Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    bende senin gibi düşündüğüm için aldım ferdi . naked seviyorum ama gücüm 696 ya yetmez yetsede sürecek tecrübem yok. 250 den aşaği naked yok . wolf inazuma pahalı . ybr250 cbf250 de yenisi çıkmadığı için düştü gözümden . tek adres kaldı gt250 . iyiki almışım diyorum çok sevdim kendilerini
    Petrol bitmesin!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yeşi| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon sport 150
    Bende varım yenı göruyorum ne iyi olmuş krumovgrad 95 göçmeni

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    yaz öncesi sessizlikmi yoksa burası hep böle sessizmi ???¿
    Bende varım yenı göruyorum ne iyi olmuş krumovgrad 95 göçmeni
    hoş geldin
    Petrol bitmesin!

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz öncesi sessizlikmi yoksa burası hep böle sessizmi ???¿
    Genelde sessiz Biz canlandırcaz işte esparo Arada eskiler uğruyo, başlığın aktif olduğunu görünce gözleri yaşarıyo

Cuma havaları güzel gördüm 400/500km yol yaptım, attım kendimi hemen dışarı, bu akşam döndüm Bursadan geçerken bi yağmur bulutuna denk geldim Yalovaya kadar yağmurda yol yaptım, keyfi bi başka yağmurun

Artık havalarda fena diil gibi, toplaşalım ufak ufak artık. Bütün kış havaları bahane ettim, elimde bahanem kalmadı

Alıntı Yeşi| adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende varım, yenı göruyorum ne iyi olmuş, krumovgrad 95 göçmeni
    Hoşgeldin Şirin
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    hoşgeldin yeşim
    ferdinandd dostum senin dediyin gibi eskilerden her halde bi ben bekıyorum arada

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Beyler, Yamaha Yz400 motorum var. Special cross, motoru kirdik ve komple motor yenilemem gerekiyor. Oradan bir motor alsam buraya getirebilirmiyim. Nasil bir yol izlemem gerekiyor.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, Yamaha Yz400 motorum var. Special cross, motoru kirdik ve komple motor yenilemem gerekiyor. Oradan bir motor alsam buraya getirebilirmiyim. Nasil bir yol izlemem gerekiyor.
    sürekli bg ye gidip gelen şoförlerle görüşmen lazım bence. yasal olarak ithal edilebileceğini zannetmiyorum.

Motosikleti
    Alıntı h2rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli bg ye gidip gelen şoförlerle görüşmen lazım bence. yasal olarak ithal edilebileceğini zannetmiyorum.
    Yokmu tanıdık eş dost şöför? Sadece motor aksamı yeterli olur aslında bana. Sandık motor olarak getirsem o bir sıkıntı yaratır mı?

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Yokmu tanıdık eş dost şöför? Sadece motor aksamı yeterli olur aslında bana. Sandık motor olarak getirsem o bir sıkıntı yaratır mı?
    varda, yaparlar mı bilmem.

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Selamunaleyküm
    Çorlu'dan selamlar,sevgiler......

Targovichte 94 göçmeniyim..

Motosikleti
    Honda NC S
    Normalde plakalı bi motosikletse sıkıntı hertürlü yaratır. Hatta 2. el bişey alıp getirsen daha az sorun yaşarsın, hem sadece motordan daha ucuza gelebilir bu şekilde

Plaka falan takılmıosa bahsettiğin crossa, sadece motor da olur ama ben getiririm diyen adamı bulman lazım. Bencede şoförlerle bi görüşüp yol, yordam nedir... çok net yönlendirilirsin bence

Alıntı MeKo_1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çorlu'dan selamlar,sevgiler... Targovichte 94 göçmeniyim..
    Zdr, hoşgeldin
    MeKo_1903 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Selamunaleyküm
    Çorlu'dan selamlar,sevgiler......

Targovichte 94 göçmeniyim..
    hoşgeldin brat
    MeKo_1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Nette dolaşan bi fotoğrafı paylaşmak istedim :/

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Hoşbulduk bate..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin brat
    Hoşbulduk bate..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Hoşbulduk bate..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Hoşbulduk bate..
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde plakalı bi motosikletse sıkıntı hertürlü yaratır. Hatta 2. el bişey alıp getirsen daha az sorun yaşarsın, hem sadece motordan daha ucuza gelebilir bu şekilde

Plaka falan takılmıosa bahsettiğin crossa, sadece motor da olur ama ben getiririm diyen adamı bulman lazım. Bencede şoförlerle bi görüşüp yol, yordam nedir... çok net yönlendirilirsin bence

Zdr, hoşgeldin
    Zdr,hoşbuldum

Motosikleti
    Nette dolaşan bi fotoğrafı paylaşmak istedim :/

http://l1304.hizliresim.com/18/n/m8zl3.jpg
    Hesap açtırmak için içeri girdim, sorduğum ilk soru yıllık hesap ücreti alıyormusunuz? Alıyoruz dediler hadi güle güle dedim, gittim bulgar bankasına.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Merhabalar herkeze,ben Şumnuluyum ha şöyle bizimde takılabileceğimiz bir grubumuz olsun,çok sevindim,kısaca özetleyeyim,motorumu sattım BG den almayı düşünüyorum,600cc veya üzeri bir şey,daha önce alan varsa yardımcı olursa,Şumenskayı haketti demektir yanında bir kofa kebapçeyle.

Motosikleti
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkeze,ben Şumnuluyum ha şöyle bizimde takılabileceğimiz bir grubumuz olsun,çok sevindim,kısaca özetleyeyim,motorumu sattım BG den almayı düşünüyorum,600cc veya üzeri bir şey,daha önce alan varsa yardımcı olursa,Şumenskayı haketti demektir yanında bir kofa kebapçeyle.
    Merhaba hoşgeldin.
    Oradan alıp burayamı getirmeyi düşünüyorsun? Sonuçta oda bir motorlu araç arabalara uygulanan kurallar motosiklet için de geçerli.

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi arkadaşım Sofyaya bağlı bi kasabadan R1 almaya gitti geçen cuma. 9000 levaya patliycak gibi bakalım alıp dönünce detaylı anlatırım dedi. 6 ay kullanıp götürüp garajına kilitliycek, kışın 6 aylığına BG plaka arabasıyla giriş yapcak.

Ancak bu şekilde oluyo 6 ay biri 6 ay diğeri TR de kalabiliyor :/ Vergi falan yok gibi bişey zaten, fiyatlarda çok makul

Hani benim shumenskom

Motosikleti
    Bi arkadaşım Sofyaya bağlı bi kasabadan R1 almaya gitti geçen cuma. 9000 levaya patliycak gibi bakalım alıp dönünce detaylı anlatırım dedi. 6 ay kullanıp götürüp garajına kilitliycek, kışın 6 aylığına BG plaka arabasıyla giriş yapcak.

Ancak bu şekilde oluyo 6 ay biri 6 ay diğeri TR de kalabiliyor :/ Vergi falan yok gibi bişey zaten, fiyatlarda çok makul

Hani benim shumenskom
    O arkadaşı sabırsızlıkla bekliyoruz Öyle bir şey olursa gidip hemen bir KTM alıyorum. Sanada ne istersen alıyoruz sevgili ferdinandd :D

Motosikleti
    Honda NC S
    6ay olayına razıysan yasal olarak oluyor zaten öyle bişey

BG nin sahibinden.com u: "http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=2&rub=1" şimdiden bakmaya başla ozaman

KTM' de ne bakıyosun mesela

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)