Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    doğru, ben mt izmir in hareketlenmesinin zor olduğunu görünce zaten kendime çok iyi bir aile buldum, hiçbir haftasonunu boş geçirmedik desem yeridir :D
    ak1n bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genellikle bu tarz büyük motosiklet sitelerinin il grupları, sürekli gezi düzenleyemez. Bunun bir çok nedeni var. Kazası, sorumluluğu, sınırsız isteklere sınırlı imkanlarla cevap vermeye çalışan herkesin derdini çeken bir organizatör ve farklı sürüş alışkanlıklarına sahip insanlar...
    Tanınmış motosiklet sitelerinin il grupları, daha çok, insanların birbirleri ile tanışmasını sağlayan bir görev üstlenmiştir.
    Birbirinden farklı görüşlerde, farklı yaşlarda, farklı beklentilerde ve farklı sürüş alışkanlığına sahip insanlar bir araya gelirler. Arkadaşlıklarını ve gezilerini beraber, veya sürüş alışkanlıklarının ve beklentinin belli olduğu daha küçük gruplara ayrılırlar veya katılırlar.
    ''Başlık öldü'', '' Hareket yok'' denilmesinin nedenleri artık bir çok insanın birbirini tanıyıp, ilişkilerini özel olarak yürütmesidir. Bu başlığın hala birbirlerini tanımak isteyen insanları bir araya getirebilen bir platform olduğunu düşünüyorum. Sadece ortada gırgır, şamata yok.
    Bu nedenle bir çok arkadaş belki bakıp, ''burada hareket yok yahu'' diyerek başlıktan çıkıyor olabilir. Tanışma niyetiniz varsa, 2 satır bir şey karalarsanız mutlaka cevap alırsınız.

Bu vesile ile de; birbirinden değerli abilerim ve kardeşlerimle tanışmamı sağlayan, hoşgörü ve desteklerini benden eksik etmeyen Tuncer Sezen ve hali hazırda bir arada bulunan tüm abilerime/ ablalarıma teşekkürü borç bilirim.
    DaRkNeSs-, Emodog ve Tuncer Sezen bunu beğendiler.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    festivalden haberim yokdu :( bilsem alaçatı yerine festivale giderdim.. hafta sonu bizde 3 motorlu gittik bir arkadaşla forumdan tanıştık..

Motosikleti
    cbf150
    herkese selamlar siteye yeni üye oldum gezi planlamalarına katılmayı bende arzu ederim.Emniyetli sürüşler

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    beyler gt 250 r ıcın izmirde iyi bir usta arıyorum varmı bildiğinz?

ramoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis 250 abs
    Selam arkadaşlar hafta sonu mesela cumartesi gezi veya etkinlik var mı,varsa katılmak isterim...

Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler gt 250 r ıcın izmirde iyi bir usta arıyorum varmı bildiğinz?
    özellikle gtr için bilmiyorum, fakat bilinen, büyük makinelere bakan yerler sorununu çözeceklerdir.

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle gtr için bilmiyorum, fakat bilinen, büyük makinelere bakan yerler sorununu çözeceklerdir.
    Önerebileceğin bir yer varmı peki ? Urla sabri usta ve iller bankasının ordaki Motodaytona'nın iyi olduğunu söylüyolar en olmadı ikisinden birine götürcem...

oralara yakınsanız gidebilirsiniz.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genellikle bu tarz büyük motosiklet sitelerinin il grupları, sürekli gezi düzenleyemez. Bunun bir çok nedeni var. Kazası, sorumluluğu, sınırsız isteklere sınırlı imkanlarla cevap vermeye çalışan herkesin derdini çeken bir organizatör ve farklı sürüş alışkanlıklarına sahip insanlar...
    Tanınmış motosiklet sitelerinin il grupları, daha çok, insanların birbirleri ile tanışmasını sağlayan bir görev üstlenmiştir.
    Birbirinden farklı görüşlerde, farklı yaşlarda, farklı beklentilerde ve farklı sürüş alışkanlığına sahip insanlar bir araya gelirler. Arkadaşlıklarını ve gezilerini beraber, veya sürüş alışkanlıklarının ve beklentinin belli olduğu daha küçük gruplara ayrılırlar veya katılırlar.
    ''Başlık öldü'', '' Hareket yok'' denilmesinin nedenleri artık bir çok insanın birbirini tanıyıp, ilişkilerini özel olarak yürütmesidir. Bu başlığın hala birbirlerini tanımak isteyen insanları bir araya getirebilen bir platform olduğunu düşünüyorum. Sadece ortada gırgır, şamata yok.
    Bu nedenle bir çok arkadaş belki bakıp, ''burada hareket yok yahu'' diyerek başlıktan çıkıyor olabilir. Tanışma niyetiniz varsa, 2 satır bir şey karalarsanız mutlaka cevap alırsınız.

Bu vesile ile de; birbirinden değerli abilerim ve kardeşlerimle tanışmamı sağlayan, hoşgörü ve desteklerini benden eksik etmeyen Tuncer Sezen ve hali hazırda bir arada bulunan tüm abilerime/ ablalarıma teşekkürü borç bilirim.
    Batu tekstilde çürüyorsun haberin ola.Siyaset'e atıl.Bu cümleleri okuduktan sonra sende bir ışık olduğunu fark ettim
    Wazaa.35 bunu beğendi.
    Sür gari

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerebileceğin bir yer varmı peki ? Urla sabri usta ve iller bankasının ordaki Motodaytona'nın iyi olduğunu söylüyolar en olmadı ikisinden birine götürcem...
    2 usta da işinin ehli ustalardır. hangisi size yakınsa ona gidebilirsiniz.

hacı çılgın projelerim var, beklemede kal :D

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar..

Batuhan adamın dibisin

muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Merhaba Sizleride Gördük

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sizleride Gördük
    Merhaba,biz hep buralardayız
    Ben ve bir çok arkadaşım her ne kadar en büyük tutkumuz da olsa,motosiklete bile zaman ayıramayacak hale geldik,makine gibi iş ev iş ev iş ev.
    Maddi manevi sıkıntılar,iş yoğunlukları..
    Tabi ki bunlar geçici durumlar.
    Bizim grubumuzun farkı tüm bunlar bizi bitirmez,sadece bir ara sessizlik hakim olur,sonrasında hep toparlanırız.
    8 senedir olduğu gibi..
    Yakında görüşmek üzere

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c.tesi oradaydık. Ama daha öncede Yazdığım Gibi . İzmir MT ölü bir Başlık.
    şu foça olayı ne oldu gidildimi?
    Bak orda ne güzel davet yazmışsın, varmı etkinlik gezi diyen arkadaşlar katıldılar mı?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    hakkaten izmir olarak ölüyüz yaa izmir çevresinde bissürü gezcek dolaşcak mekanlar var bi toplanıp biyerlere kaçamıyoz...

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    iyi aksamlar IZMIR MT

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    iyi geceler biraderim

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu izmirli bisikletçiler nerde takılıyor yav, choper, transalp, fazer vızır vızır geçiyor ama bir yerde durduklarını hiç görmedim.
    Hangi mekana takılıyorsunuz, gelip de motorların üzerine izinsiz oturayım , üçyol - askeri hastane arkasındayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler