Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    sinan hadi hayırlı olsun sonunda aldı yani allah kazasıs belasız bol kilometreler yapasın inşalla
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan hadi hayırlı olsun sonunda aldı yani allah kazasıs belasız bol kilometreler yapasın inşalla
    sağol mustafa aga ama lastık fıyetlarını arastırdım bulgarda burdan betermıs arka lastık mışlen 480 leva cok pahalıymıs yaza kadar para bırıktırıp alacaz burdan artık shınko lastıkler var onları cok met edıyolar

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Arkadaşlar merhaba. Ben Erdem, Bursa' da öğrenciyim. Nisanın 18-25 i arası bi organizasyonla Plovdiv' e geliyoruz yaklaşık 20 kişi Biraz gezi, biraz staj amaçlı tabiki de. Eğer fırsat olursa orada siz motorcu arkadaşlarla tanışma fırsatı buluruz diye düşünüyorum.
    Yine forumu takip edeceğim. Görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı sinan gerenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol mustafa aga ama lastık fıyetlarını arastırdım bulgarda burdan betermıs arka lastık mışlen 480 leva cok pahalıymıs yaza kadar para bırıktırıp alacaz burdan artık shınko lastıkler var onları cok met edıyolar
    sinan abi shinko lastiği kim met etti sana valla Gsr için fikrim yok ama bizim hyo'larda orj shinko vardı ve herkes lastiklerden şikayetçiydi.hamuru kötüydü.çabuk ısınmıyordu..sen daha iyi bir araştırma yap derim.shinkodan uzak dur bence
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Ben Erdem, Bursa' da öğrenciyim. Nisanın 18-25 i arası bi organizasyonla Plovdiv' e geliyoruz yaklaşık 20 kişi Biraz gezi, biraz staj amaçlı tabiki de. Eğer fırsat olursa orada siz motorcu arkadaşlarla tanışma fırsatı buluruz diye düşünüyorum.
    arkadaşım hoşgeldin.şimdiden gezide bol eğlenceler dilerim fakat forum üyelerin hep TR yaşıyor.yani orda görüşeceğin biri zor gibi
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan abi shinko lastiği kim met etti sana valla Gsr için fikrim yok ama bizim hyo'larda orj shinko vardı ve herkes lastiklerden şikayetçiydi.hamuru kötüydü.çabuk ısınmıyordu..sen daha iyi bir araştırma yap derim.shinkodan uzak dur bence

arkadaşım hoşgeldin.şimdiden gezide bol eğlenceler dilerim fakat forum üyelerin hep TR yaşıyor.yani orda görüşeceğin biri zor gibi
    mesut su sıteye gır bak orda bulursun shınko marka lastık ıle yazılar var 480 lıra lasrık setı var baslık olarak http://www.fazerturkiye.org/forum2/portal.php

mesut yazıları sonuna kadar oku ama

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse artık sağlık olsun diyelim
    olur da denk gelirya, görüşmek güzel olur umarım

ya arkadaslar nerdesınız yahu fuara gelen var mı hıc olmazsa orda bulusalım ama ben pazar gunu anca gıdebılırım cunku o zaman ızınlı oluyorum buralarda bulgarıstan mt arkadaslarımın yazılarını gormek ıstıyorum artık

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN

Kutlama

butun bulgarıstan mt ye selam arkadaslar apache artık gıdıyor onun yerıne yamaha xt660r fume renklı MAKINA aldım kendıme herkes kazasız surusler dılerım
    Sinan Motoru almışsın hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Yaza bir İstanbul yaparsın artık. Motoru da ıslatmış oluruz.
    Selamlar.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    mesut su sıteye gır bak orda bulursun shınko marka lastık ıle yazılar var 480 lıra lasrık setı var baslık olarak http://www.fazerturkiye.org/forum2/portal.php

mesut yazıları sonuna kadar oku ama
    adam dunlop sipariş etmiş valla dunlop al derim ben shinko yerine.yinede sen bilirsin abi.belki başka modelleri kalitelidir ama hyosung'da kötüydü.benden kötü izlenim aldı shinko.takdiri sana bırakıyorum

Alıntı Tutkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan Motoru almışsın hayırlı olsun. Kazasız sürüşler dilerim. Yaza bir İstanbul yaparsın artık. Motoru da ıslatmış oluruz.
    Selamlar.
    ıslatın tabi ıslatın...

bu arada yaz az çok yaklaşıyor.en kısa zamanda herkesi kütahyaya davet ediyorum...herkes toplanıp bir gün gelin.sonbahardan bana sözünüz var valla anlamam.tek tek bekliyorum

Alıntı Tutkun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar.
    sağol memet abı yazı beklemeden de gelırım ama anca pazar gunu gelırım cunku haftanın 6 gunu calısıyorum

Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Arkadaşlar ben fuara Cumartesi günü gidiyorum. Öğlen civarı orda olurum herhalde. Elimde 3-4 tane fazla bilet var. İsteyen olursa kapıya gelince beni arasın. Selamlar.
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldin arkadaşım sana plovdivde iyi elenceler orası çok güzel bir şehir hoşuna gider ama bizler hep buralarda oturuyoz orda bizden kimseyi bulamasın ama bulgarca biliyosan plovdivde motorcu çok kişiile tanışabilirsin.
    plovdiv merkezde meydanda yani görücen yanda bir tepede taşların üstünde kocaman bir saat var onun altında güzel mağaralar var orda biraz hatıralarım var oralara selam söyleyebilirsin.
    ayrıca meydan cadesının sonunda yer altında bir eski zamanlardan kalma kafeler var orayı tavsiye ederim git bir bira da benim için iç tamamı??

işte size bizim türkiyemizin halerinden birkaç foto.
    kısaca olayın özeti.
    piskopatın teki bizim Tanju arkadaşımızın babasının oturduğu binadan birinle takışmış bu öküzde göz dağı vermek için giti ve Tanjunun motorunu ve babasının motorunu ikisini birden yaktı hemde tanju arkadaşımızın ve babasının tek suçları bu binada oturmak oldu şimdi bu denyoyo oldururmusun nabarsın allahtan dün yakalandı her şeyi itiraf eti ve şimdi pisi pisine motosikletleri ödicek inşalla.

[IMG] [/IMG]

Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    honda cbf 150
    böylelerini ibret olsun diye meydanda sallandırmak lazım
    araba kundaklamalarından sonra bide motor kundaklamaları eksikti
    oda oldu tam oldu yani yazık yahu ne isterler milletin alınterinden
    bilmem
    [COLOR="Blue"][/COLOR]:bounce:...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...:bounce:

Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Tanju kardeşime buradan geçmiş olsun diyorum. Suçlunun yakalanması da çok iyi olmuş. İnşallah adalet yerini bulur da motorların yenileri gelir yerine.
    Selamlar.
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

Motosikleti
    labunya suçunu itiraf etmiş ve kundaklama kamu malına zarar verme cana kastetme ve ağır darptan yargılanacak yani yakında dışarıya çıkamaz ayrıca motosikletlerin masraflarını karşılicam diye ifade vermiş ama Tanju ve babası masrafı değil yenisi istiyoruz diye ifade verdi polislere.
    bakalım şimdi nolucak.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

mustafa aga pekı makınalrın yenısını alabılecekler mı pekı nasıl olacak o ıs

allah belasını o serefsızın

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Tanju ve babasının motorlarını görünce şok oldum yaaa kendi motorum gibi üzüldüm geçmiş olsun umarım o şerefsiz hak ettiği cezayı alır bence yeni motor alması iki taraf içinde hayırlı olur anladınız siz onu
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

Motosikleti
    transalp yavrusu
    kötü olmuş, geçmiş olsun.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    tanju arkadaşımızın başına gelen olaya gerçekten çok üzüldüm benden çok geçmiş olsun dileklerimi sölersin mustafa abi....

yaaa ben motorsiklet kullanmayı çok özledim

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoş geldin arkadaşım sana plovdivde iyi elenceler orası çok güzel bir şehir hoşuna gider ama bizler hep buralarda oturuyoz orda bizden kimseyi bulamasın ama bulgarca biliyosan plovdivde motorcu çok kişiile tanışabilirsin.
    plovdiv merkezde meydanda yani görücen yanda bir tepede taşların üstünde kocaman bir saat var onun altında güzel mağaralar var orda biraz hatıralarım var oralara selam söyleyebilirsin.
    ayrıca meydan cadesının sonunda yer altında bir eski zamanlardan kalma kafeler var orayı tavsiye ederim git bir bira da benim için iç tamamı??
    [/IMG]
    bilgiler için çok teşekkürler..
    mağaraları sanırım gidip görürüz, maksat gezi olsun
    ayrıca bulgarca ne gezer, sadece ingilizce ve türkce var işte
    bu bahsettiğiniz kafeler iyi oldu, 20kişi bi basalım oraları
    bira tabiki de içerim, kulağınızı çınlatırım içtikten sonra da burda yazarım merak etmeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)