Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt etkinliği tapılacaksa gezi başlığı açılıyor zaten, ki daha bu gün bir tanesini gördüm forumda, kuşadası gezisiydi sanırım. Buraya da link atılsa konunun kaybolmaması için daha iyi olabilirdi o ayrı. Fakat takdir edersiniz ki her kafasına eseni oldukça kalabalık bir motosiklet grup sürüşüne sokmak hem yeni gelen hem de diğer sürücüler için tehlikeli olabilir. Tanışma toplantıları yapılıyor, insanlar tanışıp daha küçük gruplar halinde - kafa dengi arkadaşlarıyla haber vererek veya vermeyerek gezilerini yapıyor.
    Her hafta sonu da topluca yapılan bir etkinlik yok, zaten yapılması da bana kalırsa oldukça zor(kimi ağır ağır gidiyor, kimine mesafe zor geliyor, kimisi acemi, kimisi hızlı sürüyor doğal olarak talep zaten 30-40 kişi birlikte sürme yönünde değil.) motosiklet.net e önceden beri düzenli girenler zaten belli, forumu bırakıp da facebooka dönme durumu da yok yani. Buraya yazanlata bakarsanız herkesin günde en az bir mesajı vardır zaten forumda, diğerleri muamma fakat öyle bir zorunlulukları da yok.
    Uzun lafın kısası tek eksik gezi başlığının burada, yani sitenin izmir sayfasında da paylaşılmasının unutulması.
    telike bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    gece gece murat21 süprizlik yaptı sağolsun :D vosvos transitiylen üstümüzten geçicekti
    gördüğünüz yerde fazla yaklaşmayın derim! iyi geceler izmir mt
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaslar yukarda acikladim yazdim 3ncu kez yaziyorum

Gezi etkinlikleri basligi acmamayi dusunuyoruz cunku tanidigimiz insanlarla yol yapma riskini almak istemiyoruz. Toplantilara cagiriyoruz orada tanisip daha sonra yol yapiyoruz.

Yani gezi etkinligi olarak konu acip geziye 40 50 kisi gelince herkesin sorunlulugunu almak istemiyoruz diyorum ya 1 2 kere kazalar yasandi ilk defa yol yaptigimiz arkadaslarla.

Eger sizler 30 40 kisiye yol gosterip sorumlulugu alicaksaniz buyrun etkinlik konusuna 1000 kisi bakiyor nerdeyse forum genis bir kitleye hitap ediyor anlamadan 50 60 kisi bile gelebilir

Fakat su konuda hakli olabilirsiniz etkinlik duyurusu konu olarak degilde foruma buraya mesaj olarak yazilabilir oda geziyi duzenleyene kalmis artik

Cem, önceden bu işlerde, gezi düzenlenirken genişçe bir başlık açılır ve toplantılara gelme koşulu aranırdı. Yani gören gelsin değildi.
    Bu facebook kullanmayanların da geziyi görmesi ve motosiklet.net in izmir kullanıcılarının toplantılara gelmesi, daha çok dost edinebilmemiz ve bu sayede ortak bir yere ait olma hissine sahip olabilmemiz için gerekli. ( tıpkı kulüpler gibi)Diğer türlü ortada sitenin adının telaffuzu daha az olur.
    ve dediğim bu tür gezi başlıkları, tanışma toplantıları için özendirici olacaktır

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Biliyorum batu ama foruma gezi etkinlik konusu acilsa bile beklenen sayidan cok daha fazla olabilir ve rakam her zamanda uyusmuyor.

Belli kosullar arasakta mutlaka kosula uymayan sayisi uyandan cok oluyor.

Ehliyeti olmayip ehliyeti varmis gibi geziye katilanda olabilir ama dedigim gibi bu benim bireysel dusuncem ..

Herkes gezi duzenleyebilir izmir mtden olmasa bile yazabilir geziyi duzenleyenin rotayi yapanin sorumlulugu altinda tabi.

Tabi belli de olmuyor konu acarsin 2 kisi gelir baska bi zaman acarsin 30 40 kisi belirir.

Facebookta zaten gezi duyurusu yapmiyoruz artik.. buranin sakin kalmasindan oturu bende sikayetciyim daha cok takipte kalacagim.

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/137230-izmir-mt-07-10-2014-sirince-kusadasi-gezisi.html

şu konuyu görüp yeni açıldı sanmışım, sıkıntı yok tarlalar ekildi balıklar paketlendi, tamam her şey yolunda
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/137230-izmir-mt-07-10-2014-sirince-kusadasi-gezisi.html

şu konuyu görüp yeni açıldı sanmışım, sıkıntı yok tarlalar ekildi balıklar paketlendi, tamam her şey yolunda
    Sen iste açalım kanka senimi kırcaz

Gel cross'a geçelim hayat cross'da 2 adet'de jant sardırırız supermoto lastik aldıkmı arada degiştirip şehiriçine karışırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Arkadaşlar merhabalar.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu ücretsiz olarak Teori egitimi düzenlemektedir. Daha öncedende konusu açılmıştı bilenleriniz vardır.

Biz bu projeyi izmire getirmek istiyoruz. Teori egitimi sonrası LS2 KASK VE REFLEKTİF yelek verilecektir.

Fakat bu projeyi izmire getirmek için en az 80 kişilik kontejanı doldurmak zorundayız.

Teori egitimini Rahmi barutçu verecektir. Ayrıca Rahmi beyle görüşmemiz esnasında gerekli sayıya ulaşılırsa kapalı alan egitimi içinde sayı çıkarabiliriz.

Şimdilik tek gereken 80 barajını aşmak. Çok ümitsiz olmayalım 30-40 kişilik bir İzmir mt grubu var zaten. Kontejan dolma durumu yok sayı sınırsız aldıgımız bilgilere göre.

Yapmanız gereken İSİM SOYİSİM ve TELEFON NUMARANIZI görevli olan arkadaşımıza atmaktır.

Görevli arkadaşımız :

Ekrem Alkan

Telefon numarası: 0536 600 77 08.

Bu arada Ekrem beye ve diger tüm emegi geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilgileri sms olarak mi atacaz?
    Haftaici haftasonu belli mi peki?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen iste açalım kanka senimi kırcaz

Gel cross'a geçelim hayat cross'da 2 adet'de jant sardırırız supermoto lastik aldıkmı arada degiştirip şehiriçine karışırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Arkadaşlar merhabalar.

Türkiye Turing ve Otomobil Kurumu ücretsiz olarak Teori egitimi düzenlemektedir. Daha öncedende konusu açılmıştı bilenleriniz vardır.

Biz bu projeyi izmire getirmek istiyoruz. Teori egitimi sonrası LS2 KASK VE REFLEKTİF yelek verilecektir.

Fakat bu projeyi izmire getirmek için en az 80 kişilik kontejanı doldurmak zorundayız.

Teori egitimini Rahmi barutçu verecektir. Ayrıca Rahmi beyle görüşmemiz esnasında gerekli sayıya ulaşılırsa kapalı alan egitimi içinde sayı çıkarabiliriz.

Şimdilik tek gereken 80 barajını aşmak. Çok ümitsiz olmayalım 30-40 kişilik bir İzmir mt grubu var zaten. Kontejan dolma durumu yok sayı sınırsız aldıgımız bilgilere göre.

Yapmanız gereken İSİM SOYİSİM ve TELEFON NUMARANIZI görevli olan arkadaşımıza atmaktır.

Görevli arkadaşımız :

Ekrem Alkan

Telefon numarası: 0536 600 77 08.

Bu arada Ekrem beye ve diger tüm emegi geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
    bu eğitim işi bana uyar bu yaz olacak muhtemelen değilmi kontenjanı tamamlarsak
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    1 ay icinde olabilir yeterli sayiya ulasirsak.

Verdigim numaraya mesaj atmaniz yeterli.

Malesef tarihi ve gunu belli degil net sayiyi cikardiktan sonra haftasonuna almak icin rica edecegim.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sms gonderdim

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar izmir mt T- shırtlerimiz gelmiştir. Sipariş verenler alabilir.

Ayrıca Bu cuma yani

23.01.2015 Kızlar Agası hanın'ın içinde bulunan karga cafede buluşma toplantısı yapılacaklar tüm arkadaşlar davetlidir.

T-shrtleride orada dagıtacagız.

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    +1 sms gönderdim

Motosikleti
    MT-25
    Sms gonderdim

Motosikleti
    XVS 650
    Akşam toplantıya Bornovadan giden arkadaş varmı. Aranıza geçen hafta katılmıştım kimseyi tanımıyorum tanışmak için gelmeyi düşünüyorum Bornovadan giden varsa beraber gidelim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı RDETA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam toplantıya Bornovadan giden arkadaş varmı. Aranıza geçen hafta katılmıştım kimseyi tanımıyorum tanışmak için gelmeyi düşünüyorum Bornovadan giden varsa beraber gidelim
    saat kaçta toplantı? bornovadayım 20.00 dan sonra ise ben de gidebilirim

Motosikleti
    XVS 650
    Burdan bir arkadaş her cuma Konakta karga kafe demişti adresi bilen bi arkadaş bizede eşlik etse iyi olur her gördüğümüz grubu MT sanıcaz yoksa
    isamilx bunu beğendi.

https://plus.google.com/app/basic/local/110411580898745783934/about?gl=tr&hl=tr

yeri yukarıdaki linkte, kızlarağası çarşısı? nın hemen karşı çaprazında görebilirsiniz

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bugun saat 20.00den 23.00a kadar karga cafede olacagiz.

Batuhan tarif etmis zaten tesekkurler batucum

Motosikleti
    XVS 650
    Tamamdır Cem arkadaşımız faceten de yazdı sağolsun 2 kişide biz gelecez inş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler