Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Arkadaşlar teoriği verecek olan Eğitmen Baran benim yakın arkadaşım, teorik eğitim sonrasındaki C.tesi ve Pazar pratik eğitimini almak isteyen varsa veya eğitimin neye dair olduğunu öğrenmek isteyen varsa benimle iletişime geçsin grup kurarsak ( en az 7 kişi olacak şekilde) indirim falan yapacağını söyledi Baran.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

buarada mustafa , geçen gün benzinlkte bi tane mavi vstorm gördüm satılıkmış sahibinden .com da varmış ilanı bi bak istersen makina sağlam duruyodu ;) mavi renkde izmir den satılık .
    mkaptan ve kemboo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı EMREGTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar teoriği verecek olan Eğitmen Baran benim yakın arkadaşım, teorik eğitim sonrasındaki C.tesi ve Pazar pratik eğitimini almak isteyen varsa veya eğitimin neye dair olduğunu öğrenmek isteyen varsa benimle iletişime geçsin grup kurarsak ( en az 7 kişi olacak şekilde) indirim falan yapacağını söyledi Baran.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

buarada mustafa , geçen gün benzinlkte bi tane mavi vstorm gördüm satılıkmış sahibinden .com da varmış ilanı bi bak istersen makina sağlam duruyodu ;) mavi renkde izmir den satılık .
    Emre çok sağolasın
    sahibinden.com u neredeyse 10dk da bir refresh ettiğimden tüm makinaları ezberledim
    Ancak ben 2007 ve üzeri ABS li bir makina bakıyorum

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    toplu fiyatın ne kadar olduğunu öğrenebilirsen ona göre düşünen olacaktır emre kardeşim

Motosikleti
    ben ılanını buldum dostum ama dediğin gibi 2007 abs li arıyorsun bu olmazmış zaten ;) aklımızda olsunda bulalım artık sana bi canavar ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplu fiyatın ne kadar olduğunu öğrenebilirsen ona göre düşünen olacaktır emre kardeşim
    hahah bende onu düşünüyordum kardeşim normal fiyat 600müş bende yok ebesinin nikahı dedim ona :D 7 kişi bul gel sana fiyat çıkarcam dedi bende üstelemedim , bakıcam burdan çıkarsa çok katılım ona bastırırım ben ;) herşeyden önce önemli olan işten izin almak dostum :D
    kemboo bunu beğendi.

Darkfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH125 Drift
    Bi aksilik çıkmazsa garanti geliyorum hemde önceki toplantıya gelemedim tanışmış olurum hepinizle içimde kaldı

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    merhabalar arkadaşlar bodrumda yaşıyorum izmirden motor(kawasaki) bakmaya gelicem k.yaka tarafında bana yardımcı olabilecek tavsiye ettiğiniz usta ya da motordan anlayan biri varmı.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı rogget adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar bodrumda yaşıyorum izmirden motor(kawasaki) bakmaya gelicem k.yaka tarafında bana yardımcı olabilecek tavsiye ettiğiniz usta ya da motordan anlayan biri varmı.
    Müsait olursam elbetteki gelirim fakat kawasaki derken hangi model 2nci elmi sıfırmı bütçeniz ne kadar bu gibi ayrıntılarıda verirseniz ve geleceginiz günü daha çok yardımcı olabiliriz.

kaanurem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hondr cbr 600F - FAZER 600 - MT07- FZ8
    Iyi aksamlar arkadaslar suzuki bandit 650s almayi dusunuyorum daha once kullanan veya bilen varsa paylasirsa sevinirim

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord

hahah bende onu düşünüyordum kardeşim normal fiyat 600müş bende yok ebesinin nikahı dedim ona :D 7 kişi bul gel sana fiyat çıkarcam dedi bende üstelemedim , bakıcam burdan çıkarsa çok katılım ona bastırırım ben ;) herşeyden önce önemli olan işten izin almak dostum :D
    Eğer ekip toparlayacaksanız ben varım.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı kaanurem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar arkadaslar suzuki bandit 650s almayi dusunuyorum daha once kullanan veya bilen varsa paylasirsa sevinirim
    Ben kullandım kardeşim neyi merak ediyosun sor

captain79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı Darkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi aksilik çıkmazsa garanti geliyorum hemde önceki toplantıya gelemedim tanışmış olurum hepinizle içimde kaldı
    Aynen ben de öyle, önceki toplantıya katılamadım, inş. herhangi bir aksilik olmazsa teori eğitimine katılıp herkesle tanışmak istiyorum.

Motosikleti
    ben ılanını buldum dostum ama dediğin gibi 2007 abs li arıyorsun bu olmazmış zaten ;) aklımızda olsunda bulalım artık sana bi canavar ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

hafta sonu iki gün boşum param yok o ayrı mesele

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar merhabalar.

Bazı arkadaşların görmedigini düşünerek bir hatırlatma yapayım dedim.

İzmir Mt DAG YÜRÜYÜŞÜ ve aynı zamanda tanışma toplantısı bu pazar gerçekleşicek.

Göztepede toplanıp Telefirik manastıra dogru yürüyecegiz muhabbet eşliginde. Manastıra vardıgımızda ki koca bir ateş yakıp çomaklarımıza geçirdigimiz sosislerimizi pişirecegiz

Konu burada kesin gelicek arkadaşlar bu konya geleceklerini yazarlarsa sevinirim sayı almamız önemli.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...at-2014-a.html

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    en 500 almayı düşünüyorum 6500 bütçem var chopper/cruiser düşünüyorum.farklı bir seçenek olursada düşünürüm temiz bir virago535 gibi bu fiyata 2.el tabiki yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:13 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müsait olursam elbetteki gelirim fakat kawasaki derken hangi model 2nci elmi sıfırmı bütçeniz ne kadar bu gibi ayrıntılarıda verirseniz ve geleceginiz günü daha çok yardımcı olabiliriz.
    en 500 almayı düşünüyorum 6500 bütçem var chopper/cruiser düşünüyorum değecek birşeye kasıp7000 e çıkabilirim.farklı bir seçenek olursada düşünürüm temiz bir virago535 gibi bu fiyata 2.el tabiki yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ekip toparlayacaksanız ben varım.
    tamam abi istediğimiz sayıya ulaşırsak sizinle iletişime geçeceğimm eğitim için .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Alıntı kaanurem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaan en son bir arkadaşım almıştı 1 ayda ben kullandım ama sanırım onun aldığı makina sıkıntılıydı 6 ay içinde 4 kez elektrik aksamı ve rölantide stop etmesiyle alakalı tamirciye gitti. Bende düşünüyordum almayı ama o makina benide soğuttu alan arkadaşıda soğuttu 6 ay sonra sattı Allacağın makinayı çok ayrıntılı incelemeni ve sağlam bir ustaya göstermeni tavsiye ederim kardeşim. Biz patlamıştık sen patlama

Ben de CBR250 ile aranızdayım artık

kemboo, CEM. ve jemalizm bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonu iki gün boşum param yok o ayrı mesele
    hahha kardeşim o işi ancak İMF halleder :D
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Hacım senin tanıdık varsa İMF de bi halledelim şu mevzuyu Hoşgeldin samet

Motosikleti
    dur bilader sırada ben varım daha evlencem bu İMF bana anca yeter buarada samet hoşgeldin kardeşim senide atlamayalım makara yaparken
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Dostlar allah muhabbetinizi arttırsın Dag yürüyüşüne katılan yokmu yahu

Yagmurlukları giyer yine çıkarız.

Alın kız arkadaşlarınızı gelin yagmurda daha bi güzel olur dag havası belkide yagmaz kim bilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler