Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    motorsikletimi cc yükseltmek için satıyorum dosta gitmesini isterim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3889960/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEDDYTIMER2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlısı olsun abim... İnş istedigin motoru alırsın.
    Yozlaşmış gençlik demeden önce arkana bak be koca adam ne yaptın bu devlet bu memleket içinde sıranı savdın gençlere...

Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı TEDDYTIMER2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun abim... İnş istedigin motoru alırsın.
    iyi dileklerin için teşekkürler Caner

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aha abim hayırlı olsun, bu ne hız bu ne cabukluk maaşşallah nazar değmesin.Tabi yollarda Erhan abi basınca olay değişti sanırım desem Şaka bir tarafa şimdiden hayırlı olsun abicim.Herşey gönlünüze göre olsun, sevgi ve saygılarımla.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti

Hayırlı Ramazan lar;

Çok değerli Sn.İzmir-MT ailesi;

Başta Sn.Moderatörümüz olmak üzere burada bulunan tüm dostlarımın,arkadaşlarımın,sevdiklerimin,sevmedikl erimin,beni sevenlerin yada sevmiyenlerin,tanıyanların yada tanımıyanların yani kısacası tüm müslüman kardeşlerimin mübarek Ramazan Ayı hayırlı olsun.11 ayın sultanı olan bu ay da evlerimize kazançlarımıza Allah bol bol bereket nasip etsin.Oruçlarımız kabül,günahlarımız af olsun inşallah.Cümleten hayırlı ramazanlar.
    Sevgi ve Saygılarımla.
    speedy2 ve egelim 43 bunu beğendiler.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha abim hayırlı olsun, bu ne hız bu ne cabukluk maaşşallah nazar değmesin.Tabi yollarda Erhan abi basınca olay değişti sanırım desem Şaka bir tarafa şimdiden hayırlı olsun abicim.Herşey gönlünüze göre olsun, sevgi ve saygılarımla.
    teşekkürler Amca, biliyorsun daha öncede konuşmuştuk genelde motorsikleti uzun yol eşimle birlikte gezi olarak düşünmüştüm bu üç ay içerisinde yaklaşık 4000 km uzun yol yaptım daha konforlu ve rahat olması için büyük makina istiyorum nasip bakalım önümüzdeki yaz motokurt un gazına gelerek karadeniz düşünüyoruz inşallah siz güzel dostlarımızla birlikte olur, ayrıca seni özledik bir gün haberleşip sohbet edelim

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Herkese günaydın,bu yıl doğu karadenize yapmış olduğumuz geziyi motosikletle yapmayı çok isterdim ancak karavanla gerçekleştirdik.Umarın seneye bir gurup oluşturabilirsek motosikletlerle karadeniz gezisi yapmayı çok isterim.

İzmirden yola çıkıyoruz

Afyon sultandağında bir kısa mola

Konyada Motosiklet grubumuzdan bir arkadaşımızla buluştuk

Konyadan etli ekmek yemeden gidilmez.

Hacıbektaş ozanlar tepesi

Deliktaştan geçen hacı oluyormuş,biz de geçtik

Avanostayız,Kızılırmak kıyısında sabah kahvaltısı

Kaymaklı yer altı şehri

Uçhisar

Göreme

Ürgüp

Kapadokyayı terk edip,kayseri,Sivas,Şiran,Kelkit,zigana trabzona oradan da Rize Çamlıhemşin,ayderde kalıyoruz.
    Şiran sabah kahvaltısı

Sümela manastırı

Ayder yaylası

Rize,Çamlıhemşin,hala deresi ve köprüsü

Rize,Çamlıhemşin,fırtına deresi

Her evin bir teleferiği var,zaten başka türlü evlere ulaşılamaz

Telleri takip ederseniz evleri ancak o zaman görebilirsiniz,ormanın içinde görülmüyorlar

Rize-Zilkale

Kavron yaylası 2200metre,İstanbullu enduroist,ve mt den arkadaşlarla..

Ayderden ayrılmadan kaplıcalara da gittik,Gidecek olanlar mutlaka gitmeli,artık dönüşe geçiyoruz,şimdiki durağımız
    Trabzon uzungöl.

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Yücel bey çok uzun ve güzel bir gezi yapmışsınız. Allah içinize sindirsin ..Tabii insan yaşlanınca orası burası ağırmaya başlayınca motora binemiyor ,. gezilerini karavanla yapmak zorunda kalıyor motoru sadece eve ekmek almaya giderken kısa mesafelerde sürüyor. Eeeee ne yapacaksın, bizde yaşlanacağız 15 ,20 sene sonra o zaman yaşlı işi bir karavan alır, yücel bey gibi bizde tatile karavanla çıkarız....
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yücel bey çok uzun ve güzel bir gezi yapmışsınız. Allah içinize sindirsin ..Tabii insan yaşlanınca orası burası ağırmaya başlayınca motora binemiyor ,. gezilerini karavanla yapmak zorunda kalıyor motoru sadece eve ekmek almaya giderken kısa mesafelerde sürüyor. Eeeee ne yapacaksın, bizde yaşlanacağız 15 ,20 sene sonra o zaman yaşlı işi bir karavan alır, yücel bey gibi bizde tatile karavanla çıkarız....
    Erhan abiciğim sana katlanmamak elde değil Yücel abi konusunda haklısın galiba .... seneye birlikte motorla gezeriz Karadeniz i diyor ama bilmem inanalım mı ?.... fakat yaşlı olmasına rağmen yinede iyi yerler görmüş ve gezmiş ayaklarınıza sağlık Yücel abi

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Bir ara görüşüp konuşalım abilerim

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 15-30 yıl sonra bırak karavanla gezmeyi,trenle gez gene iyi,gidişat onu gösteriyor he heee
    TEDDYTIMER2 bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Arkadaslar hepinize merhaba. Araniza yeni katildim
    Adim can. 30 yasindayim. Karsiyakada ikamet ediyorum,1 sene once mondial scooter ile basladim motora binmeye,gecen hafta cbf 150 aldim gecen persembeden bu yana 400 km yi gecti cesmeye geldim motorla birazdan da donecegim,yarinda kusadasina yazliga gidicem,kilometre hizli ilerliyor yani , senelik izinde olmanin avantajlari :D
    Yakin mesafe gezilerde bulusmalarda bende aranizda olmak isterim toplantilarda gorusmek uzere

Motosikleti
    Sn.Can bey; aramıza hoş geldiniz.Yeni motorunuz hayırlı olsun, kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim.
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Yamaha TDM900 2004, Piaggio X9 500 ABS 2006,
    Merhabalar izmir. Ben Trabzondan Deniz. Kısmetse Cumartesi günü uçakla İzmir'e geleceğim. Orada kuzenimde bir fazer bizi bekliyor. Eğer Pazar günü bir planınız varsa motosiklet dostu abilerim, kardeşlerimle tanışmak isterim. Tekeriniz düz bassın. Görüşmek üzere.
    Bir gün 4 teker istersem bir motor daha alırım.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Merhaba İzmir grubu Foruma üye olalı 1 ay oldu olmadı... Şu aralar pek müsait değilim ama grubun kalıcılığınıda göz önünde bulunaraka mümkün olan en kısa zamanda bende geziler toplantılara gelmek isterim... eski yazıları okumak uzun süreceği için henüz genel bir fikre sahip olamadım ama güzel bir gruba sahip olduğunuzu düşünmekteyim hem İzmirde olduğunuz için hemde motor tutkunu olduğunuz için...
    fatihkrm bunu beğendi.

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    İyi akşamlar İzmirli dostlar,

Bugün uzun yılllardan beri mutlu olarak kullandığım TVs Scooty Pep motoruma veda edip, forumun güzide ve karizmatik ağabeylerinden h_arslaner ağabeyimin yaklaşık beşbin km kadar kullanmış olduğu Honda CBF150 2012 model/marka motosikletini aldım.Buradan sevgili Hüseyin ağabeyime bana yaptığı kıyaklardan, yardımseverliğinden, güleryüzlülüğünden ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Umarım bu motosiklet bana iyi bir dost olur :<)

Tekeriniz düz bassın dostlar ;)

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Cbf hayirli olsun
    Bende 1 hafta oldu alali. Bugun ehliyetimi de aldim.
    Sali gunu cesmeye gidip geldim bugunde kusadasina geldim motorla. Cok keyifli bi yol oldu.
    Bu arada oglen honda servisinde motokurt erhan abiyle denk geldik tanismis olduk
    En kisa zamanda toplantilarda bulusmak uzere
    onurpark bunu beğendi.

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95437425/detay

Motorumu satıyorum izmirden iyi bir arkadaşa giderse mutlu olurum.

Motosikleti
    Honda TA
    Gruba yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum,malum yaz sezonu nedeniyle İzmir MT olarak pek faal görünmüyoruz,ancak sonbaharla birlikte faaliyetler ve toplantılara hız verilir,yeni katılan arkadaşlarla tanışmak hepimizi sevindirir,az kaldı,geziler yakında başlar
    DaRkNeSs- bunu beğendi.

fatihkrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanunu Seyhan 150 şuan :HONDA CBF 150, fz6 Fazer
    Slm arkadaşlar.ızmir bucada oturuyorum.1982 doğumluyum. Izmirde kamu personeliyim.4 gün önce motorumu sattım.seyhan 150 cc.yi. bi gün sonrada sıfır km.honda cbf.150 aldım.güzel bir motosiklet.yaz etkinliklerinizi takip edecem.katılmak çok isterim.tanismak,bi aile ortamı olmasını temenni ederim.herkeze saygı ve sevgilerimle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler