Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla tecil die bisey varmıs ondan yaptırcam okul okuyoruz :D bu arada sinan biz erayla pazar günü cıkıcaz motorla bekleriz katılmak isteyen varsa birlikte gezelim
    tecil diye bir varmıs degıl var lise dıplomanı götür 3 yıl yapıyorlar tmm kuzum hade yrn grs
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NU866 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    abi ben seni hep görüyorum sen de beni görüyosun ama bi türlü durup ta ayak üstü 2 laf edemedik ben çantalı kırmızı dat-dat kornalı ybr'si olan motorcu

----------------------------------------------

Sevgili Digi_Boy26, trafik o kadar karışık ki, inan başka yerlere bakamıyorum. görüşmek istersen sana MSN ve ICQ adreslerimi vereyim.
    MSN: graphmantech@hotmail.com (akşamları)

Görüşmek dileğiyle...

Alıntı MotorizeESK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne diyeyim eskişehir de yunus olmak en kralı hem motora bin hem full saygınlık full karizma hem de üstüne para al :D tabi emir altında olmak ta kötü ama...
    bu arada NU866 abi verdiğin linkteki resimlere baktım çok profesyoneller..meslek neydi sorması ayıp ?
    Sevgili MotorizeESK, teşekkür ederim. Albümdeki fotoğraflar, gezide çektiklerimin sadece "gezi albümü" için seçtiğim birkaç tanesi. Gittiğim yerlerden bundan sonra hep resim koyacağım albüme. Maksat diğer arkadaşların gidecekleri yerler hakkında ön bilgi mahiyetinde yardımcı olmak. Meslek Grafik tasarımcı ve fotoğrafçıyım

Ayrıca her Pazar yolculuk yapmaktayım. Fotoğraf çekimleri yaptığım için sabah erken gidip dönüşü gün batımına denk getiriyorum. Gezilerle ilgilenen arkadaşlar varsa beklerim.

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen askerliğin kremalı şeyini çok yemişsin galiba hala unutamamışsın tadını
    bişe demiyorum sana.....

walla tecil die bisey varmıs ondan yaptırcam okul okuyoruz :D bu arada sinan biz erayla pazar günü cıkıcaz motorla bekleriz katılmak isteyen varsa birlikte gezelim
    okul okudugun sürece normalde her sene bitiminde otomatikman okuldan kağıt gidiyor ve her sınıfı geçtiğinde otomatikman 2 yıl tecilli olman lazımdı aslında

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecil diye bir varmıs degıl var lise dıplomanı götür 3 yıl yapıyorlar tmm kuzum hade yrn grs
    sende acele etsen iyi olur. gez gez nereye kadar

Alıntı NU866 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Digi_Boy26, trafik o kadar karışık ki, inan başka yerlere bakamıyorum. görüşmek istersen sana MSN ve ICQ adreslerimi vereyim.
    MSN: graphmantech@hotmail.com (akşamları)

Görüşmek dileğiyle...
    tamam abi görüşelim aliyi de alırız

haklısın çok güzeldi ama gidemedik işte.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişe demiyorum sana.....

okul okudugun sürece normalde her sene bitiminde otomatikman okuldan kağıt gidiyor ve her sınıfı geçtiğinde otomatikman 2 yıl tecilli olman lazımdı aslında

sende acele etsen iyi olur. gez gez nereye kadar

tamam abi görüşelim aliyi de alırız

haklısın çok güzeldi ama gidemedik işte.

valka abi almıyorlar yaa asker çok diye ama ani bir karar ile şubatta gidebilirim yada 4 sene daha gıtmem

Motosikleti
    kymco downtown
    eskişehirde ninja 250r kullanıcısı varmı tanıdığınız? motor hakkında birtürlü yeterli bilgiye ulaşamıyorum.yani kullanıcı tecrübelerine?

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selamlar bir süredir foruma giremiyordum girsemde üstün körü bakarak geçiyordum bilgisi olan arkadaşlar için söylüyorum annemin durumu iiyiye gidiyor arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara çok teşekkürler

Ismail kardeşimde kendini toparladı durmadan şekil kaydı dayının diyor ama aslında bişeyi yok ismail bildigin ismail zamanla çok daha iyi olacak inşallah aman arkadaşlar benim gibi şaban olmayın kaskınızı kafanızdan eksik etmeyin (imamın dedigini yap yaptığını yapma misali )

Gokhanım nerdesin bak ramazan geldi okey zamanı geçen sene ağlattığım adamları istiyom ego tatmini için ama farukla ortak olmam

herkese hayırlı ramazanlar

oO festivalde türlü rezillikler yaşanmış bu sene fisayko olmuş katılan arkadaşlar pişman ne varsa EMOK'da var

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskişehirde ninja 250r kullanıcısı varmı tanıdığınız? motor hakkında birtürlü yeterli bilgiye ulaşamıyorum.yani kullanıcı tecrübelerine?
    arkadasım atatürk caddesinde ki ilkokulun orda ki es moto ya gıt gecen hafta tuncay abıler toplamıstı 250 dı galıba orda yeterlı bılgı alırsın motor hakkında keeway kawasaki vs bayilikleri var ordan bılgı alabılırsın

Motosikleti
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım eskişehirde 1 tane bundan 1 tane de yzf-r 125satın alınmış ama gören ya da sesini duyan henüz yok

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar bir süredir foruma giremiyordum girsemde üstün körü bakarak geçiyordum bilgisi olan arkadaşlar için söylüyorum annemin durumu iiyiye gidiyor arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten tüm arkadaşlara çok teşekkürler

Ismail kardeşimde kendini toparladı durmadan şekil kaydı dayının diyor ama aslında bişeyi yok ismail bildigin ismail zamanla çok daha iyi olacak inşallah aman arkadaşlar benim gibi şaban olmayın kaskınızı kafanızdan eksik etmeyin (imamın dedigini yap yaptığını yapma misali )

Gokhanım nerdesin bak ramazan geldi okey zamanı geçen sene ağlattığım adamları istiyom ego tatmini için ama farukla ortak olmam

herkese hayırlı ramazanlar
    abi ilk duydugumda gerçekten çok üzülmüştüm o geceki olaylar zincirini. başımıza gelen herşey nasip kısmet ama bu kez baya çetin oldmuşsunuz neyseki atlattınız hepiniz. ama sölediklerin haberlerin iyi geldi abi. kendine iyi bak abi'm sevgili anneme de selamlar daha iyi olması için acil şifalar dilerim sana da hayırlı ramazanlar

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım eskişehirde 1 tane bundan 1 tane de yzf-r 125satın alınmış ama gören ya da sesini duyan henüz yok

abi ilk duydugumda gerçekten çok üzülmüştüm o geceki olaylar zincirini. başımıza gelen herşey nasip kısmet ama bu kez baya çetin oldmuşsunuz neyseki atlattınız hepiniz. ama sölediklerin haberlerin iyi geldi abi. kendine iyi bak abi'm sevgili anneme de selamlar daha iyi olması için acil şifalar dilerim sana da hayırlı ramazanlar
    durumu çok iyi bilmediğim için sadece acil şifalar diliyorum

Motosikleti
    Honda CBF150

7 eylül pazar günü gezisi

arkadaşlar herkese merhaba,

7 Eylül Pazar günü sabah saat 10.30'da (aöf sınav sonunda) a.ü. yunusemre kampüsü kapısı girişindeki otoparkta buluşuyoruz. 15 dk.'lık bir gecikmeyle yola çıkacağız. İlk hedefimiz İnegöl olacak (gerisi Allah kerim, bir-iki fikir daha var onları da yolda değerlendiririz). referans hızımız 90km. motor hacmi 125cc ve üstü olacaktır. gelmek isteyen tüm arkadaşlara duyurulur.

Yanınıza almanız gerekenler su (niyetli olmayanlar için), fotoğraf makinesi, kask mont ve korumalıkları unutmayın (her ne kadar hava sıcak olacaksa da güvenlik önemli). dönüşümüz akşam 7 gibi olacak.

Plan İnegöl'mü, yoksa İnegölden sonra başka bir rota mı çizilecek?

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Muhtemelen İnegöl-Oylat-Domaniç-Eskişehir olabilir (Tabiki bu sadece şahsi görüşüm)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Eğer bu hafta sonu Eskişehire gelseydim Salim usta beraber biz de size takılırdık ama nasip işte Ankaradayım, size iyi sürüşler

7 eylül pazar günü sabah saat 10.30'da (aöf sınav sonunda) yunusemre kampüsü kapısı girişindeki otoparkta buluşuyoruz. 15 dk.'lık bir gecikmeyle yola çıkacağız. İlk hedefimiz İnegöl olacak. referans hızımız 90km. motor hacmi 150 ve üstü olacaktır. gelmek isteyen tüm arkadaşlara duyyurulur.

Yanınıza almanız gerekenler su (niyetli olmayanlar için), fotoğraf makinesi, kask mont ve korumalıkları unutmayın. dönüşümüz akşam 7gibi olacak.
    Bir aksilik çıkmazsa orada olacağım

Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen İnegöl-Oylat-Domaniç-Eskişehir olabilir (Tabiki bu sadece şahsi görüşüm)
    O rotayı ben de düşünüyordum. Güzel olur bu havada o yollar

Mesaja Ek: * Lütfen kask ve diğer koruma ekipmanlarınızı yanınıza alınız.
    * Yola çıkmadan önce evraklarınızı (ehliyet/ruhsat) kontrol ediniz.
    * Grup sürüşü, yağmurda sürüş gibi bilgileri netten bulup kısaca tekrar ediniz.
    * Grup sürüşü kuralları ve işaretlerini gözden geçiriniz...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    gelmak isderdim ama sınır varmış size iyi yolculuklar
    hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..(FaRuK)

Motosikleti
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmak isderdim ama sınır varmış size iyi yolculuklar
    benim kriterlerim de uymuyor

Motosikleti
    Honda CBF150

7 Eylül Pazar günü sabah saat 10.30'da (aöf sınav sonunda) a.ü. yunusemre kampüsü kapısı girişindeki otoparkta buluşuyoruz. 15 dk.'lık bir gecikmeyle yola çıkacağız. İlk hedefimiz İnegöl olacak (gerisi Allah kerim, bir-iki fikir daha var onları da yolda değerlendiririz). referans hızımız 90km. motor hacmi 125cc ve üstü olacaktır. gelmek isteyen tüm arkadaşlara duyurulur.

Yanınıza almanız gerekenler su (niyetli olmayanlar için), fotoğraf makinesi, kask mont ve korumalıkları unutmayın (her ne kadar hava sıcak olacaksa da güvenlik önemli). dönüşümüz akşam 7 gibi olacak.
    Arkadaşlar 7 Eylül Pazar gezisi güncellenmiştir. Lütfen mesajı tekrar okuyunuz.

Ayrıca motorum serviste kaldığı için ben gelemiyorum Hafta arası çıkacakmış servisten. Ama "arkama atla, gideriz" diyen arkadaş olursa bilemem
    Gezi halen geçerlidir. Tüm üyelerin bilgilerine...

Haci şu limiti tekrar 150cc yapsak. Olmazsa 250cc de yapabiliriz

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    arkadaslar biriside iftar yemegi düzenleyecekti ??
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler