Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk arkadaşlar, kırmızı halıyı daha göremedik ama ne yapalım idare edeceğiz artık! Ya celallenme değil de, herhalde arkadaşlar mesaj yazarken bir üstte ne yazıyor, kim yazıyor bakmıyorlar,benim mesajdan itibaren 1 sayfa geçmiş, 1gün geçmiş bende karşılık böyle birşey yazdım...
    Bende 2 zamanlı motorlar hastalık,tabi 2 zamanda da İtalyanlardan başka motor bilmem, kendime ait ilk motorum aprilia sonic 50 2001 model 12binde hala saat gibi çalışıyor, sonra içim el vermesede bunu satmaya kalktım,tabi çinlilerin yeni istilaya başladığı dönemde 2 çinli fiyatını bu motora layık görmediler,bende satmadım hala duruyor, daha sonra hayalimdeki motor olan gilera runner 180 aramaya başladım ve çok temiz 99 model bir tane buldum hemen aldım, performansı süperdi! Ama bende bir huy vardır,orjinal binemem(motor modifiyesi),buna yurtdışından malossi reed valve,egzos,debriyaj,silindir,vites kutusu vs vs. birsürü parça getirdim,motor 2 kat hızlandı,ibrede 160'ı çok rahat görüyordum,0-100 yaklaşık 7 sn idi,motorda 26-27hp civarıydı!Daha sonra tarz değişikliğine karar verdim, 2. rüyalarımın motoru olan aprilia RS 125 aramaya başladım, bir tane buldum fiyatta tam anlaşamadık ama almaya niyetliydim! Runner'ı istemeyerekde olsa sattım ama güzel paraya gitti o da ayrı mesele Tam bu olaylar arasında Ferco motor İstanbul bayisinde tanıdığım vasıtasıyla GPR buldum, performansı RS kadar olmasada yeni olmasından dolayı bunu seçtim ve aldım,gerçektende her bindiğimde,heryerime ağrı girsede inmek istemiyorum, öyle bağımlılık yaptı bende! Ama haka daha üzülürüm o kadar emek harcadığım,bütün parçarını günlerce uğraşıp taktığım runner keşke dursaydı diye ama ne yapalım böyle oldu....Aşağıdaki fotoda benim motora ait
    Bu hikayeden sonra, herkese tekrar hoşbulduk diyorum, buluşmalarda görüşmek üzere...
    http://image1.sahibinden.com/photos/...74_jjij372.jpg
    hoşgeldiniz geziler ve toplantılarda görüşmek üzere
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı GenÇ OttOMaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı ramazanlar. görüşmiyeli uzun zaman oldu.neler yapıyosunuz millet. 1 eylül p.tesi akşamı gündoğduda leman sam konseri vardı. Bende tesadüfen gittim. İzmir Belediyesi veya organizasyonu üstlenen firma mı tanıtımı broşürleri unuttu bilmiyorum bu tür etkinliklerin tanıtımında izmir biraz eksik kalıyor galiba.

Oğuz Çatal abimin babası vefat etmiş Allah tahsiratını affetsin Başınız Başımız Sağolsun
    sagol kardeşim dostlar sag olsun.hayırlıgeceler

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu hafta misafir haftam... Gelen-gidenim var... O yüzden pek giremiyorum nete...

Oğuz Abi başın sağolsun...
    sagol kardeşim dostlar sag olsun.

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuş abi Allah rahmet eğlesin mekanı cennet olsun üzücü bir haber..

Herkeze Hayırlı ramazanlar bu arada
    sagol vosko kardeşim allah fazla çektirmedi.iki yatak üçüncü gün kara toprak hepimizin gidecegi yer orası elden birşey gelmiyor sizler sağ olun
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

arigato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX

Izmir MT, herkese merhaba!!

Herkese merhaba!

Sonunda iş, master askerlik de derken 18 yaşında ayrıldığım güzel İzmir'e tekrar kavustum.. Hem de dönüşüm motorumla oldu..

Ama tek başına ayrı, güzel insanlarla ayrı güzel oluyor bu iki teker..
    Eğer alırlarsa aralarına, bu genç, İzmir MT'yle km yapmak ister..

Nasıl kafiyeli bile oldu yav..

Saygılar, sevgiler.. En kısa zamanda tanışmak ümidiyle!!

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Günaydın İzmir...

arigato, hoşgeldin...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Alıntı arigato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba!

Sonunda iş, master askerlik de derken 18 yaşında ayrıldığım güzel İzmir'e tekrar kavustum.. Hem de dönüşüm motorumla oldu..

Ama tek başına ayrı, güzel insanlarla ayrı güzel oluyor bu iki teker..
    Eğer alırlarsa aralarına, bu genç, İzmir MT'yle km yapmak ister..

Nasıl kafiyeli bile oldu yav..

Saygılar, sevgiler.. En kısa zamanda tanışmak ümidiyle!!
    hay allah aynı yazıyı başka yerde de gördüm bugün 2 oldu hoş geldin
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Yahu bir sevinçle geldim, dedim okul iki hafta içinde başlar diye taaaaaaaaaaaa ekim 6 da başlıcakmışşş.... Ama bunun tek bir iyi yanı var,motora iyice alışmış olurum... rahat ollurum izmire gelince..
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Bütün yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyeyim. Toplu bi hoş geldiniz olsun bu, teker teker yazmayayım .Ha unutmadan kovalar ve fırçalar hazırdır işallah ..

Arada bir de kayıplar olmuş, kaybedenlere Allah sabır sıhat, kaybılanlara rahmet eylesin .

Ee bu gün cuma.. Nerde bu millet ? Ben geldim siz yoksunuz. Siz varsınız ben yokum. Helva var şeker yok. Şeker var helva yok.. İkisi de var yapan yok.. ??!!

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    izmir mt eylül sonu gidiyorum artık kalan son mallar evde dekor olarak duran nazi kaskı satmayı unutmuşum

http://www.motosiklet.net/forum/satm...ask-sifir.html
    Ride your way

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Hedowich,
    Hayalet adamın diğer adı.....
    Demek yolculuk var....
    Anılarımda herzaman yer ediceksin.
    Sevgili MT [İZMİR] üyesi....
    Ama biliyosun nazi beni bozar
    A blessing with the hands

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hedowich,
    Hayalet adamın diğer adı.....
    Demek yolculuk var....
    Anılarımda herzaman yer ediceksin.
    Sevgili MT [İZMİR] üyesi....
    Ama biliyosun nazi beni bozar
    hahaha ya ole deme abi şimdi kıbrıs şehitliğinde senin krossun ustunde bu kask hayal edilemez bi karizma demek

teşekkür ederim
    Ride your way

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    iyi akşamlar izmir m.t
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    günaydın arkadaşlar.iyi pazarlar

merhaba arkadaşlar yeni etkinliklerin oluşmasını dilerim mesela bayramda bir program olabilirmi.

merhaba arkadaşlar yeni etkinliklerin oluşmasını dilerim mesela bayramda bir program olabilirmi.

düzeltme yapayım.oguzun babası degil ölen.kayıpederi.çünki babası biraz benimde babam oluyor.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi geceler..

Sayfaları tek tek okuyamıyorum kusura bakmayın.Bir müddet daha konuları tam anlamıyla takip edemeyebilirim,ama daha sonra reelde olamasam da sanalda aranızdayım

Reelde de tam anlamıyla aranızda olabilmek dileğiyle

İzmir den bir hafta uzak kalmak bile insana yıllarca uzak kalmış hissi veriyor
    Sanki hiç izine gelmemiş gibiyim..

Motosikleti
    tucer merhaba dostum nasılsın ? cumartesi büyük ihtimal izmir i terk ederim bari bu cuma toplantı falan olsun da ben de gelip katılayım

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tucer merhaba dostum nasılsın ? cumartesi büyük ihtimal izmir i terk ederim bari bu cuma toplantı falan olsun da ben de gelip katılayım
    Dostum, sevgili modumuz şimdi vatanımızı koruyor senin haberin yok sanırım

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberi vardı sanırım,o genel anlamda yazmış olmalı..

İyiyim Burak,sen nasılsın ?
    Valla dostum orada olmadığım için buluşma adına birşey söyleyemeceğim,umarım buluşma olur..

Motosikleti
    biliyorum haberim var asker olduğundan .. bildiğin gibi hacı ne olsun bıraktığın gibiyiz senden sonra ben de ayrılıyorum izmir den .. tez zamanda bitsin şu tezkeren .. şafak kaç bu arada ?

mrb millet.
    bayramdan sonra motor alıcam ama tecrübe yok. almayı planladığımda 250 lik bi makine. tmm kabul başlangıç için fazla. bende önce motor kiralayıp biraz alışmaya çalışayım diyorum. artık ne kadar alışabilirsem. bide ilk tecrübeyi kendi motorumda yaşamasam ii olur bi kaç yere kiralık motor sordum hep scoter var diyolar. choper bulmayı zaten düşünmüyorumda en azından vitesli bi alet nerden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba.

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Günaydın İzmir, iyi haftalar, hayırlı işler, okula başlayan kardeşlerimize başarılı bir ders yılı diliyorum...
    ...Sergerdan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    Alıntı neskayfe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb millet.
    bayramdan sonra motor alıcam ama tecrübe yok. almayı planladığımda 250 lik bi makine. tmm kabul başlangıç için fazla. bende önce motor kiralayıp biraz alışmaya çalışayım diyorum. artık ne kadar alışabilirsem. bide ilk tecrübeyi kendi motorumda yaşamasam ii olur bi kaç yere kiralık motor sordum hep scoter var diyolar. choper bulmayı zaten düşünmüyorumda en azından vitesli bi alet nerden bulabilirim bilgisi olan varmı acaba.
    aramıza hos geldın katılımcı ve kalıcı olman dıleğıyle keske kendını tanıtsaydın ılk msj da yağdırmışsın soruları bılgısı olan arkadaslar yardımcı olacaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler