Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bu aksam saat 20.00da alsancak iskele karsisinda cimlerde toplaniyoruz kapimiz herkese acik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    biz pazar şirinceye gidicez eşlik etmek isteyen varsa duyrulur

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Hangi pazar Ramazandan Sonraki pazar olursa ben eşlik edebilirim :D Ramazanda sıkıntı olur benim için şarap mekanına gidip şarap içmeden olmaz

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bu pazar motor yok cemal yoksa gelirdim yea. Motor aldım şirinceye gidecem izmirde diye 1 yıldı şirinceye dışında heryere gittim :D
    jemalizm bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    13.07.2014 de gideceğim ama şaraba değil gezmeye

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Merhaba arkadaşlar izmire yeni geldim. Motoruma saglam bir kilit arıyorum nereden bulabilirim. Birde branda almayı düşünüyorum. Buca Gediz tarafindayim iş icabı. Burası pek tekin değil gibi.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Kahramanlar buranin membasi cok cesit ve fiyat mevcut alarm li disk kilidi alirsan cok isine yarar. Burdan dukkan ismi vermek pek istemiyorum

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    4. BÜYÜK EGE BULUŞMASI İÇİN TÜM MOTOSİKLET TUTKUNLARINI,1-2-3 AĞUSTOS TARİHLERİNDE YAMANLAR PİKNİK ALANINDA
    İZMOTFEST’E BEKLİYORUZ...

İZMOT İZBIRAKANLAR MOTOSİKLET TUTKUNLARI DERNEĞİ olarak; 2011 yılından itibaren sosyal sorumluluk temaları ile düzenlediğimiz Büyük Ege Buluşması İZMOTFEST’in bu seneki teması; kemik kanseri olan Sılay ERZEYBEK kardeşimiz nezdinde tüm kanser tedavisi gören hastalarımıza dikkat çekmektir.

Festivalimizde tüm motosiklet sevdalılarını ağırlamak, ege insanının misafirperverliğini ve sıcakkanlılığını göstermek bize onur verecektir.

Birçok motosiklet üreticisinin ve motosiklet mağazasının stant açacağı festivalimizde; gün boyu müzik eşliğinde çeşitli eğlenceler, etkinlikler, yarışmalar, ikramlar olacaktır. Akşamları canlı müzik eşliğinde yılın yorgunluğuna atarak motosiklet kardeşliğini tüm Türkiye’ye göstereceğiz.

Bu büyük etkinliğe katılarak kaydınız yaptırmayı unutmayın. Sürpriz hediyeler her an sizin olabilir.

Yukarıdaki genel etkinlik duyurumuzdur. Festival girişinde kaydı yapılan arkadaşlara girişte hediyeler verilecektir. Ayrıca çekilişlerle ve oyunlarla; sponsorlarımız tarafında çeşitli hediyeler de kazanma imkanınız olacaktır.

Giriş ücreti 10TL'dir. Ayrıca zorunlu tutulmamak kaydı ile girişte Sılay kardeşimiz için makbuz karşılığı 5 TL toplanacaktır.

Etkinlik programı genel hali ile aşağıdaki gibidir. Festival zamanına kadar etkinlik programına eklemeler olabilir.

01.08.2014- Cuma
    Gün boyunca katılımcıların karşılanması ve kayıtların yapılmasına devam edilecektir. Gün boyunca müzik yayını yapılacaktır.
    08:30 – 11:30 Kahvaltı (Boyoz-Yumurta-Çay servisi ücretsiz olarak verilecektir)
    21:00 – 24:00 ART MOTO AKADEMİ Güvenli Sürüş Eğitimi (Eğitime katılanlar arasından çekiliş ile 10 kişiye ücretsiz kapalı alan eğitimi verilecektir.)
    24:00 – 03:00 Canlı Müzik (Roman Havası Show)

02.08.2014- Cumartesi
    Gün boyunca katılımcıların karşılanması ve kayıtların yapılmasına devam edilecektir. Gün boyunca müzik yayını yapılacaktır.
    08:30 – 11:30 Kahvaltı (Boyoz-Yumurta-Çay servisi ücretsiz olarak verilecektir)
    14:30 – 16:30 Ödüllü çeşitli yarışmalar
    17:00 – 19:00 Karşıyaka Atatürk Anıtına kadar yapılan kortej (Kortejde Atatürk Anıtına Çelenk konulacak, Karşıyaka Belediye Başkanı konuşma yapacak ve Karşıyaka Halk Oyunları Ekibi Anıt önünde gösteri yapacaktır.)
    19:30 – 20:00 Saray Lokma İkramı (Ücretsiz dağıtılacaktır-600 kişilik)
    21:00 – 21:30 Çiğ Köfte İkramı (Ücretsiz dağıtılacaktır-600 kişilik)
    20:00 – 22:00 Canlı Müzik (ETİKET Grubu)
    22:00 – 22:30 KATRE Dans ve Sanat Topluluğu Dans gösterisi
    22:30 – 24:00 Canlı Müzik (KANCA Grubu)
    24:00 – 03:00 Canlı Müzik (Roman Havası Show)

03.08.2014- Pazar
    Katılımcıların kamp alanından ayrılması.
    ART MOTO AKADEMİ tarafından; çekiliş ile kazanan 10 kişiye kapalı alan eğitiminin verilmesi

Google Map : 38.546897,27.143235 yazın yerini görürsünüz. Zaten afişte de yazıyor.

KATILACAK OLANLAR ICIN +1'LERI GÖRELİM BAKALIM

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar merhabalar. Bu cuma yani yarın.. saat 20.30 civarı alsancak iskele yanındaki cimlerde toplanacagız izmir mt olarak. Cimler tam kahve diyarının karşısına denk geliyor vapurdan indiginizde sagla kalıyor. Görüşmek üzere

orbues
    Yaklaşık 1 hafta kala etkinlik konusu acıp izmir mt olarak orda olacagız akın başkana söylersin

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar. Bu cuma yani yarın.. saat 20.30 civarı alsancak iskele yanındaki cimlerde toplanacagız izmir mt olarak. Cimler tam kahve diyarının karşısına denk geliyor vapurdan indiginizde sagla kalıyor. Görüşmek üzere

Yaklaşık 1 hafta kala etkinlik konusu acıp izmir mt olarak orda olacagız akın başkana söylersin
    Bekliyoruz Cem. Bir ara sizin şu çim toplantılarına da geleceğim ama Bornova'daki motorcu Serkan bir türlü davet etmedi beni. giderken de haber vermiyor
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Insallah abi gelirseniz tanismaktan memnun oluruz

Akin baskanla konusup yer ayirtsakmi acaba

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Insallah abi gelirseniz tanismaktan memnun oluruz

Akin baskanla konusup yer ayirtsakmi acaba
    Cuma gününden geldiğiniz sürecek çadır için yer ayarlamanız kolay olacaktır. C.tesi kalabalık olacaktır. Yer ayırma konusunda gerek bana gerekse Akın Başkana çok teklif var. Ancak kimseyi kırmamak adına bu tekliflere olumlu cevap veremiyoruz. Çünkü takip etme durumumuz yok. Ayrılan bir yere başka bir motosiklet kulübü çadır kurduğunda; "BURASI REZERVE" deme şansımız yok.

Kısacası erken gelen yer kapar durumu var.
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı orbues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma gününden geldiğiniz sürecek çadır için yer ayarlamanız kolay olacaktır. C.tesi kalabalık olacaktır. Yer ayırma konusunda gerek bana gerekse Akın Başkana çok teklif var. Ancak kimseyi kırmamak adına bu tekliflere olumlu cevap veremiyoruz. Çünkü takip etme durumumuz yok. Ayrılan bir yere başka bir motosiklet kulübü çadır kurduğunda; "BURASI REZERVE" deme şansımız yok.

Kısacası erken gelen yer kapar durumu var.
    Böyle olması daha sevindirici. Aksi taktirde yer ayırma durumu oldugu zaman kuşadasındaki moto feste oldugu gibi burası rezerve durumuyla karşılaştık.

Yer bulduk ama malesef güneşin altında kaldık

Eşit koşullarda olması tabikide cok daha iyi.

İlk günden orada olacagız
    namk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Crypton R
    Selam gençlik bende MT İzmir grubuna katılmak istiyorum

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Kapımız herkese acık ...

Arkadaşlar yarın yani cuma günü akşam Alsancak kir ciceginde iftar yapalım diyoruz izmir mt olarak.

Daha detaylı konu izmir mt facebook sayfasında.

https://www.facebook.com/groups/1478...57335/?fref=ts

Eger facebook yok ise gelicek arkadaşlar buradan kesin olarak belirtsinler rezerve icin sayı cıkaralım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Arkadaşlar merhabalar. Alsancak kircicegi icin plan yapmıştık son karar yer degişti.
    Vali konagının yanındaki göztepeye giderken ORA LAHMACUN VAR. sahil kenarında. akşam iftar vakti orada olacagız.
    Motor park sorunu yok sahile koyabilirmişiz. gözümüzün önünde.
    12 kişilik yer ayırttık kontejan sınırlı.
    Gelicek arkadaşların 8 civarı orada olmalarını öneririm siparişlerin gecikmemesi icin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Etkinlik gercekleşti gelen katılan herkese tesekkurler
    abeciMotoru, alp_tunay, cece89 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    FESTİVAL BAŞLIYOOORRR.. MOTOSİKLET.NET'İ BEKLİYORUZ.
    abeciMotoru bunu beğendi.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Bugun sonunda ayin 15inde gelecek partiden cbr250 imi ayirttim hayirlisi ile kisa surede aranizdayim ekipmanlar icin uygun bir kac bakabilecegim yer onerebilir misiniz? Simdiden tesekkurler İzmir MT ailesi

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Kahramanlara gidersen orada kesinlikle bulabilirsin. sıra sıra dükkanlar yan yana zaten hep. Önerim hudson. ciddi anlamda indirim yapıyorlar.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Kahramanlara gidersen orada kesinlikle bulabilirsin. sıra sıra dükkanlar yan yana zaten hep. Önerim hudson. ciddi anlamda indirim yapıyorlar.
    Teşekkürler haftasonu kahramanlar tarafına bir bakayım

Motosikleti
    F650 GS
    arkadaşlar izmirde tavsiye edebileceğiniz motosiklet tamircisi var mı. telefonunu yollarsanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler