Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[Isparta - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Ok....kardesim.......o Zaman Pazar Günü Görüşürüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cenk3207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200gy_2
    mehmet karizma resmi hemen yapıştırmışsın
    buradanda diyelim tekrar hayırlı olsun..

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    selam ıspartalı arkadaşlar nasılsınız bende ıspartadanım forum hareketlenmiş gezilere katılabilirim bende(altayfun abi belediye işhanın önündeki ybr250 seninmi ya çok güzel o ya)

arkadaşlar merhaba ismim onur bizler hafta sonları geziler düzenliyoruz buluşma yeri olarakta antalya yolundaki fatih kuran kursu altında bulunan alanı belirledik. her pazar orada buluşuyoruz. tanışmak isteyen arkadaşlarıda oraya bekliyoruz. yakında da ıspartaya ait olan bir motorsiklet sitesini faliyete geçireceğiz oradanda bizlere ulaşabilirsiniz iyi günler.

Motosikleti
    as200gy_2
    onur bu faaliyete geçecek siteyi buradan bizlere duyurursan memnun oluruz.

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Alıntı fz6fazer32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ismim onur bizler hafta sonları geziler düzenliyoruz buluşma yeri olarakta antalya yolundaki fatih kuran kursu altında bulunan alanı belirledik. her pazar orada buluşuyoruz. tanışmak isteyen arkadaşlarıda oraya bekliyoruz. yakında da ıspartaya ait olan bir motorsiklet sitesini faliyete geçireceğiz oradanda bizlere ulaşabilirsiniz iyi günler.
    gezilerinize bende katılmak isterim ıspartadayım yaşım biraz küçük ama (17)
    [B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Oh oh vallahi çok sevindim.Yaz gelsin çok güzel olacak inşallah.Arkadaşlar buraya da uğrayın mt de güzel site Isparta'dan sık sık giren çok az.

Motosikleti
    bmw r 1150 rt
    MT ANKARA olarak izmir ve ankarayı yakın etme çabalarının eseri olarak 10 – 11 MAYIS UŞAK-BANAZ ilçesi BÜYÜK OTURAK nahiyesinde bulunan gölet de bir gece kamp yapmaya MT ANKARA olarak karar verilmiştir. Mt Ankara (prometheus) organizasyonunda bu gezi koordine edilecektir. Kendisine tsk ediyoruz. Bölge illerdeki mt dostlarını bekliyoruz.

HEM KAMP YAPİLABİLECEK HEM DOGA İLE İÇ İÇE ÇAMLAR ARASİNDA BİR GÖLET.... ANKARA YÖNÜNDEN GELENLER İÇİN AFYONDAN 50 KM SONRA... İZMİR YOLU ÜZERİNDE.. AFYON İZMİR ASFALTİNDAN ÜÇ KM İÇERDE VE ÇAM ORMANI ARASİNDA HARİKA BİR GÖLET....

GÖLETE TEPEDEN BAKILIYOR.. MÜTHİS KEYİFLİ.. BURDA KAMP YAPMAK İCİN HER ŞEY VAR SANKİ BİZLER İÇİN HAZIRLANMIŞ.. ÇOK GÜZEL BİR YER HARİKA SUYU OLAN ÇESMESİ, MASALARI, SEYİRİ DOYULMAZ MANZARASI, WC.. Sİ MEVCUT.... GÖLETİ GEZMEK İÇİN MOTORLU TEKNESİ BİLE VAR... BURASİ BİZİM BİR KARDEŞİMİZİN ALABALIK YETİŞTİRİLMEK ÜZERE DSİ DEN KİRALANMIŞ. VE GÖL ALABALİK DOLUUUU BİNLERCE BALIK YETİSTİRİLİYOR BALIKLAR İÇİN PARA ALACAĞİNİ SANMIYORUZ AMA YİNEDE ARAMIZDA UYGUN BİR ŞEY TOPLARIZ… ARKADAŞIMIZ OLAN RECEP TÜRKMEN BU ZİYARETTEN FAZLASİ İLE MUTLU OLACAKTİR.... HA BU ARADA OLASI BİR DURUMDA BARINABİLECEĞİMİZ KONTEYNIRDA VAR VE GECE ATEŞİ İÇİNDE DİLEDİĞİNİZ KADAR ODUN BU ARADA MÜZİSYEN DOSTLARADA GECENİN KARANLIĞINI AYDINLATMALARI HUSUSUNDA DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYECEKLERİNİ UMUT EDİYORUZ.

Gidilmesi planlanan bu yerin you tube de tanitim videosuna ulaşabilirsiniz..
    you tube de arama yerine buyukoturak - baraj yazildiğinda izlenebilinir yada...........

http://video.google.com/videoplay?do...18914157581100

http://www.youtube.com/watch?v=hUnFy9LrbNQ

yukardaki linklerdende gidilmesi önerililen yere ait video yu izleyebilirsiniz

BU KONU İLE İLGİLİ YAZILANLARI TAKİP ETMEK İSTEYEN MT SEVERLER.
    AŞAĞIDAKİ LİNGİN BULUNDUĞU FORM ADRESİNİ KOPYALAYIP ADRES ÇUBUĞUNA YAPIŞTIRABİLİRLER………..

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

Motosikleti
    CBR 125R
    Merhaba
    SDÜ'de görevliyim, Mehmet'in (spy_arts) CBR'yi aldım gecen haftaiçi. şu an Ağustosta elime geçmesi muhtemel A2 ehliyetimi bekliyorum, o tarihten itibaren hem şehiriçi konvoylarına hem de gezilere katılabilirim. Tekniksan camiasına sevgiler bu arada Onur'un ismini de Bahadır vasıtasıyla duydum tanışacağız inşallah yakında. bu arada FZR de satılıkmış, hayırlı müşteriler diliyorum Onur sana..

görüşmek üzere arkadaşlar...

Motosikleti
    CBR 125R
    buraya dahil olan kimse yok mu
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    istersen ben dahil olayım ama sevdiğimden ayrıldım.....Ispartadaydı....Sırf o orda oldugu için akrabalarımı ziyarte ghidemiyorum...içim kan ağlıyor...onun bulunduğu yere yaklaşmak bile heyecanla kaplıyor dört bir yanımı.....
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen ben dahil olayım ama sevdiğimden ayrıldım.....Ispartadaydı....Sırf o orda oldugu için akrabalarımı ziyarte ghidemiyorum...içim kan ağlıyor...onun bulunduğu yere yaklaşmak bile heyecanla kaplıyor dört bir yanımı.....
    kardeş ne diyebilirm ki, inşallah en kısada yaralarını sarar gelirsin buraya.. başka duygularla.. o zaman turlarız işte ;)
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    CBR 125R
    boyunuz devrilmesin emi Ispartalı motorcular. bi ses verin yahuuuuu

Motosikleti
    as200gy_2
    uzun zamandır girmiyorum dookie slm
    motorun hayırlı olsun.
    nasıl memnunmusun.

Motosikleti
    CBR 125R
    merhaba cenk. cok memnunum. ehliyeti alacağım agustos basında o zaman cok daha memnun olurum herhalde. ehliyetten sonra bi organzasyon yapalım. sen nerelerdesin ne yapıyorsun?

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    evet ıspartalı arkadaşlar hiç hareket yokmu yav bi gezi falan yapalım

Motosikleti
    CBR 125R
    bekliyoruz sabırla ama benim ehliyet işi tamam, heryere gideriz

Motosikleti
    daha yeni aldım titanımı öncekilerde mazide artık
    ısparta mt'ye selamlar sa beyler bende by: titancı gerci ben senirkentteyim ama ıspartaya geldiğimde buluşup geziye cıkabiliriz
    :pr:havan kime güzelim şimdi hondamıda aldım özgürüm artık:pr:

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    arkadaşlar askerlik nedeniyle ıspartaya motorsikletimi sattım.kısmetse 27-28'si gibi motorsikletimi teslim etmek için yalova'dan ıspartaya gaz açıyoruz arkadaşlarımla.motorsikletimi teslim edip dönücem.vaktiniz varsa görüşebiliriz.(yeni sahibi acemi olduğu için ben getiricem motorsikleti)
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler