNKAYA'nın Hilalkent'teki yerinde fırında tepsi ziyafeti vardı.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği Moto23/Motosiklet23'ün Ramazan Bayramının 3. günü Dernek merkezinde bayramlaşması vardı.

Müsait olan arkadaşlar gelerek biribirileriyle kucaklaştılar.Böyle güzel bir güne güzel bir ikram ile, bir sepet üzüm ile gelmek nezaketinde bulunan Selçuk ÖZER arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.Üzümler gerçekten çok güzeldi.

Derken Zülfü DAL ile Harput semalarına gezmeye giden Şanlıurfa'lı misafirlerimiz de geldiler.Böyle güzel bir ana ortak oldular.Daha sonra onları yolcu ettik.Böyle birlikteliklerin darısı nice bayramlara....

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Motosiklet23’ün Urfa Balıklıgöl Ziyareti

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği (Motosiklet23/Moto23)’nin aktiviteleri kış mevsiminde de devam ediyor.Üyelerimiz arasındaki sevgi ve saygı bağlarını güçlendirmeye yönelik birliktelikler her fırsatta oluşturuluyor.

Ramazan Bayramında Motosiklet23’ü ziyaret eden Doğan DEMİR,Abdulfettah BAYDİLİ ve arkadaşları, üyelerimizi Şanlıurfa’ya davet ettiler.Zamanı müsait olan arkadaşlarla iki otomobil, sekiz üye düştük Urfa yoluna.Akşamleyin vardığımızda gündüz ziyaret edeceğimiz Dergah’ı (Balıklıgöl) bir de akşam vakti görelim istedik.

Urfa’lı dostlarımız benim çok aç olduğumu anlamış olacaklar ki bizi hemen mahalli müzik çalınan lokantaya aldılar.Güzelim yemekler önümüzde arzı endam etti.Midelerimizi şereflendirdi.

Bir taraftan yemek yerken diğer yandan da Urfa müziği dinledik.Karnı doyan arkadaşlarımız kendini meydana atıverdi tabii. Vur patlasın çal oynasın diyen arkadaşlarımız gecenin keyfini çıkarmaya başladı.

Biz gece bitti derken, Fettah Dayı hadi şimdi nargile içmeye dedi. Ağa adam ne de olsa, biz de mecburen uyduk. Nargile fokurtuları, bardak şıkırtıları arasında koyu bir sohbete daldık vesselam.

Derken uyuma vakti geldi. Özel İdare Müdürlüğüne ait misafirhaneye varıp odalarımıza çekildik.Misafirhane temiz ve güzeldi.İnanmıyorsanız eğer işte fotoğrafı.

Sabah olunca Şanlıurfalı arkadaşlarımız bizleri kahvaltı için bir pastaneye götürdüler.Çok güzel bir kahvaltı yaptık.

Şampiyonumuz ve minik hayranı yan yana

Sonra mübarek yerleri gündüz gözüyle gezmeye başladık.

Şanlıurfalı motosiklet servisi Kemal YETİM'in sanayi sitesindeki dükkanına gidip ziyaret ettik.

Öğleden sonra bir yemek faslımız daha oldu. Nizip’ten Vedat Usta ve arkadaşları da dokuz kişilik bir grupla bizlerle beraber yemekteydi. Kebaplar gerçekten çok güzel idi.Şanlıurfa’ya her gezmeye gelişimde buraya uğramak isterim doğrusu.

Vakit akşam olmakla beraber otobanın kapalı bölümüne, pardon Urfa’nın Drag pistine gitmesek bir şeyler eksik kalırdı vallahi vallahi.Motosikletin egzoz sesini dinleyip kulaklarımızın npasını attık.Ruhumuzun gıdasını aldık. Vedat Usta’nın tek teker gösterisini seyrettik.Yarış olmadı ama bayağı süratli geçişler sahnelendi. Yani anlayacağınız bi hoşş olup dönüş yoluna koyulduk.

Misafirperverlikleri için Şanlıurfalı arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz.
    Doğan DEMİR’in de dediği gibi : Keşke mesafe yakın olsa da daha sık gidip gelsek.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    bütün urfalıların bayramını kutlarım .

Motosikleti
    YaMaHa ybr 125
    2 ocakta urfadayım urfalı mt cilerle tanışalım görüşelim diyecektim ama bizim motor küçük kalıyor sizin koca bebeklerin yanında.bir tane ybr gördüm sevindim yahu dedim hepsimi koca bebek bunların Allah banada nasip eder inşallah gerçi bu öğrencilikle baya bi zor da...
    SeN YaKıN BeN UzAk yA SeN yAkInLaRıMdA BeN IrAk...

[COLOR="Magenta"]BARBY[/COLOR] değil [COLOR="Navy"]HARBİ[/COLOR] kız.....:bounce:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    bütün urfadaki dostlarımızın yeni yılınnı en içten dileklerimle kutlarım hep beraber nice senelere

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)