Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halil yinemi yarış var dostum ?
    evet bugün yarış var. ben ufaktan yatayım anca kalkabilirsem varabilirim
    CEM. bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    bende saat 3 gibi kalktım sabaha kadar dota

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    ya eskiden bir site vardı..

dotadaki her heronun skıl açıklaması ve hangi heroya hangi itemin yapılması gerektigini söylüyordu.

artık o site kapandı. başka sitelerde var fakat sadece item ve heroların özelliklerini yazıyor.

hangi hero'ya hangi itemin yapılması gerektigini anlatan yada yazan yabancı yada türk bir site varsa önerebilirmisiniz ?

kendimin bildigi belli başlı itemler ve anti itemler var fakat yeni başlıcak arkadaşlarım var onlara çok yardımcı olucak..

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    playdota.com

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    playdota.com
    hocam bu siteyi biliyorum.

burda heroların özellikleri ve skıll açıklamaları var.

fakat benim istedigim hangi heroya hangi itemin yapılması gerektigi ..

Onu bir türlü bulamadım acaba varda benmi göremıyorum

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    burada guideye bakabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

bak burada ayrıntılı incelemek gerekli

http://www.dotafire.com/dota-2/guides
    CEM. bunu beğendi.

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Günaydın arkadaşlar

Sınavı olanlara başarılar, çalışanlara keyifli mesailer, hepinize iyi haftalar diliyorum...
    gurkantosun ve CEM. bunu beğendiler.

Blackwidow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar

Sınavı olanlara başarılar, çalışanlara keyifli mesailer, hepinize iyi haftalar diliyorum...

Teşekkürler Sana da günaydın, ve tabi tüm İzmir Mt ye iyi haftalar ...
    Başarılar dileklerini iki hafta sonrasında bekliyorum, şimdilik keyifli mesai tarafını alacağım

Bu arada neler oldu dün ? Nerelere gittiniz?

Hava harikaydı ve dışarıdan gelen motor seslerine çok içerledim ben
    sodalimon ve DaRkNeSs- bunu beğendiler.
    Life is shorter than you think, so live your life the way you want...

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Tünaydın İzmir-MT; pazar günü bizlerde grup olarak bir Isparta Eğirdir gölüne balık yemeğe gittik geldik Dağ yolları virajlar muhteşemdi.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Blackwidow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Sana da günaydın, ve tabi tüm İzmir Mt ye iyi haftalar ...
    Başarılar dileklerini iki hafta sonrasında bekliyorum, şimdilik keyifli mesai tarafını alacağım

Bu arada neler oldu dün ? Nerelere gittiniz?

Hava harikaydı ve dışarıdan gelen motor seslerine çok içerledim ben

Evet hava harikaydı. Rüzgara rağmen güzel, uzunca bir tur yapıp sonunda bir güzel sahilde oturdum.
    Gerçekten çok keyifliydi motosiklet - yol - müzik, solo tur iyi oluyormuş, unutmuşum.
    Virajlarda rüzgarın olumsuzlukları gerçekten heyecan verici deneyime dönüşüyor...

Herkes ders çalışırken ben geziyor
    Başıma bir işler gelmez umarım
    Bu yüzden haftasonu fotoğraflarını foruma koymayacağım

Gerçi bu işte bir gariplik yok da değil, herkesin sınavı varsa benim neden yok?
    (iyisi mi şu sınav tarihlerine tekrar bir bakayım da vizesiz finale girmek cengaverliğine düşmeyeyim)

Evinde oturup hedefine koşan azimli, çalışkan arkadaşlarıma çok saygı duyuyorum, kalbim onlarla...
    Vize var diyerek motora çıkmayıp evde oyun oynayan ditdutçulara diyecek sözüm yok.
    Onlar kendilerini biliyorlar

Bu arada
    Tek şey söyleyeyim; aşağıdaki fotoğraf yaz mevsiminde değil dün çekilmiştir (yağmur havarilerine ;) )...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Salı günü 18:00'e kadar (ya da 15:00-16:00 arası da olabilir) zevkli bekleyiş hakim.
    Yağmur daha mantıklı yağmaya başlarsa...

Ağır, hantal, dört tekerli çocuğumu tekrar park edip; aşkıma kavuşacağım. Önce bir otoban, sonra sahili düşlüyorum...

Hani çok istediğiniz; içinizden çıkmayana duyduğunuz, ne pahasına olursa olsun gerçekleşecek kavuşmaya olan arzu... O hasreti yaşamanın tadı var ya...
    O bekleyişin zevki...

Böyle anların; insanı zenginleştirdiğine, hayatı daha daha yaşanır kıldığına inanıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

abeciMotoru, jemalizm ve CEM. bunu beğendiler.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    cem abi ve cemal abi dota değilde lol biliyorum ya bende katılmak isterim araniza dota ögrenebiliceğimiz kaynaklar olursa

artık yağmurlu havalardada sürmüyor değilim o güzel tekerleklerimle birazcikta deneyim gibi biseymis ihtiyaç nerde ne yapılcagını yavas yavas çözüyorum valla

buda dün çıktığım ufak bi fotograf gezisi
    sodalimon bunu beğendi.

Motosikleti
    bu sabah hunharca yağan yağmur sebebiyle işe metroyla gidebildim. uzun süredir kullanmadığım bir alet olarak kendimi nasıl kötü hissettim anlatamam insanlar hergün tıkış fıkış üstüste ve her an bir koloni oluşturma potansiyeliyle yüzyüze, zor anlar tepişik durumlar her neyse, bu hafta rüzgarı göğüslemek yerine bir müddet insanlarla fazla yakınlığı idare edeceğizdir!
    diğer durumda ise, yine yüzlerce! cevapsız çağrılar, kapıda bekliyor olucak
    sodalimon ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    aynı durum bende de oldu, ama kızdım kendime ve hemen decathlona gidip kendime bir yağmurluk aldım. vallahi motorla gitsem daha az ıslanırdım. elimde bir şemsiye var ama şe si kaldı gerisi pantolonun kemerine kadar beni ıslatmaktan kurtaramadı.

yarın sabah düldülümle gidicem işe isterse dolu yağsın 15 dakka sürüyo zaten aynı yol toplu taşımayla 1 saat. ben bu pazar Manisa'ya gidicem malesef hafta sonu için birşeyler planlarsanız ben gelemeyebilirim. şimdiden üzüleyim
    abeciMotoru bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    valla bende servise bindim bugün herkez bana bu kim ya der gibi baktı. işe motorum olmadan kendimi bi eksik bi öksüz hissettim vallahi
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    hafta sonu için gezi olur mu olmaz mı bilmem, en kötü ihtimalle biyerlerde buluşabiliriz diye düşünüyorum yeni katılacak arkadaşlara duyurulur!

realbyshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200Ns - Suzuki Inazuma
    Hafta sonu yüksek ihtimalle yağış yok fakat sıcaklık ortalama 5 °C düşük olacak gibi oda çok önemli değil Cumartesi toplantı , pazar günü gezi öneriyorum
    sodalimon ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha S10
    Gecenin bi vakti Bostanlı dönüşü Halil kardeşimle karşılaştık :D
    Artık grubumuz elemanları birbirlerini duruşlarından tanıyor

Bir bakıştık, anladık birbirimizi adeta arkadaşımı eve bırakıp hemen Halil'e katıldım.

Çok da güzel oldu

Tesadüfler hayatımıza girdikçe daha bi mutlu oluyoruz. Hele de dostlar oldukça

Tüm dostlara varlıklarıyla yaşamımıza renk ve değer kattıkları için sonsuz teşekkürler

Bunlar da anı kalsın bu güzel geceden

Bu duruşa yorum yok

abeciMotoru, alp_tunay, CEM. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin bi vakti Bostanlı dönüşü Halil kardeşimle karşılaştık :D
    Artık grubumuz elemanları birbirlerini duruşlarından tanıyor

Bir bakıştık, anladık birbirimizi adeta arkadaşımı eve bırakıp hemen Halil'e katıldım.

Çok da güzel oldu

Tesadüfler hayatımıza girdikçe daha bi mutlu oluyoruz. Hele de dostlar oldukça

Tüm dostlara varlıklarıyla yaşamımıza renk ve değer kattıkları için sonsuz teşekkürler

Bunlar da anı kalsın bu güzel geceden
    kesinlikle öyle, bu tür karşılaşmalarda özellikle ruh ve ortak paydaların uyumu ön plana çıkıyor, gecenin bi yarısı her an delicesine yağacak gibi duran fırtınalı havada hangi manyak! yola çıkar da gezer diye düşünürken tam, kaskından tanımsadığım birileri ilişti gözüme :D emin olmak için köşede bekler iken farları kapattım casus gibi takılcaktım peşine ki, o da beni tanımış :D

tecrübe ettim, emre abiyle gece şöyle bire bir çıkın anlatın bişeyler, o da size konuyu en merkezinden fotoğraflayıp size göstersin. bu arada fotolar güzel çıkmış
    senle daha çok karşılaşıcaz abi anlaşıldı, motorum yokken de çoğu kez saatin 3-4 sularında çıkıp böyle kendimi dinlemişliğim vardır.
    sayende, hazır kafamda baya bi karışıkken! dumandan bir sözle kapatıyorum herkese iyi geceler !

geceler zehir geceler kara
    uçasım gelir kanadım yara.
    alp_tunay, CEM., sodalimon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle öyle, bu tür karşılaşmalarda özellikle ruh ve ortak paydaların uyumu ön plana çıkıyor, gecenin bi yarısı her an delicesine yağacak gibi duran fırtınalı havada hangi manyak! yola çıkar da gezer diye düşünürken tam, kaskından tanımsadığım birileri ilişti gözüme :D emin olmak için köşede bekler iken farları kapattım casus gibi takılcaktım peşine ki, o da beni tanımış :D

tecrübe ettim, emre abiyle gece şöyle bire bir çıkın anlatın bişeyler, o da size konuyu en merkezinden fotoğraflayıp size göstersin. bu arada fotolar güzel çıkmış
    senle daha çok karşılaşıcaz abi anlaşıldı, motorum yokken de çoğu kez saatin 3-4 sularında çıkıp böyle kendimi dinlemişliğim vardır.
    sayende, hazır kafamda baya bi karışıkken! dumandan bir sözle kapatıyorum herkese iyi geceler !

geceler zehir geceler kara
    uçasım gelir kanadım yara.
    eskiden bende yapardım 5 -10 tl benzin atar yine çıkar giderdim yarım saat florya sahilinde oturup daha sonra dönerdim.

yada sabahları karagöle cıkar manzarayı temiz havayı koklar gelirdim.

şimdi zor geliyor artık neden bilmiyorum.

ya benzin pahalandı fazerda fazla yakıyor diyemi artık nedendir canım istemıyor anlayamadım

fakat izmirde motosiklet sürücüsü olmak birbaşka denizin keyfini çıkarmak lazım.

heleki karşıyakada oturanlar daha şanslılar bence.

sasalı tarafı akşam manzarası için. gündüzde karagöl tarafı çok tepelere tırmanmanıza gerek yok su doldurulan yerin biraz ilersine çıksanız yeter resmen başka bir dünyaya gitmiş kadar oluyorsunuz ..

soguk havada motosiklet kullanmakta daha zevkli
    sodalimon, abeciMotoru, jemalizm ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha S10
    Günaydın dostlarım, yine harika bir gün yine muhteşem zevklerle dolu bir yağmur sürüşü, bütün enerjim yerine geldi

Huzurlarınızda yağmura bir kez daha teşekkür ediyorum
    abeciMotoru ve CEM. bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler