Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NX4 falcon
    bursa bir toplanıp biraz gezelim diyorum arkadaşlar
    ne dersiniz ve ne zaman uygun olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bate sende birşey yok dim
    Alıntı sumensko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa abi geçmiş olsun birşeyin yoktur umarım
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Mustafa abi gün geçmiyorki bu trafik canavarları bitsin buğün bitaneside bana tosluyodu zor yırttım bu arada beyler işyerinden internete giremiyorum faturayı ödemedikleri için kesildi evdende giremiyorum internet yok ama sebebini bilmiyorum uğraşacak kimse ve vakit yok o yüzden 2 gündür giremedim şimdi işe gidiyorum görüşmek üzre k.i.b.
    hepiniz saoğlun bratçetler allaha şükür ben kendimi kurtardım bişey olmadı sadece biraz yerde süründüm ama olsun elbiseler ve korumalar sayesinde bişeyim yok.
    motosiklet azcık hasar gördü ama onuda sigortadan yaptıracaz.
    [/IMG]
    [/IMG]
    [/IMG]
    sağa ayak bileimi 10santimle kurtarmışım yoksam o egsoz bağalantısını koparan şey bileimi götürebilirdi yani ucuz kurtuldum sonuçta aman hepiniz çok dikkatli olun çunkü kimin nerden çıkacaı hiç belli olmuyo.
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplaşın bakalım biz buralarda sürünelim.yarış zaten iptal edildi.bu hafta evde kapalı kaldık bende şimdi geldim..bursa gezisinde pişmaniyeciye uğradık yaa(ömür abi) bugün arsası satıldı.onun kokteyi vardı şampanya fln patlattık.saolsun benide çağırdı.ömür abi-ben-eşi-ufak oğlu kutladık.oda inş yarın ist'a gelicek v-storm DL1000 alıcak kısmetse

bu arada zincir taktırdım..orikli zincir aldım.oldukçada kaliteli.hyo'da tam uygu.performans süper oldu..şıngır şıngır ses tamamiyle yok oldu.yakında fotosunu koyarım
    mesut ömürün adına sevindim ya hiç olmassa bi arkadaşımız kurtarsın kendini.
    demek DL de karar kıldı hdi hayırlısı ozaman allah kazaa bela vermesin.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    şuan ist'da olmalı kendisi.saat 1,15 gemisine eşiyle ikisini kendi ellerimle yolcu ettim.saat 14,00'da motor sahibi ile görüşüp motorsikleti görecekti.eğer beğenirse eşiyle atlayıp gelecek.bende ondan haber bekliyorum şuan.gelişmelerden sizi haberdar ederim.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucanteneke5, cok gecmis olsun, cana gelecegine mala gelsin...

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    çok ucuz kurtarmışın bate dediyin gibi

Motosikleti
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ucuz kurtarmışın bate dediyin gibi
    brat biraz sonra sahile iniyom haberin olsun gelirsin
    zaten ararım seni.

alper yengeyide getir öyle dedi benim hanım valla yoksan bidaha inemeyiz sahile
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    brat biraz sonra sahile iniyom haberin olsun gelirsin
    zaten ararım seni.

alper yengeyide getir öyle dedi benim hanım valla yoksan bidaha inemeyiz sahile
    bate eşim çanakkalede anca bu gece gelir yani yok ben gele bilirim sadece yani bekar olarak

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    vay yaşarım yaa şampiyonuz allah'ın izniyle

ucanteneke geçmiş olsun sana da

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay yaşarım yaa şampiyonuz allah'ın izniyle
    herzaman heryerde EN BÜYÜK CİMBOMBOM

Alıntı efsane timsah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa bir toplanıp biraz gezelim diyorum arkadaşlar
    ne dersiniz ve ne zaman uygun olur?
    olur olurda ne zaman nerde ?geçen p.tesi ben Sakaryada olduğum için gelememiştim siz buluştunuzmu Özcan'la

Bu sabah gördüm seni Özcan selam vermeden kaçtın ben güvenlik binasındaydım motora baktın ama motoru yıkıyordum yoktu park yerinde

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    seni ferk etmedim motoruda göremeyince herhalde erken çıktın zanetim
    özgür adam:

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı sumensko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni ferk etmedim motoruda göremeyince herhalde erken çıktın zanetim
    Neyse bu seferlik affediyorum bidaha olmasın

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hemşo, naber? Nasıl gidiyor motor?

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar..anca gelebildim..taşköprü diye bir beldeye gittim düğüne.ruhsat sahibi fln olmadığım için.bide cüzdanı dükkanda unuttum için trafikte bir hiçtim buakşam.tam buakşamda çevirme yapacakları tutmuş.2 kişiyi bağlayınca benim motorsikleti düğün salonun önünde görmüşler.hemen soruşturmuşlar bu motorsiklet kimin diye.saolsun arkadaşlarda biz ne bilelim demişler.hemen bana haber geldi.böle böle oldu diye..30 dk sonra bunlar gitti.hemen atladım motora.tam kaskı fln takarken.arkadaşlar koşa koşa geliyor.dediler mesut bir alt sokakta pusuya yatmışlar.sen üst yoldan git.ben motoru vitese takar takmaz aşağı sok lambalarını gördüm.tam gaz geliyorlar.ulan dedim hyo göster kendini.adrenalin var buakşam tabi hemen verdim çoşkuyu.plaka gözüktüğü için farları açmadım. o beldede bir aşağıya bir yukarı dolandık durduk(onlarda peşimde)neyse 10-15 dk kovalanmaçtan sonra kendimi anayola atmayı başardım.yola çıkar çıkmaz içimden ulan jandarma kıçımı ye şimdi dedim.(içimde ki hırs o biçim ) tam o esnada topçular feribotu gelmiş herhalde trafik o biçim..1-2-3-4-5 yapıştırdım.makaslara girince koca transit giremedi tabi ve izimi kaybettirdim.biraz adrenalin biraz korku biraz macera biraz film oldu bu gece.
    (zor bi gece oldu)

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    pilakayı almamışlardır umarım
    özgür adam:

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşo, naber? Nasıl gidiyor motor?
    Alışmaya çalışıyorum hemşo şimdilik aynalara taktım kafayı arkayı göremiyorum iriyarı olduğumdanmıdır nedir

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar..anca gelebildim..taşköprü diye bir beldeye gittim düğüne.ruhsat sahibi fln olmadığım için.bide cüzdanı dükkanda unuttum için trafikte bir hiçtim buakşam.tam buakşamda çevirme yapacakları tutmuş.2 kişiyi bağlayınca benim motorsikleti düğün salonun önünde görmüşler.hemen soruşturmuşlar bu motorsiklet kimin diye.saolsun arkadaşlarda biz ne bilelim demişler.hemen bana haber geldi.böle böle oldu diye..30 dk sonra bunlar gitti.hemen atladım motora.tam kaskı fln takarken.arkadaşlar koşa koşa geliyor.dediler mesut bir alt sokakta pusuya yatmışlar.sen üst yoldan git.ben motoru vitese takar takmaz aşağı sok lambalarını gördüm.tam gaz geliyorlar.ulan dedim hyo göster kendini.adrenalin var buakşam tabi hemen verdim çoşkuyu.plaka gözüktüğü için farları açmadım. o beldede bir aşağıya bir yukarı dolandık durduk(onlarda peşimde)neyse 10-15 dk kovalanmaçtan sonra kendimi anayola atmayı başardım.yola çıkar çıkmaz içimden ulan jandarma kıçımı ye şimdi dedim.(içimde ki hırs o biçim ) tam o esnada topçular feribotu gelmiş herhalde trafik o biçim..1-2-3-4-5 yapıştırdım.makaslara girince koca transit giremedi tabi ve izimi kaybettirdim.biraz adrenalin biraz korku biraz macera biraz film oldu bu gece.
    (zor bi gece oldu)
    mesut sende ehliyet yokmu yoksam
    niye boşu boşuna kemdini tehlikeye sokuyon ki unuttuysan bişey olmaz numarasını bil yeter.
    ama böyle kaçar da bide yakalarlarsa emin ol 24 saat içerde durursun evrakların tam olsa bile.
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışmaya çalışıyorum hemşo şimdilik aynalara taktım kafayı arkayı göremiyorum iriyarı olduğumdanmıdır nedir
    yaşar bu modeller maalesef biraz öyle arkanı göremessin cbf250 de anca yanlara bakar bakar gidersin
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    (zor bi gece oldu)
    ya neden kaçıyorsunki adamlar plakayı aldıysa sorun çıkartırlar

Motosikleti
    plakayı aldıklarını hiç sanmıyorum almasınlar diye bizzat farları kapattım.üstelik aramızda fark vardı.aldıklarını hiç sanmıyorum.ehliyetim yanımda olmasa bile no ile bakabileceklerini bilmiyordum bilsem kaçmazdım.fakat yanında taşımadığın içinde ceza yazmıyorlar mı neyse kafada biraz kıyak olunca akşam olanlar oldu

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yaşar'ım hayırlı olsun cbf 250 valla yeni gördüm çok güzel. bahsettiğin motosiklet buysa eğer baya güzelmiş. güle güle güzel günlerde kullanman dileğiyle. etti 375 cc

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)