Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    tamamdır. Ben biraz erken giderim hatta, görüşmek üzere.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    seyretmenizi tavsiye ederim.

http://www.izlesene.com/video/299-km-hizla-audiyi-kawasaki-ile-gecememek/7114285
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    haftasonu spilemi çıkıcaksınız ? spilde daha kar yok haberiniz olsun kar düşerse haber veriririm.

Benim peder her hafta sonu orda .

hafta sonu spile çıkma etkinligine %30 ihtimalle katılabilrim vizelerime baglı

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu spilemi çıkıcaksınız ? spilde daha kar yok haberiniz olsun kar düşerse haber veriririm.

Benim peder her hafta sonu orda .

hafta sonu spile çıkma etkinligine %30 ihtimalle katılabilrim vizelerime baglı
    Ben haftasonu Spil'e mangala gideceğim de, seni evde ders çalışırken rahat bırakacağım(!)
    Hehhheh... Namussuzum (ki aşağı yukarı öyle ;) olacaktır bu durumda) camının önünde mangal yapar seni yine dışarı çıkartırım
    Gerekirse, kızını çalar, İzmir'den sırtımda getirir evinin önünde Fazerın'la mangal yaparım :D
    CEM. bunu beğendi.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı sodalimon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben haftasonu Spil'e mangala gideceğim de, seni evde ders çalışırken rahat bırakacağım(!)
    Hehhheh... Namussuzum (ki aşağı yukarı öyle ;) olacaktır bu durumda) camının önünde mangal yapar seni yine dışarı çıkartırım
    Gerekirse, kızını çalar, İzmir'den sırtımda getirir evinin önünde Fazerın'la mangal yaparım :D
    çok soguk olur orası biliyosundur ateş yakma olayına bile şüpheliyim yanarmı bilemiyorum o kadar soguk yani

oraya gidip soguktan bir an önce dönmek isteyebilriz

yada ısınıcam diye tüm ormanı aleve verebilriz

dahada önemlisi vizeler mafetti beni sonuçlarda kötüye gidiyor dönem uzamasa iyi

bu arada geçen haftaki gezi çok güzel olmuş arkadaşlar fotolar için teşekkürrlerr.

izmir mt canlandı vallaha..
    abeciMotoru ve sodalimon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha S10
    çok soguk olur orası biliyosundur ateş yakma olayına bile şüpheliyim yanarmı bilemiyorum o kadar soguk yani

oraya gidip soguktan bir an önce dönmek isteyebilriz

yada ısınıcam diye tüm ormanı aleve verebilriz

dahada önemlisi vizeler mafetti beni sonuçlarda kötüye gidiyor dönem uzamasa iyi

bu arada geçen haftaki gezi çok güzel olmuş arkadaşlar fotolar için teşekkürrlerr.

izmir mt canlandı vallaha..
    Biliyosun Cem, benim içimdeki ateşle milli parkları yaktık zamanında
    Gerekirse Can'ın motorunu ortaya atar yine de o ateşi yakarız...
    Isınmak istiyorsan kardeşim, ziyadesiyle(?) üzgünüm... Seni artçım yaparım, artçını alıp seni satmam...
    Gelmemizi istemiyorsan açıkça söyle ama... Biz de dört tane üniversite okuduk, vizenin diğer anlamının gezme olduğunu biliriz ;)

Öte yandan...
    Flaş!!!

İzmir MT'de çatlamalar başladı.
    Arkamızdan, hakkımızda konuşulan konular ortaya çıkıyor.
    Tanımadığımız çıtırıklar tarafından teşhis ediliyoruz. Ayrıntılarıyla...
    Makarnayı çiğnemeden yutmakla itham edilip, doğma büyüme mekanımız olan Bostanlı ahalisine, bir de rengimiz plakamız verilerek reklam ediliyoruz.
    Olmuyor böyle İzmirMTcan... Gizemli işlerle olmüyör...
    Olmuyor...

Ayriyetten, senin yerine sınava girebilirim, haberin olsun.
    Bu kadar kıyakçılıktan sonra... Neyse, sen gerisini biliyorsun

Gecenin notu:
    Halil, seni sarhoşçk etmeden bu motordan inmeym!!!
    abeciMotoru, Blackwidow ve CEM. bunu beğendiler.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Günaydın,
    abeciMotoru bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Gecenin notu:
    Halil, seni sarhoşçk etmeden bu motordan inmeym!!!
    ) öyle söylemesene ya, iç tarafta fazla bıraktık seni abi, keşke azıcık hava neyim aldıraydık, gerçi sen sohbetin en buhranlı yerlerinde herzamanki ultra nazik söyleminle kendine yer yer nefes payı bırakıyor idin ah bileydim gitme diyeydin :D
    gurkantosun bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) öyle söylemesene ya, iç tarafta fazla bıraktık seni abi, keşke azıcık hava neyim aldıraydık, gerçi sen sohbetin en buhranlı yerlerinde herzamanki ultra nazik söyleminle kendine yer yer nefes payı bırakıyor idin ah bileydim gitme diyeydin :D
    Kimi zaman kendime şaşırır oldum Halilcim... Acılar geçer akılda güzellikler kalır

Güzel bir akşamdı Tüm katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum

Gönül; tabii ki, Alper ve Cem'i de aradı. Hayatın güzel tarafı da bu, tüm güzellikleri bir seferde vermiyor...

Önemli soru şu:
    Bu akşam ne yapıyoruz :D

Letâfetin için de ziyadesiyle memnun oldum

Gönül, Cem, Alper diyince aklıma geldi...
    Murat nerede murat?
    Öldürmedi umarım kendini.
    Bir de bizim bir gencimiz vardı Bekocan ;)
    Nerelerde bu çocuklar???
    gurkantosun ve CEM. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kimi zaman kendime şaşırır oldum Halilcim... Acılar geçer akılda güzellikler kalır

Güzel bir akşamdı Tüm katılan arkadaşlara teşekkür ediyorum

Gönül; tabii ki, Alper ve Cem'i de aradı. Hayatın güzel tarafı da bu, tüm güzellikleri bir seferde vermiyor...

Önemli soru şu:
    Bu akşam ne yapıyoruz :D

Letâfetin için de ziyadesiyle memnun oldum

Gönül, Cem, Alper diyince aklıma geldi...
    Murat nerede murat?
    Öldürmedi umarım kendini.
    Bir de bizim bir gencimiz vardı Bekocan ;)
    Nerelerde bu çocuklar???
    rica ederim abi, bu akşam şahsım adına konuşmak gerekirse, bir planım yok fakat bir plana uyma sözüm de yok, hafta içlerinde yarım saat sonra ne yaparım sözünü veremiyorum geçen gün yine canım mısır patlatmak istedi evde mesela film izliyim dedim, baktım alsancakta kumpir yiyorum, değişik yani :D

cem ve alperi özledik sahiden, murattan pek ses seda yok gibi, bekocan bizi toplayan yegane insan motor almak için derslerine çalışıyordur heralde,
    bi fırtına kopacak belliki sessiz ve derinden tüm otobotlara selam olsun!
    sodalimon ve CEM. bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim abi, bu akşam şahsım adına konuşmak gerekirse, bir planım yok fakat bir plana uyma sözüm de yok, hafta içlerinde yarım saat sonra ne yaparım sözünü veremiyorum geçen gün yine canım mısır patlatmak istedi evde mesela film izliyim dedim, baktım alsancakta kumpir yiyorum, değişik yani :D

cem ve alperi özledik sahiden, murattan pek ses seda yok gibi, bekocan bizi toplayan yegane insan motor almak için derslerine çalışıyordur heralde,
    bi fırtına kopacak belliki sessiz ve derinden tüm otobotlara selam olsun!
    Bu durumda, mangal yerine; french press, yanında büyük taneli güzel râyihalı (tercihen acı badem aromalı) bir filtre kahve, odun ateşinde / taşta su kaynatmak için uygun bir kap ve black label (tek distile olmasa da olur) viski uygun olacaktır.
    Bir de pipomuzu yaktık mı, ohhh offff...

Haftasonu! Seni istiyorum!!!

Edit:
    Tekrar düşününce, isteyenlere karda sucuk + kırmızı şarap da yaşatabiliriz elbette...

Motosikleti
    Bu durumda, mangal yerine; french press, yanında büyük taneli güzel râyihalı (tercihen acı badem aromalı) bir filtre kahve, odun ateşinde / taşta su kaynatmak için uygun bir kap ve black label (tek distile olmasa da olur) viski uygun olacaktır.
    Bir de pipomuzu yaktık mı, ohhh offff...

Haftasonu! Seni istiyorum!!!

Edit:
    Tekrar düşününce, isteyenlere karda sucuk + kırmızı şarap da yaşatabiliriz elbette...
    senin bu betimlemelerin beni benden alıyor :D

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    iyi akşamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=beTSyKPdzEU

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    emre abi senin şu yorumlarına bitiyorum yaa insan her yorumu keyiflemi okur ..

bende özledim sizleri hep beraber toplandıgımızda güzel makara ve sohbet ortamı oluşuyor

birazcık fotolarla süsleyelim..

eski günlerrrrr

aga bu nasıl çalışıyor bmw s1000rr

chopper hala çok severimmmmmmmm
    ne yazıkki viraj zevkimle uyuşmadıgı için vazgeçmek zorunda kaldıkkk

foçanın artisti

yeni foçaya giderken en sevdigim viraj ve manzarası en iyi olan viraj hemen hemen..

milli olmuş peg :D

ssde candır fakat emre abinin mobilet benzetmesi aklımdanda çıkmıyor

fotolar gelsinde topig canlansınnnn

toplantılara katılamıyoruz fakat nette vizeler izin verdigince takipteyim

can dostummm fazer..

abeciMotoru, realbyshadow ve sodalimon bunu beğendiler.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    yeni foçaya giderken en sevdigim viraj ve manzarası en iyi olan viraj hemen hemen..
    Aynı virajdan hoşlanıyoruz.
    CEM., sodalimon ve kemboo bunu beğendiler.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Motosikleti
    Yamaha S10
    bende özledim sizleri
    Cem öyle istedim ki sabahtan beri birlikte olalım diye; muhteşem bi hava var şu an İzmir'de, biraz önce otobanda yüz kaslarım ağrıdı sırıtmaktan (aslında halen o durumdayım; ama bu durum, açık vizörden dolayı oluşmuş bir yüz felci değil )

O kadar güzel ki dünya şu an, yine aşık oldum motorun üstünde rüzgarı ruhumda hissettikçe, içimden R.E.M'in the one I love parçası geçiyordu, motor üstünde olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissettim, içim hayata karşı minnettarlıkla doldu

E tabii yanımda olup suratıma acayip acayip bakmalıydın gülmekten yarılmalıydın ve o enerjimi seninle paylaşmalıydım tabii ki
    Özleniyorsun haberin olsun kardeşim...

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı virajdan hoşlanıyoruz.
    Daha dün içimden geçti, Foça'ya gidip sizinle tanışmak için bir fırsat daha yaratalım diye...
    Tabii üst satırlardaki deli ile tanışma konusunda kafanızda tereddütler oluşmuş olabilir şu an

Ek olarak; haftasonu gelsin artık talebimi evrene yayıyorum, lütfen birlik olalım arkadaşlar ve gelsin şu haftasonu artık

Motosiklet için, "sadece bir araç" diyenlere buradan duyurulur
    CEM. bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Motosiklet akıl işi değil binen herkes azıcık delidir. Elbet denk gelir tanışırız.

Bu güzel hava sonunda yağmur yağacak. Akşama brandaları fora etmeyi unutmayın.

Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet akıl işi değil binen herkes azıcık delidir. Elbet denk gelir tanışırız.

Bu güzel hava sonunda yağmur yağacak. Akşama brandaları fora etmeyi unutmayın.
    Yağsın diye bekliyoruz Arda Bey
    Ne de olsa, yağmurda aşk başkadır

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Herkeze merhabalar; uzun zamandır yoğun bir iş temposu ve yoğun bir gezi programım neticesinde foruma giremiyordum. İzmirli MT dostlarımla şöyle bir kucaklaşam dedim. Evet epeydir yoktum, hele hele birde motoru büyütünce bir ayda 5000 km yol yaptım. Eee o zaman ne duruyoruz işte ben işte motorum ve işte yollar.

Bu resim Antalya'da 29 Ekim 2013 Cumhuriyet korteji başlamadan bir kaç dakika önce çekildi

Eskişehir Festivalden bir kare.

Mavi Boncuğum ve Ben (Kawasaki VN800 Vulcan Klasik)

Köyümüzde yiğenimin motoru 125 cc Cup

Biraz karizma olmuşuz

Artık yola koyulmanın zamanıdır. Antalya - İzmir seyahati...(Resimde önde görünen benim)

Denizli tünelden geçiş (Resimde konvoyun önündeki benim)

Ve bu resimde 30 Ağostos zafer bayramımızda Dumlupınar şehitliğini ziyaretimiz. Konvoy önce Kütahya'ya oradanda Eskişehire geçişimiz. (Resime baktığınızda ikili sıranın sol tarafından baştan 8 ci üçlü farları yanan benim)

Umarım beyenmişsinizdir. Şimdi sırada Mersin-Adana-Gaziantep var

Tüm İzmir-MT deki arkadaşlarıma dostlarıma üyelerine ve beni tanıyan herkeze Antalya dan kucak dolusu sevgiler saygılar.
    abeciMotoru, DaRkNeSs- ve onurpark bunu beğendiler.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    tüylerim ürperdi...
    gurkantosun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler