Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    Arkadaşlar eskişehir de gaz yağı satan yer bilen duyan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Mhb arkadaslar yarin aksam kismetse 13 yil sonra askerlik arkadasimi gorme vesilesi ile ilk defa Eskisehir de olucam

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı 3rdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arayıp sordum sadece AGV, Nolan ve Schuberth sattıklarını söylediler, başka bulabileceğim yer var mıdır sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Bu ara Es-Moto yu da aradım onlarda yok maalesef:/

Özmert motor ruhan özmert 0533 665 64 54

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:11 ----------

Alıntı emresk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eskişehir de gaz yağı satan yer bilen duyan var mı?
    muttalip yolundakı petrolde var
    emresk bunu beğendi.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

merhaba arkadaşlar bu ilandaki motoru tanıyan bilen var mıdır ? İstanbuldan eskişehire gelmeyi düşünüyorum. Sizce değer mi ? Geldiğimde baktırabileceğim yakın çevrede bir yamaha servisi veya iyi bir usta var mıdır ? Fiyatı biraz pahalı geldi. Sizce ederi nedir ?? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68196606/detay

Motosikleti
    Kısa süre sonra dolduracağım inş..
    Alıntı nothingelse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bu ilandaki motoru tanıyan bilen var mıdır ? İstanbuldan eskişehire gelmeyi düşünüyorum. Sizce değer mi ? Geldiğimde baktırabileceğim yakın çevrede bir yamaha servisi veya iyi bir usta var mıdır ? Fiyatı biraz pahalı geldi. Sizce ederi nedir ?? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68196606/detay
    kardeşim sahibinden.com da incele piyasası belli bir motor

erhan540 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Eskişehir de ki ilçelere veya komşu illere günlük gezi etkinlik yapan bir veya birkaç arkadaş varsa mesaj atabilirler.. Aranıza katılabilirim. Motorum Kanuni GT170

Motosikleti
    Cuma Çanakkale'ye gidiyorum komşu sayılır mı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Gelirsen yardımcı oluruz .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Kanuni GT 170
    Alıntı emresk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma Çanakkale'ye gidiyorum komşu sayılır mı
    Cuma günü kuzenin düğünü vardı gelemezdim ama bir hafta sonu kaçış yapalım olurmu ?
    "Nothing Else Matters"

Motosikleti
    İyiki gelmemişsin yağmura yakalandım bozüyük ve bursa da
    Bursadan sonra yollar çok kötüydü birde gidiş yönü bakıma alınmış yolun ciddi bölümü tek şeritti
    Hafta sonu kaçışı olabilir tabiki müsait olduğumuz bir zaman

Motosikleti
    Kanuni GT 170
    @emresk,
    kazasız belasız gidip gelmişsin sevindim Buradan haberleşiriz ne zaman olursa.
    "Nothing Else Matters"

Motosikleti
    Yok henüz dönmedim nasipse haftaya cuma dönücem

Eskişehirden hatasız motor aldım diye sevinirken istanbula geldiğimde boyalı ve kurcalanmış bir motor aldığımı öğrenince resmen yıkıldım. Üstelik satıcıda hatasız nokta hata yok demiş ve bana motora her türlü kefil olduğunu söylemişti. Ramazan ramazan kalkıp binbir cefayla Eskişehire gittim. Şehri bilmediğim için tam yer belirtemeyeceğim ancak merkeze yakın bir yerlerde Ertuğrul usta diye bir ustaya gittik. Tabelasında kawasakininde olduğu bir motor servisiydi. Özellikle de ustaya sormama rağmen boyasız , sorunsuz makine gönül rahatlığıyla binersin dedi. Allah böyle ustaları tez zamanda başımızdan eksik etsin ve şu ramazan ayı yüzü suyu hürmetine gün yüzü göstermesin. Meğer motorda boya varmış. İstanbula geldiğimde yetkili serviste motorun boyalı olduğunu öğrendim ve o an zaten yıkıldım. Demem o ki Eskişehirli arkadaşlar veya ben gibi oraya gidecek arkadaşlar sakın bu sahtekar insana (sözde usta ) güvenip motorunu teslim edip , iş yapmasın. Sonra ben gibi üzülmeyin. Hatta oraya giden olursa da benim için bir beddua etsin. Satıcıda ben de bilmiyordum gibi şeyler söyledi ancak onlarında samimiyetine inanmadım. Allahından bulurlar inşallah. Motosikletten soğudum çok üzüldüm çok ..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sordurduğunuz yer büyük ihtimalle yılmaz motosiklet.Boşverin boya olsun başka sıkıntı olmasın o kadar eziyet çekmişsiniz.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sordurduğunuz yer büyük ihtimalle yılmaz motosiklet.Boşverin boya olsun başka sıkıntı olmasın o kadar eziyet çekmişsiniz.
    motorda komple boya var arkadaşım kurcalanmış motor belliki hakkımı helal etmiyorum. Allaha havale ettim. Her gün beddua ediyorum artık.

Eskişehirden hatasız motor aldım diye sevinirken istanbula geldiğimde boyalı ve kurcalanmış bir motor aldığımı öğrenince resmen yıkıldım. Üstelik satıcıda hatasız nokta hata yok demiş ve bana motora her türlü kefil olduğunu söylemişti. Ramazan ramazan kalkıp binbir cefayla Eskişehire gittim. Şehri bilmediğim için tam yer belirtemeyeceğim ancak merkeze yakın bir yerlerde Ertuğrul usta diye bir ustaya gittik. Tabelasında kawasakininde olduğu bir motor servisiydi. Özellikle de ustaya sormama rağmen boyasız , sorunsuz makine gönül rahatlığıyla binersin dedi. Allah böyle ustaları tez zamanda başımızdan eksik etsin ve şu ramazan ayı yüzü suyu hürmetine gün yüzü göstermesin. Meğer motorda boya varmış. İstanbula geldiğimde yetkili serviste motorun boyalı olduğunu öğrendim ve o an zaten yıkıldım. Demem o ki Eskişehirli arkadaşlar veya ben gibi oraya gidecek arkadaşlar sakın bu sahtekar insana (sözde usta ) güvenip motorunu teslim edip , iş yapmasın. Sonra ben gibi üzülmeyin. Hatta oraya giden olursa da benim için bir beddua etsin. Satıcıda ben de bilmiyordum gibi şeyler söyledi ancak onlarında samimiyetine inanmadım. Allahından bulurlar inşallah. Motosikletten soğudum çok üzüldüm çok ..
    Motosikletimi Eskişehir'de çoğu servise götürdüm. Yılmaz motosiklet bildiğim iyi bir servistir. Bu şekilde kimseyi tek taraflı suçlamamalısın. Motosikleti almadan önce ustaya bırakırsın. Servis hizmetini alırsın. Her yerine bakar olanları söyler. Bu bir emektir. Kimse kendisinin olmayan bir malı iyi bilemez. Bence sende yalancı ve riyakarsın. Kendi kabahatini başkasına yüklüyorsun. Garanti istiyorsan kendi ustanı alıp gelseydin.

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ne alakası var adam nerden bulup gelecek usta falan satan adamın yalancı ve riyakarlığı kesinlikle zaten adamın canı yanmış bide üzerine tuz biber ekiyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

sen beddua etme yinede kardeşim hayırlısı böyledir belki, sen motorun gidişine bak kaza yapmışsa bile düzgün yapıldıktan sonra ne olacak. sen bin gezmene bak keyif almaya bak kafana takma hiç

Motosikleti
    Assist o nasıl bir yorum!
    Adam normal olarak ustaya baktırmış usta da sorun yok deyince satıcıya inanmış almış. Ustanın niyetini bilmiyorum ama satıcı büyük kul hakkı yemiş.

Hocam arkadaşa katılıyorum motorun yürürü iyiyse boyanın çok da önemli olmadığını düşünüyorum siz keyif almaya bakın

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Eskişehirde Çadır kurabileceğimiz bi yer varmı ? Kamp alanı falan

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yıllardır söyleriz ustaların biraz egosu yüksektir. yaparız buluruz ederiz derler ama onalrda insan sonuçta yanılabilir. komple boyalı motoru hadi usta farketmedi sizde hiç incelemediniz mi ? hiç anlayamadınızmı r6 ya biniyorsunuz daha önce en azından 3-4 tane motor alıp sattıgınızı farzedıyorum. aynı durum başıma gelse benimde çok moralim bozulurdu ancak sorun sadece boyaysa dert etmenize pek gerek yok. pahalı bir tecrübe olmuş oldu. önemli olan motorunda sorun olup olmamamısıdır. herşeyin hayırlısı olsun.
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler