Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ESES 2-2 FENERHABÇE

yenemedik ama yendirmedik te

yemedik ama yedirmedik de

verdik ama yettiğini verdik

SON DAKİKA GELİŞMESİ: bizim japonlar almancılar fabrikadan ayrılmışlar ve fabrikada sunum için hazırlanan levha tabela vs. toplanacağı için bakım işi olmayacakmış yani yarın çalışmıyorum bu arada yeni tip ürünlerimiz hazırlanmakta. kek dünyasında birinci olacağız inşallah bu da bi tüyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    sesim kısıldı başım agrıyor. bütün suç senin kuddüsi müftüoğlu

sinan abi akşam uzerı sazova da kı park a gıtmeyı dusunuyoruz abi haberleşelim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    KROSS 250
    ulan var ya 30 cm giren topu vermedi satılık hoca s..... bide haksız kırmızı var oda kartlıkpozisyon deyil var ya allahtan 10 kişiymişiz 11 olsak bu feneri atatür statyuma gömcekmişiz maçtan sonra erayla beraber turladık kutladık iiiyide oldu beeee
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    sinan cuma günü mail attım aksam üzeri ama hala cvp gelmedi..
    valla pek cevap verceklerinide zannetmiyorum enazından resimleri düzeltselerde bende baksam sattıkları yan kapatlar neymiş ne değilmiş ona göre hareket ederdim..

herkese iii aksamlar..
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan var ya 30 cm giren topu vermedi satılık hoca s..... bide haksız kırmızı var oda kartlıkpozisyon deyil var ya allahtan 10 kişiymişiz 11 olsak bu feneri atatür statyuma gömcekmişiz maçtan sonra erayla beraber turladık kutladık iiiyide oldu beeee
    bugun gazete de hakeme zaten olaysız gecen maçı yok yazmıslar . olsun efsaneler böyle tarih yazar . devlerin katili eses

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    50 ytl bilet rezalet yav .ama eses muhteşem =)

Motosikleti
    wind hunter
    ii akşamlar eskişehir mt sakinleri...
    +17'yim artık;)
    bi engelim kalmadı ehliyet için;)

herkese iyi akşamlar
    __SoUnD Of GrEeN HiLL__
    eşşek ne biLiR zevk-i sefayı eğeR biLseydi zevk-i sefayı ömRünde 1 kez oLsun çekeRdi kafayı:bounce:

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Valla arkadaşlar işin açıkcası bilet fiyatları yerinde Büyük başarılar büyük yükümlülüklerde getirir.Artık Eskişehirspor'un masrafları daha fazla haliyle. Maç harikaydı gerçekten inanılmaz mücadele ettiler ama maçtan sonra caddelere dökülüp kutlayacak kadar birşey yoktu Berabere biten bir maç ve deliler gibi korna basa basa gezen taraftarlar bence pek mantıklı bir birleşim oluşturmuyor
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Alıntı eminn26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan cuma günü mail attım aksam üzeri ama hala cvp gelmedi..
    valla pek cevap verceklerinide zannetmiyorum enazından resimleri düzeltselerde bende baksam sattıkları yan kapatlar neymiş ne değilmiş ona göre hareket ederdim..

herkese iii aksamlar..
    haftasonu çalışmıyolardır belki valla kapak dediğin o olmalı bence. olmazsa iade imkânı varya alırsın gelir bakarsın paketi bozmadan geri gönderirsin. ama inşallah uyar ve düşündüğümüz ürünlerdir resimler galiba İExplorer 7'ye uyumlu. sen ne kullanıyosun browser olarak ? bende firefox var görünmüyor o kapak resimleri.

Alıntı yesiltepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii akşamlar eskişehir mt sakinleri...
    +17'yim artık;)
    bi engelim kalmadı ehliyet için;)

herkese iyi akşamlar
    hadi bakalım görelims eni

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar işin açıkcası bilet fiyatları yerinde Büyük başarılar büyük yükümlülüklerde getirir.Artık Eskişehirspor'un masrafları daha fazla haliyle. Maç harikaydı gerçekten inanılmaz mücadele ettiler ama maçtan sonra caddelere dökülüp kutlayacak kadar birşey yoktu Berabere biten bir maç ve deliler gibi korna basa basa gezen taraftarlar bence pek mantıklı bir birleşim oluşturmuyor
    şimdi bizim taraftarlarımızda 13 yıldır biriken bir heves var hamza eskiden 1.lig'di şimdi Turkcell Süper Lig olunca daha bi şaaşaalı geliyor lig maçları o yüzden ben hoşa karşılıyorum

biz de tahayla ansızın cross yapalım dedik bizim köye gittik Şelale'ye ama oraya kesinlikle cross ve naked motorlar olmalı chopper ve racing'ler zor anlar geçirirlerdi taşlık dağlık bi alan ağaç kökleri var heryerde kumlu bayırlar vs filan nitekim bizden önce gaza gelenler vardı orda

bu motor tanıdık geldimi?

doğduğu yer Eskişehir olan motor söğüt bozüyük ve ondan sonraki 3 kişiden sonra tekrar Eskişehir'de şuanki sahibi ismaili tanıyor zaten

bu da taha'nın suya balıklama daldığı an

Motosikleti
    KROSS 250
    nedeyim biraz reklam olmus gibi ama varya mukemmel yakalamısın abi eline saglık mqnzara da güzel elindeki kamera daha güzel olsa var ya süper olçakmiş

ELİNE SAGLIK ABİ gezide süper oldu be 107 km ...

SEZON KAPATANLARA İNAT

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Hadi geçmiş olsun Ali al artk ehliyeti de kurtul sende bu trafiğin sıkboğazlığından

heyyt be aynalar ve arka lastik hala duruyor ne hırçın motordu ya kullanıcısına iyi sürüşler dilerim
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi geçmiş olsun Ali al artk ehliyeti de kurtul sende bu trafiğin sıkboğazlığından

heyyt be aynalar ve arka lastik hala duruyor ne hırçın motordu ya kullanıcısına iyi sürüşler dilerim
    bende görünce şaşırdım dedim ahanda dayının burda gibi oldum ama tabi başkasıydı onun sahibi

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hamza 1 oyunce eksik . kaleci sinan kardeşimiz muhteşemdi ama . iveşa gibi olamaz daha körpe bu maçlar için . bu kadar eksikle bir ist. devi fener bahçe ile berabere kalmak bir eses için kutlanacak bir başarı . 13. yıl sonra 1. lig boru değil

unutmayalım ki fenerbahcenın 2 futbolcusu bizim eses i satın alır dogru ya dogru.
    kutlamalara son anda bende katıldım . kutlanacak bir gece idi . burdan hakeme sonsuz sevgilerimi sunuyorum ...

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Bu şekilde davranışlar BENCE hem taraftarı hemde takımı küçük düşürücü davranışlar.Sonuçta biz kendimiz kendimizi onlarla aynı kefeye koymuyormuş gibi oluyoruz böyle yaparaktan.Oysa benim anlatmak istediğim şey bizimde onlardan bir eksiğimiz yok.Ama böyle yaparak sanki bir paf takımı görünümü alıyoruz.Bence gereksiz davranışlar.Zaten kalkıpta sevinicem derken kendi malına kendi şehrine zarar veren embesillerden hiç bahsetmek istemiyorum.Harika bir taraftarımız var ama içinden ayıklamaların yapılması gerek bence...Böyle bir taraftar süper lige yakışmıyor.En önemlisi Eskişehirspor'a yakışmıyor.Kavgalarla,kırıp dökmekle değilde tribünde çıkan sesin desibeliyle,yapılan şovlarla önplanda olmak daha güzel bence
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bu şekilde davranışlar BENCE hem taraftarı hemde takımı küçük düşürücü davranışlar.Sonuçta biz kendimiz kendimizi onlarla aynı kefeye koymuyormuş gibi oluyoruz böyle yaparaktan.Oysa benim anlatmak istediğim şey bizimde onlardan bir eksiğimiz yok.Ama böyle yaparak sanki bir paf takımı görünümü alıyoruz.Bence gereksiz davranışlar.Zaten kalkıpta sevinicem derken kendi malına kendi şehrine zarar veren embesillerden hiç bahsetmek istemiyorum.Harika bir taraftarımız var ama içinden ayıklamaların yapılması gerek bence...Böyle bir taraftar süper lige yakışmıyor.En önemlisi Eskişehirspor'a yakışmıyor.Kavgalarla,kırıp dökmekle değilde tribünde çıkan sesin desibeliyle,yapılan şovlarla önplanda olmak daha güzel bence
    az çok haklısın . yeni çıktık hamza idare etmek gerek seneye böyle şeyler görülmez lig de kalırsak . ben birini dövdüm o gece . bir araba nın üzerine çıkmışlar araba park halinde . baktım araba tanıdık . plakaya baktım aha araba onun 11 yıllık kan kardesımın in aşagı dedım . ınmedı tutup ındırdım . bana sen kımsın falan yedıkmı arabanı al ... sok dedi bir tane asıldım buna . arabanın sahıbı geldı . oda arkadasına gıtmıs tesadufen balkondan arabaya bakarken gormus hemen ınmıs asagı . birde o dayak attı felsefemdır . her zaman teke tek . yag gıbı uste cıkıyor bırde . yoksa olay buyumeyecek arabanın sahıbı ıyı bır hırpaladı olay bıttı . ınsanlar neden zarar vermem ıster kı hele bir seye sahip olamadıysa .

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    haftasonu çalışmıyolardır belki valla kapak dediğin o olmalı bence. olmazsa iade imkânı varya alırsın gelir bakarsın paketi bozmadan geri gönderirsin. ama inşallah uyar ve düşündüğümüz ürünlerdir resimler galiba İExplorer 7'ye uyumlu. sen ne kullanıyosun browser olarak ? bende firefox var görünmüyor o kapak resimleri.

bende de exp 7 var sanırm o resim adreslerindeki resimleri silmişler server larındaki ondan kırık olarak gözüküyor..

umarım cvp verirler:S
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    bizde bunun sönmemiş kireçle yapılan modeliyle ilgilenirdik bi aralar alttan bi de küçük bi ateş yaktımın sıcak su + kireç sonrasını siz düşünün
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan'ım evde sakın denemeyin dememişin şimdi denerler yer gök tavan kola olur

Motosikleti
    KROSS 250
    selamun aleykum herkeze hayırlı akşamlar çümleten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler