Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

bu cumartesi motor direksiyon sınavına girecegim hayırlısıyla sonrada nasip olursa RR 250 CC CLASİC almak istiyorum sizce nasıl makina. izmirli arkadaşlarım galiba biraz kararsızım hepinizi saygıyla selamlıyorum

dostlar burada fazla bir hareketlilik yok ya izmirliler bir silkelensin uyanın arkadaşlar konuşalım tanışalım

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gitar kardeşim geleceğim de ,sana her zaman bi artçımız boş ne demek ?
    ama yinede kalan dostlarımız için böyle güzel etkinlik düşünmen saygıyı hakediyor

özer abi motor başında onun temizliği ve bakımı ile ilgilenmek haftasonunun en eğlenceli saatleri

gerçi hanım biraz kızıyo ama kıskanıyo mu ne
    dostum bende RR 250 CC CLASİC ALACAGIM arabamı satınca tabiki eşimle gezillere gelebilirim degilmi yoksa sadece erkeklermi öyleyse bende hanımla bozuşurum vallahi
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    izmirihayalet dostum ne demek tabiki eşin ile katılabilirsin etkinliklere gönül rahatlığı ile benim 4 yaşında bi şeytan oğlum var, pek fırsat kalmıyor ailece gezmeye...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.M.K.ATATÜRK

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    e o zaman ben başlığı açayım? ne dersiniz?
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    sattım...
    yaşa be delüüü gitar sen topikte açarmıydın.ama kabak çiçeği gibi açıldığın belli birileri sana uyus olabilir(adı yerli otomobil markası hani )

arkadaşlar şaka bir yana yatmayın yan gelip haftasonu yaa, hadi hareketlenin biraz...bir sonraki hafta nasipse bizde aranızdayız.

YOLLAR UZAK OLSADA GÖNÜLLER BİR OLSUN
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    Abicim şimdi gidenlere mi açtıralım başlığı? Açıcaz, ben açtım ama moderatörlerden onay mı bekliyor nedir, daha görünmedi başlık

Neyse takip edin duyurular bölümünü, bugün yarın açılır başlık. Yada :

Lodos, abi senin modlarla aran iyidir, bi deyiversen hani, "arkadaş yeğenim olur, kolaylık yapın, hemen açtırın başlığı" desen olmaamı be?
    ...Sergerdan...

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nereye gidiyoruz henüz bilmiyorum ama ellerine sağlık alicim. açılan başlık moderatörden onay bekliyordur. umarım haftasonu hava çok güzel olur. bizim için önemli değil kapalı mekandada otururuz ama, dostlarımızın yolu uzun yağmur çamur soğuk olursa zor olur onlara. yolları açık olsun. bizde burada haftasonu keyfi yapalım gariii
    ( şiiiiiiiiiiiiiiişt bu arada avatarındaki resmide çok beğendim yaaa söylemeden edemeyeceğim. tanıdığım bir speedygirl şule var o çekmişti galiba bu fotoyu demi süper olmuş süperrrr )
    sevgili lodos uyusa karşı ilaç satılıyor eczanede. ( ilacın ismini yazmayayım reklam yasak ya sitede hani o yüzden diyorum ) alıveririz birkaç kutu olur biter. sorun kalmaz merak etme
    izmir hayalet arkadaşım bak haftasonu sende eşinle gel katıl bize tanışmış oluruz. bekliyoruz

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Hmmmmmm Gitardando dando yapmışş süper olmuş. Çanakkale gezisine çeşitli nedenlerden dolayı katılamayacak arkadaşlar isterlerse buluşsunlar tabiki süper fikir helal sana ali kardeşim.

Lodos senin oğlana şeytan deme o tam bi afacan bak büyüdüğü zaman çok canını yakar haberin olsun.

Yer mekan veya destek isterseniz pazar günüyle ilgili biliyorsunuz telefonumu.

Motosikleti
    speedygirl, abla, teşekkür ederim avatar için. sen çekmiştin evet... ellerine sağlık olsun

Ben birkaç seçenek yazdım koydum, ama onlar havanın güzel olduğu varsayılarak yazıldı. Hedowich ve speedygirl'in önerileriydi. hava kötü olursa oraya bir de sinema ekleriz, ne dersiniz? hatta bizimkiler bir dönsün de Çanakkale'den, hep beraber Devlet Tiyatrosuna gidelim. Bu önerileri biriktirip buna göre bir bahar-yaz etkinlik takvimi bile çıkarabiliriz. Böylece herkes ne yapacağını önceden bilir, sürpriz olmaz. Sürprizleri de ayrı yaparız
    ...Sergerdan...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    speedygirl, abla, teşekkür ederim avatar için. sen çekmiştin evet... ellerine sağlık olsun

Ben birkaç seçenek yazdım koydum, ama onlar havanın güzel olduğu varsayılarak yazıldı. Hedowich ve speedygirl'in önerileriydi. hava kötü olursa oraya bir de sinema ekleriz, ne dersiniz? hatta bizimkiler bir dönsün de Çanakkale'den, hep beraber Devlet Tiyatrosuna gidelim. Bu önerileri biriktirip buna göre bir bahar-yaz etkinlik takvimi bile çıkarabiliriz. Böylece herkes ne yapacağını önceden bilir, sürpriz olmaz. Sürprizleri de ayrı yaparız
    hepberaber tiyatro gerçekten güzel fikir

Motosikleti
    sattım...
    işte bu izmir üretin, organize edin. katılalım, katkıda bulunalım ALİ devam duyurular bölümünde yazını sabırsızlıkla bekliyorum ...

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu izmir üretin, organize edin. katılalım, katkıda bulunalım ALİ devam duyurular bölümünde yazını sabırsızlıkla bekliyorum ...
    Abi ben de sabırsızlıkla bekliyorum ama bizim modlar online görünüp uyukluyorlar herhalde.

başka bir sitenin adını yazsam anında damlarlar buraya şaaak diye o çerçeveli uyarılarını koyarlar, neyse bekliyoruz...
    ...Sergerdan...

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi ben de sabırsızlıkla bekliyorum ama bizim modlar online görünüp uyukluyorlar herhalde.

başka bir sitenin adını yazsam anında damlarlar buraya şaaak diye o çerçeveli uyarılarını koyarlar, neyse bekliyoruz...
    aliiiiii cami duvarı meselesi..... şimdi uyarı alırsın bak haaa
    kurtaramayız seni sonra. modlara laf söylenirmi yahuuu delirdinmi sen
    neyse şaka bir yana madem öneriler gerekiyor alın size liste

huzurevi ziyareti
    mangal
    çocuk yuvası ziyareti
    mangal
    sinema
    mangal
    bowling turnuvası
    mangal
    tiyatro
    mangal
    kahvaltı
    mangal
    9 eylül hastanesi speedygirl nöbet ziyareti
    mangaaaaaaaaaal
    yeni mekanların keşifleri......
    yetermi yoksa devam edeyimmi

Motosikleti
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse şaka bir yana madem öneriler gerekiyor alın size liste

huzurevi ziyareti
    mangal
    çocuk yuvası ziyareti
    mangal
    sinema
    mangal
    bowling turnuvası
    mangal
    tiyatro
    mangal
    kahvaltı
    mangal
    9 eylül hastanesi speedygirl nöbet ziyareti
    mangaaaaaaaaaal
    yeni mekanların keşifleri......
    yetermi yoksa devam edeyimmi

Abla, bunların dışında: ,

Çevre illerin MT gruplarıyla tanışma-kaynaşma amaçlı ortak geziler
    Mangal
    Güvenli motosiklet kullanımı hakkında basın destekli kampanyalar
    Mangal
    yazın ilk günlerinde bir de yaz gözüyle Ayvalık gezisi
    Mangal

Sanırım şimdi oldu
    ...Sergerdan...

Izmirli Motor Tutkunu Dostlarim

Aranıza gerçekten katılmayı çok istiyorum önce motorumu almam lazım aranızda motorsuz olursam sanki sudan çıkmış balık gibi olurum. ama en kısa zamanda aranızda olmaktan onur duyacagım. :sizlere buradan bile ısındım arkadaşlar
    [B][COLOR="Red"]HAYALETLER GÖRÜNMEZ AMA ÇOK YAKINDA

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evet açtığın topicin onaylanması biraz uzun sürmüş.Normalde özellikle MT İzmir den bir arkadaş topic açtığı zaman onay beklerken haberim oluyor ve ya özel ilgi gösteriyorum ancak dün biraz işim vardı ilgilenemedim.Diğer arkadaşlar da görmemiş sanırım.Topicini açtığın saat çoğu kişinin uyuduğu bir saat,sabahta işte oldukları için iş temposundan dolayı bişeyler biraz sarkabiliyor.Buna bu kadar sert tepki göstermeni garipsedim açıkcası.
    Kendimi birden bir iş için para alıyormuşum da işimi kötüye kullanıyormuşum,tek işim buymuşta işimi yapmıyormuşum gibi hissettim.MT Yönetiminin işini çok iyi yaptığına hiç şüphem yok açıkcası.Bunu çeşitli yollardan da görebiliriz.
    Gerek TenTen Onur'a,gerek Uglychild Sercan'a,gerekse Wallace Murat'a sorarsan ne kadar çabuk bir şekilde açılan topiclere onay verdiğimi(zi) öğrenebilirsin.
    "Başka bir sitenin adını yazsam anında damlarlar buraya şaaak diye çerçeveli uyarılarını koyarlar" felan biraz sert olmuş.Sonuçta biz yalnızca bu sitedeki güzel ortamın oluşumunu ve sürekliliğini sağlamak,bilgi paylaşımını en üst düzeyde tutabilecek ortamı sağlamak için uğraşıyoruz.

Yinede belirtmek istiyorum ki üzgünüm topicinin onaylanması uzun sürdüğü için...

Motosikleti
    sattım...
    mangal kelimesine takılmış yurdum insanı

şu demek oluyor arkadaşlar, izmir-mt de düşünen çok arkadaş var,sizi böyle gördükçe içim kıpır kıpır oluyor... üretin karar verin bize diyin ki size de bu görev düşüyor,seferber edelim tüm imkanları...
    aliiiiiiii,şuleeeeee
    biri bunları durdursuuun...

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    desenizya bol bol mangal yapıcez yaşadık bu bahar bu yaz bol bol gezicez ve yiyecez.bide eğlenicez oooooooh sefamız olsun hadi bakalım hepberaber
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    mangal mı koktu. abi bence bırakalım mangalı falan kesmez bizi direk kuzu çevirelim yok yok kalabalık olacaz manisa da gelecek bi de ben varım kuzu yetmez kuzular olsun bi kuzunun yarısını ben yerim 3 kg et ne olacak

Ali topik açtığın zaman bir şekilde Tuncer(forrap) a ulaşırsan elinden gelen desteği gösteriyor. bunca zamandır biz öyle yaptık sağolsun kardeşimde elinden gelen en hızlı şekilde onayı verdi

Motosikleti
    Forrap,

Kasıtlı olarak , ortamı germek için yazılmış şeyler değildi onlar, yanlış anlama arkdaşım. Ama başlığı açtığım andan bahsi geçen bu mesajın yazıldığı ana kadar sürekli en az iki mod vardı listede adı yazan.
    Müdahale ile, özel mesaj ile hızlanıyorsa bu süreç, bundan sonra bu şekilde yaparım tabii ki.

Amacım kırıcı olmak değildi, sert de görünse yapıcı bir eleştiri yapmaya çalıştım, yine de kırdıysam özür dilerim.

Görüşmek üzere...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    ne birisi mangalmı dedi alAhh abi duydunmumangal varmıs ŞULE APLAM canım aplam benim ,ali abi senide ok sevdim abii
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler