Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan kardes,bu yaz gidiyormusun memlekete?ben kismetse mayisin sonunda gidicem.toplanalim bir aksam motorcu macurlar?
    mayıs veya haziranda gidecem tam belli olsun.şu an nerde oturuyosun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

sinan kardes,bu yaz gidiyormusun memlekete?ben kismetse mayisin sonunda gidicem.toplanalim bir aksam motorcu macurlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Belcika da yasiyorum.bu yaz birde kafama taktim bir karavan alicam.dag tepe orman geicez kismetse
    RIDE or DIE

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    ıyı aksamlar varnalı hala yatmamısın

Motosikleti
    yok uyumusum ama laptop acik kalmis.Haaa bu arada karavan alicam diyordum ya aldim.Gezicez insallah.Bu arada varna,burgas civarlarinda karavanla kamp yapilabilecek parali yada parasiz kamp yerleri bilen var mi?
    RIDE or DIE

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bu arada benimde planlarım değişti mayıs sonu haziran başı gibi gitmeyi düşünüyorum.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada benimde planlarım değişti mayıs sonu haziran başı gibi gitmeyi düşünüyorum.
    tam benim gidecegim zaman.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    inş. bi akisilik çıkmas
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Varmi karavan ile kampa gelicek?
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Macurlar varna yakinlarinda karavan kamp yeri bilen var mi?ben cok aradim.Kiten,yug,oazis var ama cok pahali.romanya sinirina yakin bir yer buldum orasi uygun gibi.baska bilen var mi?
    RIDE or DIE

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Macurlar varna yakinlarinda karavan kamp yeri bilen var mi?ben cok aradim.Kiten,yug,oazis var ama cok pahali.romanya sinirina yakin bir yer buldum orasi uygun gibi.baska bilen var mi?
    karavanın varsa her yer uyar istediğin yere çek kur tezgahı ama tabi birinin bahçesi olmasın ona dikat et
    karar verdin mi nezaman gidiyon bulgara?
    sana verdiğim numaraları arayıp konuştunmu Beyhanla belki beraber gelirsiniz.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karavanın varsa her yer uyar istediğin yere çek kur tezgahı ama tabi birinin bahçesi olmasın ona dikat et
    karar verdin mi nezaman gidiyon bulgara?
    sana verdiğim numaraları arayıp konuştunmu Beyhanla belki beraber gelirsiniz.
    Vallahi unuttum,bu aralar isler cok yogun akil kalmadi.Sen istedigin yere cek diyorsun ama,elektrik cekebilecegim bir yer olsun istiyorum.Gece uyurken kaldirmaya calismasinlar bizi.Denize falan gittigimizde arkamizdan gelip esyalarimizi toparlamasinlar.O yuzden kapali korumali kamp bolgeleri tercih ediyorum.Kismetse 26 mayis ta yola cikicaz,bu pazar vakit bulursam Hollanda da bir disel peugeot 306 stationwagon buldum 500 e brakacak adam.Ona gidip bakicaz.
    RIDE or DIE

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    haftasonu cumartesi svilengrada günlük olarak gelecek arkadaş varm

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Asparuhovo civarında vardı yanlış hatırlamıosam, Google Earth ten bakmak lazım tekrar

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Sinka uluslararası sigorta işini nereye yaptırıoruz, bide yıllık kaça gelio bilyosan bende yaptırem yaz kış kaçarım artık havası suyu ii gelio

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Daha yeniyim, acemi sayılırım ama yıllardır kaç rumuz eskittim daha yeni görüorm BG MT yi. Listeye beni de yazarsanız sevinirim. Selamlar cümlenize Yeminlen çok sevindim

Motosikleti
    KT-125
    Merhaba arkadaşlar. Ben baba tarafı Razgrad isperih Podoyva , anne tarafı razgrad göçperler. Kayınpeder razgrad varatlar ve kayınvalide enbeler köyünden. İstanbul sefaköy'de oturuyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:51 ----------

Ayrıca tırcı arkadaşlar ben Renault Horoz'da kamyon tır satışı yapıyom bilginiz olsun

Motosikleti
    Honda NC S
    Hayırlı ramazanlar hepinize, bayram tatilinde öte doru kaçmayı düşünen arkadaşlar işlerini halletmeye başlasın şindiden

slm arkadaşlar, bütün göçmenlere sevgi ve saygılar, benim cbf 150 motorum var, bu yaz bulgaristana gitmeyi planlyorum, sigorta ve venetka konusunda beni bilgilendirebilirmisiniz. Sigorta gerekli mi motor için gerekliyse bulgar sigortası kaç para ne kadar süreliğine?teşekkürler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Sanada selam shumenli, bende bu konuyu araştırıyorum da herkes otomobil için olanları anlattı motosiklet için de durum aynı mı değilmi kimse bilmiyor, sadece bulgaristan için sigorta oluyomu bilmiyorum uluslararası sigorta sanırım.

Minimum 15 günlük oluyo sanırım ve motosiklete de gereklidir kesin, bize motosikletle gidip gelen biri lazım bilgi almamız için, burayı güncel tutarsak biri mutlaka sesimizi duyar
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Sigorta tabiki gereklidir ancak Turkiye plakali araclar icin nasildir bilemiyorum.Bulgar plakali olsa idi yesil kart cikariyorsunuz sigortacidan istediginiz yere gidiyorsunuz.Ama Turkiye plakali araclar icin durum farkli imis.Bulgar tarafina gecince sigorta yapiyorlarmis.Venetka konusuna gelince Bulgaristan da motosikletlere venetka istemiyorlar.Arabalar icinse 1 aylik 25 lv.1 ay once aldim.Sanki yollari cok guzelmis gibi....
    ferdinandd bunu beğendi.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Honda NC S
    Çok sağol, bende araştırıodum Türkiye sınırını geçince BG taraftan girmeden önce halledilebiliomuş ama fark alıolarmış üstüne.

Yola çıkmadan önce git bi sigorta şirketine yaptır dedi bi arkadaşım15 günlükte bile 20-30 lira cebine kalır dedi.

Otomobil için yıllık yapılırsa 600 küsur euroları bulabiliyormuş fiyat, 15 günlük yaptırmak daha mantıklı diyo herkes, bidaha gideceksen bidaha yaptırırsın diyolar.

Ben üşengeçliğimden bi sigorta şirketine gidip halen öğrenmedim motosiklet için net fiyatları
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağol, bende araştırıodum Türkiye sınırını geçince BG taraftan girmeden önce halledilebiliomuş ama fark alıolarmış üstüne. Yola çıkmadan önce git bi sigorta şirketine yaptır dedi bi arkadaşım 20-30 lira cebine kalır dedi.

Otomobil için yıllık yapılırsa 600 küsur euroları bulabiliyormuş fiyat, 15 günlük yaptırmak daha mantıklı diyo herkes, bidaha gideceksen bidaha yaptırırsın diyolar.

Ben üşengeçliğimden bi sigorta şirketine gidip halen öğrenmedim motosiklet için net fiyatları
    Cok pahali ya.Bulgaristanda 600cc bir motosikletin yillik sigortasi 100-120 lv,yesil kart dahil.Nereye isterseniz extra hicbir masraf olmadan cikabiliyorsunuz.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)