Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmetse olur gider takılırız
    valla gratski sizi bilmemde ben heralde gidecem ama inşalla katılımcı olurda beraber gideriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    hele zamanı gelsinde ozman bakarız brat bizim arkadaşlar git busene
    biz kaldık seneye niyetim var bakarsın hep birlikte gideriz zaman bulursak

Motosikleti
    Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hele zamanı gelsinde ozman bakarız brat bizim arkadaşlar git busene
    biz kaldık seneye niyetim var bakarsın hep birlikte gideriz zaman bulursak
    hadi bakalım brato bekliyom ama diyerler birer mesaj attı ve kayboldu
    hep dürtüklemekmi lazım bizim bu insancıklatı.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    burdayız bırcet biyere gittimiz yok daha once avcılar sahilde zabıtalık yapmıstın galiba ucanteneke gecen kayalıklarda bi tek atalım dedik polisten 58 ytl ceza yedik.varmı boyle bişi.

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    haklısın brat ama biraz daha güncel tutalım daha görmeyenler vardır

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi biz bulgaristana gittimizde motorlar için herhangi bi harc vize falan odicezmi yoksa kırmızı pasaportıumuzu gosterip gecicezmi nasıl olcak??
    Kırmızı pasaportunu aliyorsun yanina Taşit ile çıktıgın için türk pasaportunuda aliyorsun süresi dolmamiş olmasi gerekiyor mutlak.... ve sınırda triptik.Dereköy-Malko Tarnovo tarafindan ben düşünüyorum(Bana Derköy uyuyor Ben silistra shumen tarafinda oldugum için) 2008 yazin Hayirlisi bakalim
    Прекален Моториэиран

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    herşeyden önce topiğiniz hayırlı olsun ve inş. kalıcı olur. bu arada eyer zamanım size uyarsa belki bende bulgaristana gelebilirim. sizin topiği takip edicem.
    GT650R

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı pasaportunu aliyorsun yanina Taşit ile çıktıgın için türk pasaportunuda aliyorsun süresi dolmamiş olmasi gerekiyor mutlak.... ve sınırda triptik.Dereköy-Malko Tarnovo tarafindan ben düşünüyorum(Bana Derköy uyuyor Ben silistra shumen tarafinda oldugum için) 2008 yazin Hayirlisi bakalim
    banada derekoy uyuyor.bende tolbuhin tarafındanım.triptik için turk pasaportunun sorun cıkarıcanı zannetmiyorum.ama sayet senin dediin gibi bişi süresinin dolmamıs olması gerekiyosa 6 aylık uzatma için 95.60 YTL. veremem.ben bu parayla 900 km yol yaparım ordan alıcam benzin de cabası gezi olduunda akraba ziyaretlerine falan karsıyım ben.tabi orda zaman görmediğimiz amcalarımız teyzelerimiz olabilir ama taktir edersenizki toplu bi gezide herkezin amcasını ziyaret edersek noolur yahu biyere gideriz mesela varna albena kranuvu hem gezer hem yuzer hemde rus alman kızlarla takılır hani ben cok az bulgarca biliyorum bastan soyliyim

Motosikleti
    burdayız bırcet biyere gittimiz yok daha once avcılar sahilde zabıtalık yapmıstın galiba ucanteneke gecen kayalıklarda bi tek atalım dedik polisten 58 ytl ceza yedik.varmı boyle bişi.
    sen beni tanıyonda ben seni niye tanımıyombu zabıtalık deneyimimde güzel oldu ama zabıtalık mı bidaha tövbe olsun
    sen sahile takılırken bi ara bende geleyim.

Alıntı oFLuAlper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyden önce topiğiniz hayırlı olsun ve inş. kalıcı olur. bu arada eyer zamanım size uyarsa belki bende bulgaristana gelebilirim. sizin topiği takip edicem.
    nedemek dostum eer kalabalık olursak herkezin gelebilecei bir zaman ayarlarız hem orda bi festivale denk getiririz de festival nasıl olurmuş bi görün.

banada derekoy uyuyor.bende tolbuhin tarafındanım.triptik için turk pasaportunun sorun cıkarıcanı zannetmiyorum.ama sayet senin dediin gibi bişi süresinin dolmamıs olması gerekiyosa 6 aylık uzatma için 95.60 YTL. veremem.ben bu parayla 900 km yol yaparım ordan alıcam benzin de cabası gezi olduunda akraba ziyaretlerine falan karsıyım ben.tabi orda zaman görmediğimiz amcalarımız teyzelerimiz olabilir ama taktir edersenizki toplu bi gezide herkezin amcasını ziyaret edersek noolur yahu biyere gideriz mesela varna albena kranuvu hem gezer hem yuzer hemde rus alman kızlarla takılır hani ben cok az bulgarca biliyorum bastan soyliyim
    dostum triptikte sorun yok da polis brakmıyo illaki türk pasaportuna vuracak kaşeyi ama bi ihtimal var kendi kendine vekalet verirsen oluyo demişlerdi ama hiç denemedim

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    ya herkes avcılardanmı süper valla

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    herkezi bilmem ama ben avcılardanım bide ocanteneke sen nerede oturuyorusn

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    dostum triptikte sorun yok da polis brakmıyo illaki türk pasaportuna vuracak kaşeyi ama bi ihtimal var kendi kendine vekalet verirsen oluyo demişlerdi ama hiç denemedim
    "senin bilmediğin daha cok seyi biiyorum" dermişim ozelden msj atmıstın ya bana orda soylmiştin zabıta olduğunu neden ya dısarıdan iyi gibi gozukuyor.2 sene once bulgaristana gittiğimde turk pasaportunun süresi bitti halde pecat vurdular pardon kaşe vurdular.otobüsle gitmiştim ozman.

Motosikleti
    herkezi bilmem ama ben avcılardanım bide ocanteneke sen nerede oturuyorusn

"senin bilmediğin daha cok seyi biiyorum" dermişim ozelden msj atmıstın ya bana orda soylmiştin zabıta olduğunu neden ya dısarıdan iyi gibi gozukuyor.2 sene once bulgaristana gittiğimde turk pasaportunun süresi bitti halde pecat vurdular pardon kaşe vurdular.otobüsle gitmiştim ozman.

bende firizköyün başlangicinda oturuyom yani fatih kolejinin orda universite arazisinde sürücü kursları burda yapıyo imtaanları.
    otobüsle giderken sorun yokda senin adına kayıtlı bi araçla giderken mutlaka türk pasaportu olması gerek .
    bi akşam avcılar sahilde buluşalım olurmu benim zabıtacı arkadaşlar orda bi SEyhan var oda göçmen tanımıyosanız tanışırsınız onunlada.
    en iyisi 30.08 da buluşalım nedersiniz nasıl olsa o gün çalışmıyoz.

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    bende avcılarada oturuyorumda ondan sordum

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    walla busulasım iyi olur.ama benim motoru tekirdağ bıraktım (corluya) işten yeni cıktım şimdi burda kalırsa otopark parası vericem bende orada bıraktım i motorsuz beni aranıza alırmısınız

Motosikleti
    Ybr 125
    selam dostlar bende varnadayım :D Aslen izmirliyim ancak Varnada okuyoyorum. Elate da pravim malko razhodka s motori :D
    Hasan YILDIZ
    Bende Bir Fazercıyım

Motosikleti
    Alıntı drugstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar bende varnadayım :D Aslen izmirliyim ancak Varnada okuyoyorum. Elate da pravim malko razhodka s motori :D
    vaybe iyide sen varnadan gelmessin (yani ben olsam 10 sene okurum)oralar brakılacak gibi deil.
    buralarda olsan gezerdik ama izmir uzak biraz.

walla busulasım iyi olur.ama benim motoru tekirdağ bıraktım (corluya) işten yeni cıktım şimdi burda kalırsa otopark parası vericem bende orada bıraktım i motorsuz beni aranıza alırmısınız
    dostum niye brakırsın sen makinayı ayıp valla sonra küser sana CBR.
    sorun deil senide artçı yaparız yani
    istersen motoru al getir benim burası müsaıt getirir brakırsın ve istediğin zaman kulanırsın.nyama straşno nikoi nyamadogo bara.

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaybe iyide sen varnadan gelmessin (yani ben olsam 10 sene okurum)oralar brakılacak gibi deil.
    buralarda olsan gezerdik ama izmir uzak biraz.

gelmemmi kanka gelmemmi yaaa.Memleket hasretiyle yaniyorum tutusuyorum zaten :D
    Hasan YILDIZ
    Bende Bir Fazercıyım

Motosikleti
    nerdesiniz arkadaşlar yine kayboldunuz karabiber gibi Avcılar sahildede kimseler dolaşmıyo ben istediğim super tenereyi aldım ve dolaşıyom ama kimseler yok ortalıkta
    bu gidişle seneye yine yalnız yolculuk yapacam galiba.

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Bulgaristan gezisi için neler gerekirse tamamlayalım da 2008 yazında güzel bir gezi yapalım arkadaşlar. Türk motorcular olarak bulgaristana bir ziyarette bulunalım. Ben İstanbul doğumluyum fakat Bamam bulgaristan göçmeni. Çok merak ediyorum asıl memleketimizi.
    Herkeze selam ve saygılar.

Motosikleti
    Alıntı Tutkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulgaristan gezisi için neler gerekirse tamamlayalım da 2008 yazında güzel bir gezi yapalım arkadaşlar. Türk motorcular olarak bulgaristana bir ziyarette bulunalım. Ben İstanbul doğumluyum fakat Bamam bulgaristan göçmeni. Çok merak ediyorum asıl memleketimizi.
    Herkeze selam ve saygılar.
    Tutkun dostum hoşgeldin aramıza ufak ufak çoğalıyoz demek isterdim ama dier arkadaşlar kayboldu ortadan ama nabalım elimizdekilerle idare ederiz artık aslında havalar iyice bozmadan bi buluşma yapsak dicem ama gelen olurmu acaba diye düşünmeden yapamıyom.
    kalıcı olman dileiğile

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)