Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    22.00 23.00 a kadar oradayız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

31 ağustos izmir park pist günü.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...pist-gunu.html

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Arkadaşlar merhaba,uzun süreden beri beklediğim izin geldi 2012-2014 model arası Cbr 125r bakıyorum.
    kene35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaslar bu aksam saat 20.30da alsancak cimlerde toplaniyoruz herkes davetlidir.

tam olarak kahve diyarinin karsisina denk geliyor yada iskelenin hemen caprazinda toplaniyoruz.

gorusmek uzere.

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Arkadaşlar İzmir'de benim gibi cup kullanan motorcu arkadaşlarla tanışıp görüşüp etkinlik yapmak istiyorum. Sayfam:http://cupmotor.forumup.com/

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Arkadaslar iyi aksamlar. Bugun butun gunum cbr im icin kasko arastirmasi yaparak gecti genelde telefon ile irtibati sagladim ancak cikan en dusuk iki rakami sizlere yazmak istiyorum 1310tl ve 1350 tl ikiside Anadolu sigorta fiyati...
    Acaba sizlerin kaskolarida asagi yukari ayni fiyatlara mi yapildi? Yoksa daha uygun onereceginiz bir sigorta sirketi var mi?

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    cbr dediğiniz 125 veya 250 mi acaba? biz genelde kasko yaptırmıyoruz ziraat sigorta uygun diye duydum fakat işten güçten gidip hiç soramadım. Eğer olurda bir ziraat şubesine gidebilir bizede bilgi verirseniz sevinirim

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr dediğiniz 125 veya 250 mi acaba? biz genelde kasko yaptırmıyoruz ziraat sigorta uygun diye duydum fakat işten güçten gidip hiç soramadım. Eğer olurda bir ziraat şubesine gidebilir bizede bilgi verirseniz sevinirim
    Cbr250 yeni kasa ve kaskosuz olur mu yollarin bin bir turlu hali var.. yolu gectim durdugu yerde olmayacak sey yok bizim ulkede. ziraat ugrayabilirsem sorayim sizide bilgilendiririm tabiki
    kemboo bunu beğendi.

CirkinKral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NİNJA 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kawasaki-ninja-250r-siyah-8.500km-175298257/detay

izmirden başlangıç motosikleti arayan arkadaşlar için.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaslar bu aksam saat 20.30da alsancak cimlerde toplaniyoruz herkes davetlidir.

tam olarak kahve diyarinin karsisina denk geliyor yada iskelenin hemen caprazinda toplaniyoruz.

gorusmek uzere.

Furkan Cetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba herkese

Okul için İzmir'e yeni taşındım. B sınıfı ehliyetim var, A2 almak istiyorum. üçkuyular, Fahrettin Altay civarına yakın, doğru dürüst eğitim veren bir kurum var mı? Varsa iletişim bilgilerini alabilir miyim? Eylül ayında temelli geleceğim İzmir'e. Geldiğim zaman sizinle tanışmayı da çok isterim.

Ekleme: B sınıfı ehliyet sahipleri son düzenleme ile nasıl bir prosedüre bağlı kalarak ehiyet alıyor?

moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Dostum öncelikle hoşgeldin. İzir üçkuyularda bir kaç tane ehliye veren kurum var. Prosedür artık yazılı sonava girmiyorsun. Sadece direksiyon sınavına giriyorsun. Motor kullanmayı biliyorsan sana yaklaşık 250-300 tl ye benim aldığım yeri önerebilirim ama orda eğitim vermiyorlar. Sadece parayı veriosun 1 saat çalışıosun sınavdan önce motorla ve tüm hepsinin motorları baya dandik sıkıcı motorlar. eğer sağlam bir eğitim almak istiosan ya ayrı özel ders alacaksın yada bazı ehliyet kurumları 700 tl gibi bir maliyete hem ehliyet hemde 12 saatti sanırım tam anımsamıyorum o kadar süre ders veriyorlar.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyet kurslarının hemen hemen hiç birinde adam akıllı bir sürüş eğitimi alamazsın. Sınav gereği olan ufak tefek sürüş dersleri bi ihtimal..Ehliyet kursları dereyi geçmek için bir masamak sadece yani,sisteme göre işleyen,aslında birşey yapılmayan..
    Ehliyeti mevcut şartlarda direksiyon sınavıyla alıp (zaten zor birşey yapmak gerekmiyor), dilersen başlangıç,orta ve ileri seviye sürüş eğitimi veren özel kurumların eğitimlerine katılabilirsin.
    kemboo bunu beğendi.

Furkan Cetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu biraz daha açayım. Birkaç kez artçı olmak dışında hiç motosiklet selesine oturmadım. İlk aşamada sınavı geçecek kadar kullanmayı öğretecek bir yer kafi. Eğitim olarak kendi motosikletimle, Dünya çapında eğitim veren kuruluşlardan birinden eğitim alma planım var. Sınavı geçecek kadar kullanmayı öğretseler yeterli. Bu yerlerin iletişim bilgilerini yahut isimlerini alabilir miyim?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    arkadaşlar bugün akşam 5 40 civarı gaziemirden konak istikametine doğru parmak arası terlikle (en slim inden taban yarım cm kalınlığında )ve işin acayipi üstünde motor montuyla yeni kasa kırmızı cbr 250 ye binen arkdaş buradanmı çok tuhafıma gitti önümde 100 110 arası gidiyordu kask vardı eldivene dikkat etmedim ve kot şortla kıyafet tamamlamıştı

kıyafet olayında abartan adam değilim ama o hızda (hadi sokak arası bakkala falan gidersin anlarım )terlik çok tuhafıma gitti
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    honda msx 125
    Merhaba arkadaşlar.msx kullanan var mı aranızda? koruma takozu taktırmak istiyorum honda msx motoruma.nerede yaptırabilirim?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    O arkadas bizden degil tanimiyoruz ama bizden olsaydida bagrimiza basardik

Izmirde yazlari ve kislari motosiklet kullanicisi cok degisiyor kisin kuryecilerden baska kimseyi gormezken yazin her yer motosiklet ozellikle son 2 yilda izmirde baya bi ilgi var motosiklet dunyasina. Buna sabahlari ve is cikisi trafigi ve izmir ulku pistinin reklaminin etkisi oldugunuda düşünüyorum.

Artik izmirde her telden.motorcu görürsünüz sadece yazin.

Kışın tatli su motorculariyla yaz motorculari ayrilir.

Bu arada izmir mt toplantilari daha yogunluk olarak facebook üstünden gerceklesiyor aninda bildirim gelmesinden dolayi.

Fakat cogu uyemiz yorum yapmasada takip ediyoruz her daim

Toplantilarda ve gezilerde gorusmek dileğiyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

O arkadas bizden degil tanimiyoruz ama bizden olsaydida bagrimiza basardik

Izmirde yazlari ve kislari motosiklet kullanicisi cok degisiyor kisin kuryecilerden baska kimseyi gormezken yazin her yer motosiklet ozellikle son 2 yilda izmirde baya bi ilgi var motosiklet dunyasina. Buna sabahlari ve is cikisi trafigi ve izmir ulku pistinin reklaminin etkisi oldugunuda düşünüyorum.

Artik izmirde her telden.motorcu görürsünüz sadece yazin.

Kışın tatli su motorculariyla yaz motorculari ayrilir.

Bu arada izmir mt toplantilari daha yogunluk olarak facebook üstünden gerceklesiyor aninda bildirim gelmesinden dolayi.

Fakat cogu uyemiz yorum yapmasada takip ediyoruz her daim

Toplantilarda ve gezilerde gorusmek dileğiyle

ErsinBoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i 2011
    urladan selamlar arkadaşlar
    uzun bi aradan sonra emektar mondial 150zyi 4 yıl 30bin km kullanıp sattım
    şimdi xciting 250i ile aranızdayım artık yakın uzak demeden etkinliklere katılabilirim
    etkinlikleri nereden paylaşıyosunuz acaba site üzerinde fazla etkinlik haberi yok

herkese kazasız belasız sürüşler
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Buradan paylasiyoruz gecen sayfalara bakarsiniz her sayfada hemen hemen toplanti duyurulari var. Isteyen için facebook uzerinden izmr mt grubuna uye olup gezi ve etkinliklerden bildirim olarak haber alabilirsiniz.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    arkadaşlar açık hesap yani kredi kartsız motosiklet satan galeri bildiğiniz neresi var? web sitesi, telefon numarası vs verebilirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler