Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    çok iyi niyetlisin eray eyvallah...susma sebebini bende sende çok iyi biliyoruz...milletin paylaşımını bahane etme boşuna...hala daha yardım etmekten bahsediyorsun eray k.çının dibindeki adamın lastiği patıyor arkadan sinyal selektör korna ikaz ediyorum onun farkında değilsin durmuyorsun kaldı ki kaza yapıpta senin gelmen...eskişehir küçüktür kişiden kişiye göre kimisi kendisi daraltır alanını kimiside alanın tamamını kullanır
    тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi niyetlisin eray eyvallah...susma sebebini bende sende çok iyi biliyoruz...milletin paylaşımını bahane etme boşuna...hala daha yardım etmekten bahsediyorsun eray k.çının dibindeki adamın lastiği patıyor arkadan sinyal selektör korna ikaz ediyorum onun farkında değilsin durmuyorsun kaldı ki kaza yapıpta senin gelmen...eskişehir küçüktür kişiden kişiye göre kimisi kendisi daraltır alanını kimiside alanın tamamını kullanır
    hamza . unutma ki senin tekerin patladı yama yaptırmadık mi ( o öğlen sıcagın da bayram gunu ve pazar gunu lastıkçıyı arayıp evınden getırtmedıkmı . adamla yama nın çatır çatır pazarlıgını yapmadık mı ). iç lastiğin ölmüştü bursanın öbür ucunda ki nevzat ustaya gidip beklemedikmi gelmesini paran çıkışmadı . iç lastiğin parasını ben vermedımmı , gece karanlıgında motorun ısıgını yakıp bursalı arkadaslarla motorunun altına yatmadımı tekerlegı gerı takacagız dıye .unutmaki onur benim arkamdaydı onu hallettık yolda yıne ındı petrolde 1.5 saat babanın gelmesini beklemedikmi , arabaya yüklerken ( en az 45 dakıka ) o kadar motoru kaldırmadıkmı sizi yolcu edene kadar durmadıkmı .montajlama için ... sen sıcacık araba içinde eskişehir yolu tutarken o mezitlerin soğuğunu ayazını biz yedik tamam mı . 1 hafta midem agrıdı ondan sonra . ... eger senı orda beklemeseydık mezıtlerın ayazını yedıgımız saattelerde . evimde k...mı kalorofere yaslamıs evımde oturuyor olurdum . eğer bunlara da mana bulursan bu alemin en nankör adamısın ... eger bunlar yalansa. buraya o gunun en samimi şahidi sinan abi yapar gerekli yorumu bu yazıya . durmuş abi ile ersini saymıyorum fazla gelemıyorlar dıye . şimdi söyle k...mın dibinde tekeri patlayan arkadasıma neler yapmısım

galiba yazı sana birşeyler hatırlattı . yada düşünüyorsun ne yazsam diye hamza sakın bir şey yazma okumam cevaplmam bile .

cümleten iyi geceler allah rahatlık versın herkese .
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    sinan abi yazsın yorumunu...baştan başlayalım öğlen sıcağı falan yoktu bu 1 kış günü gittiğimiz için bi taraflarımız donmuştu...ikincisi param çıkışmadı olayı yok hatırlarsan bende 50 tam vardı adam bozuk yok dedi sen 20 verdin...bursalı arkadaşlara minnettarım diyecek birşeyim yok ona bunun senle alakası ne anlamadım...neyse...petrolde bekleyelim diyen kişi sadece sinan abi ve durmuş abiydi sen ise geç kalmayalım diye sızlanıyordun bu 3...motoru kaldırma olayında herkes bi ucundan tuttu doğrudur...arabanın içinde sıcacık gitmemle senin soğuğu yemende bi alaka yok sapıtma o senin sorunun bıraksaydın motoru arabayla gitseydin o zaman...tekrar söylüyorum eğer orada sinan abi ve durmuş abi bekleyelim çocuğu yalnız bırakmayalım demeseydi senin duracağın yoktu...beni teker patladığında yol kenarında (15 km sonra) bekleme fikri kime aitti peki???Onur söylemese sana arkanızda olmadığımı senin göreceğin bile yok...başkaları olayı tam bilmiyor olabilir etkilemeye çalışman normal ama olayı tam olarak bildiğim ve yaşadığım için bu sözlerle beni etkileyemezsin eray...ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...

düşünecek birşey yok site database error verdi

daha da birşey demem zaten kim kimin ne b.k olduğunu biliyor sen konuşmuşum ben konuşmuşum boş...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    seni etkilemek gibi amacım yok asllaaaa da olmaz ki senin bana ne faydan varda seni etkileyeceğim . bu burda bıtsın site bile açılmadı . bundan sonra allahın selamını bile verme bana . hadi kendine iyi bak

Motosikleti
    selametle...

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    iyi günler eskişehir mt. çoktandır yazamıyorum. memlekete gidip geldikten sonra motosiklete binmedim. bi kırgınlık vardı üzerimde.
    havalarda soğumaya başlayınca motosikletin üzerini kapatıp bi dahaki sezona kadar bıraktım.
    bi üzüldüğüm nokta var. feyizoğlundan aldığım motosiklet bırandasını köpekler parçalamış artık bırandanın altında neoludonu düşündülerse.

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Arkadaşlar! Burası motosiklet.net' in Eskişehir grubuna ayırdığı,yani bizler için ayrılmış,bilgi paylaşımında bulunabileceğimiz,toplantılarımızı/gezilerimizi paylaşabileceğimiz,bize özel bir sayfadır! Lütfen özel meselelerinizi pm yoluyla halletmeye bakınız.Buraya yazmakla kimseye birşey kanıtlamış olmadığınız takdirde,isminizi de kötülemiş olmayın.
    Dışardan birisi girse... Bi bakalım bakalım Şu çok Aktif olan Eskişehir MT sayfasında neler yer alıyormuş?.. niyetiyle giren bi üye veya misafir her kim olursa olsun artık, Bu Gibi Mesajları ve Boş Boş Gereksiz Yazılmış Mesajları gördüğünde HAKKIMIZda ne düşünür sizce...

Lütfen Arkadaşlar,Burası yeri değil. Özelden halledersiniz Derdinizi,buraya yazdıklarınızla kimse kalkıp size demez ki aaa bak böyleyse olay sen haklısın Demez! Demek istediğim şu ki:
    Dışardan bakıldığında hepimiz bir bütünüz ve birimizin yanlışı herpimizi etkiler, hepimizin adına gelir gelecek bir laf.
    Bunu kasıtlı olarak bir tek kişiye veya sadece dün geceki yazışmaların sahibi arkadaşlara ithafen yazmadım! Bu Hepimiz için geçerli bir durum, Gergin ip çabuk kopar,relax olalım Bağlı kalalım
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler eskişehir mt. çoktandır yazamıyorum. memlekete gidip geldikten sonra motosiklete binmedim. bi kırgınlık vardı üzerimde.
    havalarda soğumaya başlayınca motosikletin üzerini kapatıp bi dahaki sezona kadar bıraktım.
    bi üzüldüğüm nokta var. feyizoğlundan aldığım motosiklet bırandasını köpekler parçalamış artık bırandanın altında neoludonu düşündülerse.
    abi bnmkinin altında gece kediler uyuyor bazen . seninikindede öyle bir durum olmuştur . köpek kokusunu alıp yakalayacam diye parçalamış olabilir n yaşadım ordan biliyorum

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bnmkinin altında gece kediler uyuyor bazen . seninikindede öyle bir durum olmuştur . köpek kokusunu alıp yakalayacam diye parçalamış olabilir n yaşadım ordan biliyorum
    Konuyu değiştireceğim Bu yeni enjeksiyonlu honda innova şehir dışında gider mi konvoyda geri kalmayım

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    arkadaslar sıkıntı burda yazarak çözülmez. gelin sizide kick boksa yazdırayım ben 4 aydır antremanlara başladım.kafa müthiş boşalıyor.böyle dırdırda yapmazsınız orda vuran her zaman haklışaka bi yana burası atışma yeri degil paylaşım alanı herkesin ortak paydası motosiklet sevgisi yoksa herkes birbirini sevmek zorunda degil onun için böyle özellerin yeri burası degil .artı yol arkadaslıgı yapmıs kişiler olarak ikinizede yakısmıyor.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm,beyler sitenin tadını kaçırmayın lütfen!Şurda 2 sayfa okuyalım dedik karşılaştığımız şeye bak size yakışıyomu?Milletede dedikodu lazım zaten.Lütfen!
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz!

Motosiklet için para biriktirmeye çalışıpta bi türlü motosiklet alamayan arkadaşlara yardımcı olması amacı ile iyi geceler

http://www.sahibinden.com/mister_dor...XQQdisplayitem
    ve aleyküm selam kardeşim oğuz nasılsın hayırlı işler olsun şehir içi de az yakar demi

mail at dayanıksız mal oldugunu söle. bence geri isteyeceklerdir. hem niye netten alıyonuzki brandayı? kimbilir kaç para verdin ali ben 40 lira verdim hemde istediğim ebatta ölçüde tipte yaptırdım. dikimi bitince aldığımda da tabiri yerinde cuk oturdu bazı arkadaşlar da yaptırcaklardı ama heralde motosikletlerini sevmiyorlar

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar! Burası motosiklet.net' in Eskişehir grubuna ayırdığı,yani bizler için ayrılmış,bilgi paylaşımında bulunabileceğimiz,toplantılarımızı/gezilerimizi paylaşabileceğimiz,bize özel bir sayfadır! Lütfen özel meselelerinizi pm yoluyla halletmeye bakınız.Buraya yazmakla kimseye birşey kanıtlamış olmadığınız takdirde,isminizi de kötülemiş olmayın.
    Dışardan birisi girse... Bi bakalım bakalım Şu çok Aktif olan Eskişehir MT sayfasında neler yer alıyormuş?.. niyetiyle giren bi üye veya misafir her kim olursa olsun artık, Bu Gibi Mesajları ve Boş Boş Gereksiz Yazılmış Mesajları gördüğünde HAKKIMIZda ne düşünür sizce...

Lütfen Arkadaşlar,Burası yeri değil. Özelden halledersiniz Derdinizi,buraya yazdıklarınızla .....
    Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sıkıntı burda yazarak çözülmez. gelin sizide kick boksa yazdırayım ben 4 aydır antremanlara başladım.kafa müthiş boşalıyor.böyle dırdırda yapmazsınız orda vuran her zaman haklışaka bi yana burası atışma yeri degil paylaşım alanı herkesin ortak ....
    Sevelim Sevilelim Bu MT kimseye kalmaz bence de ayıp oldu biraz arkadaşlar....

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    mail at dayanıksız mal oldugunu söle. bence geri isteyeceklerdir. hem niye netten alıyonuzki brandayı? kimbilir kaç para verdin ali ben 40 lira verdim hemde istediğim ebatta ölçüde tipte yaptırdım. dikimi bitince aldığımda da tabiri yerinde cuk oturdu bazı arkadaşlar da yaptırcaklardı ama heralde motosikletlerini sevmiyorlar

sinan teşekkürler önerin için ama değiştireceklerini sanmam. hazır gülerler bana. köpek işte ısırmış tırmalamış.
    eray haklı olabilirsin. kedilerde musallat oluyor ama onlar zarar veremiyor pençeleri küçük.
    neyse brandada küçük deliklerle idare edicek artık motosiklet. herkese iyi akşamlar.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu değiştireceğim Bu yeni enjeksiyonlu honda innova şehir dışında gider mi konvoyda geri kalmayım
    abi 100 cc motorla şehir dışına çıkmak akıllıca değil . turbo dahi olsa . yapacagın hız en cok 90 - 100 . bir sollamaya çıksan sol şeritte kalırsın . bu motoru şehire içi kullan yada direk 250 cc bir motor al

sinan teşekkürler önerin için ama değiştireceklerini sanmam. hazır gülerler bana. köpek işte ısırmış tırmalamış.
    eray haklı olabilirsin. kedilerde musallat oluyor ama onlar zarar veremiyor pençeleri küçük.
    neyse brandada küçük deliklerle idare edicek artık motosiklet. herkese iyi akşamlar.

abi ben seleye karabiber ektim bolca bu sabah kedi patileri yoktu . :d

arkadaslar sıkıntı burda yazarak çözülmez. gelin sizide kick boksa yazdırayım ben 4 aydır antremanlara başladım.kafa müthiş boşalıyor.böyle dırdırda yapmazsınız orda vuran her zaman haklışaka bi yana burası atışma yeri degil paylaşım alanı herkesin ortak paydası motosiklet sevgisi yoksa herkes birbirini sevmek zorunda degil onun için böyle özellerin yeri burası degil .artı yol arkadaslıgı yapmıs kişiler olarak ikinizede yakısmıyor.
    abi aylık ücret ne kadar . benim abimde başladı da onun aynı yere gidersem her gun kollarım et keser. hangı kurs ücret ne kadar dükkanın stresini atacak yer lazım

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    denemekten bişey kaybetmezsin ali branda çadırcı olarak da dükkan ismini sana özelden gönderdim. fix 40 lira

Motosikleti
    wind hunter
    iyi akşamlar eskişehir mt

B)
    __SoUnD Of GrEeN HiLL__
    eşşek ne biLiR zevk-i sefayı eğeR biLseydi zevk-i sefayı ömRünde 1 kez oLsun çekeRdi kafayı

Motosikleti
    Arkadaşlar Eskişehir deki motosiklet oluşumunu destekleyin.Büyük bir uğraş ve çaba görüyorum.Enduro sitesi olarak görmeyin.Eskişehirde motosiklete gönül verenleri bir araya toplamaya ve birlikteliğe davet ediyor.Enduro race scooter fark etmez sadece doğa ve gezi sevdalısı insanların toplandığı için Eskişehir Enduro.
    Tabiki Motosiklet.net ana buluşma kaynağımız. Haydi Eskişehirli Motosiklet kullanıcıları durmayın.
    Yeni katılım yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Arkadaşlar Eskişehir deki motosiklet oluşumunu destekleyin.Büyük bir uğraş ve çaba görüyorum.Enduro sitesi olarak görmeyin.Eskişehirde motosiklete gönül verenleri bir araya toplamaya ve birlikteliğe davet ediyor.Enduro race scooter fark etmez sadece doğa ve gezi sevdalısı insanların toplandığı için Eskişehir Enduro.
    Tabiki Motosiklet.net ana buluşma kaynağımız. Haydi Eskişehirli Motosiklet kullanıcıları durmayın.
    Yeni katılım yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
    abi ne bu istek ya bu kadar.Sen mi açtı yoksa siteyi Şaka bi yana bi inceleyelm bakalım şurayı
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ne bu istek ya bu kadar.Sen mi açtı yoksa siteyi Şaka bi yana bi inceleyelm bakalım şurayı
    Benim hazırladığım bir site değil. çok sevdiğim motorsiklet sevdalı ve Eskişehirdeki Motosiklet kullanıcılarını biraraya getirmek istiyorlar.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Benim hazırladığım bir site değil. çok sevdiğim motorsiklet sevdalı ve Eskişehirdeki Motosiklet kullanıcılarını biraraya getirmek istiyorlar.
    cüneyt abi tamam senin için ben 10 kişi falan üye yaparım oraya .
    abicim motor ne durumda .

Motosikleti
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cüneyt abi tamam senin için ben 10 kişi falan üye yaparım oraya .
    abicim motor ne durumda .
    Motorun işi bitti hazır. canın sağolsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler