Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 600f
    karagöl bizim motora gore degıl bozuk yol ve vırajlı hararet yapar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    En yakin arkadaslarimdan biri 600f ile katildi sorun yasamadi 4 silindirde her daim basmak gerekmiyor nede olsa
    kemboo bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karakgöl ile ilgili boyle olumsuz bir yazi okudum. Sizce be kadar dogru.
    blog.milliyet.com.tr/hayal-kirikliginin-zirvesi--karagol/Blog/?BlogNo=313100

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karakgöl ile ilgili boyle olumsuz bir yazi okudum. Sizce be kadar dogru.
    blog.milliyet.com.tr/hayal-kirikliginin-zirvesi--karagol/Blog/?BlogNo=313100
    Cem ilerinin paralı olduğundan bahsetmişti biz oraya kadar gitmedik yol yine bozuk ve virajlı olsada arkadaşların yolu bilmesinden dolayı öyle bir sıkıntımız olmadı. Yolun yer yer bozulmalarına rağmen derdimiz motor üstünde vakit geçirmek ve beraber olmak olduğundan iyi vakit geçirdik dediğim gibi sıkıntı çekmemiş olmamızın sebebi Cem'in çevreyi iyi bilmesinden kaynaklıydı
    CEM., kene35 ve KAFKAS35 bunu beğendiler.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

KAFKAS35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Benim gibi yolu bilmeyip grubu kaçırırsanız 150km. dolaşır öyle ulaşırsınız. Gerçi yol çok kötü değil en azından yazıdaki(2011 de yazılmış)gibi toprak yol değil ve soğukkuyuda başlayan tabelalar sizi Karagöle kadar götürüyor tabi benim gibi Manisa üzerinden gitmeye kalkmazsanız. Ayrıca güzel bir gündü katılamayanlar çatlayabilirsiniz.
    kemboo, abeciMotoru, onurpark ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı KAFKAS35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gibi yolu bilmeyip grubu kaçırırsanız 150km. dolaşır öyle ulaşırsınız. Gerçi yol çok kötü değil en azından yazıdaki(2011 de yazılmış)gibi toprak yol değil ve soğukkuyuda başlayan tabelalar sizi Karagöle kadar götürüyor tabi benim gibi Manisa üzerinden gitmeye kalkmazsanız. Ayrıca güzel bir gündü katılamayanlar çatlayabilirsiniz.
    hocam naptın ya :D bende 2004'te yunt dağında kaybolmuştum 28km gitmek için 250km yol yapmıştım ve yollar berbattı :D
    KAFKAS35 bunu beğendi.

Merhaba arkadaslar. Bu hafta sonu bir motor 2 kisi Gaziemir'den Spil'e gitmeyi planliyoruz. Hic daha once gitmedim. Hangi guzergahi ilzleyeyim. Uzunluk onemli degil. Onemli olan yolun zevkli olsun. Giderken yaninimizda bulundurmamiz gereken ne var? Mesela yeme icme alisverisi en son nerden yapabiliriz? İzmirden cikmadna mi yapalim.
    Birde Spile giris ucreti ne kadar?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...n-gezimiz.html

Gecen sene yazin gitmistim sureklide giderim yollari gormeniz acisindan fotolar mevcut ..manisa tarafindan yol kapali ve cok bozuk diye hatırlıyorum en guvenlisi ankara yolundan gitmek. Gidiceginiz yol 50km cok kisa bir mesafe gozunuzde buyutmenize hic gerek yok. Bornovadan ankara tabelasini takip edin ışıkkenti gecin devam edin ankaraya dogru en sonunda sola dogru spil dagi milli parki diye tabela cikicak. . Spil dagi milli parki ziyaretcilere kapali diye hatırlıyorum calisma vardi. Fakat yol uzerinde 5 pinar koyu vardir spilde oda gayet guzeldir..yol bozuk bazi yerler toprak ve traktorlere dikkat edin yolu kesinlikle ortalamayin havasi soguktur dikkat edin.
    Yeme icme alisverisini en son spil tabelasindan sola dondukten sonra sütcüler köyünden yapabilirsiniz. Dahada ilerde alisveris noktasi bulunmamaktadır.

Bilgiler icin tesekkur ederim. İnternetti haberlere gore gecen aralik ortasinda gunuburlik ziyaretcilere piknik alani spil dag acildi yaziyor. Sen gittiginden kapaliymis sanirim.
    http://www.yeniasir.com.tr/Yasam/201...kcilere-acildi
    Pazar gunu gidecem guncel bilgileri paylasirim. Gelmek isteyen olursa bekleriz. Saygilar.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Fotolarla donmenizi bekliyoruz iyi yolculuklar..

Bespinar koy meydanina ugrarsaniz mutlaka meydandaki kar sularindan gelen su cesmesinden mutlaka içiniz. Sogukmu soguk ve tadida birbaskadir.

Arkadaslar yarin toplanti olabilir bu defa karsiyakada yapacağız. . Karsiyaka bostanli yasemin cafe.besikcioglu camisinin karsisinda kime sorsaniz gosterirler.

Saat 7 ve sonrasi.
    KAFKAS35 ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    İzmir MT buluşmaya bekliyoruz

Daha once giden oldu mu? Gitmeye deger mi?Birde giris ucretli mi?
    Gitmeyi dusunen var mi?

www.tmf.org.tr/haber_detay.asp?haberID=969

Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak Yarışı, 5-6 Nisan tarihlerinde İzmir Urla'da yapılacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2014 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası’na İzmir'in Urla ilçesindeki Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları ev sahipliği yapacak. Enduro Şampiyonası 2. Ayak yarışı 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 12.00’de Urla Belediyesi Konferans Salonu’ndaki brifing ve ardından Urla Belediyesi önünde tanıtım startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra Urla Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkiindeki Titus Feronia Yarış Parkuru’nda süper test etabıyla devam edecek. Türkiye Enduro Şampiyonası 2. Ayak Urla Yarışı, 6 Nisan Pazar günü start alacak. İki turluk seyirci etabından sonra; insan - doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda yarış devam edecek. Zorlu Ekstrem Etabı, motosiklet severlere unutulmaz anlar yaşatacak ve yarışçılar üstün performanslarıyla ikinci ayak yarışına renk katacak. Dört ayrı kategoride farklı gruplarda koşulacak en ekstrem motosiklet yarışlarından olan Enduro Şampiyonası'na Türkiye genelinden yaklaşık 90 yarışçının katılması bekleniyor. Federasyonumuzun sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, DÜNYA OTİZM HAFTASI’nın kutlanacağı günlerde yapılacak olan yarışa; İzmir İl Sağlık Müdürlüğü ve ODER katkıları ile otistik çocuklarımız da misafirimiz olarak katılacak. Magazin startı 5 Nisan 2014 Cumartesi günü saat 13:00’te Urla Belediyesi önünde verilecek, yarış startı ise 6 Nisan 2014 Pazar günü
    saat 11:00’de Titus Feronia tesislerinde, Ödül töreni ise saat 18:00’de yapılacak. Toplam 58.8 kilometrelik 3 etaptan oluşan yarışa ilk kez yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de sporcular katılacak. URLA YARIŞI EK YÖNETMELİĞİ Tıklayınız PROTOKOL PROGRAMI 5 NİSAN CUMARTESİ
    SAAT 12:00 YARIŞ BRİFİNGİ BELEDİYE MEYDANI
    (İl Sağlık Müdürlüğü-ODER ile Birlikte Dünya Otizm Haftasıyla ilgili Etkinlik)
    SAAT 13:00 MAGAZİN STARTI BELEDİYE MEYDANI
    SAAT 14:30 SIRALAMA TURU YARIŞ ALANI EKSTREM TEST PARKURU 6 NİSAN PAZAR
    SAAT 11:00 YARIŞ STARTI
    SAAT 18:00 ÖDÜL TÖRENİ TİTUSFERONİA TESİSLERİ

Motosikleti
    cumartesi magazin startı ve sıralama var sanırım yarış pazar günü olacak. ben görevliyim oralarda olacam gelmeyi düşünenler vardı.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yarislardan haberimiz var izmir mtden 5 - 6 kiside gidicek.. gidicek arkadaslarla iletisime gecip isterlerse etkinlik konusu olusturup toplu haldede gidebilirler.

Biz spile gitmeyi dusunuyorduk. Ama bu yarisi gorunce kararimizi degistirdik. Ben gorece gocmen konutlarinda havalimanin orada oturuyorum.

O yuzden gidis guzegahimiz otobandan degil de dag yoluda gidecegiz biraz manzara ve viraj icin. Donusde de normal yoldan donmeyi planliyoruz. Bize katilmak isteyen varsa gaziemir ve civarindan saat 10:00 gibi dusunuyoruz cikmayi.

Guzergah su sekilde

kemboo bunu beğendi.

Anlasilan kimse katilmak istemiyor ;)

Kimseden ses çıkmayınca artçım da satışı koyunca tek başıma gitmek zorunda kaldım

Yol nispeten güzeldi. Arada mıcır ve birkaçtane çukur dışında iyidi. Menderes Bademler köyü arası bol virajlı, bol yeşillikli trafiğin nerdeyse olmadığı ama virajlardan hız yapılamayan bir rotan. Dönüş yolunda ise Seferhisar Gümüldür üzerinden İzmir'e ulaştım.

Google map 160 km gösteriyor ama motor 220 km ölçtü hangisi yalancı acaba...

resim yuklemek

resim yülke

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

CEM., kemboo, kene35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Fotoğraflarda motorda çok güzel maşallah Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin. ben extrem parkurun en sonunda siyah tişört ve eşofmanla oturuyordum beni görmüşsünüz muhtemelen oralarda gibisiniz sanki. Mt den gelen arkadaşlar oldu ama çok geç çıktıkları için yarışı kaçırdılar

İzmir de gaz yag arayan arkadaslar; basmaneden kemer yenisehire giderken sol tarafta bulunan opet de gaz yag satisi var. Litresi 4 tl nin biraz ustunde. Tam hatirlamiyorum
    alp_tunay, kene35, Arap Kadri ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bu hafta cumartesi aksami yani bu cumartesi toplanti yapabiliriz bilginize.

Katilim oranina gore iptal olabilir yada gun değişkenlik gosterebilir yazarim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler