Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başkan hangi sürücü kursundan alıyorsun ?

Karşıyakada A sınıfı ehliyet için 1200 - 1300 den aşağdı yer bulamadım. B sınıfı ehliyetim var sadece direksiyon için üstelik
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    goal_iron883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250 R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkan hangi sürücü kursundan alıyorsun ?

Karşıyakada A sınıfı ehliyet için 1200 - 1300 den aşağdı yer bulamadım. B sınıfı ehliyetim var sadece direksiyon için üstelik
    Fiyatlar maalesef çok uçuk. Emin direksiyondan alıyorum. Hamza hoca var cidden iyi gösteriyor ve baya zaman ayırıyor.

Motosikleti
    CBR 250
    güzelyalıdayım whatsapp grubu olabilir bi grup organizasyon tanışma vb.
    yeni başlıyorum yardım lazım yardım
    Siluet... bunu beğendi.

Siluet... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Herkese selamlar İzmir de bildiğiniz güvenilir yamaha servisi var mı? adı,adresi,telefon numarası yazarsanız sevinirim
    Alıntı suleyman64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelyalıdayım whatsapp grubu olabilir bi grup organizasyon tanışma vb.
    yeni başlıyorum yardım lazım yardım
    Selam bende Karşıyaka'dayım ve yeni başlıyorum tanışmak,yardımlaşmak isterim ancak bir usta ve R25 arıyorum

İzmir'de Yamaha servisi bildiğim kadarı ile turan da izmoto diye internete yazın çıkıyor
    Siluet... bunu beğendi.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her cuma toplanıyoruz arkadaşlar facebooktan etkinlikleri takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/1478368649057335/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSjTHHvr-578S-8OYkyCKcWODeot9sXYdrrf4AcD5PZjiL7A/viewform

Gelicek arkadaşlar için şöyle bırakıyorum

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her cuma toplanıyoruz arkadaşlar facebooktan etkinlikleri takip edebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:14 ----------

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSjTHHvr-578S-8OYkyCKcWODeot9sXYdrrf4AcD5PZjiL7A/viewform

Gelicek arkadaşlar için şöyle bırakıyorum
    Dostum ben mesela tercih olarak kaç senedir facebook kullanmıyorum, toplandığınız yer her hafta sabit midir? Buradan bilgi vermiyor musunuz?
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben mesela tercih olarak kaç senedir facebook kullanmıyorum, toplandığınız yer her hafta sabit midir? Buradan bilgi vermiyor musunuz?
    Veriyoruz dostum da facebook daha pratik oluyor yarın yüksek ihtimalle incirlatı yuvarlakta toplanırız. Akşam 20:00 20:30 gibi orada oluruz büyük ihtimalle ayrıca whatsapp grubumuz da var ama ilk önce bir gelin görüşelim tanışalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Arkadaşlar merhaba akşam ki buluşma için yaptığımız ankette karşıya tersane cafe çıkmıştır.

Gelicek arkadaşlar için link:https://goo.gl/maps/f3sNeQTEXiD2

Akşam 20:00 ile 20:30 toplanılmaya başlar.

Ayrıca gelişmelerden ve ankete sizde oy vermek için facebook izmir mt sayfamıza bütün izmirli kardeşlerimizi bekleriz .

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Hayde bakalım...taşındık Karşıyaka'ya...artık 35,5...
    Respect

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    bu cuma foça buluşması yapsak kaç kişi gelir acep +1 leri alabilir miyz

İzmir ölmüş

izriders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam dostlar.
    Bende R25 kullanıcısıyım. 33.000km tecrübem var.
    Herşeyden önce eğitim ve ekipman diyenlerdenim. İzmir de halen devam eden bir oluşum var mıdır yoksa bir wp grubu üzerinden irtibatlaşsak mı ne dersiniz?

not: ekipman diyince aklına sadece kask gelenlerden değilim. eldiven bot korumalı pantolon ve tabi ki mont.

Bir ara her cuma buluşma oluyordu diye hatırlıyorum, buradan pek konusulmuyordu wassap üzerinden konusuluyordu sanırım. Gören olursa topic üzerinden dönüş yapabilirler.

Ne yazık ki henüz 150 km tecrübede ve 162 cc'lik bir motora sahip olduğum için grup sürüşlerinde insanları yavaşlatmamak ve huzursuz etmemek adına yorum yapamıyorum

Not: Ekipman olarak korumalı ceket, eldiven, kask , dizlik kullanıyorum. (kısa süreli bir yerden bir yere gitgel için kask ve eldiven kullanıyorum yanlış olduğunu bile bile)
    izriders bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

250cc il 150cc ler grup sürüşlerinde birbirlerine uyabilir öyle düşünme hocam. az km yapmış olman aslında çok güzel yanlış öğrenilernleri düzeltmek çok zor çünkü insanoğlu öğrendiği şey doğru yahut yanlış zaman içerisinde içselleştiriyor ve değişimi zor oluyor. Az km yaptıysan her şeyi olması gerektiği gibi öğrenmeye bak. Kitap oku motoisklet yol sanatı / motosiklet teorisi bun kitapları okudum o yüzden bunları tavsiye edebiliyorum.

Bunun dışında fizik matematik kimya ve biyoloji motosiklet sürücülerinin olmazsa olmazları

açıkçası konuyla ilgili kitap okumak hiç aklıma gelmemişti ama faydası olur diye düşünüyorum şimdi, bakayım bi netten =)

Tecrübe az olması doğru şekilde yetişme amacıyla güzel ancak sadece bin - git kısmını yaptığım için ne bakımından ne yolda dikkat etmem gereken özel unsurlardan bi haber durumdayım, ufak tefek yolda yaşadığım sıkıntıları tecrübe edip sonrakinde daha dikkatli oluyorum ama tabi bilen birilerinden tavsiye almak daha iyi oluyor.

bakalım eğer aktif bir tayfa bulursam en azından tecrübe edinmek amacıyla inceden yanlarına sızarım

yaşta 30 zaten, apaçilik yapacak halim yok bir başıma =)

bende yaş 35 merak etme eğitilmenin yaşı yok
    bi kaç gün takipte kalalım burada bir grup varsa dahil oluruz. yoksa biz kurarız ;)
    şuan izmirde hali hazırda 30 kişilik bir grubumuz var geneli R25. Lakin MT grubu olarak bir grup mutlaka kurulmalı izmir de..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Selam İzmirli dostlar..
    Bu akşam 20.30 da karşıyaka Yasemin kafedeyiz.

https://m.facebook.com/groups/1478368649057335?view=permalink&id=240998651589553 9

Cep no gönderin WhatsApp grubuna ekleyeyim..
    İritbatlasalim
    arndiol bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700S
    Gün içinde haberim olsa gelirdim Yasemin kafe ye . Bir sonrakine insallah

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben de katılabileceğim ilk etkinliği kaçırdım ya, tam 20:32'de Facebook'a girdim, 20:30'da Yasemin Cafe'deyiz diye bildirim gördüm. :D

canlanacak buralar bence
    kaanklky bunu beğendi.

Canlandiralim buraları
    Hatta 1 hafta öncesinden etkinlik düzenleyelim herkes görür diye düşünüyorum.
    kaanklky bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler