Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Evet te malesef plaka Türk olunca durum değişiyor :/ Bu vergiler sigortalar yüzünden bisonraki motosikletimi Bulgaristandan alasım var, ufak cc için değmez diye araştırmadım pek. Bu seferde 6 ay Bulgaristanda kalması gerekiyor diye duydum.

O gün gelsin detaylıca araştırıcam tekrardan, henüz tecrube yüksek cc için yeterli değil
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Bulgaristana gidecek arkadaşlar sadece 25euro sigorta parası veriyorlar sınırda. Motorlar için vinetka gerekmiyor. İyi gezmeler.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet te malesef plaka Türk olunca durum değişiyor :/ Bu vergiler sigortalar yüzünden bisonraki motosikletimi Bulgaristandan alasım var, ufak cc için değmez diye araştırmadım pek. Bu seferde 6 ay Bulgaristanda kalması gerekiyor diye duydum.

O gün gelsin detaylıca araştırıcam tekrardan, henüz tecrube yüksek cc için yeterli değil
    Bulgaristan dan arac alacagin zaman bana mesaj at,birkac tuyo vereyim.6 ay meselesinin de bir yolu var.Hem motor bulmana da yardimci olmaya calisirim.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Honda NC S
    Eyww çok sevinirim, bakalım seneye yaza doğru heralde. 6 ay meselesi çözülürse geri bişey kalmaz ki mutlaka ordan alırım Çok sevindim bratooo
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Selamün aleyküm arkadaşlaristanbul avrupa yakasında tanıdığınız iyi bir ije izh planet 5 tamircisi varmı acaba forumda sohbet bölümüne konu açtım ama daha henüz net bir cevap alamadım buradanda bir soraytım dedim faydası olur diye... http://www.motosiklet.net/forum/moto...de-vardir.html

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    [QUOTE=jhereg;2750660]Merhaba arkadaşlar. Ben baba tarafı Razgrad isperih Podoyva , anne tarafı razgrad göçperler. Kayınpeder razgrad varatlar ve kayınvalide enbeler köyünden. İstanbul sefaköy'de oturuyorum.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------
    jhereg yoksa ızmıtte mı oturuyorsun

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

[
    sınka bg nın neresındesın yoksa svılengraddanmısın

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı yuhkibe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlaristanbul avrupa yakasında tanıdığınız iyi bir ije izh planet 5 tamircisi varmı acaba forumda sohbet bölümüne konu açtım ama daha henüz net bir cevap alamadım buradanda bir soraytım dedim faydası olur diye... http://www.motosiklet.net/forum/moto...de-vardir.html
    Konuyu okuduğumdan beri soruşturuyorum abi ama parçasını bi şekilde hallederizde ustasını bulmak zor diyor herkes :/

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    ferdinand kardes motor ısını ne yaptın bulgardan makına alacakmsın sımdı alacaksan ne almayı dusunuyon

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

blamır kardes ıyı geceler bg nın neresındensın ve su an nerde oturuyon

akrep84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR Hyosung GT250R & Honda CBR125R
    merhaba beyler, ben de bulgaristan göçmeniyim.tervelin guslar köyündenim ama 89 yılında türkiyeye göç ettikten sonra 2003-2009 yılları arasında varnada bulundum üniversite nedeniyle.

Motosikleti
    İstanbuldayım şu anda. Yazıyı daha yeni gördüm kusura bakma Ş,mdi bulgardan motor alabiliyormuyuz? Varsa yolu yordamı bir yardımcı olun oradanda bir motorcaaaz alalım

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferdinand kardes motor ısını ne yaptın bulgardan makına alacakmsın, alacaksan ne almayı dusunuyon
    Bg den alırsam 2. el bişey bakcam, henüz değil zamanı gelince gidip araştırcam, her modelde büyük farklar olmuyo Atıyorum VTR 250 burda 10.000 orda 8000 se değmez, ama MT-03 burda 12.000 orda 6000 se değer

Yada 500X TR ye gelmez oraya gelir 2. ele düşerse 10.15.000 arası düşünülebilir, yada NC700 serisi ne alemde orda hepsini önce bi güzel araştırmam lazım.

Yani herşeyi o anki tercihime göre hakkaten karlı mı değil mi bunla belirlicek. Daha 6000 km yol yaptım önce motosiklette tecrube lazım, çok erken benim için

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldayım şu anda. Yazıyı daha yeni gördüm kusura bakma Ş,mdi bulgardan motor alabiliyormuyuz? Varsa yolu yordamı bir yardımcı olun oradanda bir motorcaaaz alalım
    Kışın binmeyen birisen, BG de 6 ay bırakabilcein bi garaj varsa yol yordama gerek yok ki Mayıs başı alıp gelirsin mesela, Ekim sonu götürür bırakırsın her sene

Yol yordam yaz kış binceksen lazım 6 ay meselesi için, ondada Varnalı yardımcı olacak kısmetse Manasına cреща olur fena mı

Motosikleti
    Honda NC S
    Hic yogsuza be eyyyy Arada bişe yazın şuren

Motosikleti
    Bu gün plovdiv e gittim . Kargom gümrükte takılmış. Ne şerefsiz insanlar var sabahtan akşama kadar oyaladılar. Son dakikada hallettim işleri neyseki aldım ürünleri.

Motosikleti
    Honda NC S
    Sen Istanbulda diilmidin blamir TR gümrüünemi takıldı ürünlerin ?

Motosikleti
    İstanbuldayım .. BG de takıldı :D Şansımı burada deneyeyim dedim bir kere burası daha beter çıktı :D

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    merhaba arkadaşlar buraya girmeyeli epei olmuştu ama bakıyom azcık canlanmış burası bazı bazı buralarda yazanlar olursa takılalım belki eski günlerine döner bulgaristan MT.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Honda NC S
    Evet abi hafif hafif canlanma var ama eski muhabbetleri zaman zaman okuyorm bi başkaymış

İşalla iicemce eski günlere dönerde, avcılar sahilinde toplanıp "Чалга + кебапче + гроздова..." gecesi yaparız
    ucanteneke5 bunu beğendi.

egnkhrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 1990
    slm brçetler ;) yeni gördüm sayfayı bende macıırım ;) silistra...

Motosikleti
    Honda NC S
    Nice Mutlu Yıllara BG MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)