Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem haberin vardı böyle bir etkinlikten, ve bu kadar duyarlıydın bilgilendirme ve duyuruyu sen yapabilirdin. Yoksa yapmasını istediğin özel birisi mi var ?
    Derdin ne dostum benim ne demek istediğimi anlamadın sanırım.

Ben duyarlıyım da demedim haberim vardı da demedim iyi misin sen? Haberim olsa zaten yazardım. Buranın grup lideri yöneticisi vs yok mu burda bu konu hakkında bilgi sahibiyse bilgilendirme amaçlı birşeyler paylaşmalı diye düşünüyorum.

Kimse bu başlıkta bu konudan bahsetmeyince yadırgadım açıkcası. Dediğim şeyi üzerine mi alındın da bana böyle ilginç bir tepki verdin ne oldu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdin ne dostum benim ne demek istediğimi anlamadın sanırım.

Ben duyarlıyım da demedim haberim vardı da demedim iyi misin sen? Haberim olsa zaten yazardım. Buranın grup lideri yöneticisi vs yok mu burda bu konu hakkında bilgi sahibiyse bilgilendirme amaçlı birşeyler paylaşmalı diye düşünüyorum.

Kimse bu başlıkta bu konudan bahsetmeyince yadırgadım açıkcası. Dediğim şeyi üzerine mi alındın da bana böyle ilginç bir tepki verdin ne oldu?
    Kardeş sen iyi misin?
    İlk olarak madem haberin yoktu, neden ''şehidimiz için toplu sürüş oldu'' yazıyorsun? Haberinin olmadığı yerde Türkçede ''olmuş'' kelimesi kullanılıyor.
    Demekki bu durumu bilmemek ayıp değil, haberdar olmamak da mümkünmüş.
    ikinci olarak; ''grup lideri-yöneticisi'' yazmışsın. Motosiklet klupleri ile forumun izmir başlığını karıştırmışsın. Ve daha böyle bir görevin birinde olup olmadığından haberin yok, kalkmışsın ''forumLahmacun.net'' yazıyorsun. Hayali muhattapılarınla kavga ediyorsun.
    Böyle büyük, kime olduğu belli olmayan, amacı olmayan ve yalnızca karalayan bir dil ile gereksiz tepkiler verip daha sonra bu konuda duyarlı olduğumu kim söyledi diyorsun.
    Kendinle çelişiyorsun.
    Etkinlik motosiklet.net in etkinliği değil, izmir-mt adı altında yapılan bir etkinlik hiç değil.
    Haberin yoksa(!) diye soyluyorum, bu etkinlik bir gecede planlanıp, ertesi gunu yapıldı. Yıllardır, haftalardır planlanan ve tüm motosiklet gruplarına çağrı yapılan bir etkinlik de değil.
    Bu kafayla bakarsak içinde her motosiklet bulunan etkinliği buradan haber vermemiz şartı mı var? Burası ''İzmirdeki Etkinlikler'' sayfası değil, kimsenin böyle bir görevi ve hayat amacı da yok.
    Eğer sen bunu bilmiyorsan başkaları da bilmeyebilir. Bilse de yazmayabilir.
    Şuradan bir kişiyi tanıdığın ettiğin yok ama bu insanlara tepkin var. Nasıl olacak bu iş?

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Madem haberin vardı böyle bir etkinlikten, ve bu kadar duyarlıydın bilgilendirme ve duyuruyu sen yapabilirdin. Yoksa yapmasını istediğin özel birisi mi var ?
    Şahsen benim haberim vardı ve duyurmaya çalıştım, başlık rağbet görmedi ve hızla gerilere düştü. Belki bu yüzden haberiniz olmamıştır. Birileri sabitleyebilirdi belki ama olmadı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...oplantisi.html

Bence arkadaşın derdi kimsenin duyurmamış olduğunu düşünmesi, özellikle Izmir'dekilere sitem etmiş gibi.Bu yüzden Izmir MT ye yazmış diye düşünüyorum.

Etkinlik motosiklet.net in etkinliği değil, izmir-mt adı altında yapılan bir etkinlik hiç değil.
    Çok doğru, etkinlik forum üzerinden organize edilmedi ama 500-1000 motosikletli arasında bir rakamda katılım oldu. Sitem eden arkadaşa garip gelen kimsenin (benim dışımda) duyurmaması
    Bana enteresan gelen "ben de gidiyorum", "ben de oradaydım" diye kimsenin paylaşım yapmaması. Ve tabi üzücü olarak etkinliğin medya tarafından ilgi görmemesi.

Haberin yoksa(!) diye soyluyorum, bu etkinlik bir gecede planlanıp, ertesi gunu yapıldı. Yıllardır, haftalardır planlanan ve tüm motosiklet gruplarına çağrı yapılan bir etkinlik de değil.
    Ötesi mümkün değildi zaten 05.Ocak ta gerçekleşen hain saldırı 07.Ocak ta lanetlendi.
    Ama katılım buna rağmen çok fazlaydı.

Bu kafayla bakarsak içinde her motosiklet bulunan etkinliği buradan haber vermemiz şartı mı var?
    Bunu yapan yönetim başarılıdır. En son haberleri ve en son çıkan ürün tanıtımlarını ana sayfadan direk görüyoruz. Yönetimin bununla ilgili hassas olduğunun da şahsen ben farkındayım.
    Bu etkinliğin bir şekilde atlandığına inanıyorum.

Alıntı cagiran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen benim haberim vardı ve duyurmaya çalıştım, başlık rağbet görmedi ve hızla gerilere düştü. Belki bu yüzden haberiniz olmamıştır. Birileri sabitleyebilirdi belki ama olmadı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...oplantisi.html

Bence arkadaşın derdi kimsenin duyurmamış olduğunu düşünmesi, özellikle Izmir'dekilere sitem etmiş gibi.Bu yüzden Izmir MT ye yazmış diye düşünüyorum.

Çok doğru, etkinlik forum üzerinden organize edilmedi ama 500-1000 motosikletli arasında bir rakamda katılım oldu. Sitem eden arkadaşa garip gelen kimsenin (benim dışımda) duyurmaması
    Bana enteresan gelen "ben de gidiyorum", "ben de oradaydım" diye kimsenin paylaşım yapmaması. Ve tabi üzücü olarak etkinliğin medya tarafından ilgi görmemesi.

Ötesi mümkün değildi zaten 05.Ocak ta gerçekleşen hain saldırı 07.Ocak ta lanetlendi.
    Ama katılım buna rağmen çok fazlaydı.

Bunu yapan yönetim başarılıdır. En son haberleri ve en son çıkan ürün tanıtımlarını ana sayfadan direk görüyoruz. Yönetimin bununla ilgili hassas olduğunun da şahsen ben farkındayım.
    Bu etkinliğin bir şekilde atlandığına inanıyorum.
    O zaman bu sitemi yönetime bildirmek lazım şayet buraya yazıldığı zaman muhatabı yönetim olmuyor. Açtığınız konuya rağmen İzmir mt sayfasına giren her bir üyeye yapılmış oluyor. Sonuçta bu sayfayı milyonlar değil, sitede aktif 3-5 kişi takip ediyor. Zaten siz bu sayfayı okuyanlardan biriymişsiniz ki konuyu açmışsınız, ben izmirde değildim, işlerim vardı. Bir diğer kişi de anlık olduğundan bahsetmiş. Burada bu kadarız

Motosikleti
    Kardeş sen iyi misin?
    İlk olarak madem haberin yoktu, neden ''şehidimiz için toplu sürüş oldu'' yazıyorsun? Haberinin olmadığı yerde Türkçede ''olmuş'' kelimesi kullanılıyor.
    Demekki bu durumu bilmemek ayıp değil, haberdar olmamak da mümkünmüş.
    ikinci olarak; ''grup lideri-yöneticisi'' yazmışsın. Motosiklet klupleri ile forumun izmir başlığını karıştırmışsın. Ve daha böyle bir görevin birinde olup olmadığından haberin yok, kalkmışsın ''forumLahmacun.net'' yazıyorsun. Hayali muhattapılarınla kavga ediyorsun.
    Böyle büyük, kime olduğu belli olmayan, amacı olmayan ve yalnızca karalayan bir dil ile gereksiz tepkiler verip daha sonra bu konuda duyarlı olduğumu kim söyledi diyorsun.
    Kendinle çelişiyorsun.
    Bu kafayla bakarsak içinde her motosiklet bulunan etkinliği buradan haber vermemiz şartı mı var? Burası ''İzmirdeki Etkinlikler'' sayfası değil, kimsenin böyle bir görevi ve hayat amacı da yok.
    Eğer sen bunu bilmiyorsan başkaları da bilmeyebilir. Bilse de yazmayabilir.
    Şuradan bir kişiyi tanıdığın ettiğin yok ama bu insanlara tepkin var. Nasıl olacak bu iş?
    •"Şehidimiz için toplu sürüş oldu." diyorum çünkü böyle bir sürüş oldu dostum. Alsancakta şans eseri bunu görerek bu gruba dahil oldum. Sözde MT İzmir takipçisiyiz... Son anda şans eseri gördüm ve katıldım yani başkalarından görüp-duyup orada BULUNMAMIŞ olsaydım OLDU değil de OLMUŞ yazardım. Orada bulunduğum için OLDU yazdım. Yazdığım şeyde neyi dert ettin de iğneleyici uslupla yazmaya çalışıyorsun bunu ciddi anlamda merak ettim.

•Etkinlik İzmir MT altında değil demişsiniz, ben İzmir MT adı altında bir etkinlik oldu diye belirtmedim zaten . İzmir MT böyle büyük bir organizasyondan bi habermiş gibi izlenim bıraktı ona üzüldüm ve sitem ettim.

Buranın yetkilisi sen misin acaba? Sen isen yazdığım şey mi zoruna gitti o yüzden mi böyle karnın ağrımış gibi iğneleyici bir uslup ile yazmaya çalıştın?

Yanlış anlama ama seninle laf dalaşına gircek değilim. Yazdığım şeyi hassas olduğun bir dönemde okumuş olmalısın çünkü beni hedef alacağın hiçbirşey yazmadım.

Yazdıklarını tek tek yanıtlamak isterdim iş olsun diye yazmış olduğunu düşünüyorum o yüzden gerisine neyse diyorum. Galiba birazcık egoya sahibiyiz ve hassas dönemdeyiz o yüzden çok alınganız Sağlıcakla kal...

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Beyler sakin olun, oldu bitti, bundan sonra benzer duyurular olursa konuyu yukarda tutmaya çalışırız,
    forum ortamının gitgide sona erdiği ortada zaten, bu durumdan ben de çok mutlu değilim, facebookda açılan gruplardan sonra azalarak bitmeye başladık,
    halbuki forum samimiyeti çok daha başka bana sorarsanız, keşke eski günler gelse demeden edilmiyor, en azından yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak, tanışmak gibi amaca yönelik derdimiz kalmamış malesef böyle, çünkü eskiden olduğu gibi paylaşılan teşvik edici gezilerimiz kalmadı, herkesin el atması gereken bir konu izmir mt'yi tekrar ayağa kaldırmak bizim elimizde, saygılar
    BatuhanK bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    •"Şehidimiz için toplu sürüş oldu." diyorum çünkü böyle bir sürüş oldu dostum. Alsancakta şans eseri bunu görerek bu gruba dahil oldum. Sözde MT İzmir takipçisiyiz... Son anda şans eseri gördüm ve katıldım yani başkalarından görüp-duyup orada BULUNMAMIŞ olsaydım OLDU değil de OLMUŞ yazardım. Orada bulunduğum için OLDU yazdım. Yazdığım şeyde neyi dert ettin de iğneleyici uslupla yazmaya çalışıyorsun bunu ciddi anlamda merak ettim.

•Etkinlik İzmir MT altında değil demişsiniz, ben İzmir MT adı altında bir etkinlik oldu diye belirtmedim zaten . İzmir MT böyle büyük bir organizasyondan bi habermiş gibi izlenim bıraktı ona üzüldüm ve sitem ettim.

Buranın yetkilisi sen misin acaba? Sen isen yazdığım şey mi zoruna gitti o yüzden mi böyle karnın ağrımış gibi iğneleyici bir uslup ile yazmaya çalıştın?

Yanlış anlama ama seninle laf dalaşına gircek değilim. Yazdığım şeyi hassas olduğun bir dönemde okumuş olmalısın çünkü beni hedef alacağın hiçbirşey yazmadım.

Yazdıklarını tek tek yanıtlamak isterdim iş olsun diye yazmış olduğunu düşünüyorum o yüzden gerisine neyse diyorum. Galiba birazcık egoya sahibiyiz ve hassas dönemdeyiz o yüzden çok alınganız Sağlıcakla kal...
    Ben buranın ya da başka bir yerin yetkilisi değilim.
    Ego elbette var her insanda olduğu gibi ama uzun uzadıya cevcap vermek yerine tekrar söylüyorum çünkü anlaşacağımızı sanmıyorum.
    Bu başlık altında yazılanlar bu başlığa giren kişileri bağlıyor. Dolayısıyla bi haber dediğin mt izmirliler sen oluyorsun ben oluyorum.
    Bilinmeyen bir üst yapı veya bu görevi üstlenen bir forum görevlisi yok.
    Bu şartlar altında da yazılan şeyleri elbette ki kendi üstüme alabilirim
    Az silindir, çok iş

Motosikleti

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Merhaba İzmir MT ailesi,

Ben de İzmir'deyim artık. En yakın buluşmada tanışmak dileğiyle.
    Machair bunu beğendi.

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İzmir MT ailesi,

Resmi İzmir MT görüşmesi değildir ama Motosiklet.net üzerinden tanışan (tanışacağız daha) arkadaşlar olarak şöyle bir gezimiz olacak;

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ince-turu.html

Gelmeyi düşünürseniz bekleriz.
    Nathan bunu beğendi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba İzmir MT ailesi,

Merhabalar.
    Havalar düzeliyor yakın zamanlarda buluşma, tanışma yapılır muhtemelen.
    İzmir baya kalabalık olacak gibi sene
    Nathan bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi İzmir MT görüşmesi değildir ama Motosiklet.net üzerinden tanışan (tanışacağız daha) arkadaşlar olarak şöyle bir gezimiz olacak;

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ince-turu.html

Gelmeyi düşünürseniz bekleriz.
    Valla cumartesi günü motosikletle biraz turladım yola çıkmaya ne durumda görmek için... Lastikleri acil değiştirmem lazım. İzmir'de asfalt iyi bir lastik istiyormuş gerçekten.

Sizin etkinliğiniz güzel geçmiştir umarım, davetiniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Merhabalar.
    Havalar düzeliyor yakın zamanlarda buluşma, tanışma yapılır muhtemelen.
    İzmir baya kalabalık olacak gibi sene
    Buradan takip ediyorum o halde

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba. Bornova'da oturuyorum. Tanıdığım bildiğim usta yok. Fren hortumu ve arka fren balatasını değiştirebileceğim tavsiye edebileceğiniz usta var mıdır ?

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Herkese Günaydın... Bugün izmir mt olarak toplaniyoruz saat 7.30 9.00 arasi Karşıyaka'da Yasemin kafede görüşmek üzere...

Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Bornova'da oturuyorum. Tanıdığım bildiğim usta yok. Fren hortumu ve arka fren balatasını değiştirebileceğim tavsiye edebileceğiniz usta var mıdır ?
    Bornovada motomap var, arkadaşlarımızın yeridir. Arkadaşım olmasından çok yaptığı işi özenli yapar, uğrayabilirsin yanına
    ahe bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250R
    Merhaba herkese,kambersiz düğün olmaz bende burdayım #Mtİzmir
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250R

İzmir Motosiklet Tayfa

Yokmudur bugun bu güzel havada gazlıcak arkadaşlar İzmir'den abilerim kardeşlerim beklerim mesajları.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bir grubumuz vardı lakin üyeler arası anlaşmazlıktan,tartışmadan kapatıldı.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    En iyi anlaşan Mersin MT Sanırım grubu kuran arkadaşa mesaj atmıştım nasıl bir arada tutulur v.s diye ama sanırım iplemedi beni neyse inşallah daha iyi dostluklar ile yeni bir oluşum içerisine girer İzmir MT
    mertrichards bunu beğendi.

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir grubumuz vardı lakin üyeler arası anlaşmazlıktan,tartışmadan kapatıldı.
    Hangisiymiş o, kim tarafından kapatıldı?
    Millet çok kastırıyo ya, dağılıyo sonra ��
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler