Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

[İzmir - MT]

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vulture
    İzmir ölmüş

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax
    izriders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam dostlar.
    Bende R25 kullanıcısıyım. 33.000km tecrübem var.
    Herşeyden önce eğitim ve ekipman diyenlerdenim. İzmir de halen devam eden bir oluşum var mıdır yoksa bir wp grubu üzerinden irtibatlaşsak mı ne dersiniz?

not: ekipman diyince aklına sadece kask gelenlerden değilim. eldiven bot korumalı pantolon ve tabi ki mont.

Motosikleti
    Vulture
    Bir ara her cuma buluşma oluyordu diye hatırlıyorum, buradan pek konusulmuyordu wassap üzerinden konusuluyordu sanırım. Gören olursa topic üzerinden dönüş yapabilirler.

Ne yazık ki henüz 150 km tecrübede ve 162 cc'lik bir motora sahip olduğum için grup sürüşlerinde insanları yavaşlatmamak ve huzursuz etmemek adına yorum yapamıyorum

Not: Ekipman olarak korumalı ceket, eldiven, kask , dizlik kullanıyorum. (kısa süreli bir yerden bir yere gitgel için kask ve eldiven kullanıyorum yanlış olduğunu bile bile)
    izriders bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

250cc il 150cc ler grup sürüşlerinde birbirlerine uyabilir öyle düşünme hocam. az km yapmış olman aslında çok güzel yanlış öğrenilernleri düzeltmek çok zor çünkü insanoğlu öğrendiği şey doğru yahut yanlış zaman içerisinde içselleştiriyor ve değişimi zor oluyor. Az km yaptıysan her şeyi olması gerektiği gibi öğrenmeye bak. Kitap oku motoisklet yol sanatı / motosiklet teorisi bun kitapları okudum o yüzden bunları tavsiye edebiliyorum.

Bunun dışında fizik matematik kimya ve biyoloji motosiklet sürücülerinin olmazsa olmazları

Motosikleti
    Vulture
    açıkçası konuyla ilgili kitap okumak hiç aklıma gelmemişti ama faydası olur diye düşünüyorum şimdi, bakayım bi netten =)

Tecrübe az olması doğru şekilde yetişme amacıyla güzel ancak sadece bin - git kısmını yaptığım için ne bakımından ne yolda dikkat etmem gereken özel unsurlardan bi haber durumdayım, ufak tefek yolda yaşadığım sıkıntıları tecrübe edip sonrakinde daha dikkatli oluyorum ama tabi bilen birilerinden tavsiye almak daha iyi oluyor.

bakalım eğer aktif bir tayfa bulursam en azından tecrübe edinmek amacıyla inceden yanlarına sızarım

yaşta 30 zaten, apaçilik yapacak halim yok bir başıma =)

bende yaş 35 merak etme eğitilmenin yaşı yok
    bi kaç gün takipte kalalım burada bir grup varsa dahil oluruz. yoksa biz kurarız ;)
    şuan izmirde hali hazırda 30 kişilik bir grubumuz var geneli R25. Lakin MT grubu olarak bir grup mutlaka kurulmalı izmir de..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:34 ----------

Selam İzmirli dostlar..
    Bu akşam 20.30 da karşıyaka Yasemin kafedeyiz.

https://m.facebook.com/groups/1478368649057335?view=permalink&id=240998651589553 9

Cep no gönderin WhatsApp grubuna ekleyeyim..
    İritbatlasalim
    arndiol bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Bora 125 ve Honda NC700S
    Gün içinde haberim olsa gelirdim Yasemin kafe ye . Bir sonrakine insallah

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Ben de katılabileceğim ilk etkinliği kaçırdım ya, tam 20:32'de Facebook'a girdim, 20:30'da Yasemin Cafe'deyiz diye bildirim gördüm. :D

Motosikleti
    Vulture
    canlanacak buralar bence
    kaanklky bunu beğendi.

Canlandiralim buraları
    Hatta 1 hafta öncesinden etkinlik düzenleyelim herkes görür diye düşünüyorum.
    kaanklky bunu beğendi.

lifegoeson13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu İzmirliler olarak size bir sorum olacak. Prohel Colombia mont almayı düşünüyorum. Fakat bugün motorcu arkadaşımın biri 4 mevsim montların İzmir'de sorun olduğunu söyledi. Kışın sıcak tutmuyor yazın da çok aşırı terletiyormuş. Bu ürünü bilen ya da kullanan var mıdır? Ya da başka bir marka mevsimlik mont kullanan varsa fikirleriniz benim için değerli.

goal_iron883 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    herkese selamlar yakında bir buluşma var mı?

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler