Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    FERDİNAND kardeşim netten bakıyorum çoğunlıkta DUPNİTSA kasabasında ağırlıklı var,Sofiya yakın fiyatlar 4000 -5000 leva 600cc,R1 almaya giden arkadaştan haber bekliyoruz,Şumenska en kolay iş,alırım 2-3 koli nezaman toplanmaya karar verirseniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Şunun güzelliğine baksana bi Tecrubesizliğin gözü kör olsun

Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FERDİNAND kardeşim netten bakıyorum çoğunlıkta DUPNİTSA kasabasında ağırlıklı var,Sofiya yakın fiyatlar 4000 -5000 leva 600cc,
    Evet hırpalanmamış alınabilir durumdakiler o aralıkta Kesin baktığın bi model var mı

Benimde çok ciddi niyetim vardı da baksana daha ne NC700 ne de CB500 serisi girmedi BG ye
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Ben açıkçası fz8 ve ya z750, bunların 1000cc olabilir,yani önümüzde ki mayıs ayı gidecem kısmetse,belki temiz bir R1 denk gelir,ozamanki ruuh ve leva belirleyecek son kararımı,nc700 en çok ilgilendiğim bir makine çünkü gezmeyi seviyorum,eee daha mantıklı ikinci bir seçenek yok açıkçası,ama SES DEDİĞİN ZAMAN mantık ikinci planda.

Motosikleti
    Honda NC S
    Ben açıkçası fz8 ve ya z750, bunların 1000cc olabilir,yani önümüzde ki mayıs ayı gidecem kısmetse,belki temiz bir R1 denk gelir,ozamanki ruuh ve leva belirleyecek son kararımı,nc700 en çok ilgilendiğim bir makine çünkü gezmeyi seviyorum,eee daha mantıklı ikinci bir seçenek yok açıkçası,ama SES DEDİĞİN ZAMAN mantık ikinci planda.
    Orda bu tarz motosikletler bizden daha sezonluk Yani 1-2 ay içinde ilan kalmaz ortalıkta Yaz sonu herkes elden çıkarıyo, seneye tekrar alıyo

Yaz/kış fiyatlardada büyük bi değişim olmuyo, ufak bi düşüş oluyo o da model eskidiği için Yani 2.el ilanları seç beğen al için mart/nisan/mayıs sonrası boş iş elini çabuk tutmaya bak
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Aynen katılıyorum artık kısmet,elimde bir ford jorney var 2006, satışa sunduk bakalım ne olacak

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Gidip birlikte alak beyler :D Ben de temiz bir enduro bakıyorum.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıcazda aradığımız şey yok ki blamir

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    FERDİNAND kardeşim netten bakıyorum çoğunlıkta DUPNİTSA kasabasında ağırlıklı var,Sofiya yakın fiyatlar 4000 -5000 leva 600cc,R1 almaya giden arkadaştan haber bekliyoruz,Şumenska en kolay iş,alırım 2-3 koli nezaman toplanmaya karar verirseniz.
    Dupnitsa tarafında hep çalıntı motorlar ve arabalar var,fiyatlar o yüzden diğer yerlere göre daha uygun..
    Alirken iyi sorgulatmakta fayda var,naçizane bir öneri..

Motosikleti
    Meko kardeşim,ben resmi satışını almadan para vermem,gerisi oradaki polisin problemi,tabiki ilk önce sorgulamakta fayda var

Motosikleti
    Bir şey sorucam. Bu 6 ay muhabbetini nasıl geçiyorsunuz? 6 ay araçla birlikte orada kalmak gerekmiyor mu ?

Motosikleti
    Honda NC S
    Yok blamir sadece aracın orda kalması yeterli

Aslında BG sınırında noter satışı ile abiye babaya falan satış verirsen direk kapıdan geri dönüyosun Ama Ruhsat sahibinin kullanma hakkı oluyor dışardan giren araçlarda.

Senin olayın arazi olduğu için söyliyeyim dedim belki işine yarar Güvendiğin arkadaşın varsa gidip 2 adet alırsanız kapıda karşılıklı satış verebilirsiniz mesela

Ben 2 adet alayım dersen, 2 motosikletin fiyatı TR deki tek motosikletin fiyatına yaklaşıyor, çok az bi karın olmaya başlıyor o yüzden bence mantıksız

Motosikleti
    ferdinandd Dostum eminmisin? Millet ağlayıp duruyor yok aracı sokamıyoruz olmuyor şu bu diye. Gümrük kapısında da yazıyor 6 aydan fazla araç sahibinin orada kalması gerekiyor diye. Benim olayım farklı bi KTM alıcam 6 ay sezonda kullansam yeterli sonraki 6 ay Bulgaristan'da kalabilir

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    ben 2 sene araba getirdim kışın kullandım sıkıntı olmadı . ama bazısına yapıyolarmış sen 6 ay durmadın bg de dön geri diye . bi arkadaşımın başına gelmişti merso almıştı elinde kaldı . heralde dandik araç getirenin halindan anlıyorlar (ben renault europe 96 model getirmiştim 1500 lef) .bazen düşünüyorum bi varadero 1000 abs getirsem çokmu dikkat çeker burda da bi 100 lük scooter alırım vergisiz varadero yokken onu kullanırım ??
    Petrol bitmesin!

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gümrük kapısında yazıyor 6 aydan fazla araç sahibinin orada kalması gerekiyor diye.
    Yok yahu benim birsürü arkadaşım BG plaka kullanıyor. Dandiklikle halden anlama gavurdan beklemem ben Öyle bi açık varsa yolabildiği kadar yolar namıssızlar

X5 ve 320 BMW si var arkadaşımın 6 ay değişmeli girip çıkıyo, yani her araçta bu böyle Gümrük kapısında yazdığını bilmiodum ama yinede ilk kez sizden duyuyorum böyle bi sorun, çevremde bisürü kişi sorunsuz girip çıkıyor

Motosiklet getiren bi örnek yoktu detayları sorabileceim, anlaşabilirse yakında kısmetse o da olcak, detayları aktarırım burdan Ama bişey değişceini sanmıyorum araç araçtır

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu benim birsürü arkadaşım BG plaka kullanıyor. Dandiklikle halden anlama gavurdan beklemem ben Öyle bi açık varsa yolabildiği kadar yolar namıssızlar

X5 ve 320 BMW si var arkadaşımın 6 ay değişmeli girip çıkıyo, yani her araçta bu böyle Gümrük kapısında yazdığını bilmiodum ama yinede ilk kez sizden duyuyorum böyle bi sorun, çevremde bisürü kişi sorunsuz girip çıkıyor

Motosiklet getiren bi örnek yoktu detayları sorabileceim, anlaşabilirse yakında kısmetse o da olcak, detayları aktarırım burdan Ama bişey değişceini sanmıyorum araç araçtır
    Yani bence de araç araçtır Heyecanlandım şimdi :D Detayları bekliyoruz sabırsızlıkla.

Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Bir şey sorucam. Bu 6 ay muhabbetini nasıl geçiyorsunuz? 6 ay araçla birlikte orada kalmak gerekmiyor mu ?
    Ben şubat ayında araç aldım bulgardan ve hiç problem yaşamadan sınırdan geçtim..

Motosikleti
    Alıntı MeKo_1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şubat ayında araç aldım bulgardan ve hiç problem yaşamadan sınırdan geçtim..
    Aldığınız araç neydi acaba?

Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Aldığınız araç neydi acaba?
    2001 model dizel ford focus aldım.Tatil için gitmiştik esasında dönerken otobüs yerine araç alma fikrimiz geldi bizde aldık

Motosikleti
    Ne oldu şimdi en son kim getirdi motor? Alayım mı bi KTM :D

Motosikleti
    Honda NC S
    Blamir henüz gidip arkadaşla görüşmedim ki :/ Çarşamba gidiyorum oraya 1mayısa denk geldi, haftaya bi aksilik çıkmazsa uğrarım gibi gelio

Noldu, ne bu celal, almaya değer motosiklet mi buldun yoksa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)