Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[Çorum - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    mrb hemşerililerim nasılsınız çorumlu çok ama buraya yazmıyo şimdiden kurban bayramınız kutlu olsun
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N

By erdal3323

arkadaşlar belki ybr nin bu modelini hiç grmemssinizdir bunu internetten bulabilirsiniz isterseniz bu benm ybr 2004 12.5 beygir birezilya malı tel jant daha cok sey var ama resim herseyi anlatyr; )

Motosikleti
    bakınca hondadan farkı yok gibi bunu begenmedim güç farkı varsa o ayrı konu
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

Motosikleti
    herkesin bayramını kutlarım hayırlı bayramlar

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ...Tüm MT ÇORUM ailesinin yeni yılı kutlu olsun..Sağlık ve mutluluklar dilerim..

Saygılar...
    ========= muratgergerli=======
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

slm hemşerilerim.
    ben izmitte oturuyorum.
    hemşerilerime bi merhaba diyeyim dedim
    kendinize iyi bakın.

Motosikleti
    Alıntı sarp41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm hemşerilerim.
    ben izmitte oturuyorum.
    hemşerilerime bi merhaba diyeyim dedim
    kendinize iyi bakın.
    merhaba kimseler yokmu çorumdann

Motosikleti
    Ramzey 125
    arkadaşlar merhaba bende çorum alacadan. vaktimiz çorum alaca yollarında geçiyo gerçi kış vakti olmuyo bu aralar ama o ayrı neyse bütün hemşerilerimi selamlıyorum

heredot1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns200
    selam hemşerilerim bende mersinden bi merhaba diyim dedim sizlere bayadır kimse bişeyler yazmıyormuş uzun bi aradan sonra yazan ilk kişi ben olmuşum her nekadar mersinde yaşasamda MT çorumun büyümesini isterim irtibatı koparmayın
    maşrabamız küçükse deryayı suçlamaya hakkımız yoktur

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Sevgili motosikletsever arkadaşlar;

Komşı il olarak sizi de davet ediyoruz, Kastamonu MT de yayınlanan 1 Haziran 2008 Pazar günü yapılacak olan Safranbolu turu davetine göz atınız.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Selam gardeşler bende çorumluyum 24 yasındayım bu sene okul bitirip ins ise baslıcam ömrüm boyunca arabaya binmekten nefret ettim sürmeyede yeltenmedim ama illaki bi tasıt lazım son 1 2 senedir bi motosiklet tutkusu ki sardı beni %90 çorumda çalısacam kafamda motor olayını oturtmaya çalısıyorum motor sürmezsem artık evlenince eşime araba sürdürcem bska çare yok...
    Çevremde hiç motor sevdalası yoktu sadece yazları mobilet tarzı küçük motorlar sürdüm yani anlıcanız çok çömezim. Sizce bslangıc olarak neler yapmalıyım forumu incelemek dısında..
    Bi scooterlamı baslayayım yoksa ybr 125 tarzı bir motorlamı motor olayını bilmedigim için ne motora yazık etmek ne de kontrolü zor bi motorla kendime yazık etmek istiyorum. Suzukinin an 125 i ile ilgili çok güzel yorumlar var ama bildiniz gibi servisler çok uzakta çoruma bende çömez olduum için ne yapacagımı sasırdım scooterla 200 km lik yola çıkılmaz diyor herkes.0 motor almayayım mı yazık mı ederim.
    Ömrüm boyunca kısa vadeli hedefler koyarak onları gerçeklestirdim sizce motor sürmek benim için yanlıs bi hedef mi yorumlarınızı bekliyorum uzun oldugu için özür dilerim...

Motosikleti
    selam kardeşlerim kimseler yokmu çorum mt den birtek biz yazmıyoruz canlanalım.herkese selamlar çorum mt den olanlar varsa e-mail imi eklesinler kib aeo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    çorum merkez kuyumcular çarşısı aksoy kuyumculuk adım mehmet yaş 25

Forumdan Uzaklaştırıldı
    zuzucuklar ben çoruma geldim bee saat kulesinin ordan yukarı doğru gidionuz ya hani bi yol var. ilerden sağa dönüyosunuz. hah ordayım ben süper bir yermiş ama ya. bu kadar beklemiyordum. birde 19 plakadan çok deutschland plakalı araç varaccayip sayıda gurbetçi varmış yaa.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hoşgeldin Eftelya...
    herhalde bahabey caddesi üzerindesin. haklısın mevsim itibariyle her yer yabancı plakalı otomobille dolu.
    çorum küçük bi şehir ama aslında hatırı sayılır miktarda büyük makine de var. r1 ler hayabusalar k7 ler vs.vs.vs.
    Çorumlumusun bu arada?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    waaayyy hemşerilerim de kendi bölümlerini açmışlar çok sevindim bende çorumluyom adana da yaşıyorum ve adana mtye takılıyorum artık mesajlarda da olsa buralardayım herkese selamlar hemşerilerim benim
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayır çorumlu değilim . yine deliliğim tuttu vurdum kendimi yollara. burda okuyan arkadaşım var. onu ziyarete geldim. 1 hafta kalmayı düşünüyordum ama vazgeçtim ya. en az 15 gün burdayımgelirken baya bi şehirden geçtim.nevşehirde kayboldum tekir yaylası diye bir yer birde çorum çok hosuma gitti . gercekten süper ya. daha dün geldim. gelir gelmez bir çarşı yaptım. baya kalabalık . r1, hayabusa falan görmedim henüz birde şöförlerinizin hepsi formula 1 pilotu gibi maşallah nasıl araba kullanıyolar ya öyle .... coşmuş hepsi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde şöförlerinizin hepsi formula 1 pilotu gibi maşallah nasıl araba kullanıyolar ya öyle .... coşmuş hepsi
    ben de çorumlu değilim iş nedeniyle burdayım o yüzden rahatça söyleyebilirim çorumlu arkadaşlar alınmasın . malum ehliyeti çorumdan mı aldın derler biraz kötüdür buranın sürücüleri
    pazar günü çevre yolda organize sanayinin önünde hem top speed hem stunt deneyen raceleri görebilirsin.
    akşam saatlerinde saat kulesinin olduğu ana cadde üzerinde gidip gelen gs500 görürsen de benimdir napalım başka bi cadde yok
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de çorumlu değilim iş nedeniyle burdayım o yüzden rahatça söyleyebilirim çorumlu arkadaşlar alınmasın . malum ehliyeti çorumdan mı aldın derler biraz kötüdür buranın sürücüleri
    pazar günü çevre yolda organize sanayinin önünde hem top speed hem stunt deneyen raceleri görebilirsin.
    akşam saatlerinde saat kulesinin olduğu ana cadde üzerinde gidip gelen gs500 görürsen de benimdir napalım başka bi cadde yok
    hahaha, demek ehliyeti çorumdan mı aldın diye bir laf var ilk defa duyuyorum, bundan sonra bende kullanacam bu sözü ama hakkaten iyi mi kötümü karar veremedim ben. çok deli kullanıyorlar karşıya geçtiğimi görünce gaza basıyor adam ya yada yolun ortasından 5 km süratle gidiyor tek şerit yolda önündeki araç durunca frene basmıyor , tam tersi gaza basıp direksiyonu kırıyor yanından geçiyor 1 günde bu izlenimleri edindim sadece. 15 günde nolur kimbilir
    şu organize sanayi bölgesi önü dediğin yer ankaraya giden büüüüyüüüüükkk, geeeeenişşşşşşşşşşşş ve dümdüz olan yol galiba. orda yolcu otobüsleri bile uçarak gidiyor yamotorcuları düşünemiyorum bile
    akşam üstü gezintiye çıkarız biz galiba.saat kulesinin o tarafa doğru geliriz. hava sıcak ama yatın kalkın dua edin valla. benim geldiğim yerlerde buna sıcak demiyorlar

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha al işte bir çorumlu olarak alındım şimdik
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler