Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    arkadaşlar yarın akşam gündoğdu meydanında kenan doğulu ve candan erçetin konseri varmış ben gidiyorum gerçi bi cafe de yer ayırtıp oturarak dinlicez gitmek isteyenlerin haberi olsun
    Bacoman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arigato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Amanın!!! iste izmir-mt ile tanısmak icin fırsat!!! Hangi cafe'de oturuyorsunuz?? ))

Motosikleti
    yellowrock-windy 125
    tüh ya şansa bak benimde yarın sabah yalovaya gitmem lazım keşke bende gelip sizinle tanışabilseydim
    [B][COLOR="DeepSkyBlue"]KAPTANI BENİM BU GEMİNİ EN SON BEN ÇIKARIM[/COLOR][/B]

Alıntı nonsleep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hos geldın katılımcı ve kalıcı olman dıleğıyle keske kendını tanıtsaydın ılk msj da yağdırmışsın soruları bılgısı olan arkadaslar yardımcı olacaktır...
    tanışma topiğinden ufak bi giriş yapmıştım zaten. aynı şeyleri bi daa konuşmayalım dedim.neyse

yarın akşam iftara davetliyiz. ama iptal olabilir. cafe konusunu netleştirelim gelebilirsem orda daa ii tanışabiliriz

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Alıntı neskayfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb millet.
    bayramdan sonra motor alıcam ama tecrübe yok. almayı planladığımda 250 lik bi makine. tmm kabul başlangıç için fazla. bende önce motor kiralayıp biraz alışmaya çalışayım diyorum. artık ne kadar alışabilirsem. bide ilk tecrübeyi kendi motorumda yaşamasam ii olur bi kaç yere kiralık motor sordum hep scoter var diyolar. choper bulmayı zaten düşünmüyorumda en azından vitesli bi alet nerden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba.

selamlar ben çağatay;

diğerlerinden belki konusma hakkım biraz fazla meslek gereği; şimdi motor kiralayıp kendim çalışacagım diyorsunuz fakat motor kiralama fiyatına teknik dersler alabilirsiniz üstelik kiralamak için bulamadıgınız bir chopper la bile alabilirsini(derslerinizi) ,250 cc için tamam başlangıç için fazla diye bir cümle kullanmak aslına pek dogru değil cc seciminde kişinin karakteri cok önemlidir kendi kişiliğinize sormalısınız ben bu motorla nerde gaz acacagımı bilebilir miyim diye,cevabınız evet ise 250 cc baslangıc için ideal olabilir ;bu yanıtlara göre cc değişebilir tabi neyse

yarın akşam 19:00'da teorik dersim var anlatacak oldugum; motosiklet tekniklerine giriş teori dersi sizi ücretsiz davet ediyorum...

beni arayın yer için sizi yonlendireyim
    5059208811
    çağatay

ilk toplantıya gelmeyi bende düşünüyorum özlediğim arkadaşlarım var,gelemzseniz orda yuzyuze de konusaibliriz
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı turan çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.iyi pazarlar

merhaba arkadaşlar yeni etkinliklerin oluşmasını dilerim mesela bayramda bir program olabilirmi.

merhaba arkadaşlar yeni etkinliklerin oluşmasını dilerim mesela bayramda bir program olabilirmi.

düzeltme yapayım.oguzun babası degil ölen.kayıpederi.çünki babası biraz benimde babam oluyor.
    abi hayırlı olsun yazmayı öğrenmişsin.sen benim depoyu fulle ben seni gezdiririm

Alıntı neskayfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanışma topiğinden ufak bi giriş yapmıştım zaten. aynı şeyleri bi daa konuşmayalım dedim.neyse

yarın akşam iftara davetliyiz. ama iptal olabilir. cafe konusunu netleştirelim gelebilirsem orda daa ii tanışabiliriz
    kardeşim aramıza hoş geldin hayırlısı olsun.herkez için tanışmak dilegiyle

Alıntı baco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın akşam gündoğdu meydanında kenan doğulu ve candan erçetin konseri varmış ben gidiyorum gerçi bi cafe de yer ayırtıp oturarak dinlicez gitmek isteyenlerin haberi olsun
    ah be abim birde kafe nin ismini söyleseydin buluşurduk bir ihtimal bende orada olacagım.üsküdar çaycısında olabilirim belki dostum CESUR,uda orada görebilirim
    iyi eglenceler
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ben çağatay;

diğerlerinden belki konusma hakkım biraz fazla meslek gereği; şimdi motor kiralayıp kendim çalışacagım diyorsunuz fakat motor kiralama fiyatına teknik dersler alabilirsiniz üstelik kiralamak için bulamadıgınız bir chopper la bile alabilirsini(derslerinizi) ,250 cc için tamam başlangıç için fazla diye bir cümle kullanmak aslına pek dogru değil cc seciminde kişinin karakteri cok önemlidir kendi kişiliğinize sormalısınız ben bu motorla nerde gaz acacagımı bilebilir miyim diye,cevabınız evet ise 250 cc baslangıc için ideal olabilir ;bu yanıtlara göre cc değişebilir tabi neyse

yarın akşam 19:00'da teorik dersim var anlatacak oldugum; motosiklet tekniklerine giriş teori dersi sizi ücretsiz davet ediyorum...

5059208811
    çağatay

ilk toplantıya gelmeyi bende düşünüyorum özlediğim arkadaşlarım var,gelemzseniz orda yuzyuze de konusaibliriz
    Emin misin?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir buluşma düşünülüyor mu?
    İtalyanlar sadece motorları değil, hayalleri de yaratırlar

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda bir buluşma düşünülüyor mu?
    Tabiiki.... Sanırım cuma toplanacağız.... Gelişmeleri burdan takip edebilirsin....

kardeşim aramıza hoş geldin hayırlısı olsun.herkez için tanışmak dilegiyle
    saolasan dostum tanışalım kaynaşalım

Çağatay yarın arıcam seni. teklifin beni çok mutlu etti. Çok teşekkür ederim. bi engel çıkmazsa gelicem.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    cuma toplantısı için teklife açığız yoksa yine eski sistem karar verilecek GÜMMM diye mekana gidilecek
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    yaw alsancak mahşer yeri gibiydi baryumda oturduk ama bikaç arkadaşım önceden rezervasyon yapmışlardı onlara katıldım loca tadında bi konser oldu )

Yaw Alp Tunay sen ankara mt de değilmiydin) hatırlarsan benim gy 200 in grenajına takmıştın bak sonunda motoru değiştirdim... Görüşmek dileğiyle
    Bacoman

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    coach la beraber bodrumdayız... gazladık takıldık, aleme aktık..votkasız redbullarımızı içtik,

yok mu bu tarafa gelen?
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    artık hiç bişeyi yok :((
    sevgiler saygılar izmir mt'm ,uzun zamandan bu yana iş dolayısıyla izmirde yoktum hernekadar eksikliğimiz hissedilmesede artık izmirde ve aranızdayım bilgilerinize...cuma görüşmek dileğiyle... hayırlı geceler herkese...:D:D
    hayat okumasını bilene başlı başına bir kitaptır....

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar cuma toplantısına gelmeyi çok istiyordum.malum konu hakkında bilği almak için ama perşembe sabahı saat=03 sıralarında kayınpederimi kaybettim cuma günü öğle namazında topraga verdik o sebepten dolayı aranızda olamadım.tüm arkadaşlara iyi geceler
    Merhaba Oğuz,
    Ancak okudum ve yazabiliyorum kusuruma bakma biraderim.....
    Başınız sağ olsun ve allah rahmet eylesin....mekanı cennet olur inşallah....

selamlar ben çağatay;

5059208811
    çağatay

Vaaay Çağtay kaçağı sen nerelerdesin yahu
    aylardır görünmüyorsun ortalıklarda....her halde işler bayağı yoğun
    uğra arasıra gruba

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coach la beraber bodrumdayız... gazladık takıldık, aleme aktık..votkasız redbullarımızı içtik,

yok mu bu tarafa gelen?
    Aferin sana sade iç öyle daha keyifli olur Vodkayalnız önce iç sonra sür yapmıyorsun umarım
    Bayramda önce Köyceğiz daha sonra Bodruma gelmeyi düşünüyoruz ama Bodrum kısmı kesinleşmiş değil henüz

Alıntı arigato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba!

Sonunda iş, master askerlik de derken 18 yaşında ayrıldığım güzel İzmir'e tekrar kavustum.. Hem de dönüşüm motorumla oldu..

Ama tek başına ayrı, güzel insanlarla ayrı güzel oluyor bu iki teker..
    Eğer alırlarsa aralarına, bu genç, İzmir MT'yle km yapmak ister..

Nasıl kafiyeli bile oldu yav..

Saygılar, sevgiler.. En kısa zamanda tanışmak ümidiyle!!
    Merhaba ve hoşgeldin arkadaşım

Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir merhaba dedik, hiçkimse cevap yazmadı! Herneyse size iyi muhabbetler...
    Hoşgeldin sabırsız kardeşim
    Herkes her an online olamayabilir değilmi? iş -ev -çoluk çocuk - özel hayat malüm şeyler yani.........
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    tüm arkadaşlarıma günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler

((((((((((SANATİZİM)))))))))) tanıştıgımıza memnun oldum toplantılarada bekleriz.umarım eglenmişinizdir
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin misin?.....

sana %17 sağ %18 sol diyeceğim ama anlamıyacaksın...;)sorarsın neyskafeye anlatır sana ne oldugunu ;)

yani sonuna kadar eminim...

özer abi işler yogun ,şu an bile pistteyim istanbulda bir firmadada başlıyorum yakında çalışmaya ADAC ve AIM destekli,güzel günler geliyor yanien kısa sürde görüşmek üzere...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    sana %17 sağ %18 sol diyeceğim ama anlamıyacaksın...;)sorarsın neyskafeye anlatır sana ne oldugunu ;)

özer abi işler yogun ,şu an bile pistteyim istanbulda bir firmadada başlıyorum yakında çalışmaya ADAC ve AIM destekli,güzel günler geliyor yanien kısa sürde görüşmek üzere...
    Yav... ADAC varsa işin içinde bende geleyim hee...benide al benidee biliyorsun Germancam süpperdir Allah başarılarını her daim etsin Çağtay
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Geç bu işleri.... :

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiiki.... Sanırım cuma toplanacağız.... Gelişmeleri burdan takip edebilirsin....
    Ben de artık aranızda olmak istiyorum bu Cuma günü toplanacak olursanız!

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm arkadaşlarıma günaydın hayırlı sabahlar hayırlı işler

((((((((((SANATİZİM)))))))))) tanıştıgımıza memnun oldum toplantılarada bekleriz.umarım eglenmişinizdir
    cok tesekkur ederim. Ben de sizinle tanıştıgımıza cok sevindim. Eglenmek yetmedi Kenan Dogulu cıkınca epey kudurduk. Ilk fırsatta bilgi alır almaz toplantılarınıza katılmak istyorum. Esinize de selamlar!
    ::ressam::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler