Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abi hafif hafif canlanma var ama eski muhabbetleri zaman zaman okuyorm bi başkaymış

İşalla iicemce eski günlere dönerde, avcılar sahilinde toplanıp "Чалга + кебапче + гроздова..." gecesi yaparız
    inşalla olurda büyük bi zevkle yaparız eskiden taaa bursaya bile gitmiştik ızgara yapmak için
    alpino ve sumensko bunu beğendiler.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    arkadaslar avcılardakı partıyı sabırsızlıkla beklıyorum ınsallah cok kalabalık oluruzda eğlencelı gecer gunumuz

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşalla olurda büyük bi zevkle yaparız eskiden taaa bursaya bile gitmiştik ızgara yapmak için
    mustafa abı nerelerdesın napıyorsun sımdı nerde calısıyorsun

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bate o tayfadan kımse yok ortalıkta

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Havala ısınsın, yeni tayfayın eğlencesini duyan gelir bratoo
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    aytt noleri buda gencler. bende isperihtenim. avcılarda partiye magareşki mlyakoyla +1 benden.

bide bizim tarataykayla bg turu yapem deyemde. bg pasaport tr plaka var enucuz nası geçeriz sınırı? bitkinci zakonlara göre anlatın bakem.

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    herkeze selam nasılsınız görüşmeyeli

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

evet alper kimse kalmadı çok ara verdik motorsiklete
    özgür adam:

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    bende ara yok sadece bıraz zaman sıkıntısı var

Motosikleti
    Honda NC S
    Bu akşam Cafe-S' in önünde gördüğüm Çelik 250 seninkimiydi
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    dün hıç motoru çıkarmadım

Motosikleti
    eyyyyyyyyyy bg cematı bugun ıtıbarıyle hondanın yenı crf 250 l makınasınıı aldım artık gezmeye tozmaya hazırım

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

ferdınand KARDES cb 125 e ne zaman aldın makına nasıl yaanı cbf 150 gore demek ıstıyorum gıdısatı fılan nasıl yakıtı memnunmusun makınadan

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyyyyyyyyyy bg cematı bugun ıtıbarıyle hondanın yenı crf 250 l makınasınıı aldım artık gezmeye tozmaya hazırım

ferdınand KARDES cb 125 e ne zaman aldın makına nasıl yaanı cbf 150 gore demek ıstıyorum gıdısatı fılan nasıl yakıtı memnunmusun makınadan
    Çok güzel motosiklet almışsın, hayırlı olsun Benim boy 1.70 CRF üzerine oturmaya yetmedi

CB 125 alalı 8-9 ay oldu, herşeyinden çok memnunum, yakıtı süper, genelde 1.8lt ile 100 km yol gidiyorum, daha ne istiyeym Elektrikli balkan almam lazım daa azı için

CBF150 kadar yumusak bi selesi yok biraz daha ince süngeri, ama burnu ve kendisi CBF150 gibi uzun ve sabit değil, bu yüzden Istanbul trafiğinde daha kıvrak, dar alanlara girip çıkmak, kontrol etmek kolay oluyo
    CRF250 hakkında bütün tecrubelerini yaz, benide heyecanlandırmıştı o motosiklet ama yaradılıştan bi sorun var Az kaldı festivallere, hemen alışırsın insallah, güzel günlerde kullan

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    selam herkese bende avcılardan Esparo (taner) varnensko . 83 model 89 transfer yabancı oyuncu umarım bir gün tanışırız

sezginozkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FBA
    herkese merhaba arkadaslar.ben kirklareli / buyukkaristiran kasabasinda ikamet ediyorum.bulgaristanda herzaman motosiklet ile gezinti yapmak istemisimdir ama tek basimada olmak istemem.grup gezileri her zaman daha keyif verici.sizleri takip ediyorum,bu yaz plani olan var mi ?
    ---

Motosikleti
    Honda NC S
    Vayy burayı aktif görmek

@esparo tanısırız tabi, benim yolum sık sık düşüyor oralara.

@sezginozkan, abi plan yapan olsada tek başına yapmıştır Esas planı grupça yapmak lazım, çok ta güzel olur

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    yavaş yavaş eskıye döner

Motosikleti
    Honda NC S
    Şuren bi marteni4ka aseymde adet yerini bulsun

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel motosiklet almışsın, hayırlı olsun Benim boy 1.70 CRF üzerine oturmaya yetmedi

CB 125 alalı 8-9 ay oldu, herşeyinden çok memnunum, yakıtı süper, genelde 1.8lt ile 100 km yol gidiyorum, daha ne istiyeym Elektrikli balkan almam lazım daa azı için

http://b1303.hizliresim.com/17/5/krs75.jpg

CBF150 kadar yumusak bi selesi yok biraz daha ince süngeri, ama burnu ve kendisi CBF150 gibi uzun ve sabit değil, bu yüzden Istanbul trafiğinde daha kıvrak, dar alanlara girip çıkmak, kontrol etmek kolay oluyo
    CRF250 hakkında bütün tecrubelerini yaz, benide heyecanlandırmıştı o motosiklet ama yaradılıştan bi sorun var Az kaldı festivallere, hemen alışırsın insallah, güzel günlerde kullan
    ferdınand makına guzel ama ustundekı o gumaları atmak lazım cunku ben dağda tepede gezmıycem o makınayla onun ıcın ona lastık bakıyorum ama asfalt lastıyı olacak burda turkıyede cok pahalı bulgarıtanna gıdıp orda da harcayacak vaktım de yok bakalım lastık ısını nasıl cozecez makınaya gelıne 2-3-4 vıteslerı felaket cekıyo kerata torklu makına olduğu ıcın sağlam asılıyo sımdılık makına bıraz fazla ıcıyor tabı bende hep dıp gaz gezıyorum 6,5 lıtre ıle 150 km yol yapıyor 7,7 lıtre hacmı var ama daha da dusececk yakıtı frenlerı cok ıyı dokunmaya gelmıyo ıstedıyın gıbı dozajını ayarlaya bılıyorsun sımdılık bu kadar soracak soruların varsa cevaplayabılırım tabı havalarda bozuk gıdıyo bu aralar daha yenı 200 km oldu fuardan hemen sonra aldım sımdılık bu kadar

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese bende avcılardan Esparo (taner) varnensko . 83 model 89 transfer yabancı oyuncu umarım bir gün tanışırız
    Varnensko taner, yeni motur yapmışın bratmi Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanmak nasip olsun

BG le arandaki mesafeler icemce kısaldı Bi dılgu espressolan ıslatmak lazım
    esparo ve drumstar bunu beğendiler.

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    hehe evet aldım . gt250 aldım alışmaya uğraşıyom . çok aykırı maşina:D sevdim
    Petrol bitmesin!

Motosikleti
    Honda NC S
    2. el temizini bulduktan sonra fiyatına göre alınabilecek TR' deki en kral 250 naked bence

Hemen alışma, zevkini çıkar, uzunca bi süre sebepsiz yere yüzün gülsün kullanırken, o heyecanlar bi başka güzel oluyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)