Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jinlun 250-5
    Alıntı braingulp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu link seni inazuma topigine goturur, ordaki arkadaslar cok yardim sever, sorunu tekrar orda sor bence. www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/96529-suzuki-inazuma-250-cc.html
    verdiğiniz link için teşekkür ederim gayet yardımcı oldu ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bornovada bulustuk

speedy2 ve braingulp bunu beğendiler.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    ellerine sağlık EGEYELİ arkadaşım güzel bir gündü

Motosikleti
    VFR 800 F
    Arkadaşlar bugün ufak bir turlama yapmak isteyen var mı ?

Motosikleti
    CBF1000.A Hoda 2011 model
    Hosgeldin kazasiz sürüsler diliyoruz

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Arkadaşlar merhaba,

İzmir'de kullanıcıların kendi kiraladıkları, ufak-tefek bakımlarını yaptıkları bir yer var mı ? Veya içinizde "ne güzel olurdu böyle bir yer olsaydı, ufak ufak uğraşırdık motorla" diyeniniz var mı ?
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

h_arslaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 XL 650 TRANSALP
    böyle bir yerimiz yok fakat çok sevdiğimiz bizden birisi Serkan kardeşimizin tamirhanesi var Bornova da kendi yerimiz gibi girer çıkarız çayımızı demleyip motorsikletlerimizi mıncıklarız
    DaRkNeSs- bunu beğendi.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı h_arslaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir yerimiz yok fakat çok sevdiğimiz bizden birisi Serkan kardeşimizin tamirhanesi var Bornova da kendi yerimiz gibi girer çıkarız çayımızı demleyip motorsikletlerimizi mıncıklarız
    Birgün tanışıp görüşmek isterim. İzmir'liyim ama yıllar sonra İzmir'e yeni taşındım. Motosikletimi de yeni aldım sayılır. Hemen hemen tüm bakım ve tamiratlarını kendim yaptığım için bazen böyle küçük bir yere ve tabi ki dostlara ihtiyacım oluyor
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birgün tanışıp görüşmek isterim. İzmir'liyim ama yıllar sonra İzmir'e yeni taşındım. Motosikletimi de yeni aldım sayılır. Hemen hemen tüm bakım ve tamiratlarını kendim yaptığım için bazen böyle küçük bir yere ve tabi ki dostlara ihtiyacım oluyor
    birgün belirlersek bende tanışmak isterim bi 6 ay kadar hafta içi izmirde olacağım muhtemelen, bi çay içip motosiklet dostlarıyla zaman geçirmek güzel olur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Tavsiye ederim tam kafa dengi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Tavsiye ederim tam kafa dengi Hüseyin abi Serkan kardesimiz
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Günaydınlar İZMİR-MT; Hepinize sağlıklı,mutlu,huzurlu,neşeli, kazasız belasız bir gün geçirmenizi diliyorum.Gününüz aydın neşeniz bol sağlığınız daim olsun.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    günaydin Amca nerelerdesin sesin solugun cikmiyor ya
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar İZMİR-MT; Hepinize sağlıklı,mutlu,huzurlu,neşeli, kazasız belasız bir gün geçirmenizi diliyorum.Gününüz aydın neşeniz bol sağlığınız daim olsun.
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

g@rfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye ederim tam kafa dengi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Tavsiye ederim tam kafa dengi Hüseyin abi Serkan kardesimiz
    Nasıl bir kafa dengiyse :D

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca seni görmeyeli çok oldu
    Hoş kimseyi göremiyoruz eskisi gibi ama..

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    ooo birader nasilsin. ozlettin kendini.
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca seni görmeyeli çok oldu
    Hoş kimseyi göremiyoruz eskisi gibi ama..

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Teşekkür ederim hepinize iyi dilekleriniz için mekanıma hepinizi beklerim buyrun gelin tükkan sizin Ayrıca APRİLİA nın işi bitsin buraya boy boy resimlerini eklicem görceksiniz sizzz
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150

Uploaded with ImageShack.usArkadaşlar kontenjanım mı doldu bilmiyorum başka fotoğraf yükleyemedim motokurt

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Kaynaklarda güzel bir pazar gectii, keske bütün resimleride koyabilseydin, yinede eline saglik MOTOKURT Abim
    ha bu arada bütün IZMIR MT ye duyuru, her pazar günleri Kaynaklarda motorcular orada zamani olan gelsin ortam güzel
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    motokurt bıktık senin şu kurdundan da yahu,site senin yüzünden çok poponu tanıyor,yeter yaaa dönme şu arkanı ,sırf bu yüzden seninle geziye gelmeyeceğim artık

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Benim bu kurt um birilerine niye batıyor pek anlamıyorum..! Her milletin bir mitoolojisi ve hayvanlardanda birer sembolü vardır.. Bunlardan bir kaçtane örnek verecek olursak... Amerikanın " Beyaz kafalı Deniz kartalı" Rusların "Beyaz Ayı " Japonların "Ejderha" Almanların "Çift kafalı kartal" Avusturalyalıların kanguri" dir.. Türklerin senbolüde bozkurt tur... İstesenizde, istemesenizde, kabul etsenizde etmesenizde bu böyledir... Ben sırtıma Amerikanın sembolü deniz kartalını veya rusların sembolü beyaz ayıyı koysam kimseye batmaz.. Ne hikmetse bir Türk olarak Türklüğün sembolünü koyduğumuz zaman birilerine batıyor .. Batan kişiler yunanlı ,Ermeni falan olsa anlıyacağım .. Ama bazı Türklere niye batıyor inanın anlıyamıyorum.... Bu Bozkurt kendini Türk hisseden herkesin ortak değeri ve sembolüdür (Hiç bir siyasi görüşünde tapulu malı değildir) Not : Benim tanınma gibi bir endişem yok ,ayrıyeten benle gezilere gelende sağ olsun gelmeyende"
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motokurt bıktık senin şu kurdundan da yahu,site senin yüzünden çok poponu tanıyor,yeter yaaa dönme şu arkanı ,sırf bu yüzden seninle geziye gelmeyeceğim artık
    EGE YELI bunu beğendi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler