Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

ESPARK Zemin Kat'taki Fotoğraf Sergimize , MT üyesi tüm arkadaşlar davetlidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne fotografı volkan . kıme aıt fotograflar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı H311B0Y26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan abicim doğum günün kutlu olsun motosiklet üstünde nice mutlu yıllara
    teşekkürler ozan'ım

Alıntı MotorizeESK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba...ismim ahmet.. şu an ufak mopedle(kanuni) takıldığım için fazla ezilmeyeyim diye .. birkaç yıldır takip ediyorum ama daha yeni yeni katılıyorum aranıza ...şu ilk sayfadaki resimleri gördüm de canım bir an önce büyükçe bir motor alıp böyle bir geziye katılmak istedi en son ne zaman yapıldı böyle bir tur yada ne zamanlar çıkıyorsunuz birkaç ay içinde aktif göreve çıkmak istiyorum sizinle bir aksilik çıkmazsa :D ...
    saygılar ...
    hoşfeldin ahmet valla en son arkadaşlar kumluca'ya filan gittiler tatil amaçlı. onun dışında da çoğumuz iş güç sahibi oldugumuz için fırsat olmuyo desem yeri. ama akşamları şehir içinde denkgeldikmi bi çay içeriz ya da haller yaparız

daha önce görseydim keşke yarın da açık olcakmıdır kaç gün ? yarın geliyim artık geç oldu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bi göz atın bakalım tebrik isterim
    Hepy bört dey Sinan

Yarın Eskişehire geliyorum, beraber gideriz artık sergiye napalım

Motosikleti
    honda cbf-150
    volkan ne sergisi abi?
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Alıntı _Si_BeMoL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamza bızım grubun %70 i gectı domınostan
    böyle bir guruptuk ama
    Dünya dar geldi. Hava almaya çıktık

hadaba süpermiş

Bu da Gökhan. Fotoda yüzü çıkmamış

renkli vizörler benim tarzım

Gökhan abi orda havalar nasıl
    şuan burada iyi ama o resimlerden bahsediyorsan orada hava sınırlıdır heralde

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hrkese mrb diyorum ve ardından İsmail abimin durumunun iyi olduğunu endişelenecek pek bişi kalmadığını belirtmek istiyorum. O gece nasıl sabah oldu bilemiyorum ama çok korkuttu bizi.Durum pek içaçıcı değildi hep iyi dedi doktorlar ama bi dümen dönüyodu ortalıkta...şimdi ne desem bilemiyorum o gece için...
    Biz biraz daha iyileşsin sizlere haber veririz demiştik volkan abimle.Şimdi ortalığı ayağa kaldırmayalım ddik kendimizce haklıydık ama haksız olduğumuzu savunan varsa fikir olarak; bu yüzden özr dilerim onlardan. korktuk açıkçası kormadık diyemem.
    Nihayetinde kendisi iyi Allah'a çok şükür.tabi yaraları var ama Bizimle olduğu için Allah'ıma bin şükür ettim.
    Ziyaret etmek isteyenler nasıl eder de girer içeri bilmem ama ben girdim... Taktikler basit ama her defasında aynısı olmaz bu kesin bişey. 6. katta beyin cerrahinde, oda numarasını unuttum. Herkese iyi sürüşler dilerim dikkatli olun bi korku daha ağır gelir bana...

soranlara çok çok slm.ı var "Aman dikkatli olun kaskınızı çıkarmayın başınızdan" diyor kendileri
    AleykümSelam Yaa neyaptı bu adam kaç sayfa geriye aldım ama bulamadım olayın gelişmesini hangi motorla kaza yaptı nerede yaptı neden kask takmıyormuş iyi olsunda bir ALLAH'ın izniyle geleyim bir tokatlayım onu kızınıdamı düşünmemiş vay mutalıplı vayyyyyy neyse şimdi bırakayımda kızmayı geçmiş olsun diyeyim ALLAH kızına bağışlasın Acil şifalar İsmail'im
    YAMAHA Yaşamı Başka Yerde ARAMA veya Honda Hayat Onda Bence Yaşamda Hayatta Sürmekte ...

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    guncell olsun dedımdı
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

arkadaşlar, oldcityboy-ismail kardeşimiz arkadaşının kullandığı ybr marka motosikletiyle cumartesi gece kaza yapmışlar. ismail kendi kaskını motosikleti kullanan yusuf isimli arkadaşımıza vermiş. ilerlerken yolda giden bisikletliyi farkedemeyip çarpmışlar ve muttalipe giden yol da daha yeni zift üstüne mıcır dökülerek yapıldığı için kontrolü kaybedip yolun sağına uçmuşlar. ismail sıyırıklarının tedavisi için tıp fakültesinde. diğer yusuf isimli arkadaşımızı da tanıyamadığım için haberim yok inşallah iyidir o da.

ismaillerin orda benim çalıştığım fabrikada çalışan arkadaşıyla tanışmıştık o söyledi.

23:40 düzeltme: ismaille konuştum korkulcak bişeyim yok dedi.
    Gökhan abi oku bak!!!Burda yazıyo bilgiler
    :rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

Motosikleti
    tekrar teşekkürler aytaç

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, oldcityboy-ismail kardeşimiz arkadaşının kullandığı ybr marka motosikletiyle cumartesi gece kaza yapmışlar. ismail kendi kaskını motosikleti kullanan yusuf isimli arkadaşımıza vermiş. ilerlerken yolda giden bisikletliyi farkedemeyip çarpmışlar ve muttalipe giden yol da daha yeni zift üstüne mıcır dökülerek yapıldığı için kontrolü kaybedip yolun sağına uçmuşlar. ismail sıyırıklarının tedavisi için tıp fakültesinde. diğer yusuf isimli arkadaşımızı da tanıyamadığım için haberim yok inşallah iyidir o da.

ismaillerin orda benim çalıştığım fabrikada çalışan arkadaşıyla tanışmıştık o söyledi.

ahmet gelirsen bizi bilgilendirirmisin ? eve geçerse de haber et ya da tıp'taki oda ve kat bilgilerini verirsen ziyaretine gitcem....

23:40 düzeltme: ismaille konuştum korkulcak bişeyim yok dedi.
    ben de duyunca aynen böle şok geçirmiştim. neyseki ucuz atlattılar

arkadaşlar, öss tercih sonuçları gelmiş sanırım bi kaç arkadaşım işletmeyi kazanmışlar yani bizi işletcekler diğer tercih sonucu gelen arkadaşlar sonuçlarınız nasıl ? nereleri kazandınız ?

kandiliniz mübarek olsun

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Gökhan abi oku bak!!!Burda yazıyo bilgiler
    yusuf sanırım umut'un eski kırmızı ybr yi alan arkadaş eğer o ise onuda tanırım onada ALLAH acil şifa versin şu mıcırı yasaklamaları lazım tarihteki bütün trafik kazalarını toplasan 100/10 u da bundan kaynaklanıyordur ama hala aynı devam

Bu arada Hepimizin Kandili Mübarek Olsun Arkadaşlar
    YAMAHA Yaşamı Başka Yerde ARAMA veya Honda Hayat Onda Bence Yaşamda Hayatta Sürmekte ...

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    cümleten kandiliniz mubarek olsun
    [B]dirty bike[/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    halkla ılıskıler gece okul sabah iş yapacam
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

hayırlı olsun Eray abiHerkesin mübarek kandili kutlu olsunHem kandil hem ay tutuluyo dua etmeyi unutmayın
    :rendeer:Eskişehir Enduro:rendeer:

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    bu gece aya minnet gecesi herkes calıscak sabaha kadar

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Sinan Abi doğumgünün kutlu olsun...

Ahmet hoşgeldin aramıza...

Tüm gün Espark'tayım ama göz atma fırsatım olmadı umarım yarın boş vaktim olur...Bu arada sergi AKUT'un...Sanırım Nasuh Mahruki'de gelecek yada geldi tam bilmiyorum...

Eray hayırlı olsun...Benimde Anadolu Ünivetsitesi Turizm Otel İşletmeciliği Bölümü Tuttu Önümüzdeki Hafta Kayıt İşlemleri İle İlgilenicem...Çalışma Saatlerim Uyarsa Çalışmaya Devam Etmeyi DÜşünüyorum Ama Sadece Düşünüyorum

Bu Arada Babam Racing Taksitini Öderken Bende Bir Sco Taksidine Gireyim Diye Düşünüyorum...Yaz-Kış Kullanırım Diye Düşündüm Taksitleride Uygun...Şu An Düşündüğüm Model Asya AS 125 T...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    yol yok mu yoll (:

ben ve bi arkadaşım tek motosiklet bozdağa çıkıyoruz yakın çevreye gezi olursa haber verir misinz katılalım bizde

0506 261 03 61
    [B]dirty bike[/B]

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    arkadaşlar çok acil paraya sıkıştım 1-2 hafta içinde satabilirsem motoru çok uygun fiyata vericem haberiniz olsun.link aşağıda:
    http://www.sahibinden.com/fiyati_dus...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Kanuni Moped
    herkese selamlar ... bende iki eylül kampüsündeyim bu yıl ilk öss mdi benim sizlerde bazı yerlere girmişsiniz hayırlı olsun hepimize... slayer dostum motorun çok güzel ama bizi baya aşıyor ben önümüzdeki 1 kaç ay içinde (işte kesin değil) baya bi uygun fiyata bulursam cbr 125 ,ybr 125 yada kt 125 almanın peşindeyim.gerçi hepsi farklı tipte ama ben baya bi açgözlüyüm motor konusunda hepsinden istiyorum işte mazur görün... tekrar selamlar...

Motosikleti
    ahmet, açgözlülük değil de merak diyelim bende bizim üyelerden bi arkadaşımızın ybr'sine binmiştim nolduysa ondan sonra oldu işte hep sölerim

Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok acil paraya sıkıştım 1-2 hafta içinde satabilirsem motoru çok uygun fiyata vericem haberiniz olsun.link aşağıda:
    http://www.sahibinden.com/fiyati_dus...XQQdisplayitem
    şimdi burak'ınkine binsem valla evi bulamam heralde keşke para olsa da alıversem canavarı. inşallah satılır burak. bekliyoruz akabindeki motoru

Motosikleti
    honda cbf-150
    ..........................

Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir guruptuk ama

şuan burada iyi ama o resimlerden bahsediyorsan orada hava sınırlıdır heralde
    sergi derken bunları kastedmiosun heralde:D
    sanatı sanat için değil halk için yapıorum:mrgreen:

::ressam::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler