Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

[KKTC - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Hayırlı olsun Kıbrıs'lı kardeşler.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben askerliği orda yaptım ama çok gezdim bi tanıdık vardı çok gezdirdi beni.
    napan neden başadi oklular?
    bahara yada yaza yine gidicem gezdirin beniii?
    kıbrıs mt olark seni karşılarız abi her zaman bekleriz

haydi kıbrıssssssssssssssssssssss

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    [MT-Kütahya] dan yavru vatana sevgiler.gönülden destekler.

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 senem geçti kıbrısta girne magosa L.şa...

Evet gerçekten çok kuralcılar ve trafik burda olduğundan daha düzenli ve rahat.. Aslında yolları daha güzel olsa hiç fena olmazdı ama yavaş yavaş geliştiriyoruz işte. Genelde benim gördüğüm kadarıyla Türkiye yaptırıyor yollarını e para dayanmıyor tabi

Ama arkadaş motor kullananların yarısından çoğu KASK kafalı.. Offf bide L.şa da dereboyu caddesinde 600lük 1000lik motorları boşta haybeye bağırtanlar yok mu!! Bunu okuyan o tarz arkadaşlar varsa kutluyorum kendilerini. Tam evimin altında her gece nası başardınız bunu bilemiyorum. Hayu nedir amaç? Motoru kadraja sokuon sonra brr brr brr yapıo bırakıon??

Daha temmuz ayında döndüm ve kesin dönüş yaptım şimdilerde pek değişiklik olduğunu sanmıorum ama umuyorum bi birliktelik olur.. Nedense pek ümidim yok.. Hadi beni yanıltın...

Saygılar...
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    boşuna kasma bence sen kendi reklamını yapıcan artık orda.bi öğrenci daha vardı kıbrıslı ama nerde acaba??? sen bizim sitenin t-shırt ten al, reklam olur hem sana
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna kasma bence sen kendi reklamını yapıcan artık orda.bi öğrenci daha vardı kıbrıslı ama nerde acaba??? sen bizim sitenin t-shırt ten al, reklam olur hem sana
    tişört var zaten de bi garip duruyo üstümde dedemden emant kalmış gibi çok büyük geldi

Motosikleti
    250 mct
    bi ufağını iste ozaman. ötekinide kıbrısta bulduğun ilk motosikletçiye hediye edersin.
    yahu senin motorun ne ? niçin adaya götürmedin? vergi falan yüzündenmi?
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    keeway 125 arn abi götürmeye değmez burdan oraya götürmek için o motor kadar masraf çıkcak o yüzden ordan alcam bi tane race

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Hayırlı olsun Kıbrıs başlığı ama ses soluk yok sanırım senden başka

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Kıbrıs başlığı ama ses soluk yok sanırım senden başka
    yavaş yavaş olcak inşşşş

Motosikleti
    250 mct
    vergi masrafları çok ağır.bide sigorta falan yapman lazım.götürm getirme masraflarınıda ekleyince bayağı bi masraf edersin giime geliyor. ama uygun fiyata orda bulabilirsin sanırım.race olarak ne düşünüyorsun?

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    bende askerliğimi kıbrısta yapmıştım. pek sevmem oyuzden kıbrısı özellikle askerlere yapılan 3. sınıf insan mumamelesi hala hatırlarım. türkleri genel anlamda sevdiklerinide pek sanmıyorum. ancak araba falan orda çok ucuzdu muhtemelen motorda ucuz olur hatta ole bole degıl 2 3 mılyara race alırsın orda tahmınımce.

ben orda cok motor gormemiştim araba ucuz olduğu için herkezde araba vardı.

taksileri hep son model mercedesti arkadaşlarla kiralar basmasını isterdik.

260 yapıştırırdı.

heryerde gece klübü vardı gündüz gittiğinde ise hemen onune bir resim listesi verirlerdi. nerdeyse bütün klüplerde kadın pazarlarlar.

hafta sonları acık bakkal bile bulmak zordu ve akşam saat 9 dan sonra açık benzinci bile zor bulursun bir kere yolda kalmıştık o yuzden.
    insanları tembeldi oranın alışmışlar birkere türkiyeden para almaya, niye çalışsınlarki.

bizde gidip üversite civarında takılırdık türk arkadaşlarımız vardi. onlarla vakit geçirirdik.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi r1 veya r6

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    okay kardeşim hayırlı ugurlu olsun darısı basıma la bana oralardan bi motor getirirsin artık bi sakal atarız..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okay kardeşim hayırlı ugurlu olsun darısı basıma la bana oralardan bi motor getirirsin artık bi sakal atarız..
    ayıp ediyon be ben bi alıyım benim motro senin motor demek

Motosikleti
    1299 Panigale
    saol kardeşim sen yinede ayarla bişeyler dedigim gibi sakal ataruk

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende askerliğimi kıbrısta yapmıştım. pek sevmem oyuzden kıbrısı özellikle askerlere yapılan 3. sınıf insan mumamelesi hala hatırlarım. türkleri genel anlamda sevdiklerinide pek sanmıyorum. ancak araba falan orda çok ucuzdu muhtemelen motorda ucuz olur hatta ole bole degıl 2 3 mılyara race alırsın orda tahmınımce.

ben orda cok motor gormemiştim araba ucuz olduğu için herkezde araba vardı.

taksileri hep son model mercedesti arkadaşlarla kiralar basmasını isterdik.

260 yapıştırırdı.

heryerde gece klübü vardı gündüz gittiğinde ise hemen onune bir resim listesi verirlerdi. nerdeyse bütün klüplerde kadın pazarlarlar.

hafta sonları acık bakkal bile bulmak zordu ve akşam saat 9 dan sonra açık benzinci bile zor bulursun bir kere yolda kalmıştık o yuzden.
    insanları tembeldi oranın alışmışlar birkere türkiyeden para almaya, niye çalışsınlarki.

bizde gidip üversite civarında takılırdık türk arkadaşlarımız vardi. onlarla vakit geçirirdik.

Aynen katılıyorum kardeş. Ordaki bir bakkalı dövüyordum bende zor aldılar elimden. Uçaktan inmişiz nasıl açız ve yorgunuz. Dedim gideyim kraker meyve suyu falan alayım. Bakkala girdim adamda 5 karış surat neyse bende esnaf olduğumdan direk selamınaleyküm falan diye girdim. Bir kaç parça birşey aldım 20milyon uzattım. Bozuk yok dedi. Dedim bende de yok. iyi dedi aldı önümdekileri. Yahu dedim bulamazmıyız şuralardan bir yerde. Ben bilmem bozuk bul öyle gel dedi. Nasıl fitil oldum..!!! ve yazın öğlen 2 4 arası açık yer bulamazsın benim arkamdan o gerzek herif kapatmıştı bakkalı ve ben otelde salatalık, şekerlemeler ile geçiştirmiştim..
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    aynen ya adamlar parya doymuşlar ve türkiyedeki türkleri fazla sevmiyolar bende anlayamadım ben açıcam orda bi bakkal 7/24 açık tekel hehhe

Motosikleti
    1299 Panigale
    kıbrısta insanlık ölmüş diolar wala bnce hiç olmadı bide bnm tanıdıgım war kıbrısta gece bütün kadın erkek kumar oynarmıs hayat öle gecermiş kendisi dedi wala..

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    öle ya 4 ytl 100 jeton veriyolar ben biliyorum
    ama işte her zaman almıyolar köselik başa bela ama seneye hemen bi r1 alcam ya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler