Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun saat 20.00 'da karsiyaka tershane cafede toplanacagiz.

Herkesi bekliyoruz.

Altinyoldan karsiyaka sapagina girdikten sonra dumduz tershanenin hemen 300 metre ilersinde sahil tarafinda solda kaliyor. Kisacasi karsiyaka sapagina girdikten 1 km sonra sagda dominos pizzanin karsisinda kaliyor.

Bulamayan arkadaslar iletisime gecebilir askeriyenin ordan alabiliriz.

Motosikletlerimiz gozumuzun onunde park sorunuda olmiyacaktir.

0555 714 37 57
    Benim henüz motosikletim yok, ama katılabilir miyim yine de aranıza? Bir de her hafta mutlaka oluyor mu yoksa arada bir mi? WhatsApp grubu mevcut mudur?
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Inciralti tarafinda bir grup motosikletli gordum burdan selam olsun. Ugrayamadim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim henüz motosikletim yok, ama katılabilir miyim yine de aranıza? Bir de her hafta mutlaka oluyor mu yoksa arada bir mi? WhatsApp grubu mevcut mudur?
    Tabi ki bekleriz. Toplanmalar genelde her hafta cuma oluyor. Ama belli bir rutin veya zorunluluk durumu yok.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Uzaktan kumandalı çakar lamba ihtiyacı olan varsa syorulmaz61@gmail.com dan mail atsın Elden 45 TL ye vereceğim.Kullanılmamıştır, sadece çalışıp çalışılmadığı test edildi.Aküye + - uçlarını bağlayıp direk kullanabilirsiniz.

serhan000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Arkadaşlar ,

İzmirden şehir içi ve dışı tur için bilgisi yada fikri olan varmı ? Yer ve gün planlayıp bir buluşma ayarlasak nasıl olur ?

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    Alıntı serhan000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,

İzmirden şehir içi ve dışı tur için bilgisi yada fikri olan varmı ? Yer ve gün planlayıp bir buluşma ayarlasak nasıl olur ?
    karagöl alternatif olabilir mi? mangal da yapılır ;)

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Herkese selam,

Forumu iş güç sebebiyle artık hergün takip edemıyorum ama haftada 2-3 kez göz gezdirebiliyorum sadece .

İzmir Mt olarak facebook sayfamız var. Her cuma kış aylarında karşıyaka tershane cafede toplantı oluyor Yazın alsancak çimlerde vapur iskelesinin orda toplanıyoruz.

Her cuma olmasada 2-3 haftada 1 kesin toplanıyoruz. Asfalt gezisi çok sık olmasada ara ara arkadaşlar düzenliyorlar. Arazi bölümü ise bende asfaltı bıraktıgım için sadece arazi sürüşü yapıyoruz artık .

Tanıştıktan sonrada whatsap grubumuz var anlık buluşmalar makara sohbet soru vs vs gibi şeyler konuşuluyor .Günlük 300 mesaj gelebilir katılmak isteyenlere şimdiden söyliyim

anilalgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 NS
    Merhaba arkadaşlar benide aranıza alırsanız sevinirim watsap gurubunda yer var mı

Motosikleti
    CBR125
    Selam arkadaşlar,
    Bugün bostanlı beşikçi oğlu camide ikindi namazında,dün ırakta ışid saldırısında şehit olan arkadaşımızın cenaze sine katılacak olan var mı?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    @sedatdurmuş
    Bilgilendirme için sağolun, nasipse sizin vesilenizle orada olacağım 👍🏻

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    şu sıralar toplantı buluşma gibi organizasyon var mı ? bi de whatsapp grubu varmış oraya kayıt nasıl oluruz bilgilendirirseniz sevinirim

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceki yazıları aynı şeyleri yazdık ama gözden kaçtı sanırım; toplantılar cuma günleri oluyor. Genellikle her hafta olsa da hava şartlarına göre iptal olduğu da oluyor. Bu hafta cuma eğer toplanma yapılacaksa buradan yazarız, toplanma yeri de muhtemelen yasemin kafe olur
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Cok tesekkür ederim

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Tershane cafede toplanırız büyük ihtimal bu hafta havalar iyi gibi . Tanıştıktan sonrada whatsap grubuna dahil edebilriz arada asfalt gezileri ve sık sıkda arazi gezileri düzenliyoruz herkes katılabilir.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Bugun saat 20 :00'da KARŞIYAKA tershane cafede buluşacagız.

altın yoldan karşıyaka istikametine giderken sahil shell benzin istasyonun ordan sahil tarafına geçiyorsunuz. Karşıyaka sahilinin ilk başladıgı noktadan solda askeriye tershane kalıyor onu geçer geçmez solda .

Googleden ksk tershane cafe diye aratıp bulabilirsiniz.

Sorusu olanlar için cep bırakıyorum fakat 19:00'dan sonra ararsanız müsait olurum.

0555 714 37 57
    Selcuk89 bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Herkese iyi akşamlar.

Sizden yardım rica edecektim. Pazartesi günü ruhsat ve plaka işlemlerini halletmeye gidicem Narlıdereye.

Sanırım şöförler odasından dosya ve belge almam gerekiyormuş. Bu belgeyi narlıdere trafik şubenin oradan temin edebilme durumum var mı acaba .

alivemad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar son buluşmayı kaçırdım ama bir daha ki sefere umarım sizinleyim görüşmek üzere
    Egosu olan insan kibirlidir..

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    arkadaşlar selamlar

25 yaşındayım ve yaklaşık 5 senedir motosiklet kullanıyorum ve şuan dragstarım var.
    şimdiye kadar klüb olaylarına kendimce sebeblerden dolayı çok sıcak bakmıyordum
    şuan universitem bitti işe girme sürecindeyim ve motosiklet kullanan arkadaşım yok.

boş vakitlerimde farzımisal motoru yıkayacagım sisybar yapacagım vs vs (motorla alakalı herşeyi düşünebilirsiniz)vede sosyalleşebileceğim bir grub yada arkadaşlar arıyorum.

izmir üçyol da ikamet ediyorum.facebook adresim www.facebook.com/aliiikaplan
    benim durumumda olan ve herhangi bir gruba üye olmayan arkadaşlar yada izmirde bulunan motosiklet grubları ile görüşmeye istekliyim.
    birbirimizi tanıyarak kafalarımızın uyuşması halinde arkadaşlık dostluk kurabiliriz.okuma zahmetine giren herkese teşekkürler
    egemen1800bz bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Ali selam dostum tanıdınmı beni mct'nin eski sahibi

Dostlar ufak bir aksiyonumu paylaşayım

Selcuk89 ve mertowski bunu beğendiler.

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    tanımam mı cem. takıp edıyorum seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler