Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jotif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ?
    oo iyi yanlız değilmişim
    Yolların Hastasıyım 2 Tekerin Ustasıyım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında yaparız ama biraz zor gibi şöyle anlatayım benim motosiklet çift silindirya ama ikisi aynı anda çalışıyor ben bunları ayrı ayrı çalıştırmak istiyorum boylelikle titreşimi biraz olsun azaltmak istiyorum hem performansıda artar biraz
    alpino senin yanlışın var iki silinder birlikte çalışmaz öyle bişey olsaydı tek yaparlardı titreşimler tamamen motorun şaseye demir demire bağılı olmasından vede krankta balansör olmamasından dolayı oluyo yani biraz ucuz malzeme bildiğin gibi.motorun çalışmasını istesende deiştiremessin onu yapmak için motoru komple yeniden tasarlamak ve yapmak gerekiyo.
    yani lafın kısası sen bu işi unut ve böyle binmeye devam et
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba Ben de Bulgaristan göçmeniyim 1978 model

2006 Yılında Honda CBR 600 F le yaptığım gezimi buradan inceleyebilirsiniz.
    Sormak istediğiniz birşey olursa memnuniyetle cevap vermek isterim...
    Selamlar,
    rahmi brat hoşgeldin bende bu adam nezaman burya gelecek diye merak ediyodum?
    senin geziyi okudum yaninda bide çinli 250cc motosiklet var alpinoya örnek olsun demekki gidebiliyomuş onlarda oralara
    sende benim geçen seneki festival gezimi görebilirsin ama biraz alta düştüğü için araman gerekiyo.
    umarım burda kalıcı olursun.bakıyom motosiklete doğuru yolu bulmuşsun yani enduroya geçmişsin buna en çok sevindim.
    ahanda benim BG gezimi burdan bakanilirsin.http://www.motosiklet.net/forum/gezi...festivali.html
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze Merhaba Ben de Bulgaristan göçmeniyim 1978 model

2006 Yılında Honda CBR 600 F le yaptığım gezimi buradan inceleyebilirsiniz.
    Sormak istediğiniz birşey olursa memnuniyetle cevap vermek isterim...
    Selamlar,
    aramıza hoşgeldin umarım sürekli katılmıcı olursun
    mustafa abi ben araştırdım bizimkiler dediyim gibi çalışıyormuş ama sen öyle diyorsan öyledir
    mesut şu an için birşey yok gibi ama yinede acayip tedirgin oldum

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    ucanteneke5 abi attığın link ile bulgaristan macerana baktımda valla tam hayalimde ki geziyi yapmışsın...şimid hyo alacağım için oldukça maddi sıkıntılar içindeyim.ve hala 1000 ytl gibi bir açığım var sırf motor alabilmek için iş yerine ekmek arası götürüyorum.öğlen yemeğinde lokantalara 5-10 ytl bayılmamak için.gittiğim zamanlarda ise bir çorba yada bir kuru iyip çıkıyorum.neyse bu beni ilgilendiren bişey.konuya geleyim.topic'de bir vize ve triptip lasım demişsin.yeşil sigorta istemiyor demişsin.ben önce ki yazılarımda 150 türke,45 bulgara para ödendiğini sölemiştim(duyduğum o) o kişi fazladan sigorta mı yaptı.tabi o günden bugüne kadar bir sürüde kanun değişmiştir.şuan ki durumlar nedir nekadar tutar? ölr bir düşünüyorumda burdan çıkıp sınırı geçmek sadece 500 ytl mal oluyor sence bu festival için ne kadar nakit toplamamız lasım.ağustosa kadar durumlar ne gösterir bilemem ama şuan için benim bütçemi aşıyor.gerçi ağustos gezisi için birkaç kurnazlık düşünüyorum (ailemin nakitte yardımcı olmaları için ) yinede tam olarak herşeyi öğreneyimde ona göre ayağımızı yorgana göre uzatalım.kafaya taktım çünkü bu sene ki festival için sana eşlik etmeyi çok istiyorum
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazen bu kadar masrafa deger mi diye düsünüyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Slm. millet size şu an İst.'dan yazıyorum az önce feyizoğlundan geldim mont,pantolon,eldiven,kask aldım birde Hyolara fazerlere baktım ah çeke çeke birgün benimde olurmu die

Motosikleti
    Alıntı yaşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm. millet size şu an İst.'dan yazıyorum az önce feyizoğlundan geldim mont,pantolon,eldiven,kask aldım birde Hyolara fazerlere baktım ah çeke çeke birgün benimde olurmu die
    en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz..ayrıca 2.el hyo var mı

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen bu kadar masrafa deger mi diye düsünüyorum...
    bir kere 15-25 yaşlarına geliyorsun..bir daha ne zaman geliceksin.bekarken gençken gençliğin tadını çıkaracaksın.ilerde hayat ne gösterir bilinmez.bu gezinin yeri çok farklı.eline fırsat geçtikçe yapacaksın.gerçi yinede herkesin kendi düşüncesi

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz..ayrıca 2.el hyo var mı
    2. el yoktu gördüğüm motorlarda alışverişe gelen müşterilerindi o yüzden binip resim flan çekilmedim nolacak bizim bu halimiz Mesut temiz bi 2. el GTR 250 R bulamıcaz galiba racing olduğu için satlık olan 2. ellerde çok hırpalanmış takaslı veya uygun fiyata bulursam cbf 250 alırım bende ne edim

Motosikleti
    2. el yoktu gördüğüm motorlarda alışverişe gelen müşterilerindi o yüzden binip resim flan çekilmedim nolacak bizim bu halimiz Mesut temiz bi 2. el GTR 250 R bulamıcaz galiba racing olduğu için satlık olan 2. ellerde çok hırpalanmış takaslı veya uygun fiyata bulursam cbf 250 alırım bende ne edim
    ben hala gt 250 r için ısrarlıyım.eğer alıcaksan ilanları takip et.temiz motor var ama ona görede fiyat biçiyorlar birkaç girişim içindeyim ben inş olumlu sonuçlanır.cbf 250'De güzel makine ama uzun yola gitmiyor pek.rahatsız olduğunu duymuştum.eğer bir SS motordan vazgeçersem naked bir motor alırım herhalde.yinede cbf gibi enduro düşünmüyorum.enduro alıcaksam vstorm-bmw rs 1150 tipi bişeyler olcak hyo alacaksan senin içinde araştırmalar yapayım istersen

Motosikleti
    CBF 250
    ben hala gt 250 r için ısrarlıyım.eğer alıcaksan ilanları takip et.temiz motor var ama ona görede fiyat biçiyorlar birkaç girişim içindeyim ben inş olumlu sonuçlanır.cbf 250'De güzel makine ama uzun yola gitmiyor pek.rahatsız olduğunu duymuştum.eğer bir SS motordan vazgeçersem naked bir motor alırım herhalde.yinede cbf gibi enduro düşünmüyorum.enduro alıcaksam vstorm-bmw rs 1150 tipi bişeyler olcak hyo alacaksan senin içinde araştırmalar yapayım istersen
    Racing olmazsa naked 250 cc motor varmı aklında almayı düşündüğün ayrıyeten temiz olsun 3-5 kuruş fazla olsun (modifiyesiz,yapıştırmasız oynanmamış orjinal ilk günkü gibi)

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    gratskiler artık şu bursa gezisi için tam listeyi yapalım son bi hafta bide hangi şlekilde gidicez nasıl dönüceymize karar verelim

Motosikleti
    Racing olmazsa naked 250 cc motor varmı aklında almayı düşündüğün ayrıyeten temiz olsun 3-5 kuruş fazla olsun (modifiyesiz,yapıştırmasız oynanmamış orjinal ilk günkü gibi)
    şuanlık kendi adıma bir naked motor düşünmüyorum.kafamda kesin bir naked yok.fakat ben alıcam dersen temiz olsun uygun olsun dersen hyosung gt 250 comet'ler var.tabi ilk aklıma gelen bu.iyice araştırmak lasım.bu motorlarında yol tutuşu fln iyimiş

gratskiler artık şu bursa gezisi için tam listeyi yapalım son bi hafta bide hangi şlekilde gidicez nasıl dönüceymize karar verelim
    listeyi bilememde gidişiniz ve dönüşünüz yalovadan olacak bunu ayarlamanıza hiç gerek yok

Motosikleti
    ucanteneke5 abi attığın link ile bulgaristan macerana baktımda valla tam hayalimde ki geziyi yapmışsın...şimid hyo alacağım için oldukça maddi sıkıntılar içindeyim.ve hala 1000 ytl gibi bir açığım var sırf motor alabilmek için iş yerine ekmek arası götürüyorum.öğlen yemeğinde lokantalara 5-10 ytl bayılmamak için.gittiğim zamanlarda ise bir çorba yada bir kuru iyip çıkıyorum.neyse bu beni ilgilendiren bişey.konuya geleyim.topic'de bir vize ve triptip lasım demişsin.yeşil sigorta istemiyor demişsin.ben önce ki yazılarımda 150 türke,45 bulgara para ödendiğini sölemiştim(duyduğum o) o kişi fazladan sigorta mı yaptı.tabi o günden bugüne kadar bir sürüde kanun değişmiştir.şuan ki durumlar nedir nekadar tutar? ölr bir düşünüyorumda burdan çıkıp sınırı geçmek sadece 500 ytl mal oluyor sence bu festival için ne kadar nakit toplamamız lasım.ağustosa kadar durumlar ne gösterir bilemem ama şuan için benim bütçemi aşıyor.gerçi ağustos gezisi için birkaç kurnazlık düşünüyorum (ailemin nakitte yardımcı olmaları için ) yinede tam olarak herşeyi öğreneyimde ona göre ayağımızı yorgana göre uzatalım.kafaya taktım çünkü bu sene ki festival için sana eşlik etmeyi çok istiyorum
    mesut dediğim gibi eskidende sigorta isteniyodu ben 1996 dan beri her sene motosikletle giderim bulgara ama hiç bi zaman sigorta yaptırmadım sadecetriptik yaptırıp geçiyodum bulgarda hiç bi kuruş vermiş deilim bugune kadar motosikletle am bu seneye bilmem en kötü ihtimal bi beş evro verip geçeriz.

alpino gelelim senin meseleye gel yarın bize veya ben geleyim sizede bujileri çıkarıp bakalım ama ben eminim ki pistonlar beraber gidip gelmiyo çunki kurallara aykırı öyle bişey olsa o makina koparmaso gerekiyo ortalığı ve hiç modifiyesiz en az 25 bg.olması gerekiyo vede öyle olsa sen vibrasyondan koltuğa hiç oturamassın.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesut dediğim gibi eskidende sigorta isteniyodu ben 1996 dan beri her sene motosikletle giderim bulgara ama hiç bi zaman sigorta yaptırmadım sadecetriptik yaptırıp geçiyodum bulgarda hiç bi kuruş vermiş deilim bugune kadar motosikletle am bu seneye bilmem en kötü ihtimal bi beş evro verip geçeriz.
    mustafa abi çok teşekkür ederim fakat.bu gezinin nekadara mal olacağı hakkında bir bilgi vermedin. bide bu sınır işleriyle uğraşan bir eş-dost varmı bu işi iyice ve kesin net bişeyler öğrenmemiz lasım.peki benim tanıdık 1 ay önce gitti ve 140 türke-45 bulgara neden verdi acaba

Motosikleti
    mustafa abi çok teşekkür ederim fakat.bu gezinin nekadara mal olacağı hakkında bir bilgi vermedin. bide bu sınır işleriyle uğraşan bir eş-dost varmı bu işi iyice ve kesin net bişeyler öğrenmemiz lasım.peki benim tanıdık 1 ay önce gitti ve 140 türke-45 bulgara neden verdi acaba
    tam olarak bilmiyom ama:
    1-130ytl.triptik
    2-15ytl.pul parası.
    3-otoban ve feribot senin için.
    4-benzin ne yakarsa?
    dediğim gibi bulgara bu güne kadar hiç para vermedim ama senin arkadaş arabayla gittiğise dezenfekte yol yani vinetka ödemiştir tabi sigortada gerekiyo arabalara.
    başka bişey gelmiyo aklıma ki yoktur zaten.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Jotif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ?
    slm millet .... dee herkez offline
    Yolların Hastasıyım 2 Tekerin Ustasıyım...

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak bilmiyom ama:
    1-130ytl.triptik
    2-15ytl.pul parası.
    3-otoban ve feribot senin için.
    4-benzin ne yakarsa?
    dediğim gibi bulgara bu güne kadar hiç para vermedim ama senin arkadaş arabayla gittiğise dezenfekte yol yani vinetka ödemiştir tabi sigortada gerekiyo arabalara.
    başka bişey gelmiyo aklıma ki yoktur zaten.
    pul parası kalktı sanırım.insanlar için bir ara 70 ytl pul parası alınıyordu sınırda.o kalktığına eminim acaba motorsikletler içinde geçerli mi yok arkadaşım motorsikleti ile gitmişti.aşağı yukarı git gel 1000 ytl lasım demek...bakıcaz bakalım ozaman hayat neler göstericek.inş ayarlarım parayı.(cbf 150 lastiğini değiştirdin herhalde)

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    buiş yatar gibime geliyo alpino ne dersin
    özgür adam:

Motosikleti
    Alıntı sumensko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buiş yatar gibime geliyo alpino ne dersin
    hiç sanmam..herkes tam organizasyon.şuan daha motor alamadığım için tam kesin konuşamıyorum ben okadar

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    kimse kalmadıkı mesut alpino uçantenere başka kimvar milet selam verip kaçıyor
    özgür adam:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)