Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki faruk abi akşamında ordayım . :D
    Eray hayırlı teskereler.

Tüm Mt Eskişehir'in bayramını canı gönülden kutlarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eray hayırlı teskereler.

Tüm Mt Eskişehir'in bayramını canı gönülden kutlarım.
    abi sen nerlerdesın , neler yapıyorsun
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    bayramınız mübarek olsun eskişrhirli, arkadaşlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı farukyayla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım müttalıp cad. köprü altındaki motorcu fatihlerde aradığın motordan var hemde güzel ve hesaplı gidip görebilirsin bakımınıda orad yaptırabilirisn.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 ----------

hemşerim biz eskişehirenduro olarak her hafta pazartesi akşamları haller arka sokak içinde arka sokak cafede buluşur muhabbet eder sonra dağılırız zaman zaman gezi ve etkinlikler düzenleriz motosiklet konusunda dilimiz döndüğü kadar yardımcı oluruz çünki sitemizde her tür motosiklet ve kullanıcısı var onlarla istişare ederek sanırım güzel karar verilir.tanışmak üzere siteyede üye olabilirisniz.
    eywallah hocam üye olmak için harekete geçtim bile..öğrenci olduğum için çok çok falza gelemeyebilirim toplantılara fakat gezilere olabildiğince katılmayı planlıyorum..

insecta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    T.A.
    arkadaşlar, başlangıç motoru olarak s&t RT 125 D almak istiyorum. fakat ikinci el almayı düşüyorum, bu motordan eskişehirde kullanan varmı biliyormusunuz. birde satılık olarak eskişehirde bu motordan varmıdır. hyosung rt 125 olarakda düşünülebilir. ş.dışından alıpta eskişehire getirecek tecrübem olmadığı için soruyorum bunu.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    insecta dostum başlangıç için 125ccye gerek yok. paran varsa keşke cbf250 alabilsen en az 3-4 sene binerdin benim ilk vitesli motorum ybr125. bazen yetersiz kalıyor ama yakıt açısından az yakan motorlar arasında. msn eklersen görüşürüz ;)

Motosikleti
    T.A.
    digiboy aslında ekledim seni msn'ye, sende kabul ettin mineral diş ilke yazar isimde. yani bu motoru düşünmem aslında 125 cc olduğu için değil. şekli ve incelediğim özelliklerinden dolayı, cbf 250 yi çok düşündüm, fiyatı bununla çok farklı değil 1-2 bin lira oynuyor, Lakin cbf 250 ile ilgili çok spekülatif yorumlar yapılmış forumda. bir ark. cbf 250 kullanıyor satmayıda düşünüyormuş onunla konuşacağım fırsat bulursam. aslında rt 125 , 200 lük olsa çok güzel olurdu, bundan bulamassam esk.te enduro 200 (kanuni) almayı düşünüyorum. kafamda karışık farketmişsindir. hiç karar veremessem sahibinden.com da satılık bi cbf 150 var esk.te onu alıp geçicem.
    ilgin için teşekkürler

Motosikleti
    gördüm ismini tamam. müsait oldugum zaman denkgelirsek görüşürüz

büyük cc ile başlaman senin açından iyi olur dostum istediğin zaman uzun yol yaparsın. ama seçtiğin motor cross motor enduro olsa yine asfalt lastiği takar uzun yola çıkardın yine de tercih senin. bildiklerimi paylaşırım kararını verirsin

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar istanbuldan motor aldım eskişehire nasıl getirebilirim hiç getirdiniz mi sürerek getiremiyorum çünkü plakası olmayacak
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbuldan motor aldım eskişehire nasıl getirebilirim hiç getirdiniz mi sürerek getiremiyorum çünkü plakası olmayacak
    sıfır mı aldın motoru hayırdır . bır naklıye fırması ıle anlas veya otobus bagajı

Motosikleti
    S&T GT 250R
    sıfır aldım hocam istanbuldan sanırım ismail ayazla getircem daha önce hiç getireniniz varmı
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    gende binerek getiriyorlar

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Eskişehirde çok motor kullanıcısı yok sanırım nerede buluşuyorlar nerede tanışıyorlar hadi bakalım bizde aldık... tanışalım kaynaşalım
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Eskişehir'de motosiklet kullanıcısı oldukça iyi seviyelerde diyebilirim.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    genel bir organizasyon vs oluyor mu nasıl haberdar olabiliriz? gezi vs
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    T.A.
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel bir organizasyon vs oluyor mu nasıl haberdar olabiliriz? gezi vs
    bu soruyla ilgili cevap gelecektir. eskishirenduro die bi site var, oraya üye olan arkadaşlar sana cevap yazar yakında...
    benim sana sorum olacak snırım st kanuni kullanıyorsun, sıfırmı aldın bu motoru ve servisi konusunda memnunmusun.

bu arada istanbuldan nasıl getirdin

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Valla ne olursa olsun ben o motoru binerek getirirdim. Ki askerlık yaptıgımm yere getırıp motorla gerı tezkereye gelmeyı planlıyorum

kurtulus69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650-mct250
    17 OCAK MANGAL ...

Arkadaşlar önümüzde yapacağımız etkinlikler (2009 motosiklet fuarları vs.)hakkında bilgi alışverişi yapmak ve olağan yaptığımız fakat son günlerde sekteye uğrayan mangal organizasyonumuzu yapmak amacıyla toplanıyoruz.

Tarih belli fakat yer ve zaman genel istek üzerine belirginleşecektir..
    Bir köpeğin dostLuğu daha iyidir; Bir dostun KöpekLiğinden!..

Motosikleti
    S&T GT 250R
    ST kullanıyorum eski adıyla hyosung evet yeni 0 aldım 8000 TL ye oldukça iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum isteyenlere telefon verebilirim. istanbuldan kargo ambar kargo ile getirdim hiç kusursuz şekilde geldi ne bir çizik ne bir ezik oluştu çok pimpirikli olduğum için birçok yolu araştırdım trenden otobüse kadar ama hafta içi birgün olursa otobüslede getirebilirsin travego yada 403 ise altına koyabilirsin digerlerine sığmıyor haberin olsun. Ben oldukça da hesaplı fiyatada getirdim 100 TL ye getirdim üstünede binsem herhalde aynı fiyata gelirdim servis konusunda bişey diyemiyorum çünkü henüz hiç götürmedim ama sorun olacağını sanmıyorum zaten bende az çok motordan (araba nedeniyle) anlıyorum

Alıntı insecta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruyla ilgili cevap gelecektir. eskishirenduro die bi site var, oraya üye olan arkadaşlar sana cevap yazar yakında...
    benim sana sorum olacak snırım st kanuni kullanıyorsun, sıfırmı aldın bu motoru ve servisi konusunda memnunmusun.

bu arada istanbuldan nasıl getirdin
    Sex Speed Money...

seko211 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler mototayfa oluşumu var 7-70 herkese açık grubun siteside var çoğu üyesinide tanırım hallerde her çarşamba akşamı buluşuyoruz haberiniz ola :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler